Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επίσης φίλε μου. Αληθώς ανέστη. Υγεία σε όλους!

 

Huawei Mate 10 Pro Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι βλέπω στο αρχείο καταγραφής.. 471ΜΒ.. Κάποιος που την έχει περάσει μέρες, μπορεί να μας κάνει μια λίστα με τις βεβαιώσεις?
Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη σε ολους.ευχαριστα νέα οτι αρχισε να την δίνει ΟΤΑ .και άρχισα να αγχώνομαι οτι πρεπει να την περάσω με το ff και δεν το κατέχω το άθλημα
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Χριστός ανέστη!

 

Εγώ παρόλο που την είχα περάσει με το ff μου την έβγαλε & την πήρα. Τώρα δεν ξέρω αν έχει κάποια διαφορά με αυτή που είχα.

Το θέμα είναι θα πάρουμε την 8.1? Το s9 αν δεν κάνω λάθος αυτή φοράει όπως & το p20.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Χριστός ανέστη!

 

Εγώ παρόλο που την είχα περάσει με το ff μου την έβγαλε & την πήρα. Τώρα δεν ξέρω αν έχει κάποια διαφορά με αυτή που είχα.

Το θέμα είναι θα πάρουμε την 8.1? Το s9 αν δεν κάνω λάθος αυτή φοράει όπως & το p20.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ανυπόμονος είσαι ! Λογικά πριν το καλοκαίρι θα την πάρουμε . Το S9 βγαίνει με 8.0

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα και εγώ την 137. Τις επόμενες ημέρες θα ξέρουμε πού και πόσο βελτιώθηκε το κινητό. Αυτοί που την είχαν περάσει ενωρίτερα έχουν δει μεγάλες διαφορές;;
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση σε αυτούς που πήραν την 137. Τα notifications τύπου fb, viber, instagram κλπ, τα δείχνει πλέον στην οθόνη όταν είναι η συσκευή κλειδωμένη, η τα μηνύματα και οι κλήσεις εξακολουθούν να έχουν αυτό το προνόμιο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια έχεις κάνεις Chromecast 2? To mirror share δεν το βρίσκει με τπτ...

 

Απο γυαλι τι προτεινεται?

 

Huawei Mate 10 Pro Power

Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Τρομερή έκδοση ή 137 είχα αφήσει την συσκευή με 129 και με την 137 δεν έχει καμία σχέση η συσκευή, πραγματικά πετάει σε κάμερα μπαταρία, smooth, ταχύτητα, δουλεύει άψογα

 

Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη με υγεία σε όλο τον κόσμο

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

βαγγελη μην μας το κανεις αυτο,,πες αρνητικα σχολια γιατι εκει που μας εφυγε η τρελα για αλλαγη, με βλεπω να την κανω τελικα την μεταβαση :lol:

χρονια πολλα χριστος ανεστη σε ολα τα παιδια, με υγεια πανω απολα!!

Link to comment
Share on other sites

βαγγελη μην μας το κανεις αυτο,,πες αρνητικα σχολια γιατι εκει που μας εφυγε η τρελα για αλλαγη, με βλεπω να την κανω τελικα την μεταβαση :lol:

χρονια πολλα χριστος ανεστη σε ολα τα παιδια, με υγεια πανω απολα!!

Καλημερα και Χρονια πολλα :) Παρασκευα και εγω σκεφτομουν την μεταβαση για δευτερη φορα στο 10αρι αλλα την εκανα τελικα στο s8 plus silver μετα το πρωτο που ειχα σε orchid grey, νομιζω η ομορφια του σαμμυ ειναι αξεπεραστη :rolleyes:

Στα συν του Ματε σπιρταδα και μπαταρια, τουλαχιστον οσο το ειχα τοτε, ειδα ομως καποια ασυμβατοτητα με εφαρμογες και φυσικα η υποδοχη ακουστικων με τον τραγικο ανταπτορα και τα ακουστικα του 5ευρου απο θεμα αποδοσης.:lol:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Έχω ένα θέμα με την συσκευή. Αργεί πολύ να ξυπνήσει μετά από deep sleep είτε με το power button είτε με το fingerprint...

Φοραω την τελευταία έκδοση με την ασφάλεια Μαρτίου.

Εχει κάποιος άλλος το ίδιο θέμα?

Το ίδιο συμβαίνει και όταν φορτίζει...

 

Huawei Mate 10 Pro Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Έχω ένα θέμα με την συσκευή. Αργεί πολύ να ξυπνήσει μετά από deep sleep είτε με το power button είτε με το fingerprint...

Φοραω την τελευταία έκδοση με την ασφάλεια Μαρτίου.

Εχει κάποιος άλλος το ίδιο θέμα?

Το ίδιο συμβαίνει και όταν φορτίζει...

 

Huawei Mate 10 Pro Power

Κάνε clear cache από recovery

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσοι πήρατε ΟΤΑ την 137 τι εταιρία δικτύου έχετε;

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Από αρχής χρήσης του κινητού το optimization στο phone

Manager. είναι στο 90%. Πρέπει να πειράξω κάποια ρύθμιση στη μπαταρια για να

πάει στο 100?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Από αρχής χρήσης του κινητού το optimization στο phone

Manager. είναι στο 90%. Πρέπει να πειράξω κάποια ρύθμιση στη μπαταρια για να

πάει στο 100?

Αυτό έχει να κάνει με την εφαρμογή για την ανίχνευση των ιών.

Για να πάει στο 100% πρέπει να την τρέξεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι τώρα που έχουμε λιακάδες σχετικά με τη φωτεινότητα. Ήμουν πριν έξω ντάλα ήλιο συν γυαλιά ηλίου που φόραγα Polaroid . Κατόπιν φουλ φωτεινότητας διαπίστωσα ότι δεν έβλεπα καλά . Πάω προγραμματιστες να τσεκαρω αν είναι ανοιχτό αυτό για τον ήλιο κ ήταν οκ. Μόλις κλείδωσα κ ξεκλειδωσα έβλεπα κανονικά τέλεια.

 

Μέσα σε ελάχιστα δεύτερα σκοτείνιασε πάλι. Το δοκίμασα με αυτόματη κ μη πάλι τα ίδια . Δεν κρατιόταν με τπτ φωτεινή η οθόνη. Μπαταρία είχα άνω του 50% . Ζελατίνα μαμά επάνω που δεν καλύπτει σενσορα. Μπορεί κάποιος να δοκιμάσει και να μου πει γτ μυρίζομαι bug

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by prioxxx
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και Χρονια πολλα :) Παρασκευα και εγω σκεφτομουν την μεταβαση για δευτερη φορα στο 10αρι αλλα την εκανα τελικα στο s8 plus silver μετα το πρωτο που ειχα σε orchid grey, νομιζω η ομορφια του σαμμυ ειναι αξεπεραστη :rolleyes:

Στα συν του Ματε σπιρταδα και μπαταρια, τουλαχιστον οσο το ειχα τοτε, ειδα ομως καποια ασυμβατοτητα με εφαρμογες και φυσικα η υποδοχη ακουστικων με τον τραγικο ανταπτορα και τα ακουστικα του 5ευρου απο θεμα αποδοσης.:lol:

 

Έτσι ακριβώς,έχει το 8αρι αυτό το premium που δεν το αποχωρίζεται ευκολα!όπως έχω πει και σε μια παλαιότερη ανάρτηση,ένα κλικ ή μπαταρία στο 8+ να ήταν καλύτερη δεν θα άλλαζα για χρόνια συσκευή!αλλά βλέπεις το μικρόβιο της αλλαγής πάντα Καραδοκεί :lol:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι τώρα που έχουμε λιακάδες σχετικά με τη φωτεινότητα. Ήμουν πριν έξω ντάλα ήλιο συν γυαλιά ηλίου που φόραγα Polaroid . Κατόπιν φουλ φωτεινότητας διαπίστωσα ότι δεν έβλεπα καλά . Πάω προγραμματιστες να τσεκαρω αν είναι ανοιχτό αυτό για τον ήλιο κ ήταν οκ. Μόλις κλείδωσα κ ξεκλειδωσα έβλεπα κανονικά τέλεια.

 

Μέσα σε ελάχιστα δεύτερα σκοτείνιασε πάλι. Το δοκίμασα με αυτόματη κ μη πάλι τα ίδια . Δεν κρατιόταν με τπτ φωτεινή η οθόνη. Μπαταρία είχα άνω του 50% . Ζελατίνα μαμά επάνω που δεν καλύπτει σενσορα. Μπορεί κάποιος να δοκιμάσει και να μου πει γτ μυρίζομαι bug

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Eγω δεν έχω πρόβλημα. Ένα μικρό σχετικό bug που έχει είναι ότι όταν είσαι έξω σε ντάλα ήλιο ο τρόπος που αυξάνεται η φωτεινότητα στο τέρμα είναι κάπως περίεργος. Κάνει 2-3 "φλασιες" η οθόνη καθώς φτάνει στο μέγιστο, σαν τρεμοπαιγμα, δε μπορώ να το περιγράψω σωστά. Πάντως μένει κανονικά εκεί, δεν σκοτεινιάζει

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

GSam Battery χρησιμοποιεί κανείς?το σύστημα Android τρώει πάρα πολύ...

Τι γίνετε? e900e8abbd455985c07da881e36dbe93.jpg

 

Huawei Mate 10 Pro Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Cosmote εχω εγω και ολα κομπλε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 55 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσοι πήρατε ΟΤΑ την 137 τι εταιρία δικτύου έχετε;

 

Cosmote εχω εγω και ολα κομπλε..

 

----- προσθήκη μηνύματος 73 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσοι πήρατε ΟΤΑ την 137 τι εταιρία δικτύου έχετε;

 

Cosmote εχω εγω και ολα κομπλε...:)

Link to comment
Share on other sites

Eγω δεν έχω πρόβλημα. Ένα μικρό σχετικό bug που έχει είναι ότι όταν είσαι έξω σε ντάλα ήλιο ο τρόπος που αυξάνεται η φωτεινότητα στο τέρμα είναι κάπως περίεργος. Κάνει 2-3 "φλασιες" η οθόνη καθώς φτάνει στο μέγιστο, σαν τρεμοπαιγμα, δε μπορώ να το περιγράψω σωστά. Πάντως μένει κανονικά εκεί, δεν σκοτεινιάζει
Εκτός αν φταιει ότι το κινητό ήταν στο τραπεζάκι κ έκαιγε από τον ήλιο. Να μη το άφηνε να αυξήσει φωτεινότητα. Αν ισχύει κάτι τέτοιο είναι μλκ.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχει να κάνει με την εφαρμογή για την ανίχνευση των ιών.

Για να πάει στο 100% πρέπει να την τρέξεις

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου για τη γρήγορη απαντηση. Το 90% το πιάνει ενώ έχει τρεξει

όλες τις εφαρμογές και το virus cleanup. Δε ξέρω τι παιζει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Μην παιδεύεστε με ff. Πριν λίγο την πήρα και εγώ την 137 με ΟΤΑ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 55 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Μην παιδεύεστε με ff. Πριν λίγο την πήρα και εγώ την 137 με ΟΤΑ... Cosmote

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε μου για τη γρήγορη απαντηση. Το 90% το πιάνει ενώ έχει τρεξει

όλες τις εφαρμογές και το virus cleanup. Δε ξέρω τι παιζει.

Όταν τελειώσει το optimize θα δεις ότι πάνω στη σελίδα υπάρχει μία προτροπή. Πατάς πάνω σε αυτή και στο τέλος της διαδικασίας θα πάει στο 100%

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...