Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά υπομονή. Θα έρθει σε όλους. Δεν χρειάζεται όλοι να γράφουμε αν ήρθε ή όχι. Αν το έχουν πάρει 100 άτομα θα γραφτούν 100 μηνύματα αποσους ήρθε και από όσους δεν ήρθε; Ποτέ δεν έρχονται ταυτόχρονα σε όλους.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... Μου έχουν σπάσει τα νεύρα με τα τζαμάκια. Το ένα στενό, το άλλο αφήνει να μπει αέρας περιμετρικά, το τελευταίο εφαρμόζει με ένα μαγικό τρόπο τέλεια χωρίς να κάνω τίποτα αλλά καθρεφτίζει τρελά! Έλεος :angry:

Κανένα που να κάθεται τέλεια έχει βρει κανένας;

 

Ποιο είναι το κάθε τζαμάκι; Ειδικά αυτό που λες ότι εφαρμόζει τέλεια αλλά καθρεφτίζει από πού το έχεις πάρει;

Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι το κάθε τζαμάκι; Ειδικά αυτό που λες ότι εφαρμόζει τέλεια αλλά καθρεφτίζει από πού το έχεις πάρει;

 

Το πρώτο είναι της terrapin, το δεύτερο αυτό και το τρίτο αυτό

Το τρίτο είναι και αυτό που έχω αφήσει προς το παρών αλλά δεν βλέπω να το αντέχω για πολύ. Αν δεν έχεις πρόβλημα που καθρεφτίζει τότε είσαι εντάξει.

Edited by wpandroidios
Link to comment
Share on other sites

Τόσα χρόνια με Huawei συσκευές και ιδικά στη σειρά Mate η τιμές πέφτουν μήνες μετά (κατά το καλοκαίρι) και πάλι λίγο. Οπότε μην περιμένεις σπουδαία πράγματα στην πτώση τιμής.

 

Send from my Mate 10 pro

Λάζαρος..

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όποιος ενδιαφέρεται για θήκη oem μαύρη και κόκκινη δίνω τις δικές μου. Ας στείλει πμ.

 

Send from my Mate 10 pro

Λάζαρος..

Μεταπώληση έχουν?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σαν παλιός στα Huawei!

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σε όσους ήρθε η αναβάθμιση.. Μπας και φτιάχτηκε το θέμα με τον συνδυασμό πλήκτρων πλοήγησης; Που με αυτόν τον συνδυασμό που έχει προεπιλεγμενο πολλές φορές θέλει διπλό πάτημα να 'πάρει' την εντολή..
Link to comment
Share on other sites

Μεταπώληση έχουν?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σαν παλιός στα Huawei!

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για τους γνώστες του αντικειμένου φυσικά και έχουν. Εγώ δεν θα έπαιρνα ποτέ ένα Samsung LG 8 μηνών. Huawei όμως θα έπαιρνα. Αν όμως απευθυνθείς στη μάζα τότε ευκολότερα πουλάς Samsung πάρα Huawei όταν φυσικά μιλάμε για συσκευές των 600+ ευρώ. Καλός η κακός η μάζα αγοράζει σύμφωνα με το brand name και τίποτα άλλο. Άσχετα αν είναι σωστό ή όχι.

 

Send from my Mate 10 pro

Λάζαρος..

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με την ευκαιρία να ρωτήσω όσοι πήρατε το update είδαν καμία διαφορά; γράψτε κάποιες εντυπώσεις αν σας είναι εύκολο.

 

Send from my Mate 10 pro

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα ! Επίδοξος αγοραστής του Mate 10 pro και εγώ αλλά έχω απογοητευτεί διότι δεν βρίσκω πουθενά το μπλε χρώμα .. Γνωρίζει κανείς κάτι ? Με πλαίσιο που μίλησα μου είπαν πρώτες μέρες του Φλεβάρη .

αξίζει να περιμένω η να πάω για το mocha ?

 

Ευχαριστώ !! :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα ! Επίδοξος αγοραστής του Mate 10 pro και εγώ αλλά έχω απογοητευτεί διότι δεν βρίσκω πουθενά το μπλε χρώμα .. Γνωρίζει κανείς κάτι ? Με πλαίσιο που μίλησα μου είπαν πρώτες μέρες του Φλεβάρη .

αξίζει να περιμένω η να πάω για το mocha ?

 

Ευχαριστώ !! :)

σαν χρωμα αξιζει αν μπορεις να περιμενεις οκ αλιως και το mocha μια χαρα ειναι

Link to comment
Share on other sites

σαν χρωμα αξιζει αν μπορεις να περιμενεις οκ αλιως και το mocha μια χαρα ειναι

 

Είναι θέμα γούστου αλλά και ανυπομονησίας :p:lol:

Ευχαριστώ για την απάντηση

Link to comment
Share on other sites

Στο firmware Finder μου βγάζει πλέον και την. 130.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μια χειροκίνητη ενημέρωση συστήματος και κατέβηκε η 129.

Δοκιμάστε αν θέλετε.

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μια χειροκίνητη ενημέρωση συστήματος και κατέβηκε η 129.

Δοκιμάστε αν θέλετε.

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

εγω κανω απο χθες χειροκινητα και τιποτα λεει οτι εχω το τελευταιο 127 χωρα ελλαδα εχω sto hicare εσυ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ σκέφτομαι πολύ σοβαρά άμα έρθει και σε μένα η αναβάθμιση να την αγνοήσω.Το κινητό μου τρέχει σφαίρα ,οι ειδοποιήσεις έρχονται κανονικά και γενικά δεν έχω θέματα.Αν δεν διαβάσω ότι διορθώνει-βελτιώνει κάτι πολύ βασικό που να αφορά μπαταρία η κάμερα για παράδειγμα.... δεν θα την κάνω. Βέβαια το μικρό ανθρωπάκι που κάθεται πάνω στον δεξί μου ώμο θα μου ψιθυρίζει συνέχεια στα αυτιά "κάντην,δεν είσαι περίεργος,έχεις ολόκληρη αναβάθμιση και την κοιτάς;,κ.τ.λ)

 

Μάθαμε τίποτα? Το ανθρωπάκι μάλλον είναι διαβολάκι.. Και εννοείται θα υποκύψεις αργά ή γρήγορα..

Link to comment
Share on other sites

εγω κανω απο χθες χειροκινητα και τιποτα λεει οτι εχω το τελευταιο 127 χωρα ελλαδα εχω sto hicare εσυ?
Και εγώ Ελλάδα έχω.

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα ! Επίδοξος αγοραστής του Mate 10 pro και εγώ αλλά έχω απογοητευτεί διότι δεν βρίσκω πουθενά το μπλε χρώμα .. Γνωρίζει κανείς κάτι ? Με πλαίσιο που μίλησα μου είπαν πρώτες μέρες του Φλεβάρη .

αξίζει να περιμένω η να πάω για το mocha ?

 

Ευχαριστώ !! :)

Ε δεν έμειναν κ πολλές μέρες για τον Φλεβάρη . Αξίζει η αναμονή για το χρώμα που σου αρέσει
Στο firmware Finder μου βγάζει πλέον και την. 130.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είναι beta λένε αυτή η έκδοση .

 

Sent from Mate 10 pro

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Έκανες κάποια ρύθμιση? Έβαλα usb stick για να περάσω αρχεία και δε μου το αναγνωρίζει...

 

Εμένα μου διαβάζει κανονικά ένα που έχω και μάλιστα είναι microsd card reader, απλά εχω τον ES EXPLORER για file manager. Οι εφαρμογές του κινητού δεν είδαν να το βγάζουν.

Edited by leou
Διόρθωση
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου διαβάζει κανονικά ένα που έχω και μάλιστα είναι microsd card reader, απλά εχω τον ES EXPLORER για file manager. Οι εφαρμογές του κινητού δεν είδαν να το βγάζουν.
Κι εγώ micro sd card reader έχω. Με την τελευταία αναβάθμιση έφτιαξε και το βλέπει κανονικά. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μάγκες ακούστε κάτι τρελό. Μπαίνω το πρωί να δω αν έχει έρθει η αναβάθμιση και μου την εμφανίζει κανονικά. Δεν την κάνω γιατί δεν έχω WiFi. Μπαίνω το μεσημέρι και μου την βγάζει πάλι και λέω κάτσε μωρέ να την κάνω με data της cosmote μιας και δεν τα χρησιμοποιώ. Γυρίζω τα data λοιπόν από Vodafone σε cosmote και μπαίνω να κάνω το update και δεν το εμφανίζει. Ξανά γυρίζω σε Vodafone και το εμφανίζει. Ξανά γυρίζω σε cosmote πάλι δεν τον εμφανίζει.

Άρα παίζει ρόλο ο παροχος παιδιά.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μάγκες ακούστε κάτι τρελό. Μπαίνω το πρωί να δω αν έχει έρθει η αναβάθμιση και μου την εμφανίζει κανονικά. Δεν την κάνω γιατί δεν έχω WiFi. Μπαίνω το μεσημέρι και μου την βγάζει πάλι και λέω κάτσε μωρέ να την κάνω με data της cosmote μιας και δεν τα χρησιμοποιώ. Γυρίζω τα data λοιπόν από Vodafone σε cosmote και μπαίνω να κάνω το update και δεν το εμφανίζει. Ξανά γυρίζω σε Vodafone και το εμφανίζει. Ξανά γυρίζω σε cosmote πάλι δεν τον εμφανίζει.

Άρα παίζει ρόλο ο παροχος παιδιά.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχει κάποιος αναβαθμίσει έχοντας την COSMOTE ως πάροχο;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...