Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΛΑΣΑΡΙΣΜΑ ΜΙΑΣ ROM ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ Μ ΕΒΓΑΖΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΧΩΡΟ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΩ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ RECOVERY ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΡΧΕΙΑ ΣΤΟΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΧΩΡΟ.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΧΩΡΟ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΡΟΜ . ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΑ PARTITIONS ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πλάσαρε πάλι την νε Α έκδοση του twrp 3.1.1 νομίζω..Στην προηγούμενη υπήρχε θέμα και.δεν.έβλεπε την εσωτερική μνήμη..εγώ πέρασα το αρχείο σε ένα στικάκι και το έτρεξα μέσω κινητού από την otg

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Στην σημερινή αναβάθμιση δεν δουλεύει η μπροστινή κάμερα και οι ειδοποιήσεις σε wa/viber/gmail

 

edit

μετα απο 3 reboot το προβλημα δεν λυθηκε, λυθηκε με κλεισιμο και ξανανοιγμα του τηλεφωνου :-$

τα υπολοιπα παραμενουν

Edited by prodromosfan
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν μπορώ τα ασημί , χρυσαφί και λοιπά ανοιχτά χρώματα, αγόρασα αυτή τη μαύρη οθόνη https://www.ebay.com/itm/f-LCD-Display-Touch-Screen-Digitizer-Complete-Assemblee-For-LeTV-LeEco-Le-Series/163003447819?hash=item25f3c33a0b%3Am%3Am5HZcX7lDTLU2JAsDFLEChA&var=462097530380&_sacat=0&_nkw=f+LCD+Display+Touch+Screen+Digitizer+Complete+Assembl%C3%A9e+For+LeTV+LeEco+Le+Series&_from=R40&rt=nc&_trksid=m570.l1313

Η αλλαγή πανεύκολη . Λίγο ζέσταμα με πιστολάκι και ξεκολλάει πανεύκολα. Η ποιότητά της άριστη . Καμία διαφορά από την αυθεντική

 

Μπήκες σε φασαρία και έξοδα χωρίς λόγο....αυτό https://www.banggood.com/Bakeey-9H-Full-Screen-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-LeTV-Leeco-Le-Pro-3-p-1135839.html?rmmds=detail-top-buytogether-auto__2&cur_warehouse=CNδεν σου έκανε?

σετ με την θήκη https://www.banggood.com/Bakeey-TPU-Soft-Silicone-Full-Protective-Armor-Cases-For-LeTV-LeEco-Le-Pro3-Elite-p-1138853.html?rmmds=detail-top-buytogether-auto__2&ID=224&cur_warehouse=CNέχεις και ασφάλεια και εμφάνιση!!!!

Μακριά από σκληρές θήκες.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκες σε φασαρία και έξοδα χωρίς λόγο....αυτό https://www.banggood.com/Bakeey-9H-Full-Screen-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-LeTV-Leeco-Le-Pro-3-p-1135839.html?rmmds=detail-top-buytogether-auto__2&cur_warehouse=CNδεν σου έκανε?

σετ με την θήκη https://www.banggood.com/Bakeey-TPU-Soft-Silicone-Full-Protective-Armor-Cases-For-LeTV-LeEco-Le-Pro3-Elite-p-1138853.html?rmmds=detail-top-buytogether-auto__2&ID=224&cur_warehouse=CNέχεις και ασφάλεια και εμφάνιση!!!!

Μακριά από σκληρές θήκες.

 

Επειδή δοκίμασα ένα κάρο τέτοια tempered όλα αλλοιώνουν την ευκρίνεια της οθόνης και τις αποχρώσεις των χρωμάτων. Το μαυρο γίνεται γκρι. Το γυαλί δεν κολλάει πάνω στην οθόνη. Κολλάει μόνο περιμετρικά . Σκέτη αποτυχία. Για την οθόνη έδωσα πολύ λιγότερα από ότι για τα tempered. 14 euro την είχα αγοράσει

 

----- προσθήκη μηνύματος 106 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θήκη αυτή που αναφέρεις χρησιμοποιώ, αλλά με το δράκο από πισω

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, παιδάκια!

 

Στο θέμα της φόρτισης, τι αντάπτορα θα μου προτείνατε; Κάτι αξιόπιστο με σεβασμό στη μπαταρία (!) και να αντέξει στο χρόνο!

 

Είχε προταθεί αυτός που επισυνάπτω από Banggood! Τον έχει αγοράσει κάποιος;

 

https://m.banggood.com/BlitzWolf-BW-S6-QC3_0-2_4A-30W-Dual-USB-Charger-EU-Adapter-for-iphone-8-8-Plus-iphone-X-Xiaomi-p-1047935.html

Έλα, μωρή Coolpadάρααααα!!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, παιδάκια!

 

Στο θέμα της φόρτισης, τι αντάπτορα θα μου προτείνατε; Κάτι αξιόπιστο με σεβασμό στη μπαταρία (!) και να αντέξει στο χρόνο!

 

Είχε προταθεί αυτός που επισυνάπτω από Banggood! Τον έχει αγοράσει κάποιος;

 

https://m.banggood.com/BlitzWolf-BW-S6-QC3_0-2_4A-30W-Dual-USB-Charger-EU-Adapter-for-iphone-8-8-Plus-iphone-X-Xiaomi-p-1047935.html

 

Αυτόν ακριβώς έχω σε άσπρο, από τον Φλεβάρη. Δε μου έχει εμφανιστεί κάποιο πρόβλημα ως τώρα, με το LeEco (ούτε καμία συσκευή που φορτισα). ;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτόν ακριβώς έχω σε άσπρο, από τον Φλεβάρη. Δε μου έχει εμφανιστεί κάποιο πρόβλημα ως τώρα, με το LeEco (ούτε καμία συσκευή που φορτισα). ;)

 

Και τα reviews στο Banggood είναι όλα θετικά! Λογικά θα τον εμπιστευτώ! Σε ευχαριστώ πολύ!

Έλα, μωρή Coolpadάρααααα!!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτόν ακριβώς έχω σε άσπρο, από τον Φλεβάρη. Δε μου έχει εμφανιστεί κάποιο πρόβλημα ως τώρα, με το LeEco (ούτε καμία συσκευή που φορτισα). ;)

 

Ακριβώς τον ίδιο έχω κι εγώ από τις αρχές του χρόνου. Όλα μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Κορυφή είναι η blitzwolf. Ότι έχω δουλέψει είμαι απόλυτα ικανοποιημένος..αποφεύγω την ταχεία φόρτιση αν δεν την χρειάζομαι

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Κορυφή είναι η blitzwolf. Ότι έχω δουλέψει είμαι απόλυτα ικανοποιημένος..αποφεύγω την ταχεία φόρτιση αν δεν την χρειάζομαι

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εννοείς ότι χρησιμοποιείς κυρίως τη θύρα με τα 2,4 A;; Και πάλι μια χαρά γρήγορα θα φορτίζει πιστεύω!

 

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις!

Έλα, μωρή Coolpadάρααααα!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια καμερα βαζουμε στο μαμα 6αρι android;

με link οποιος μπορει

 

δες εδω. Τις εχει ΟΛΕΣ τις καμερες και για 6αρι και για 8αρι.

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

TCe
Link to comment
Share on other sites

με το gpu turbo της huawei που έφτιαξαν devs σε mod zip για όλα τα κινητά και το δικό μας στο xda, παίζει το νεο asphalt 9 στο maximun ολα τα settings στα 50-60fps, και σχεδόν όλα τα παιχνίδια παίζουν εκεί
Link to comment
Share on other sites

με το gpu turbo της huawei που έφτιαξαν devs σε mod zip για όλα τα κινητά και το δικό μας στο xda, παίζει το νεο asphalt 9 στο maximun ολα τα settings στα 50-60fps, και σχεδόν όλα τα παιχνίδια παίζουν εκεί

 

πέραν των παιχνιδιών έχει τελικά κανένα νόημα το συγκεκριμένο module ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

πέραν των παιχνιδιών έχει τελικά κανένα νόημα το συγκεκριμένο module ?

 

όχι αλλα μονο για καλό είναι καθώς καταναλώνει λιγότερη μπαταρία απο το κανονικό

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά , εγώ με την σειρά μου έχω ένα LeEco Le pro 3 x722 που έχει EUI Version : 5.9.020S(stable) εδώ και ένα χρόνο. Λογικά δεν παίρνει κάποιο update από την μάνα του αφού δεν έχει καν την επιλογή για update. Σκέφτομαι να φλασάρω μία άλλη ρομ , τι προτείνετε;

και μία άλλη ερώτηση , στο Le Cloud δεν μου δίνεται η επιλογή για να φτιάξω account , δεν μου βγάζει την χώρα Ελλάδα. Είδα στο φόρουμ πολλοί έχουν account , πως γίνεται αυτό; Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά , εγώ με την σειρά μου έχω ένα LeEco Le pro 3 x722 που έχει EUI Version : 5.9.020S(stable) εδώ και ένα χρόνο. Λογικά δεν παίρνει κάποιο update από την μάνα του αφού δεν έχει καν την επιλογή για update. Σκέφτομαι να φλασάρω μία άλλη ρομ , τι προτείνετε;

και μία άλλη ερώτηση , στο Le Cloud δεν μου δίνεται η επιλογή για να φτιάξω account , δεν μου βγάζει την χώρα Ελλάδα. Είδα στο φόρουμ πολλοί έχουν account , πως γίνεται αυτό; Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά

Αν δεν έχεις κάτι που να δημιουργεί πρόβλημα και δεν λύνεται με επαναφορά μην αλλάζεις τίποτα. Στο Le Cloud τι να τον κάνεις τον λογαριασμό Μην ασχολείσαι.Αν διαβάσεις στο φόρουμ πολλοί αλλάξανε ρομ αλλα ψάχνουν να βρούν την αρχική 5.9.020S να ξαναβάλουν.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ο ηχος στην μαμά ειδικά από ακουστικά ειναι σαν να εχεις κανει root άλλο τηλέφωνο και να το εχεις boostαρει.

Εχω ακουσει οτι χανει στις custom.για αυτο και μόνο μενω ως έχει.

Link to comment
Share on other sites

.αι ρε φίλε..Μην πλέξεις..θα χάσεις όλο τον ήχο της συσκευής και θα αποκτήσεις θέματα..που μια θα λύνονται ,μια θα είναι εντάξει...Και εγώ θα έβρισκα την τον με τα ελληνικά θα την είχα βάλει εχθές..

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις κάτι που να δημιουργεί πρόβλημα και δεν λύνεται με επαναφορά μην αλλάζεις τίποτα. Στο Le Cloud τι να τον κάνεις τον λογαριασμό Μην ασχολείσαι.Αν διαβάσεις στο φόρουμ πολλοί αλλάξανε ρομ αλλα ψάχνουν να βρούν την αρχική 5.9.020S να ξαναβάλουν.:lol:

 

Για λογαριασμό Le Cloud και εμένα θα με ενδιέφερε μόνο και μόνο για να μπορώ να αλλάζω θέματα! Αλλά δεν έχω βρει τρόπο να φτιάξω λογαριασμό!

Έλα, μωρή Coolpadάρααααα!!!
Link to comment
Share on other sites

Για λογαριασμό Le Cloud και εμένα θα με ενδιέφερε μόνο και μόνο για να μπορώ να αλλάζω θέματα! Αλλά δεν έχω βρει τρόπο να φτιάξω λογαριασμό!

 

Βάλε ένα Nova launcher και άλλαξε θέματα...

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...