Jump to content

[Note 8] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 462
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

871 Ευρώ από Amazon.it για το μαύρο dual... (τελική τιμή με μεταφορικά για Ελλάδα)

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Seller Amazon?

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να το παίξω αλλά δεν ξέρω αν αξίζει για 100€ παραπάνω να περιμένετε έστω 2μηνες και κάθε μέρα να ασχολείστε με αυτό.

Αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα έλεγε η γιαγιά μου.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προς τα εκεί σκεφτόμουν να πάω αλλά προς το παρών δεν ξετρελαθηκα ούτε απτό μέγεθος η κάμερα την καθάρισα με το χέρι κ γι'αυτό έβγαλε χειρότερες φωτό απτό σ7 μπορεί να έφταιγα εγώ . Οι καμπύλες του σ8 Πλας μ άρεσαν πιο πολύ. Για Δεκέμβρη η Γενάρη το σκεφτόμουν αλλά αν περιμένω το σ9 κ να έχω μείνει 2 χρόνια με σ7 θα ήταν απτά άγραφα εγώ π άλλαζα κάθε 6 μήνες με ένα χρόνο . Τα έχω βρε με ένα τάμπλετ 7 ιντσών κ είμαι πασάς. Ένας φίλος πιο πάνω είπε από Αγγλία το δίνουν πολύ πιο φτηνα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Και εγω τελικα απο το Amazon.co.uk το αγορασα αν και ηταν out of stock για μια εβδομαδα σχεδον (seller Amazon). Και εννοειται καλυπτεται κανονικοτατα απο 2ετη εγγυηση.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Πάντα :D Δεν δίνω τιμές από ανεξάρτητους πωλητές.
Ισως δεν βλεπω εγω κατι καλα.Το ιταλικο το εχει τελικη τιμη με express shipping 999.23.Φυσικα οχι με αφμ για ενδοκοινοτικες συναλλαγες.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Καλή τιμή (σχετικά με την αρχική αλλά και τις τιμές που κυκλοφορεί στην Ευρώπη τώρα) και έχεις και την επίσημη εγγύηση και αντιπροσωπεία

 

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα 20% επιστροφή με κάρτες eurobank στο πλαίσιο. Το note 8 στα 800.

Για την ακριβεια είναι επιστροφή για επομενες αγορες. Ητοι μπαινουν στο "ηλεκτρονικο πορτοφολι" σου, για μελλοντικες αγορες σε συνεργαζόμενες επιχειρήσεις. Η χρεωση στο ταμειο είναι κανονικα 1029 ευρω...

Link to comment
Share on other sites

Ισως δεν βλεπω εγω κατι καλα.Το ιταλικο το εχει τελικη τιμη με express shipping 999.23.Φυσικα οχι με αφμ για ενδοκοινοτικες συναλλαγες.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Δες εδώ, τελικά το χρυσό είναι!41bdbf2920ed81350a5c3d6b1353859d.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ, τελικά το χρυσό είναι!

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είπα και εγώ :lol::lol::lol::lol:

 

Στα μαύρα κατάστιχα με έχει η Amazon? Πράγματι το χρυσό έχει 849 και το μαύρο 969,46.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Είπα και εγώ :lol::lol::lol::lol:

 

Στα μαύρα κατάστιχα με έχει η Amazon? Πράγματι το χρυσό έχει 849 και το μαύρο 969,46.

Το χρυσό είναι πανέμορφη αν και είναι γούστα...

ΝΑ ξέρετε ότι ασημιζει. Μόνο στον ήλιο φαίνεστε καθαρά χρυσό. Δείτε το.

Link to comment
Share on other sites

εξαφανιστηκε το χρυσο απο το ιταλικο amazon ή εγω δεν βλεπω καλα....;;;

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

εξαφανιστηκε το χρυσο απο το ιταλικο amazon ή εγω δεν βλεπω καλα....;;;
Σωστα βλεπεις.Τωρα το πουλαει 950.28.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

775 στο eglobalcentral το midnight black ( 800 κανονικά κι όταν το βάζεις στο καλάθι μπαίνει αυτόματα κουπονάκι -25 )

Βέβαια με έναν χρόνο εγγύηση απο αυτούς μιας και δεν είναι το ευρωπαικό, είναι καλό που πέφτει η τιμή του όμως

http://i68.tinypic.com/swfeyu.png

Link to comment
Share on other sites

Ποια τιμη πεφτει ρε παιδια? Στα 935 ευρω το βρισκω στο Skroutz. Πρωτη φορα βλεπω κινητο να μη χανει την αξια του ή να ανεβαινει η τιμη αντι να πεφτει.
Link to comment
Share on other sites

Ποια τιμη πεφτει ρε παιδια? Στα 935 ευρω το βρισκω στο Skroutz. Πρωτη φορα βλεπω κινητο να μη χανει την αξια του ή να ανεβαινει η τιμη αντι να πεφτει.

 

καλά πλέον ξέφτισαν τα σκρουτσάδικα...λίγο ο ΦΠΑ...λίγο οι συλλήψεις, ακριβήνανε οι τιμές. Από ebay βρίσκεις σε πιο χαμηλές τιμές.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 8] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...