Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η απόδειξη επάνω δεν έχει τηλεφωνα ?

Στη τελική πάρε τηλεφωνα στα κεντρικά η στο λογιστήριο του.

 

Τίποτα δεν λέει ανέβασα και το λινκ πριν που φαίνεται καθαρά όλη η φωτο ...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν μου φαίνεται για απόδειξη αλλά για δελτίο Αποστόλης.

 

Ακριβώς. ΔΕΝ είναι τιμολόγιο αλλά Δελτίο Αποστολής γι´αυτό και δεν αναγράφει το IMEI της συσκευής...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει απόδειξη αγοράς πέραν του τιμολογίου και δεν το παίρνω τελικά.

Φιλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά....

950 ευρώ θα το έπαιρνα αλλά θα ψάξω για άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει απόδειξη αγοράς πέραν του τιμολογίου και δεν το παίρνω τελικά.

 

Φιλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά....

 

950 ευρώ θα το έπαιρνα αλλά θα ψάξω για άλλο.

 

 

 

Και πολύ καλά έκανες. Έχω καεί και εγώ από τέτοια «αφέλεια». Μόνο σίγουρα πράγματα, γιατί δυστυχώς πολλοί θέλουν να εξαπατήσουν. Και ποτέ μα ΠΟΤΕ λεφτά μπροστά.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δε μου φαίνεται για απατεωνιά,βλέπω το κουτί του Κωτσόβολου το παραστατικό (το οποιο θα έπρεπε να είχες δει ότι γραφει κάπου δελτίο αποστολής) αλλα με αυτό το χαρτί δε μπορείς να πας πουθενά στο service.

250 euro δεν είναι λίγα να τα γλιτώσεις και προσωπικά θα επικοινωνούσα με Κωτσόβολο και θα ρωτούσα τι γίνετε σε περίπτωση που πάθει κάτι.

Δίνεις τον αριθμό παραστατικού και θα σου πούνε τι παίζει.

Δεν γίνετε να μην έχει εγγύηση επειδή ας πούμε ότι το κέρδισε.

Δε χάνεις τίποτα κανε μια ερώτηση.

Κανονικά πρέπει να στείλουν και ένα τιμολόγιο με τα στοιχεια και μηδενική τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δε μου φαίνεται για απατεωνιά,βλέπω το κουτί του Κωτσόβολου το παραστατικό (το οποιο θα έπρεπε να είχες δει ότι γραφει κάπου δελτίο αποστολής) αλλα με αυτό το χαρτί δε μπορείς να πας πουθενά στο service.

250 euro δεν είναι λίγα να τα γλιτώσεις και προσωπικά θα επικοινωνούσα με Κωτσόβολο και θα ρωτούσα τι γίνετε σε περίπτωση που πάθει κάτι.

Δίνεις τον αριθμό παραστατικού και θα σου πούνε τι παίζει.

Δεν γίνετε να μην έχει εγγύηση επειδή ας πούμε ότι το κέρδισε.

Δε χάνεις τίποτα κανε μια ερώτηση.

Κανονικά πρέπει να στείλουν και ένα τιμολόγιο με τα στοιχεια και μηδενική τιμή.

Συμφωνώ απόλυτα. Κάνε μια ερώτηση στον Κωτσόβολο και θα σε καλύψει πιστεύω. Είναι καλή η τιμή και δεν νομίζω ότι κρυβετια κατι περίεργο πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Θα το πάρω απο skroutz τελικά στα 970 τιμολόγιο να έχω το κεφάλι μου ήσυχο....Τώρα μένει να διαλέξω χρώμα...

Μαρεσει το ασήμι γύρω γύρω αλλά όχι το άσπρο πίσω

Και στο space grey μαρεσει το μαύρο πίσω αλλά το γύρω γύρω δε ξέρω είναι μαύρο αλλά όχι το ίδιο γυαλιστερό....

Link to comment
Share on other sites

Θα το πάρω απο skroutz τελικά στα 970 τιμολόγιο να έχω το κεφάλι μου ήσυχο....Τώρα μένει να διαλέξω χρώμα...

 

Μαρεσει το ασήμι γύρω γύρω αλλά όχι το άσπρο πίσω

 

Και στο space grey μαρεσει το μαύρο πίσω αλλά το γύρω γύρω δε ξέρω είναι μαύρο αλλά όχι το ίδιο γυαλιστερό....

 

 

 

Από skrourtz υπάρχει το ενδεχόμενο να μην είναι ευρωπαϊκό και στον δεύτερο χρόνο να μην έχεις εγγύηση.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Δες τον αριθμό παραστατικού ,πάρε τον Κωτσόβολο και ζητά μια επανεκτύπωση απόδειξης/τιμολογίου όπου θα φαίνονται όλα.Καλυτερα από ελληνική εισαγωγή .
Link to comment
Share on other sites

Θα το πάρω απο skroutz τελικά στα 970 τιμολόγιο να έχω το κεφάλι μου ήσυχο....Τώρα μένει να διαλέξω χρώμα...

Μαρεσει το ασήμι γύρω γύρω αλλά όχι το άσπρο πίσω

Και στο space grey μαρεσει το μαύρο πίσω αλλά το γύρω γύρω δε ξέρω είναι μαύρο αλλά όχι το ίδιο γυαλιστερό....

 

Space Grey θα σου πρότεινα, διότι το γύρο γύρο στο λευκό φαίνεται κάπως ψεύτικο...γνώμη μου φυσικά!!!

 

Τελικά 24 μήνες έχουνε εγγύηση τα iphonia ? Κοτσοβολο βλέπω γράφει 12

 

Απ όπου και να το πάρεις 12 μήνες λέει. Δε ξέρω κατά ποσό ισχύει ο δεύτερος χρόνος ή αν τον τηρούν, άσχετα με το τι λένε ευρωπαϊκοί κανονισμοί...αν δε κάνω λάθος!!!

• Apple iPhone X •

Space Grey - iOS 14.1 - 64GB

—————————————————

”You only live once. But if you do it right, once is enough.”

Link to comment
Share on other sites

Η Apple, όπως είχε υποσχεθεί, κυκλοφόρησε την έκδοση 11.2.2 του iOS για το iPhone, το iPad και το iPod Touch. Στην ενημέρωση αυτή περιλαμβάνονται βελτιώσεις ασφαλείας για τον Safari και το WebKit για το μετριασμό των επιπτώσεων της ευπάθειας Spectre. :happy:

GL2LEG3.jpg

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Η Apple, όπως είχε υποσχεθεί, κυκλοφόρησε την έκδοση 11.2.2 του iOS για το iPhone, το iPad και το iPod Touch. Στην ενημέρωση αυτή περιλαμβάνονται βελτιώσεις ασφαλείας για τον Safari και το WebKit για το μετριασμό των επιπτώσεων της ευπάθειας Spectre. :happy:

GL2LEG3.jpg

 

 

Για αυτο μας αρεσει αυτη η εταιρια. Μπορει να χρεωνει παραπανω, μπορει να ειναι ..... αλλα στα updates της βγαζω το καπελο.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα ξανα,iPhone X και εγω και εχω ζησει ενα παγωμα του Χ χωρις λογο ημουν επανω στην μηχανη και ειχε λιγο κρυο ωσπου που ειδα το κινητο να εχει “Black Frozen Screen” δεν μπορουσε να γινει τπτ ουτε force restart ουτε να το κλεισω.Αλλα το κινητο ηταν ανοιχτο αφου ακουγα ηχους να ξεκλειδωνει.Ακραιο και δεν ξερω πως εγινε και γιατι αφου περιμενα 10-15 λεπτα ανοιξε μονο του ξαφνικα.Μηπως εχει καποιο θεμα με κρυο; Το εχει παθει κανεις αλλος; Κατα τα αλλα ερωτας το Χ πεταει απλα..

#BlackScreen

Περιμενω νεα σας,ευχαριστω!! :)

Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπερα και απο μενα ξανα,iPhone X και εγω και εχω ζησει ενα παγωμα του Χ χωρις λογο ημουν επανω στην μηχανη και ειχε λιγο κρυο ωσπου που ειδα το κινητο να εχει “Black Frozen Screen” δεν μπορουσε να γινει τπτ ουτε force restart ουτε να το κλεισω.Αλλα το κινητο ηταν ανοιχτο αφου ακουγα ηχους να ξεκλειδωνει.Ακραιο και δεν ξερω πως εγινε και γιατι αφου περιμενα 10-15 λεπτα ανοιξε μονο του ξαφνικα.Μηπως εχει καποιο θεμα με κρυο; Το εχει παθει κανεις αλλος; Κατα τα αλλα ερωτας το Χ πεταει απλα..

#BlackScreen

Περιμενω νεα σας,ευχαριστω!! :)

 

Το έχεις αναβαθμίσει;

http://www.businessinsider.com/iphone-x-cold-weather-problem-fixed-ios-update-2017-11

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι σημερα εχω κανει και την last,αντε να δουμε,αρα ειχε θεμα. ευχαριστω :)
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα ξανα,iPhone X και εγω και εχω ζησει ενα παγωμα του Χ χωρις λογο ημουν επανω στην μηχανη και ειχε λιγο κρυο ωσπου που ειδα το κινητο να εχει “Black Frozen Screen” δεν μπορουσε να γινει τπτ ουτε force restart ουτε να το κλεισω.Αλλα το κινητο ηταν ανοιχτο αφου ακουγα ηχους να ξεκλειδωνει.Ακραιο και δεν ξερω πως εγινε και γιατι αφου περιμενα 10-15 λεπτα ανοιξε μονο του ξαφνικα.Μηπως εχει καποιο θεμα με κρυο; Το εχει παθει κανεις αλλος; Κατα τα αλλα ερωτας το Χ πεταει απλα..

#BlackScreen

Περιμενω νεα σας,ευχαριστω!! :)

 

Ναι δεν δουλεύει στο πολύ κρύο

Φυσικά στο Χ είχε αναφερθεί ότι δεν ήταν λογικό να μην δουλεύει πχ από τους -2

Εγώ κάθε χειμώνα στο χιονοδρομικό όταν ανεβαίνω έχω παρόμοιο θέμα

Δεν ανταποκρίνεται και κολλάει παρά πολύ

Φυσικά μιλάμε για θερμοκρασίες -10 και παρακάτω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παω και εγω βουνο καθε χρονο,δλδ φετος το Χ θα ειναι κυριολεκτικα παγωμενο στα βουνα; χαχαχ απιστευτο :/ Ακομα αργει αρκετα να φορτισει,θελει φυσικα το Fast New Charger της Apple που εχει καλωδιο και φορτιστης κοντα στα 90€! υπαρχει κατι πιο φθηνο; εχει αγορασει κανεις; η εστω το apple σε αλλη τιμη..
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

Παω και εγω βουνο καθε χρονο,δλδ φετος το Χ θα ειναι κυριολεκτικα παγωμενο στα βουνα; χαχαχ απιστευτο :/ Ακομα αργει αρκετα να φορτισει,θελει φυσικα το Fast New Charger της Apple που εχει καλωδιο και φορτιστης κοντα στα 90€! υπαρχει κατι πιο φθηνο; εχει αγορασει κανεις; η εστω το apple σε αλλη τιμη..

 

Ναι όσο πιο χαμηλή η θερμοκρασία τόσο χειρότερα

Όπως και στην ζέστη το ίδιο

Δεν αντέχει αν πχ το αφήσεις στο αμάξι και έχει μέσα 60-70 βαθμούς

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παμε ξανα σε αριστο τελειο σιροκο 8800 χαχα! :) Ναι ισχυει με ζεστη και κρυο,απλα πχ και στους 0 εχει θεμα γιατι Θεσσαλονικη τοσο ειχε εκεινη την ημερα,ασε που δινεις 1200€ δεν θα επρεπε να το κανει.. Αλλα αγαπαμε μηλο! :)
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

Η μονη αλλαγή που παρατήρησα στην 11.2.2 ειναι το γκρίζο χρώμα στην αναδυώμενη κατω μπάρα του safari. Παρατήρησε κανείς αλλος κατι;
Link to comment
Share on other sites

Παμε ξανα σε αριστο τελειο σιροκο 8800 χαχα! :) Ναι ισχυει με ζεστη και κρυο,απλα πχ και στους 0 εχει θεμα γιατι Θεσσαλονικη τοσο ειχε εκεινη την ημερα,ασε που δινεις 1200€ δεν θα επρεπε να το κανει.. Αλλα αγαπαμε μηλο! :)

 

Στην αρχή όταν βγήκε η συσκευή στην αγορά είχε θέμα

Μετά είπαν ότι το διόρθωσαν

Έχεις την τελευταία αναβάθμιση του iOS?

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...