Jump to content

Xiaomi Mi Mix 2


Green_Dragon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας παιδιά. Ευχαριστημένος κάτοχος του mi mix 2 από τον Ιανουάριο. Το μόνο θέμα που αντιμετωπίζω είναι προβληματική σύνδεση του Bluetooth με διάφορες συσκευές (από διάφορα hands-free μέχρι το Stratos). Πολλές διακοπές σύνδεσης, όταν είναι σε αναμονή αλλά ακόμη και την ώρα που ακούω μουσική. Έχω την τελευταία Global Version. Έχω σεταρει το κινητό και δεύτερη φορά με επαναφορά από το cloud. Γνωρίζει κάποιος κάτι για το θέμα?

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η εφαρμογή του καιρού δε ενημερώνει για την τρέχουσα τοποθεσία. Έχω τη τελευταία dev rom. Καμία πρόταση;
Κι εμένα. Τί γίνεται; Μετά την αναβάθμιση πάπαλα.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Προς mods, θεμα για Mix 2s θα ανοιξει???
Έχει ανοίξει μάλλον δεν το είδες.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δε θα το πιστέψετε. Έκανα δοκιμή με το mi mix2 και ένα jiayu S3 3 χρονών που έχω. Στο άνοιγμα του real racing 3 με ταυτόχρονο πάτημα, το jiayu ανοίγει το παιχνίδι πιο γρήγορα!!!!

 

Παιζουν πολλα ρολο. Το να γινει μια φορα απλα εγινε. Μπορει εκεινη την ωρα να ετρεχαν 15 ακομα πραγματα στο mi mix 2. Μπορει να εκανε καμια αναβάθμιση, μπορει να το εχεις γεμισει το mi mix 2 με apps.

Εχω κανει και εγω τεστ με αδυναμα κινητα προς δυνατοτερα και σε καποιες περιπτωσεις μεμονομενα εκατσε να ανοιξουν καποιες εφαρμογες γρηγοροτερα. Το θεμα θα γινοταν θεμα αν επαιζε μονιμα το jiayu πιο γρηγορα. Σε γενική εμπειρία χρήσης, αν το jiayu ηταν τοσο καλο θα το δουλευες ακομα. Και θα το ειχαμε ολοι μας απο ενα.

Lumia 1020 προς πώληση. Link
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μια ερωτησηση θα ηθελα να κανω οταν εχω συνδεδεμενο το bluetooth ακουστικο μου οι ειδοποιησεις απο viber messeger κ τα λοιπα ακουγονται απο το ακουστικο ομως εμενα ειναι πετου δεν το εχω στο αυτι συνεχεια γινεται να το αλλαξω αυτο?να ακουγονται κανονικα;απο το ηχειο του κινητου εννοω
Link to comment
Share on other sites

μολις μου ηρθε η 9.5.8.0 σε global stable.Μικρο update καπου στα 160 mb.Απο οτι ειδα διορθώνει μικροπροβληματα .
V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

μολις μου ηρθε η 9.5.8.0 σε global stable.Μικρο update καπου στα 160 mb.Απο οτι ειδα διορθώνει μικροπροβληματα .
Μακάρι να διορθώνει την μπαταρία γιατί η τελευταία 9.5.6.0 android 8 έχει μεγάλη διαφορά με την τελευταία android 7 που έχω, με την 7 βέβαια να είναι πολύ καλύτερη... σχεδόν double score!!

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη δεν έχει εμφανιστεί η νέα αναβάθμιση. Μημπως σε σας που έχει έρθει εχετε αλλάξει την χώρα από Ελλάδα σε άλλη ;

 

Δεν έχω πειράξει τίποτα-χώρα έχω Ελλάδα

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Πια καινούργια αναβάθμιση, εμένα ακόμα στην 9.1.4.0 είναι και δεν έρχεται τίποτα OTA χαχαχα.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμάστε με vpn χωρα καναδα ( η αλλη ) να τρέξετε manual update .

Στο oneplus εχει πιάσει και ερχεται ενημέρωση εν αντιθεση με αλλη χωρα

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμάστε με vpn χωρα καναδα ( η αλλη ) να τρέξετε manual update .

Στο oneplus εχει πιάσει και ερχεται ενημέρωση εν αντιθεση με αλλη χωρα

Μόλις το δοκίμασα δεν βγάζει κάποια αναβάθμιση μέσω vpn.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έσκασε και σε εμένα 9,5,8.θα την κάνω να δω

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι μου ήρθε και εμένα σήμερα μέσω ΟΤΑ.

7a6d8fee220992c51e2acc0389b52fd6.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε κ σε εμένα πριν λίγο την έκανα πρώτη εντύπωση πρέπει να βελτίωσαν το θέμα αφής σε κατάσταση πλήρους οθόνης αυτό θα ήταν τέλει ο θα επανέλθω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά σκέφτομαι την αγορά του mi mix 2 ερχόμενος από lg g flex 2 .

Εκτός απο την οθόνη του g flex που ειναι amoled και ειναι ανώτερη το κινητό σε specs τα σπάει!

Δεν ξέρω με την κάμερα αν ειναι καλύτερη γιατί δεν ακούω καλά σχόλια!!!!

Και κάτι άλλο να ρωτήσω όσοι το έχετε στην κατοχή σας αν ανοίγει η οθόνη με διπλό χτύπημα στην οθόνη όπως στα κινητά τις lg που έμενα προσοπικα με εχει βολεψει πολυ.

Το διπλό tap στην οθόνη παντός το έχει ένα redmi 5 plus ενος φίλου μου για αυτο ρωτάω?

Ευχαριστώ.

Nokia 8210,6610,7610,6600,N80,N95,N95 8GB,N97,N8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά σκέφτομαι την αγορά του mi mix 2 ερχόμενος από lg g flex 2 .

Εκτός απο την οθόνη του g flex που ειναι amoled και ειναι ανώτερη το κινητό σε specs τα σπάει!

Δεν ξέρω με την κάμερα αν ειναι καλύτερη γιατί δεν ακούω καλά σχόλια!!!!

Και κάτι άλλο να ρωτήσω όσοι το έχετε στην κατοχή σας αν ανοίγει η οθόνη με διπλό χτύπημα στην οθόνη όπως στα κινητά τις lg που έμενα προσοπικα με εχει βολεψει πολυ.

Το διπλό tap στην οθόνη παντός το έχει ένα redmi 5 plus ενος φίλου μου για αυτο ρωτάω?

Ευχαριστώ.

 

Εαν θελεις μπορεις να πας στο mi mix 2s για να εχεις κορυφαια καμερα,η καμερα του δικου μας κινητου ειναι καλη την ημερα αλλα το βραδυ θα εχεις θεμα.Double tap εχει.

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.. θα ηθελα να κανω μια ερωτηση μιας και παρελαβα τη συσκευη. Μπορω να ξεκλειδωσω τον bootloader με official global stable?
Ναι εγώ με Global stable ξεκλειδωσα
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

καμια προταση; εχει παρει κανεις type c to mini usb που να ειναι για φορτιση και δεδομενα;; κυριως για otg το θελω.
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω βαλει απο xiaomi.eu την τελευταία dev και gcam και πετάει

 

Στάλθηκε από το MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλησπερα αν θελεις βαλε λινκ για την καμερα, εχω την ιδια ρομ πραγματικα πεταει το κινητο με αυτη τη ρομ

'' οπου αστοχησες,γυρισε και οπου πετυχεις,φυγε...! ''

Νικος Καζαντζακης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...