Jump to content

[Note 8] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την Clear View Standing Cover πήρα και εγώ στα 46 ευρώ.

Είναι πανέμορφη και λειτουργική. Χωρίς να ανοίξεις τη θήκη απαντάς στα τηλεφωνήματα, βλέπεις ώρα, σήμα, μαπαταρία και αν έχεις ειδοποίηση. Ακόμη και τα πλήκτρα ήχου πατιούνται μια χαρά. Και φυσικά έχει και το stand για να ακουμπάς το κινητό και να βλέπεις βίντεο

Προσωπικά εμένα με έχει βολέψει τις 4 ημέρες που την δουλεύω, από προστασία τώρα δεν είχα καμία πτώση και δεν ξέρω.

 

Μια χαρά όλα αυτά και εμένα μου αρέσει η θήκη αλλά χάνεις το πλεονέκτημα της γραφής πάνω σε σβηστή οθόνη σωστά;;;

Και κάτι ακόμα πιο παλιά αυτού του είδους η θήκη έκανε γρατζουνιές στην οθόνη έχεις δει κάτι;;;

Τέλος πόσο σε βολεύει στο κράτημα για την λήψη μίας φωτογραφίας;;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γράφεις σε σβηστή οθόνη, όταν ανοίγεις το κάλυμα της θήκης κανονικά.

Για τις φώτο εννοείται πάλι ανοίγεις το καλυμα πάλι. Προσωπικά δεν δυσκολεύομαι στη λήψη φώτο.

Για γρατζουνιές δεν έχω παρατηρήσει κάτι, αλλά από την υφη του υλικού δεν το θεωρώ και τόσο πιθανό. Βέβαια ο χρόνος θα δείξει.

Το οτι απαντάς, απορρίπτεις κλήσεις κλπ χωρίς να ανοίξεις το κάλυμα είναι σούπερ πρακτικό. Εχει και την λειτουργία stand οπότε εμένα με καλύπτει στην καθημερινότητα του.

Στο σημείο που ανοιγοκλείνει πιθανόν με την πάροδο του χρόνου να υπάρχει θέμα, αλλά μέχρι τότε έχουμε χρόνο

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει το πρώτο. Συνεργάζεται καλά με θήκες Samsung, έχει κόλα περιμετρικά, χάνει όμως η οθόνη σε ευαισθησία αφής και σε κάποια σημεία θέλεις αρκετή πίεση.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει το πρώτο. Συνεργάζεται καλά με θήκες Samsung, έχει κόλα περιμετρικά, χάνει όμως η οθόνη σε ευαισθησία αφής και σε κάποια σημεία θέλεις αρκετή πίεση.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Το ιδιο συμβαινει και με το δευτερο..... μαπα το καρπουζι..... αντανακλαση, περιοχες που δεν ειχαν αποκριση, στην μεση της οθονης εκανε κενο..... αλλα συνεργαζοταν αψογα με θηκη Samsung.

Ευτυχως χτες ηρθε αυτο: https://www.mobilefun.co.uk/whitestone-dome-glass-galaxy-note-8-full-cover-screen-protector-64792

Απο εκει και περα ολα τα αλλα ειναι απλα ΟΔΟΝΤΟΚΡΕΜΕΣ....

Θα συνιστουσα να μην πετατε χρηματα σε οτιδηποτε αλλο.

Δωστε μia και καλη 45 ευρα και κλεισατε με το θεμα Tempered glass.....

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω χωρίς προστασία οθόνης (μόνο με τη liquid air) και πραγματικά είναι άλλη η αίσθηση της οθόνης! Το προσέχω που το προσέχω ας το ευχαριστηθώ κιόλας

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω χωρίς προστασία οθόνης (μόνο με τη liquid air) και πραγματικά είναι άλλη η αίσθηση της οθόνης! Το προσέχω που το προσέχω ας το ευχαριστηθώ κιόλας

 

Πιστεψεμε η αισθηση του Whitestone Dome Glass ειναι ακριως ιδια με την αισθηση της μαμα οθονης......

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Πιστεψεμε η αισθηση του Whitestone Dome Glass ειναι ακριως ιδια με την αισθηση της μαμα οθονης......

Η εγκατάσταση του είναι ευκολη; βλέπω έχει διάφορα μέσα η συσκευασία

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Η εγκατάσταση του είναι ευκολη; βλέπω έχει διάφορα μέσα η συσκευασία

 

Πανευκολη αρκει να δεις λιγο καποιο απο τα βιντεο που υπαρχουν στο Youtube και επισης απαραιτητη μια απολυτα επιπεδη επιφανεια ετσι ωστε να πεσει ακριβως στο κεντρο και οχι δεξια η αριστερα το υγρο που εχει μεσα η συσκευασια.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Πιστεψεμε η αισθηση του Whitestone Dome Glass ειναι ακριως ιδια με την αισθηση της μαμα οθονης......

 

Με τι θηκη το εχεις?

Edited by ivamvako
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχω το τηλέφωνο συνδεδεμένο με το dex δεν ακούγεται ο ήχος από τα ηχεία του monitor. Να έχω πειράξει καμμία ρύθμιση χωρίς να το καταλάβω;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ομάδα καλησπέρα εάν ψάχνετε για τζάμι που να καλύπτει όλο το κινητό το extreme-mobile μονόδρομος.

Έφερε τζάμι by X-one που κάθεται άψογα και μπαίνει ακόμα και με την Alcantara.

O κωδικός είναι το Full Glue Fit.

Απλά τέλειο.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι κι εγώ ευτυχής κάτοχος του συγκεκριμένου τζαμιού από το ίδιο μαγαζί. Άψογη εφαρμογή, αίσθηση και συνεργασία με θήκες της Samsung.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ομάδα καλησπέρα εάν ψάχνετε για τζάμι που να καλύπτει όλο το κινητό το extreme-mobile μονόδρομος.

Έφερε τζάμι by X-one που κάθεται άψογα και μπαίνει ακόμα και με την Alcantara.

O κωδικός είναι το Full Glue Fit.

Απλά τέλειο.

Είμαι κι εγώ ευτυχής κάτοχος του συγκεκριμένου τζαμιού από το ίδιο μαγαζί. Άψογη εφαρμογή, αίσθηση και συνεργασία με θήκες της Samsung.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Ένα λινκ του τζαμιού και του μαγαζιού.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι κι εγώ ευτυχής κάτοχος του συγκεκριμένου τζαμιού από το ίδιο μαγαζί. Άψογη εφαρμογή, αίσθηση και συνεργασία με θήκες της Samsung.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Με την liquid air ξερετε αν είναι συμβατο;

 

Στάλθηκε από το Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Ομάδα καλησπέρα εάν ψάχνετε για τζάμι που να καλύπτει όλο το κινητό το extreme-mobile μονόδρομος.

Έφερε τζάμι by X-one που κάθεται άψογα και μπαίνει ακόμα και με την Alcantara.

O κωδικός είναι το Full Glue Fit.

Απλά τέλειο.

Την έβαλα σήμερα είναι εξαιρετική.

Μα και ένα μπράβο στον Νικόλα που τα βάζει τόσο τέλεια.

Με την liquid air ξερετε αν είναι συμβατο;

 

Στάλθηκε από το Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε μου εγώ την έχω τώρα με την neo Hybrid και εφαρμόζει άψογα.

 

Για τον φίλο που ψάχνει το λινκ ας Googlαρει extreme mobile Αιγάλεω.

Link to comment
Share on other sites

Την έβαλα σήμερα είναι εξαιρετική.

 

 

Φίλε μου εγώ την έχω τώρα με την neo Hybrid και εφαρμόζει άψογα.

 

 

Και εγώ τη neo Hybrid έχω. Όταν κάποια στιγμή μπορέσεις στείλε μας μια φωτογραφία.

ZRX1200S
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τη neo Hybrid έχω. Όταν κάποια στιγμή μπορέσεις στείλε μας μια φωτογραφία.

Έκανα προσπάθεια να τραβήξω καμία φώτο με ένα j7 αλλά όλες ήταν πολύ χάλια λόγο κακού φωτισμού και φλας.

Αν αύριο που θα είναι μέρα βγουν θα στείλε.

ΘΕΣ να δεις κάτι συγκεκριμένο να εστιασω;

Link to comment
Share on other sites

Βασικά θέλω να δω κάποια γωνία. Αν μπορέσεις στείλε μου και ένα λινκ για το τζαμακι (σε pm αν δεν επιτρέπεται εδώ). Ευχαριστώ Πολύ
ZRX1200S
Link to comment
Share on other sites

Βασικά θέλω να δω κάποια γωνία. Αν μπορέσεις στείλε μου και ένα λινκ για το τζαμακι (σε pm αν δεν επιτρέπεται εδώ). Ευχαριστώ Πολύ

Φώτο θα προσπαθήσω να στείλω αύριο. Λινκ απότι είδα δεν το έχει στο site του.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το τζαμακι x-one.

Αν το βάλετε πήγαινε στο κατάστημα να σας το βάλει ο Νίκος. Δεν κάθεται με τίποτα αν το δοκιμάσετε μόνοι σας.

Αν είστε Εκτός Αθηνών προτείνω να μην το δοκιμάσετε.

Εγώ το έβαλα όχι όμως άψογα. Πολύ πολύ πολύ πολύ πολύ δύσκολο. (Αν πάρετε τηλ τον Νίκο στο extreme mobile θα σας πει και ο ίδιος)

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το τζαμακι x-one.

Αν το βάλετε πήγαινε στο κατάστημα να σας το βάλει ο Νίκος. Δεν κάθεται με τίποτα αν το δοκιμάσετε μόνοι σας.

Αν είστε Εκτός Αθηνών προτείνω να μην το δοκιμάσετε.

Εγώ το έβαλα όχι όμως άψογα. Πολύ πολύ πολύ πολύ πολύ δύσκολο. (Αν πάρετε τηλ τον Νίκο στο extreme mobile θα σας πει και ο ίδιος)

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Εγώ τον πήρα τηλ χθες για να το βάλω παραγγελία κι επειδή είμαι εκτός Αθηνών μου είπε να μην το αγοράσω :lol:

Θα περιμένω μήπως και το φέρει κάποιο κατάστημα στο Ηράκλειο αλλιώς θα το αφήσω όπως είναι τώρα δίχως προστασία οθόνης.

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 8] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...