Jump to content

Samsung Galaxy J7 2017


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ εψαξα στο νημα και βρηκα,πολυ βοήθεια πηρα ομως,ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φίλε μου αν βρήκες κάτι καλό πες και σε εμένα που ψάχνω για τον πατέρα μου.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μηπως μπορει καποιος να βοηθησει,αγορασα μια θηκη mirror απο ebay αλλα δεν βλεπω να κανει αυτα που έχω δει ασε που δε φαινεται με το aod εχει παρει καποιος κατι αντιστοιχο,πρεπει να περασω κατι και να κανω καποια ρυθμιση;
Link to comment
Share on other sites

Γιά χαρά παιδιά, αρχεία .pdf, excel και word (όχι φώτο & βίντεο) που έχω στον υπολογίστη μου και θέλω να τα βλέπω και να τα διαβάζω στο κινητό μου, πως θα το κάνω; υπάρχει κάποιος ενδεδειγμένος τρόπος που ακολουθούν οι περισσότεροι; Το Google Drive θεωρείται απλός τρόπος ή όχι; ή μήπως υπάρχει η δυνατότητα να έχω φάκελο στο πισί μου και αυτόματα να τον συγχρονίζει με έναν αντίστοιχο φάκελο στο κινητό. Ευχαριστώ πολύ. Δεν θέλω να μου πείτε λεπτομέρειες απλά προς τα που είναι σωστό να κατευθυνθώ και θα την βρω εγώ την άκρη.
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω το google drive ειναι η πιο καταλληλη λυση.Δεν ξερω αλλο τροπο συγχονισμου αρχειων pc με κινητο.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από χθες ξεκίνησε η οθόνη από κάτω δεξιά να μαυρίζει και συνέχεια επεκτείνεται το μαύρισμα. Πριν από μέρες μου είχε πέσει κάτω δεν ξέρω αν σχετίζεται με αυτό. Είναι εντός εγγύησης λέτε να το καλύψουν? Αλλιώς γνωρίζει κανείς το κόστος αλλαγής οθόνης? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από χθες ξεκίνησε η οθόνη από κάτω δεξιά να μαυρίζει και συνέχεια επεκτείνεται το μαύρισμα. Πριν από μέρες μου είχε πέσει κάτω δεν ξέρω αν σχετίζεται με αυτό. Είναι εντός εγγύησης λέτε να το καλύψουν? Αλλιώς γνωρίζει κανείς το κόστος αλλαγής οθόνης? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Ιδια περιπτωση με το J7 2016 περυσι με εμενα .Οχι δεν το καλυψαν και ηθελαν 85 ευρω για αλλαγη οθονης .Το πουλησα για ανταλλακτικα και πηρα του 2017 .Υπολογιζε κανα 120αρι .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

full tempered glass που μπαινει μια χαρα και ηρθε σε 21 μερες

 

 

Άκυρο δεν ξέρω πως αλλά έσπασε και δεν ξεκολλαγε εύκολα

Edited by adi32
Link to comment
Share on other sites

https://gr.gizchina.com/2018/06/26/samsung-8-montela-oreo/

 

Φαντάζομαι δεν εννοεί μονο το pro και να περιλαμβανομαστε και εμεις

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε πώς στην ευχή μπορώ να αποφεύγω τη σύνδεση με τα σημεία wifi fon της cosmote; παρά ότι δεν έχω την εφαρμογή τα προτιμάει έναντι ακόμα και συνδέσεων που έχω αποθηκεύσει και συνδέομαι τακτικά. Σπάει νεύρα κάθε λίγο και λιγάκι: απόπειρα σύνδεσης, η σύνδεση απέτυχε, πληρώστε να συνδεθείτε. Πολύ επιθετική τακτική. Και φυσικά δεν θέλω να έχω το wifi κλειστό.

Samsung Galaxy A52s

Samsung Tab S2 9.7 LTE

Samsung Watch4 Classic

PCs & laptop ubuntu 22.10

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε πώς στην ευχή μπορώ να αποφεύγω τη σύνδεση με τα σημεία wifi fon της cosmote; παρά ότι δεν έχω την εφαρμογή τα προτιμάει έναντι ακόμα και συνδέσεων που έχω αποθηκεύσει και συνδέομαι τακτικά. Σπάει νεύρα κάθε λίγο και λιγάκι: απόπειρα σύνδεσης, η σύνδεση απέτυχε, πληρώστε να συνδεθείτε. Πολύ επιθετική τακτική. Και φυσικά δεν θέλω να έχω το wifi κλειστό.

 

Απο οτι εχω διαβασει ολοι εχουμε το ιδιο προβλημα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς είχες συνδεθεί κάποια στιγμή

Ψάξε βρες στις συνδέσεις σου κ διέγραψε το και θα είσαι οκ

Nokia C7 / NextWay F7 / Ainol 7 Fire / Doogee DG100 / OEM W450 / ZTE V965 / Lenovo S650 / Modecom FreeTab 1001 / Jiayu G2F / Huawei MediaPad T1 / Doogee X5 Pro / Turbo-X Hive V/ Lenovo A5500 / Blackview BV2000 / Samsung Galaxy J5 2015 / Samsung J5 2016 / Samsung J7 2017 / Huawei MediaPad T3 / Samsung A7 2018 / Samsung A41
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς είχες συνδεθεί κάποια στιγμή

Ψάξε βρες στις συνδέσεις σου κ διέγραψε το και θα είσαι οκ

 

Δεν φαινεται στις συνδεσεις .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Βάλτε open camera και άλλο κινητό.Εκμετταλλευεται τον "φιμωμενο"φακο...

 

Best Camera

Καλο αλλα ο 'snap camera' ειναι μακραν καλυτερο .Εχει και ρυθμιση οξυτητας για καθαρες φωτο.Ο φακος της samsung ειναι ρυθμισμενος παντα στο '0' ενω μεσα στο λειτουργικο υπαρχουν οι τιμες 1 και 2 . Μετα την εγκατασταση απαραιτητα βαζεις εστιαση 'συνεχομενο'.Εχει επισης παρα πολλες ρυθμισεις να κανεις παπαδες:p

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΈΡΑ.Για να δοκιμάσω και αυτό.Βλεπεις διαφορά και στο βίντεο με αυτό το προγραμμα;Γιατί με το open camera μέρα με την νύκτα με τις μαμάς.Μεγαλυτερο δυναμικό ευρος,ΠΟΙΟ φωτεινο και sharp
Link to comment
Share on other sites

Σου εστειλα το λινκ για να μη κουραζεσαι να ψαχνεις:pΕυχομαι να παιζει στο J7.Για ρυθμισεις που ρωτησες...μη ρωτας γιατι με πονεσε το κεφαλι μου με αυτα που εχει μεσα:p
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει δυνατοτητα σε snap camera να εμφανιζει επανω στην φωτογραφια ημερα , ημερομηνια και τοπο της φωτογραφιας ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλό μήνα.Οπως είπα και στον φίλο ΠΟΙΟ Πάνω,σαφώς ΑΝΏΤΕΡΟ το snap camera.κρατησα και το open camera λόγο των φωνητικών εντολών που έχει.Το snap έχει hdr και στην ΦΩΤΟ ΚΑΙ στο βίντεο και ταχύτατο φοκους συγκριτικά με μαμα και open...και ρυθμίσεις ατελείωτες....Γενικά ΤΟ ΚΙΝΗΤΑΚΙ ανεβηκε ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ σε θέμα καμερας....Είμαι τις απόψεις ότι οι εταιρείες με τις Ναυαρχίδες ζητούν έναν σκασμό λεφτά ,ενώ με ένα καλό λογισμικό,πάντα για την κάμερα μιλάω κανείς άριστα την δουλειά.οι φωτο και τα βίντεο που ΤΡΆΒΗΞΑ με το snap σήμερα στην θάλασσα ήταν άψογα.... Edited by monster1971
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει δυνατοτητα σε snap camera να εμφανιζει επανω στην φωτογραφια ημερα , ημερομηνια και τοπο της φωτογραφιας ?

 

Ναι Γιαννη ειναι στις ρυθμισεις "Αλλο".

 

Edit : Port Lenovo Camera για 7.0 και πανω το εβγαλα απο ενα καινουργιο ρομ δεν παιζει μονο το πανοραμα ολα τα αλλα παιζουν .Και αυτο Ωραιο video σε φως

Δωματιου πολυ φωτεινο τραβαει για βραδυ . Και πολυ καλες φωτο βλεπω... Για δοκιμαστε για J7.

Link----> https://mega.nz/#!TBBiBKaK!RB44H8cqiKkK1imgRi8-06wu6-voCChxhehqhC-z8HA

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Ναι Γιαννη ειναι στις ρυθμισεις "Αλλο".

 

Edit : Port Lenovo Camera για 7.0 και πανω το εβγαλα απο ενα καινουργιο ρομ δεν παιζει μονο το πανοραμα ολα τα αλλα παιζουν .Και αυτο Ωραιο video σε φως

Δωματιου πολυ φωτεινο τραβαει για βραδυ . Και πολυ καλες φωτο βλεπω... Για δοκιμαστε για J7.

Link----> https://mega.nz/#!TBBiBKaK!RB44H8cqiKkK1imgRi8-06wu6-voCChxhehqhC-z8HA

 

Ευχαριστω.Σου εστειλα pm.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Στο μενου του Snap εαν κανεις ενεργοποιηση το"χρησιμοποιησε camera2" αλλαζει και προσθετει και αλλες λειτουργιες στα μενου ελεος....:lol: Εαν βρει καποιος μια χρυση τομη στις ρυθμισεις για φωτο και βιντεο να το γραψει και δω να μη παρω παλι ντεπον:p:lol: Εκει που λες εδω ειμαι καλα ολο και κατι βρισκεις ξανα και λες μπας και ειναι ακομα καλυτερο:dizzy:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy J7 2017

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...