Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτο αναρωτιεμαι.. τι μας ελεγαν οτι εχει μνημη πανω στην καμερα για να καταγραφει τα fps?

Εκτος αν ειναι χειροτερης ποιοτητας κλπ στο νοτε 8 και απλα εδωσαν το feature τυπικα αλλα οχι ουσιαστικα.

Ισχυει συτο με τη μνημη. Λογικα τωρα θα γινεται με καποιο τροπο swερικα.

 

(δεν εχω αναβαθμισει ακομα, περιμενω αποψεις για τη μπαταρια)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει συτο με τη μνημη. Λογικα τωρα θα γινεται με καποιο τροπο swερικα.

 

(δεν εχω αναβαθμισει ακομα, περιμενω αποψεις για τη μπαταρια)

 

Ίσως από εσωτερική μνήμη ή ραμ να τραβάει και να έχει επιπτώσεις στην απόδοση του κινητού πχ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατεβάζω και εγώ την αναβάθμιση...

Ελπίζω να μην έχει καμία επίπτωση στην μπαταρία...

Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα οτι στα emoji θα ειχε επιλογη να βγάζεις live βίντεο ως κινούμενο σχεδιο. Ετσι δεν είναι στο νοτε 9?

Εχει καμια τέτοια επιλογή και δεν την εχω δει?

Μονο gif βγαζει.

Link to comment
Share on other sites

Το επιπτώσεις στην απόδοση να έχει μωρέ την στιγμή που χρησιμοποιείς το αργή κίνηση όλα δουλεύουν για την κάμερα επεξεργαστής μνήμη τα πάντα.... τώρα Ευχαριστώ πολύ το παλικάρι που λέει για το πώς θα Στεγνώσω το πενάκι Αν και φοβάμαι να το βάλουμε στο φούρνο το έβαλα μέσα σε ρύζι και θα δω πώς θα πάει αν όλα καλά αλλιώς θα πάω στη Samsung θα τους πω απλά ότι δεν λειτουργεί και τέλος η αλήθεια είναι ότι θέλω πολύ να το πουλήσω όχι Γιατί απογοητεύτηκα αλλά γιατί βαρέθηκα και επειδή θέλω το εννιά Σκέφτομαι να πάρω κάτι πιο φθηνό μέχρι να πέσει το άλλο περισσότερο ώστε να το πάρω κιόλας
Link to comment
Share on other sites

Κάτι που δεν θυμάμαι...Πώς ενεργοποιούμε το φλας να αναβοσβήνει όποτε δεχόμαστε κληση;;;

Έχω φάει κόλλημα,δεν μπορώ να το βρω με τπτ...

Link to comment
Share on other sites

Το επιπτώσεις στην απόδοση να έχει μωρέ την στιγμή που χρησιμοποιείς το αργή κίνηση όλα δουλεύουν για την κάμερα επεξεργαστής μνήμη τα πάντα.... τώρα Ευχαριστώ πολύ το παλικάρι που λέει για το πώς θα Στεγνώσω το πενάκι Αν και φοβάμαι να το βάλουμε στο φούρνο το έβαλα μέσα σε ρύζι και θα δω πώς θα πάει αν όλα καλά αλλιώς θα πάω στη Samsung θα τους πω απλά ότι δεν λειτουργεί και τέλος η αλήθεια είναι ότι θέλω πολύ να το πουλήσω όχι Γιατί απογοητεύτηκα αλλά γιατί βαρέθηκα και επειδή θέλω το εννιά Σκέφτομαι να πάρω κάτι πιο φθηνό μέχρι να πέσει το άλλο περισσότερο ώστε να το πάρω κιόλας

 

Δεν ξέρω φίλε μου, υποθέσεις κάνω μπορεί να μπουκωνει όλη η ραμ, τι να σου πω, υποτίθεται ότι ήθελε ειδικό hw... Από εκεί και πέρα δε με απασχολεί και μακάρι να το δώσανε με την ίδια ποιότητα που την έχει το S9. Κατά τα άλλα ίσως να παίζει και στο s8 λοιπόν..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κάτι που δεν θυμάμαι...Πώς ενεργοποιούμε το φλας να αναβοσβήνει όποτε δεχόμαστε κληση;;;

Έχω φάει κόλλημα,δεν μπορώ να το βρω με τπτ...

 

Ρυθμίσεις - Προσβασιμότητα - Ακοή - Ειδοποίηση Φλας

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - Προσβασιμότητα - Ακοή - Ειδοποίηση Φλας

 

Ναι ρε φίλε!!!Ευχαριστώ...Μου είχε σπάσει τα νεύρα,δεν μπορούσα ν να το βρω με τπτ...

Link to comment
Share on other sites

Στο λογαριασμό σου, Ρυθμίσεις → Γενικά→ Σκoύρο θέμα

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Παίδες SOS!

 

Σήμερα πάω να το βάλω στον φορτιστή, δεν φορτίζει καθόλου, το βάζω στον φορτιστή του LG G3 και φορτίζει μεν πολύ αργά δε, βάζω το Ρ20 στον σάμυ και φορτίζει, τι στο καλό συμβαίνει;

Edited by MYianniS
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε άλλους αλλα πρωτη φορα στην ζωη μου εχω αλλάξει τοσα καλώδια σε 6 7 μήνες που εχω συσκευη τουλαχιστον 4, ολα μα ολα σταματανε να κανουν γρηγορη φορτισει ,ενα σταμάτησε και να φορτιζει χωρις τραβηγματα χωρίς σπασιμο το καλωδιο τιποτα και να πω οτι ποτε δεν ετυχε να εχω προβλημα με οτι συσκευη και να ειχα απο note 1 μεχρι σημερα.
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε άλλους αλλα πρωτη φορα στην ζωη μου εχω αλλάξει τοσα καλώδια σε 6 7 μήνες που εχω συσκευη τουλαχιστον 4, ολα μα ολα σταματανε να κανουν γρηγορη φορτισει ,ενα σταμάτησε και να φορτιζει χωρις τραβηγματα χωρίς σπασιμο το καλωδιο τιποτα και να πω οτι ποτε δεν ετυχε να εχω προβλημα με οτι συσκευη και να ειχα απο note 1 μεχρι σημερα.

 

Εγώ παιδιά τον φορτιστή τον έχω μόνιμα στην πρίζα δεν τον μετακινώ καθόλου...

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το αρχικο καλωδιο της συσκευασιας και μετα απο 9 μηνες δεν εχω θεμα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έξη μήνες το έχω και γω, το διπλώνω και κανένα πρόβλημα έως τώρα. Γρήγορη φόρτιση δε κάνω και ούτε έχω δοκιμάσει, δε με ενδιαφέρει.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι να πω ποτέ δεν είχα πρόβλημα με καλώδια πρώτη φορά έχω αλλάξω 5 καλώδια... με την νέα αναβάθμιση στην ενότητα ασφάλεια έχει μία καινούργια επιλογή του να ξεκλειδώνει με την Ίριδα μόλις ενεργοποιείται η οθόνη
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Μια ερωτηση εχω, δεν με ειδοποιει οταν απομακρυνετε το κινητο απο το s pen..εχει τυχει και σε αλλον??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Μια ερωτηση εχω, δεν με ειδοποιει οταν απομακρυνετε το κινητο απο το s pen..εχει τυχει και σε αλλον??
Το έχεις επιλέξει από τις ρυθμίσεις;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εδώ 57a502582237132901c220fbf5584c24.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι να πω ποτέ δεν είχα πρόβλημα με καλώδια πρώτη φορά έχω αλλάξω 5 καλώδια... με την νέα αναβάθμιση στην ενότητα ασφάλεια έχει μία καινούργια επιλογή του να ξεκλειδώνει με την Ίριδα μόλις ενεργοποιείται η οθόνη

 

Ωραια προσθηκη αυτο

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου.Ναι το εχω επιλεξει, ειναι ακριβως οπως φαινεται στην φωτο σου.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Μια ερωτηση εχω, δεν με ειδοποιει οταν απομακρυνετε το κινητο απο το s pen..εχει τυχει και σε αλλον??

 

Τι εννοείς όταν απομακρύνετε;;;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...