Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάλι έχω τους ίδιους χρόνους που είχα και με το s8+. Καμία απολύτως παρατηρισιμη διαφορά στους χρόνους οθόνης και συνολικής χρήσης.

 

Τότε πιθανόν το σ8+ που είχες είχε θέμα γιατί εγώ έχω αλλάξει 2σ8+ και η διαφορά με το νοτε είναι παραπάνω από εμφανής. 15 με 20 % τουλάχιστον..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τότε πιθανόν το σ8+ που είχες είχε θέμα γιατί εγώ έχω αλλάξει 2σ8+ και η διαφορά με το νοτε είναι παραπάνω από εμφανής. 15 με 20 % τουλάχιστον..

Δεν θα το έλεγα γιατί έχω πάρει 2 φορές το s8+. Όπως και να έχει εμένα η αυτονομία μου φαίνεται ικανοποιητική και στα ίδια επίπεδα με άλλες ναυαρχίδες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλύτερα να το συζητήσετε στο θεμα της μπαταρίας και όχι εδώ και αν γίνεται να μεταφερθούν τα σχετικά με την μπαταρία μυνήματα....ευχαριστω
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μολις συνειδητοποιησα πως δε μπορείς να κανεις ζουμ πλεον στο Samsung Notes. Σοβαρα τωρα Samsung? Εχεις την οθοναρα και κοβεις τετοιο feature?

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλύτερα να το συζητήσετε στο θεμα της μπαταρίας και όχι εδώ και αν γίνεται να μεταφερθούν τα σχετικά με την μπαταρία μυνήματα....ευχαριστω

 

το ξεκινησα εδω σαν γενικο σχολιο. Δεν μιλησαμε ουτε τεχνικα ουτε λυσαμε καποια απορια συγκεκριμενη. Επειδη πολλοι παρακολουθουν μονο το ενα θεμα ηθελα να το γραψω εδω καθως ειχαμε μεγαλη διαφωνια στην αρχη και καλο ειναι να αποκαθιστανται μερικες αληθειες. Απο εκει και περα, μετα το 1ο δεκαημερο που εγγραψαν οι πρωτοι, ολοι οι υπολοιποι τη βλεπουμε αρκετα κατω απο τις προσδοκιες που μας δημιουργησαν.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω. Έτσι μας έλεγαν κάποιοι και βγήκαμε και haters κι όλας
Πραγματικά είναι κλόουν τυπακια που ότι αγοράζουν είναι το καλύτερο.
Μην ακούς κανένα μέλος, μόνο όσους εμπιστεύεσαι και έχουν περάσει από τα ίδια κινητά. Ανέμενε για s9+ γιατί έκανες και συ πολλά πειράματα :)

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Ακριβώς αυτό σιγουριά σε απόψεις μόνο σε άτομα που έχουμε τσεκάρει ότι λένε αλήθειες.

ΜΌΝΟ σε αυτούς.

 

Παρεμπιπτόντως πάντως εγώ αν και έρχομαι από εξερετικη μπαταρία του ΜΑΤΕ9 είμαι ευχαριστημένος με την μπαταρία του Νοτε8 δεν είναι σούπερ ντουπερ αλλά είναι οριακά καλή για άνετη μια μέρα πολύς δουλειάς.

Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτόντως πάντως εγώ αν και έρχομαι από εξερετικη μπαταρία του ΜΑΤΕ9 είμαι ευχαριστημένος με την μπαταρία του Νοτε8 δεν είναι σούπερ ντουπερ αλλά είναι οριακά καλή για άνετη μια μέρα πολύς δουλειάς.

Το θέμα μπαταρία είναι περίεργο. Από 10 άτομα μπορεί να ακούσεις 10 διαφορετικές απόψεις για την αυτονομία ενός κινητού. Για παράδειγμα εγώ από την μπαταρία του mate 9 δεν ξετρελαθηκα, αν και είχα μεγάλες προσδοκίες λόγω 4000mah . Ήταν απλά καλή, τουλάχιστον για την χρήση μου.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς είναι...ο κάθε ένας έχει την δική του άποψη σύμφωνα με το στήσιμο του και την χρήση του...

Ότι αφορά εμένα Ναι είναι ένα 10% με 15% κατω απο το S8+ αλλα εστω και ετσι ειναι υπερ αρκετη για μια γεματη μερα με απαιτήσεις!

Η δική μου χρήση σύμφωνα με τις συσκευές πού είχα από την καλύτερη αυτονομία στην χειρότερη MATE 8 dual sim, S8+, NOTE 8, MATE 9 dual Sim , Note 7 duos (που το θυμήθηκα), S7 EDGE duos και όπου βάζω "dual sim" τα είχα με 2 σιμ ενώ τα υπόλοιπα με 1 σιμ...οποτε και μόνο αυτό μπερδεύει τα στατιστικά....αυτα όμως σύμφωνα με την δική μου χρήση και στήσιμο και όχι την δική σας!

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά.... Δεν εχω δουλέψει το s8+ για να εκφέρω άποψη αλλά είχα πριν το note 8 τα εξής... s3 mini, s3, s4, note3, note 4

Κανενα δεν μου εβγαζε ολοκληρη μέρα... Το μοναδικό είναι το note 8. Αν όλοι λένε ότι έχει το s8+ 20% περισσότερη τότε είναι τέλειο.... Υπόψιν.... Κανω βαριά χρήση οχι απλά για κλήσεις! Και ειλικρινά δεν πιστεύω οτι κάποιος δεν φορτίζει το κινητό του το βράδυ πχ αν του έχει μείνει 35% και θα μείνει εκτος σπιτιού (δηλαδή εκτος επιλογής να μπορεί να φορτίσει) για να βγάλει την μερα!

 

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά.... Δεν εχω δουλέψει το s8+ για να εκφέρω άποψη αλλά είχα πριν το note 8 τα εξής... s3 mini, s3, s4, note3, note 4

Κανενα δεν μου εβγαζε ολοκληρη μέρα... Το μοναδικό είναι το note 8. Αν όλοι λένε ότι έχει το s8+ 20% περισσότερη τότε είναι τέλειο.... Υπόψιν.... Κανω βαριά χρήση οχι απλά για κλήσεις! Και ειλικρινά δεν πιστεύω οτι κάποιος δεν φορτίζει το κινητό του το βράδυ πχ αν του έχει μείνει 35% και θα μείνει εκτος σπιτιού (δηλαδή εκτος επιλογής να μπορεί να φορτίσει) για να βγάλει την μερα!

 

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Συμφωνώ μαζί σου συγκριτικά με Νοτε4 που είναι το προηγούμενο μου δεν είδα κάποια διαφορά που να με ευχαριστεί και σημειώστε ότι στο Νοτε4 είχα ονλαιν Παιχνίδια ενώ σε αυτό ακόμα δεν έβαλα για να στρώσω την μπαταρια. Πιστεύω θα μπορούσε να έβαζε μεγαλύτερη για ένα κινητό Όπως το ΝΟΤΕ 8 θεριπιν . Εννά περάσουμεν ρε κοπέλια. :)

From N9
Link to comment
Share on other sites

Να πω κάτι για το spen επειδή είδα μια αναφορά, αρκετά μηνύματα πιο πάνω.

 

Δε χρησιμοποιούμε το πενάκι για να γράψουμε μήνυμα παιδιά, περιμένοντας να έχουμε καλύτερους χρόνους από το κλασικό tapping πχ στο swiftkey με τα δάχτυλα. Ούτε το μπάζο βγάζουμε για αυτό το λόγο κάθε φορά.

 

Αυτό μου δείχνει ότι μάλλον δεν έχει πολύ εμπειρία με spen κάποιος. Δεν το λέω για να μειωθεί κάποιος που κάνει αυτή τη χρήση.

 

Δίνω 2,3 χαρακτηριστικές περιπτώσεις πως χρησιμοποιούσα εγώ το πενάκι και έκανε τη ζωή μου πιο εύκολη κ γρήγορη.

 

Σημείωση τηλεφώνου πελάτη από σβηστή οθόνη, χωρίς να ξεκλειδώνεις, να μπαίνεις σε εφαρμογή σημείωσης, να γράφεις, να σώζεις κ να ξανασβήνεις οθόνη.

 

Browsing σε site ( κυρίως non mobile friendly) για το μοναδικό mouse over feature που προσφέρει και τη δυνατότητα click σε link με μικρή γραμματοσειρά.

 

Επίσης edit σε λεπτομέρειες μιας φωτογραφίας. Εκεί όπου το δάχτυλο δυσκολεύεται να πάει η πρέπει να κάνεις ατελείωτα zoom in και zoom out.

 

Μήνυμα με πενάκι δεν έστειλα ποτέ γιατί είναι απλά δύσχρηστο και σαφώς πιο αργό από το tapping. Με tapping έχω 2 σημεία επαφής που δουλεύουν παράλληλα (2 δάχτυλα), ενώ με το spen υπάρχει ένα σημείο μόνο. Όσο γρήγορα κ να πας με τη γραφίδα δε θα είναι ποτέ αρκετά γρήγορο.

 

Σε κάποιους μπορεί να είναι αχρείαστα τα features του spen. Όχι σε όλους.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιούσε 10 χρόνια iPhone από το μοντέλο 3 μέχρι και το 7 Plus! Αποφάσισα μετά από χρόνια να πάρω τοnote8!η μπαταρία παιδιά είναι η μέρα με τη νύχτα προς το καλύτερο φυσικά! Για τα προηγούμενα μοντέλα της Samsung δεν έχω άποψη!

 

Στάλθηκε από το Note8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά είναι κλόουν τυπακια που ότι αγοράζουν είναι το καλύτερο. Ακριβώς αυτό σιγουριά σε απόψεις μόνο σε άτομα που έχουμε τσεκάρει ότι λένε αλήθειες.

ΜΌΝΟ σε αυτούς.

 

Παρεμπιπτόντως πάντως εγώ αν και έρχομαι από εξερετικη μπαταρία του ΜΑΤΕ9 είμαι ευχαριστημένος με την μπαταρία του Νοτε8 δεν είναι σούπερ ντουπερ αλλά είναι οριακά καλή για άνετη μια μέρα πολύς δουλειάς.

 

Σιγουρα ειναι καλη η αυτονομια, αλλα πολυ κατωτερη απο s8+ και θα θελαμε να ειναι στα ιδια.

 

Το θέμα μπαταρία είναι περίεργο. Από 10 άτομα μπορεί να ακούσεις 10 διαφορετικές απόψεις για την αυτονομία ενός κινητού. Για παράδειγμα εγώ από την μπαταρία του mate 9 δεν ξετρελαθηκα, αν και είχα μεγάλες προσδοκίες λόγω 4000mah . Ήταν απλά καλή, τουλάχιστον για την χρήση μου.

 

Κοιτα, αλλο να ακουσεις με βγαζει 4 ωρες οθονη, 8 ωρες οθονη, μιση μερα, 2 μερες και αλλο να σου λενε οτι ειχαμε το ταδε κινητο και τουτο εδω ειναι καλυτερο πχ...οταν ειναι χειροτερο. Αυτο δε γινεται.

 

Έτσι ακριβώς είναι...ο κάθε ένας έχει την δική του άποψη σύμφωνα με το στήσιμο του και την χρήση του...

Ότι αφορά εμένα Ναι είναι ένα 10% με 15% κατω απο το S8+ αλλα εστω και ετσι ειναι υπερ αρκετη για μια γεματη μερα με απαιτήσεις!

Η δική μου χρήση σύμφωνα με τις συσκευές πού είχα από την καλύτερη αυτονομία στην χειρότερη MATE 8 dual sim, S8+, NOTE 8, MATE 9 dual Sim , Note 7 duos (που το θυμήθηκα), S7 EDGE duos και όπου βάζω "dual sim" τα είχα με 2 σιμ ενώ τα υπόλοιπα με 1 σιμ...οποτε και μόνο αυτό μπερδεύει τα στατιστικά....αυτα όμως σύμφωνα με την δική μου χρήση και στήσιμο και όχι την δική σας!

 

Εγω πηρα νοτε μονοκαρτο και τωρα δικαρτο. Τα ιδια βλεπω, αλλα παντα με exynos. Εχω μια σιμ μεσα βεβαια.

 

Βρε παιδιά.... Δεν εχω δουλέψει το s8+ για να εκφέρω άποψη αλλά είχα πριν το note 8 τα εξής... s3 mini, s3, s4, note3, note 4

Κανενα δεν μου εβγαζε ολοκληρη μέρα... Το μοναδικό είναι το note 8. Αν όλοι λένε ότι έχει το s8+ 20% περισσότερη τότε είναι τέλειο.... Υπόψιν.... Κανω βαριά χρήση οχι απλά για κλήσεις! Και ειλικρινά δεν πιστεύω οτι κάποιος δεν φορτίζει το κινητό του το βράδυ πχ αν του έχει μείνει 35% και θα μείνει εκτος σπιτιού (δηλαδή εκτος επιλογής να μπορεί να φορτίσει) για να βγάλει την μερα!

 

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απο τα κινητα που ειχες λογικο ειναι να εχει καλυτερη αυτονομια το νοτε 8. Δεν ειπαμε οτι ειναι χαλια. Αλλα οταν εχεις ενα εξαιρετικο σ8+ και ρωτας, παιδια εσεις που το ειχατε το σ8+ πως βλεπετε το νοτε 8 και σου λενε οτι ειναι πολυ καλυτερο, καπου κωλωνεις, λες πως γινεται..

και οταν το παιρνεις και βλεπεις το 15-20% πιο κατω, λες οκ, ευτυχως που ειμαι μελος στο φορουμ και το παιζω ψαγμενος.

 

 

 

Τελος παντων παιδες, συγγνωμη αν εξ αιτιας μου βγηκαμε off topic αλλα καποια στιγμη το ψεμα και ανοητη προπαγανδα πρεπει να τελειωνουν, ειτε λεγεται μπαταρια, ειτε καμερα ειτε παπαδες!

Ειμαι τοσα χρονια στο φορουμ και αυτο που γινεται ειδικα τωρα τελευταια με τοσο φανατισμο μου κανει τρομερη εντυπωση. Πραγματικα λυπαμαι.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε το χαμπάρι το θέμα μπαταρία και sot δεν είναι άι μετρό συγκρίσεις έβαλα και έπαιζε βίντεο 8 ώρες έγραψες οθ9νη σε καθημερινή χρήση κανονική με κλήσεις και αλλά 3 4 ώρες .. Η ίδια συσκευή οπότε εξαρτάται από την χρήση και δεν κάνουμε κάθε μέρα την ίδια
Link to comment
Share on other sites

Πάρτε το χαμπάρι το θέμα μπαταρία και sot δεν είναι άι μετρό συγκρίσεις έβαλα και έπαιζε βίντεο 8 ώρες έγραψες οθ9νη σε καθημερινή χρήση κανονική με κλήσεις και αλλά 3 4 ώρες .. Η ίδια συσκευή οπότε εξαρτάται από την χρήση και δεν κάνουμε κάθε μέρα την ίδια

 

Αυτο λεμε.

Οταν ομως κανεις την ιδια χρηση με τις ιδιες εφαρμογες σε διαφορετικες συσκευες, μπορεις να κανεις ανετα συγκριση.

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως οι λειτουργίες του s pen είναι αποδυναμωμενες σε σχέση με το note 4.

Αφαίρεσαν και το photo note ου σου έδινε την δυνατότητα να βγάζεις φωτο έγγραφα και μετά να τα επεξεργαζεσαι με το πενάκι. Κρίμα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο λεμε.

Οταν ομως κανεις την ιδια χρηση με τις ιδιες εφαρμογες σε διαφορετικες συσκευες, μπορεις να κανεις ανετα συγκριση.

Μα όλοι πάνω κάτω ίδια χρήση κάνουμε. Δεν αλλαζουμε τις συνήθειες μας και την χρηση μας ανάλογα με την συσκευη. Γι αυτό καλό θα είναι να μην είμαστε αφοριστικοι προς τους υπόλοιπους. Εσυ για παράδειγμα λες ότι το iphone 8 plus σου έδινε 20% περισσότερη μπαταρία και εγώ που το χρησιμοποιούσα 1 μήνα θα έλεγα το ακριβώς αντίθετο.

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Πάρτε το χαμπάρι το θέμα μπαταρία και sot δεν είναι άι μετρό συγκρίσεις έβαλα και έπαιζε βίντεο 8 ώρες έγραψες οθ9νη σε καθημερινή χρήση κανονική με κλήσεις και αλλά 3 4 ώρες .. Η ίδια συσκευή οπότε εξαρτάται από την χρήση και δεν κάνουμε κάθε μέρα την ίδια

 

Μάλλον δεν έχεις διαβάσει τι γράφουμε. Η σύγκριση αφορά το ίδιο άτομο προφανώς με ίδια χρήση. Εκεί κάνουμε κριτική και όχι σε ώρες χρήσης του καθενός που διαφέρουν.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εδω καποιοι βαζανε 5 βίντεο του YouTube, όπου και τα 5 υποτίθεται εβγαζαν καλυτερο σε μπαταρία το νοτε 8 απο s8+. Και υποτίθεται οτι ηταν τυχαια τα βίντεο.

Απο τοτε εγραφα οτι στα 100 βίντεο τα 80 αναφέρουν χειρότερη αυτονομία. Και ανελυα ενα ενα που εχουν το λαθος. Αλλα ξανα παρακάτω τα ιδια βίντεο, και "Τι ξερεις εσυ ρε, ασε να μιλήσουμε εμεις που εχουμε το κινητο και ξερουμε" και κατι τετοια. Προσωπικά πολλες φορες εχω γραψει αρνητικά για κινητα που αγορασα, δεν τα εκθιαζω αποκλειστικά επειδη τα εχω αγορασει.

Το νοτε 8 ειναι κινηταρα, δεν τα γραφω για να το μειωσω. Για τα γούστα μου ειναι μαλιστα το καλυτερο που βγηκε φετος, και ειμαι βέβαιος οποιος το αγορασε πραγματικά έχει λογους να το χαιρετε.

Αλλα η αυτονομία του ειναι μακραν το χειρότερο του σημειο και τινει προς τη μετριότητα. Αυτο ειναι μια πραγματικότητα και καλο ειναι να το γνωρίζει κάθε υποψήφιος αγοραστής, γιατι αν τον παραμυθιαζουν καποιοι, μονο κακο κανουν.

Μπαίνει μετα γράφει αρνητικά για την αυτονομία και αυτη τη φορα εχει και τη συσκευή, δεν μπορειτε να του πείτε: δεν την εχεις, μη μιλας.

Αμα δεν ειχες αναγκη για παραπάνω αυτονομία, τοτε για σενα δεν υπάρχει θεμα οντως. Αν εχεις ξανασκεφτεσε αν θα το παρεις ή οχι.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι έχετε πάρει χαμπάρι ότι στο YouTube που έχουν αφαιρέσει το κουμπί για full screen το κάνει απλά με zoom των δαχτύλων στην οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι έχετε πάρει χαμπάρι ότι στο YouTube που έχουν αφαιρέσει το κουμπί για full screen το κάνει απλά με zoom των δαχτύλων στην οθόνη.
Εμένα πάντως τώρα που το δοκίμασα κάνει κανονικά.8e082cd37c3164003987329e24995e97.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως τώρα που το δοκίμασα κάνει κανονικά.8e082cd37c3164003987329e24995e97.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι κάνει κανονικά;

Έχει κουμπάκι;

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα από χθες με pinch zoom λειτουργεί και μου αρέσει περισσότερο από πριν......
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα από χθες με pinch zoom λειτουργεί και μου αρέσει περισσότερο από πριν......
Με πρόλαβες..

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...