Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν κλεινεις τιποτα, απλα χρησιμοποιεις φορτιστη 1-2Α και καλο καλωδιο. Κατα προτιμηση το δικο του.

 

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως το κλείνω το fast;

 

Ρυθμίσεις -- Σύστημα -- Ρυθμίσεις LeEco -- Απενεργοποιείς την γρήγορη φόρτιση..

Link to comment
Share on other sites

Πως το κλείνω το fast;

 

Έχει στο μενού κάπου την επιλογή

Ρυθμίσεις LeEco

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις -- Σύστημα -- Ρυθμίσεις LeEco -- Απενεργοποιείς την γρήγορη φόρτιση..

 

Δεν υπάρχει. :cry:

 

Ποια έκδοση AICP έχετε; Εγώ την 8 Μαρτίου. Δεν υπάρχει άλλη στις ενημερώσεις...

 

Screenshot_20180326_105712.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει. :cry:

 

Ποια έκδοση AICP έχετε; Εγώ την 8 Μαρτίου. Δεν υπάρχει άλλη στις ενημερώσεις...

 

Screenshot_20180326_105712.png

Εγώ έχω την τελευταία, ίσως γι αυτό..

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παντως είτε απενεργοποιεις ειτε ενεργοποιεις το fast charge απο τις ρυθμίσεις, το κινητο φορτιζει με fast charge.Αυτο τουλαχιστον μου δειχνει το ampere.Φορτίζει με 2700 ma. Οταν βαζω τον xiaomi φορτιστη απο το redmi note 3 που δεν ειναι fast charge τοτε φορτιζει κατω απο 2000ma.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

μια ερώτηση, το τηλέφωνο αυτό από το Banggood, έχει ή όχι δυνατότητα κρυπτογράφησης;

https://www.banggood.com/LeTV-Leeco-Le-Pro3-Elite-5_5-inch-4GB-RAM-32GB-ROM-Snapdragon-820-Quad-core-4G-Smartphone-p-1162406.html?rmmds=category&ID=232&cur_warehouse=HK

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

«Κάθε λαός είναι άξιος των ανθρώπων που τον κυβερνούν . Κανείς δεν είναι πιο υποδουλωμένος από εκείνους που εσφαλμένα πιστεύουν πως είναι ελεύθεροι. Όσοι αδιαφορούν για τα κοινά είναι καταδικασμένοι να εξουσιάζονται πάντα από ανθρώπους κατώτερούς τους .»

 

Πλάτωνας 427-347 π.Χ

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Οποιος είναι στην 6 android ας δοκιμάσει από εδώ https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/ κάποια από τις τελευταίες εκδόσεις MGC_3.2.045 και με αυτές τις ρυθμίσεις https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/settings02/ πιστεύω ότι θα μείνετε ικανοποιημένοι

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Περαστικός είμαι από εδώ.. αν κάποιος φίλος ενδιαφέρεται για θήκη χρυσή για 722 ας μου στείλει ένα pm αγόρασα πρώτα την θήκη αλλά κατέληξα πάλι στο max2

 

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οποιος είναι στην 6 android ας δοκιμάσει από εδώ https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/ κάποια από τις τελευταίες εκδόσεις MGC_3.2.045 και με αυτές τις ρυθμίσεις https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/settings02/ πιστεύω ότι θα μείνετε ικανοποιημένοι

 

Εγκατέστησα αυτή εδώ την έκδοση κάμερας ("MGC_3.2.045_final_2.4_newAF.apk (al_ro, 2018-03-26, changelog)") αλλά μου δίνει μήνυμα "αδυναμία σύνδεσης με την κάμερα " και κλείνει . Στο παρελθόν έχω δοκιμάσει και προηγούμενες εκδόσεις με τα ίδια αποτελέσματα. Προϋποθέτει να έχω κάποια συγκεκριμένη rom ή κάποια άλλη προϋπόθεση; Είμαι με την 26s android 6 από banggood και είμαι rooted;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα συμφορουμιτες. Εχω στειλει Αθηνα για εναν κυριο μεγαλης ηλικιας (1η βλακεια) το

https://www.insomnia.gr/classifieds/item/1096967-leeco-le-pro3-elite-%CE%B8%CE%AE%CE%BA%CE%B7%CF%84empered-glass100-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%ACota-updates-%CF%87%CF%81%CF%85%CF%83%CF%8C/

 

στα 145 Ελτα αντικαταβολη. Το θεμα ειναι οτι δεν θα το παρει τελικα γιατι τον ενημερωσα οτι λογο βλακειας δικιας μου εχω περασει gapps που κρασαρουν 1 στις 5 φορες την σελφι καμερα και θελει επανακινηση για να συνελθει (2η βλακεια). Το κινητο λογικα θα ειναι Αθηνα παρασκευη στο τκ 10439. Ειναι καινουργιο με τις ζελατινες του 2 θηκες πλαστικες και 2 μαλακου πλαστικου και ενα tempered glass. Αν ενδιαφερεται κανεις που να γνωριζει να αλλαζει roms και θελει να το παρει καλως. Διαφορετικα θα παρω τηλεφωνο να το επιστρεψουν. Αν το παρει καποιος μπορω να τον βοηθησω να περασει AICP με τα σωστα gapps και google camera με HDR+ η Google Experience κτλ. Το κινητο εχει ηδη περασμενη TWRP. Ευχαριστω.

Edited by heyhant
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα αυτή εδώ την έκδοση κάμερας ("MGC_3.2.045_final_2.4_newAF.apk (al_ro, 2018-03-26, changelog)") αλλά μου δίνει μήνυμα "αδυναμία σύνδεσης με την κάμερα " και κλείνει . Στο παρελθόν έχω δοκιμάσει και προηγούμενες εκδόσεις με τα ίδια αποτελέσματα. Προϋποθέτει να έχω κάποια συγκεκριμένη rom ή κάποια άλλη προϋπόθεση; Είμαι με την 26s android 6 από banggood και είμαι rooted;
Το api το πέρασες με twrp?

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

TCe
Link to comment
Share on other sites

Root Magisk Latest-16.0 and manager 5.6.4 for MM

-Flashable zip through TWRP without any wipe, after rom installation finished

Download link

https://mega.nz/#!QeRkBIpS!NZCWGzkDsh4fZAd9CVIP_3O4KPI4AxW8C0CIZt6g7HU

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής κάτοχος εδώ και 15 ημερες. Εντυπωσιασμένος απο τις επιδόσεις του αλλά και την υποστήριξη απο την κοινοτητα. Το αγόρασαν έτοιμο με την aicp 13.1 Oreo με GCam. Τις τρεις τελευταίες ημερες κατα την διαρκεια του νυκτερινού φορτωματος (απο 30-40%) το κινητό κλείνει και το πρωι για να ανοίξει χρειαζεται παρατεταμένη πίεση στο power κουμπί. Έχετε κάποια συμβουλή τι μπορεί να φταιει εκτός απο το ευνόητο οτι έχει custom ROM? Μήπως κάποια ρύθμιση? Έχει τόσες πολλές που Χάνομαι καμμία φορά. Οποία βοήθεια ευπροσδεκτη
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει περίπτωση να δέχεται στην 2η sim memory card με κάποιο τρόπο ?

 

Αν ειχε υποδοχη micro sim και οχι nano, υπηρχε πατεντα την ειχα εφαρμόσει στο redmi note 3 pro.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευτυχής κάτοχος εδώ και 15 ημερες. Εντυπωσιασμένος απο τις επιδόσεις του αλλά και την υποστήριξη απο την κοινοτητα. Το αγόρασαν έτοιμο με την aicp 13.1 Oreo με GCam. Τις τρεις τελευταίες ημερες κατα την διαρκεια του νυκτερινού φορτωματος (απο 30-40%) το κινητό κλείνει και το πρωι για να ανοίξει χρειαζεται παρατεταμένη πίεση στο power κουμπί. Έχετε κάποια συμβουλή τι μπορεί να φταιει εκτός απο το ευνόητο οτι έχει custom ROM? Μήπως κάποια ρύθμιση? Έχει τόσες πολλές που Χάνομαι καμμία φορά. Οποία βοήθεια ευπροσδεκτη

 

Πολλα εχω ακούσει πως μπορει να ειναι υπεύθυνα. Φορτιστής,καλώδιο, η γρηγορη φόρτιση. Δοκιμασε με αλλο φορτιστη και καλώδιο. Νομιζω μια σελιδα πισω εχει ξανασυζητηθεί το συγκεκριμενο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Το api το πέρασες με twrp?

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν είχα ασχοληθεί με google cam και δεν γνώριζα για το api. Το πέρασα και όλα καλά. Σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα το κινητο για λογαριασμο φιλου. Εγινα root, εβαλα ελληνικα και το αφησα με την eui 5.8.020s του banggood. Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι phone manager του τηλεφωνου δεν δουλευει. Μπορει καποιος να το ανεβασει καπου να το εγκαταστησω εκ νεου μηπως διορθωθει; Ευχαριστω.

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...