Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικά έχει ράδιο......αφήστε τις ρεζέρβες.

Και γράφω ακούγοντας fm eraspor στο g6 χωρίς να φλέγεται το κινητό με ροή 4g.

...και δεν είναι κακό αν μας αρέσει μια συσκευή,να είναι εμπλουτισμένη με smart λειτουργείες,όπως fm και ir.

μην δικαιολογείται τις ππριες των εταιριών.

Capture+_2017-09-13-12-48-29

Edited by tarif16nikos
2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θετικό το ότι έχει τελικά fm! Μπράβο στην lg που συνεχίζει να παραμένει ρομαντική και πρακτική! Καλό έκανε η κουβέντα με το αυτοκίνητο τελικά.. Επόμενος στόχος το ir.. προλαβαίνουμε μέχρι την κυκλοφορία της συσκευής;
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω με αυτο η lg θα με κανει να αλλαξω το G4(εχω πάρει με την σειρά G εκτός απο το 6).Για εμενα πχ και τις βόλτες με σκύλο σε διάφορα μερη το ράδιο ειναι απαραίτητο.Οπως επίσης και τοπικές αθλητικές εκπομπές που ακούω.

Τώρα την κάμερα που την περίμενα πολύ δυνατή(μιας και ειναι το κύριο χαρακτηριστικό που κοιτάω) απο τα μέχρι τώρα δείγματα δεν είναι κάνει την διαφορά απο τις άλλες ναυαρχίδες αλλά θα δουμε.Με αυτο το μέγεθος αισθητήρα παει τζάμπα και το 1.6F αλλα δεν θα γινόταν να γίνει και διαφορετικά λογω μεγέθους.

Eχει και οθονη οled που αγαπάω μιας και πάντα έχω ενα δεύτερο με τέτοια οθονη (απο samsung wave(με το bada os που θα γινοταν και καλα το νεο android χαχα) ,s2,s4,1020 και τωρα 950xl)

Οταν παει στα 450 ''Lg take my F$ money''

Edited by Fredometrios
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω με αυτο η lg θα με κανει να αλλαξω το G4(εχω πάρει με την σειρά G εκτός απο το 6).Για εμενα πχ και τις βόλτες με σκύλο σε διάφορα μερη το ράδιο ειναι απαραίτητο.Οπως επίσης και τοπικές αθλητικές εκπομπές που ακούω.

Τώρα την κάμερα που την περίμενα πολύ δυνατή(μιας και ειναι το κύριο χαρακτηριστικό που κοιτάω) απο τα μέχρι τώρα δείγματα δεν είναι κάνει την διαφορά απο τις άλλες ναυαρχίδες αλλά θα δουμε.Με αυτο το μέγεθος αισθητήρα παει τζάμπα και το 1.6F αλλα δεν θα γινόταν να γίνει και διαφορετικά λογω μεγέθους.

Eχει και οθονη οled που αγαπάω μιας και πάντα έχω ενα δεύτερο με τέτοια οθονη (απο samsung wave(με το bada os που θα γινοταν και καλα το νεο android χαχα) ,s2,s4,1020 και τωρα 950xl)

Οταν παει στα 450 ''Lg take my F$ money''

Αααα εχω και γω το samsoung wave 3 η οθονη ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ και το μπάντα ος κακως το εγκατελειψαν οι κοπανοι συνδιαζε αντροιντ με ιος κατα καποιο τροπο και εχει λειτουργιες που δεν εχω βρει σε κινητα του σημερα. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ίσως τελικά όλη αυτή η κουβέντα για το ραδιόφωνο στο V30 να γίνεται άδικα γιατί σύμφωνα με νεότερη "διορθωμένη" αναφορά του gsmarena.com το V30 έχει radio !! (και προσωπικά χαίρομαι ιδιαίτερα :D )

 

http://www.gsmarena.com/lg_v30-8712.php

Αν δεν αναγράφετε επίσημα βάση του site της LG δεν πιστεύω τίποτα.

Δεν είναι το gsmarena τέρας αξιοπιστίας άλλωστε.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά υπήρχε και σε ένα βίντεο εφαρμογή. Και λέγαμε μήπως είναι καμία κορεατική έκδοση νομίζω. Οπότε :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά υπήρχε και σε ένα βίντεο εφαρμογή. Και λέγαμε μήπως είναι καμία κορεατική έκδοση νομίζω. Οπότε :)

 

Βλέποντας αυτό το videaki για V30

Στο σημείο 3:54 παρατήρησα το παρακάτω

 

xz2rAMO.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θετικό το ότι έχει τελικά fm! Μπράβο στην lg που συνεχίζει να παραμένει ρομαντική και πρακτική! Καλό έκανε η κουβέντα με το αυτοκίνητο τελικά.. Επόμενος στόχος το ir.. προλαβαίνουμε μέχρι την κυκλοφορία της συσκευής;

 

Επίσης στην Αμερική που ο δέκτης ραδιοφώνου είναι by default απεργοποιημένος....θα κάνει συμφωνία με τους παρόχους για να τον ενεργοποιήσουν.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, κατά το Πάσχα το πήρα.

 

https://www.androidcentral.com/lg-v30-review

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα αξιολογη προταση και αριστη εναλλακτικη στο ΝΟΤΕ 8 εαν καποιος δε χρειαζεται το S-pen....κι ο ηχος σε ακουστικα -αν κρινω κι απο το V10 που ειχα- θα ειναι κορυφαιος ! Το μεγαλο στοιχημα κι εδω...η μπαταρια ! Για να δουμε,ειναι παντως πανεμορφο αν μη τι αλλο! Μπραβο στην LG !
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα αξιολογη προταση και αριστη εναλλακτικη στο ΝΟΤΕ 8 εαν καποιος δε χρειαζεται το S-pen....κι ο ηχος σε ακουστικα -αν κρινω κι απο το V10 που ειχα- θα ειναι κορυφαιος ! Το μεγαλο στοιχημα κι εδω...η μπαταρια ! Για να δουμε,ειναι παντως πανεμορφο αν μη τι αλλο! Μπραβο στην LG !
Στο G6, με τον 821, το τονιζουμε αυτο, εχει κανει πολυ καλη δουλεια στην καταναλωση!

Η λογικη λεει, θα ειναι παραπανω απο ικανοποιητικη, με βαση και τον 835, στο V30, παρα τη μεγαλυτερη οθονη.

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, κατά το Πάσχα το πήρα.

 

https://www.androidcentral.com/lg-v30-review

Αναμένω τα production units για να κρίνω την οθόνη κυρίως προσωπικά

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά υπήρχε και σε ένα βίντεο εφαρμογή. Και λέγαμε μήπως είναι καμία κορεατική έκδοση νομίζω. Οπότε :)

 

Θετικό αλλά ας περιμένουμε την τελική συσκευή όταν κυκλοφορήσει.

Μου κάνει εντύπωση που δεν το αναφέρει η ίδια η LG.

 

 

 

 

Sent from my iPad Pro using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Full review από GSM Arena έχει FM και επίσης τιμή για Ευρώπη 1000

https://www.phonearena.com/news/LG-V30-is-now-official-but-there-is-no-price-and-release-date-here-is-a-guess_id97452

Lenovo IdeaPad5@4500U@8GB@Dell U2421HE@Edifier 1700BT

Link to comment
Share on other sites

Full review από GSM Arena έχει FM και επίσης τιμή για Ευρώπη 1000

https://www.phonearena.com/news/LG-V30-is-now-official-but-there-is-no-price-and-release-date-here-is-a-guess_id97452

1000 είναι το PO Box που διανέμεται;;; :) :) :)

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Unlike Samsung's AMOLEDs, the V30's screen does show some illumination in the blacks - not enough for you to see, but there for our testing equipment to spot. For purposes practical however, you can assume that contrast is infinite, or at least vastly superior to the best of LCDs.

 

Nice :D

 

Ο λογος που υπαρχει black clipping σε καποια κινητα και σε καποια αλλα οχι στις OLED ειναι γιατι στα πρωτα κλεινει τελειως το πιξελ στο μαυρο ενω στα δευτερα μενει ανοιχτο ελαχιστα ωστε να ανταποκρινεται αμεσα στις αλλαγες. Προσωπικα ειναι πολυ ενοχλητικο και χαιρομαι που το εκαναν ετσι :happy:

 

Edit: We are basing this review on a pre-production V30 unit running non-final firmware. We've pointed this out wherever it may affect the phone's performance. Once we have the retail-grade firmware we'll duly update the relevant review sections.

 

Ας περιμενουμε και το production βεβαια αλλα η μπαταρια του δειχνει "good enough" χωρις να ενθουσιαζει, για Browsing Κυριως

Edited by pgetsopoulos

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

http://www.gsmarena.com/lg_v30-review-1657.php

 

Προσωπικα ειμαι ΠΟΛΥ ικανοποιημενος. Περιμενα χειροτερη την καμερα αλλα δειχνει εξαιρετικη. Η μπαταρια δειχνει θεματακι στα ανοιχτα χρωματα λογω της OLED, αναμενομενο σε ενα βαθμο. Θα βελτιωθει και αυτο στο V40, οπως το εχει βελτιωσει πλεον αρκετα η Samsung

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Το review που όλοι περιμέναμε.

Εξαιρετική συσκευή!

http://www.gsmarena.com/lg_v30-review-1657.php

 

Προσωπικα ειμαι ΠΟΛΥ ικανοποιημενος. Περιμενα χειροτερη την καμερα αλλα δειχνει εξαιρετικη. Η μπαταρια δειχνει θεματακι στα ανοιχτα χρωματα λογω της OLED, αναμενομενο σε ενα βαθμο. Θα βελτιωθει και αυτο στο V40, οπως το εχει βελτιωσει πλεον αρκετα η Samsung

Link to comment
Share on other sites

Full review από GSM Arena έχει FM και επίσης τιμή για Ευρώπη 1000

https://www.phonearena.com/news/LG-V30-is-now-official-but-there-is-no-price-and-release-date-here-is-a-guess_id97452

1000;;; 1000;;;; DEAR GOD!!!!

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χιλιάρικο θέλουν??? Μαυρο και αυτοι λοιπόν και τα λέμε σε μερικους μηνες... Ακου χιλαρικο!
Link to comment
Share on other sites

χολι σχιτ....

μόλις θυμήθηκα πόσο λατρεύω το v10 μου :p ζωή να χει!!!!!!!

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χιλιάρικο θέλουν??? Μαυρο και αυτοι λοιπόν και τα λέμε σε μερικους μηνες... Ακου χιλαρικο!

Σε 3 4 μήνες 400 θα έχει. Για την LG μιλάμε.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Στα 900 ξεκινάει η τιμή του όχι στα 1000

https://www.notebookcheck.com/LG-V30-Ab-Anfang-November-fuer-900-Euro-erhaeltlich.248540.0.html

Βλακείες γράφει το phonearena

 

Όχι ότι δεν παραμένει ακριβό(πανάκριβο θα έλεγα για την χρονική στιγμή που διατίθεται)έτσι:wink:

 

Κατά τα αλλά έχουμε ταύτιση περισσότερων reviewer(Notebookcheck -gsmarena) οτι η ποιότητα οθόνης είναι κλάσεις ανώτερη από Flex σειρά αλλά εξακολουθεί ένα κλικ κάτω από τις κορυφαίες της Samsung.

 

Ευχάριστη έκπληξη η υπαρξη ραδιοφώνου.

 

Αυτονομία πάνω κάτω επίπεδα g6 θα είναι δηλαδή καλούτσικη και αποδεκτή όχι top αλλά όχι το μαύρο χάλι των προηγούμενων LG.

 

 

Sent from my iPad Pro using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...