Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν την περάσω χειροκίνητα, δε θα σβηστούν όλα όμως;

 

Aφου παρεις twrp backup για να ξαναγυρισεις στην ρομ που ειχες, μπορεις να δοκιμαζεις dirty flash, κανοντας μονο wipe system για να μην διαγραφει τίποτα. Οταν βεβαια το update περιλαμβανει σημαντικες αλλαγες χρειαζεται καθαρη εγκατασταση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γνωρίζει κανείς ποια από τις stock Rom (πειραγμένες απο crisbal - tora33) για το Le pro 3 κανουν για το elite; Τωρα το πήρα και πριν το τσακισω με τις custom oreo απο xda λεω να τσεκαρω πρώτα τις μαμίσιες :lol:

Xiaomi 13T 8-256GB Alpine Blue

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς ποια από τις stock Rom (πειραγμένες απο crisbal - tora33) για το Le pro 3 κανουν για το elite; Τωρα το πήρα και πριν το τσακισω με τις custom oreo απο xda λεω να τσεκαρω πρώτα τις μαμίσιες :lol:

 

δες στην πρώτη σελίδα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

δες στην πρώτη σελίδα

 

Τις είδα φίλε μου απλα εαν δεις ποσες εχει ο crisbal-tora33 για το Lemax 2 θα κλάψουμε ολοι μαζί. :cry:

Xiaomi 13T 8-256GB Alpine Blue

Link to comment
Share on other sites

Τις είδα φίλε μου απλα εαν δεις ποσες εχει ο crisbal-tora33 για το Lemax 2 θα κλάψουμε ολοι μαζί. :cry:

 

γνωστό εδώ και μήνες , βολευόμαστε με ότι έχουμε !

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να κάνω install αρχεία apk πχ. Google Camera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V6 .apk, μου λέει ότι το αρχείο είναι κατεστραμμένο (This APK file is corrupted .Unable to open). ..δεν κάνω κάτι σωστά?
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να κάνω install αρχεία apk πχ. Google Camera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V6 .apk, μου λέει ότι το αρχείο είναι κατεστραμμένο (This APK file is corrupted .Unable to open). ..δεν κάνω κάτι σωστά?

Εχεις περάσει το api2;

Στο κανει με ενα αρχείο; Αν κατεβάσεις αλλη εκδοση;

Link to comment
Share on other sites

Εχεις περάσει το api2;

Στο κανει με ενα αρχείο; Αν κατεβάσεις αλλη εκδοση;

 

για αυτό το ROM εργάζεται μόνο 3,2 κάμερες mods.....έτσι μου απάντησαν στο xda forum...

και σε άλλη έκδοση, Arnova, SkulShady το ίδιο κάνει... όμως σε εκδόσεις πχ. MGC_5.1.018_FINAL_3.2.apk ... όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

για αυτό το ROM εργάζεται μόνο 3,2 κάμερες mods.....έτσι μου απάντησαν στο xda forum...

και σε άλλη έκδοση, Arnova, SkulShady το ίδιο κάνει... όμως σε εκδόσεις πχ. MGC_5.1.018_FINAL_3.2.apk ... όλα καλά

 

Μισό λεπτό, σε 20s σου λειτουργεί MGC_5.1.018 ? Μπορείς να δώσεις το λινκ ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μισό λεπτό, σε 20s σου λειτουργεί MGC_5.1.018 ? Μπορείς να δώσεις το λινκ ?

λέω ότι αν κατεβάσω πχ. με chrome... MGC_5.1.018 , https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

μου επιτρέπει να κάνω εγκατάσταση..

Link to comment
Share on other sites

λέω ότι αν κατεβάσω πχ. με chrome... MGC_5.1.018 , https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

μου επιτρέπει να κάνω εγκατάσταση..

 

τι σχέση έχει ο broswer ? Oι ρομς που βασίζονται στην 20s ή στην 26s δέχονται μόνο έως 3.2 εκδόσεις της κάμερας και με ενεργό το 2API

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

τι σχέση έχει ο broswer ? Oι ρομς που βασίζονται στην 20s ή στην 26s δέχονται μόνο έως 3.2 εκδόσεις της κάμερας και με ενεργό το 2API

Ωραία επειδή βλέπω ότι το γνωρίζεις το θέμα, εγώ είμαι αρχάριος.. αν μπορείς δώσε μου οδηγίες ,πώς να εγκαταστήσω, μία κάμερα σε rom 20s

ποιά αρχεία κατεβάζω, και με ποιά σειρά τα κάνω εγκατάσταση

Link to comment
Share on other sites

Ωραία επειδή βλέπω ότι το γνωρίζεις το θέμα, εγώ είμαι αρχάριος.. αν μπορείς δώσε μου οδηγίες ,πώς να εγκαταστήσω, μία κάμερα σε rom 20s

ποιά αρχεία κατεβάζω, και με ποιά σειρά τα κάνω εγκατάσταση

 

Στην 1η σελίδα φίλε μου είναι όλα, πρέπει να το ξεκλειδώσεις , ρουτάρεις, πέρασμα 2API και μετά Install μία έκδοση 3.2 της κάμερας

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Στην 1η σελίδα φίλε μου είναι όλα, πρέπει να το ξεκλειδώσεις , ρουτάρεις, πέρασμα 2API και μετά Install μία έκδοση 3.2 της κάμερας

ΟΚ.. σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

τι σχέση έχει ο broswer ? Oι ρομς που βασίζονται στην 20s ή στην 26s δέχονται μόνο έως 3.2 εκδόσεις της κάμερας και με ενεργό το 2API

 

Ετσι ακριβως ειναι. Οι 20s rom θελουν το api και gcam 3.2

H AICP 13.1 τρεχει με gcam 5 και ανω.

TCe
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παρω το κινητο απο το banggood. Με την ρομ απο το banggood θα εχω τρομερα προβληματα? Η καμερα οντως βγαζει κουνημενες φωτογραφιες ή γινεται εστιαση χειροκινητα?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ως απλός χρήστης έχω 0 προβλήματα πάει μπάλα σε όλα και το θεωρώ υπέροχο.

Στα τις κάμερας την θεωρώ αρκετά καλή και βίντεο που έχω βάλει με ένα zte m2 το ένα πάνω από το άλλο και περπάταγα το δικό μου ήταν σαφέστατα πολύ πιο σταθερό,με ικανοποιεί.

Επίσης δυνατό ήχο και από ηχεία και από ακουστικά.

Μπαταρία φυσιολογική πτώση.

Επίσης εδώ οι φίλοι το έχουν μονταρει με gcam 8.1 rom οπότε υπάρχει και εξέλιξη αν σε φαγουριζει το χέρι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://ibb.co/b1Fxgc

https://www.flickr.com/gp/138924937@N07/96aJA0

https://www.flickr.com/gp/138924937@N07/vNBBQw

https://www.flickr.com/gp/138924937@N07/717py9

Αυτή είναι από το τηλέφωνο,δε βγάζει κακές φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις-εξιδεικευμενες ρυθμίσεις-led flash και αποτσεκαρεις ότι δεν θες για το flash. Για led έχει πάλι στις ρυθμίσεις - ρυθμίσεις χρωμάτων led.

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εχω την 20s αλλα δεν βρίσκω τις εξειδικευμένες ρυθμίσεις.. Εγω εχω λεντ φλας σε μεσσεντζερ και φβ αλλα σε αρκετές εφαρμογές όπως μπαντου ινσταγκραμ κλπ δεν μου βγαζει ουτε καν ειδοποίηση. Εχω πάει στις ρυθμισεις ειδοποιξησεων εχω τικαρει τα παντα και τα εχω βαλει και important notice

Link to comment
Share on other sites

Επίσης εδώ οι φίλοι το έχουν μονταρει με gcam 8.1 rom οπότε υπάρχει και εξέλιξη αν σε φαγουριζει το χέρι.

Αυτο ειναι το θεμα, οτι δεν θελω να κανω φλασαρισματα και φοβηθηκα που σε ενα review ειχαν πει οτι εχει θεματα με την εστιαση. Ευχαριστω για την απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Εχω την 20s αλλα δεν βρίσκω τις εξειδικευμένες ρυθμίσεις.. Εγω εχω λεντ φλας σε μεσσεντζερ και φβ αλλα σε αρκετές εφαρμογές όπως μπαντου ινσταγκραμ κλπ δεν μου βγαζει ουτε καν ειδοποίηση. Εχω πάει στις ρυθμισεις ειδοποιξησεων εχω τικαρει τα παντα και τα εχω βαλει και important notice
Αν θυμάμαι καλά, εγώ μιλούσα για την 20s του Cris, όχι του banggood..

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

βγήκε καινούργια έκδοση twrp https://dl.twrp.me/zl0/

την έχει δοκιμάσει κάποιος να μας πει αν λύθηκε το πρόβλημα του ΄΄νεκρού΄΄ touch ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

βγήκε καινούργια έκδοση twrp https://dl.twrp.me/zl0/

την έχει δοκιμάσει κάποιος να μας πει αν λύθηκε το πρόβλημα του ΄΄νεκρού΄΄ touch ?

 

εχω την twrp-3.2.1-0-zl0, για να βάλω την καινούρια έκδοση , πως γίνεται ? με τον ίδιο τρόπο ? Mε Minimal ADB and Fastboot...

Link to comment
Share on other sites

εχω την twrp-3.2.1-0-zl0, για να βάλω την καινούρια έκδοση , πως γίνεται ? με τον ίδιο τρόπο ? Mε Minimal ADB and Fastboot...

 

όχι, την κατεβάζεις και μέσω twrp την φλασάρεις

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

βγήκε καινούργια έκδοση twrp https://dl.twrp.me/zl0/

την έχει δοκιμάσει κάποιος να μας πει αν λύθηκε το πρόβλημα του ΄΄νεκρού΄΄ touch ?

 

Σε μενα μπηκε μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...