Jump to content

Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές


dras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Geia sas kai kali xronia

 

Mou eksigei kapoios giati den mou pezei to neighbors from hell 2 apo ti stigmi pou i apetisis tou einai midamines k emena o y/h einai anoteros apo auta pou zitaei.

 

Exo pentium 4 sta 2.4, 767 Ram, Ati All in wonder 9000 karta grafikon k karta ixou Soundmax (no name alla den nomizo pos epireazei)

 

To kanei to pexnidi kanonika egatastasi alla otan pao na to trekso den kanei apolitos tpt, oute kan to fortonei.

 

As boithisei kapoios giati mou aresei PARA POLI auto to paixnidi

 

Euxaristo ek ton proteron

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ωχ, σορρυ δεν το γραψα? Ναι για το ps2, το λεπτο. το πηρα πακετο με 179 ευρω με 2ρο χειριστηριο, f1 '05 και xenosaga II απ το seven (ναι το βιντεοκλαμπ! πηγα να παρω ταινια κ εφυγα αη βασιλης). Βytheway τι ειναι αυτο το xenosaga ρε παιδια? ολο παω παω και δεν καταλαβαινω ουτε που παω ουτε γιατι! Πολυ αργο.

Λοιπον, αυτα. A, ναι για το replay λεγαμε. Aν δεν εχει ξενερωμα..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας χρονια πολα καλη χρονια

Μηπως ξερει κανεις να μου πει αν και που μπορω να βρω το pac man world 3 και αν το στελνει καποιος με αντικαταβολη?? please!! Δεν μου αρεσει σχεδον κανενα

απο τα παιχνιδια που κυκλοφορουν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο forum. Στο my games συζητάμε για παιχνίδια για υπολογιστές και παιχνιδομηχανές. Θα πρέπει να κοιτάξεις στο forum που αντιστοιχεί στο κινητό σου, στο series 60 δηλαδή.
Link to comment
Share on other sites

Gia,

Lipon enas filos mou pou exi gaming cafe, asxetos me ta pc, tha kani tournoua CS 1.6, kai tha exi taftoxrona 2 server oste na mporoun na pezoun 4 omades. Ego xero pos na kano tous servers ta maps kai ta options ton rounds alla mou exoun pi oti iparxoun polla alla pragmata pou prepi na kanis ston server opos kapii kodikes kai xeor ego. Xeri kanis ti prpei na kano ektos apo tin dimiourgia tou lan pexnidiou? :cry:

To tournament tha ine 5vs5 me 15-20 rounds to pexnidi.

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω παιχνιδι για το playstaτion 2 που να κανεις καραοκε με ελληνικα τραγουδια να εχει βαθμολογια και οτι εχει το singstar αλλα σε ελληνικα.Εχω ακουσει για καραοκε που κυκλοφορουν πχ τησ κοκκινου της βανδη και τετοια,μπορειτε να μου πειτε τι γινετε με αυτα?Υπαρχει καποιο dvd με καραοκε οχι μονο απο 1 τραγουδιστη αλλα με διαφορους καλλιτεχνες?

ρε παιδια αυτο το sing star καραοκε του ps2 εχει και βιντεο κιολας να παιζει και τετοια..αλλα δεν ξερω αν εκτος απο το cd που εχει μεσα ,αν βαλεις μεσα ενα αλλο cd καραοκε θα σου εμφανιζει τα γραμματα στην οθονη?το εχει παρει κανεις?Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

τα Καραόκε dvd φυσικά και θα τα εμφανίσει. Εξ'άλλου ειναι και dvd player to ps2. Ομως δεν θα έχει τις βαθμολογίες που έχουν τα sing.
Link to comment
Share on other sites

Ποιοι από εσάς παίζουν SWAT 4 Online? Σε ποιους servers συνδέεστε? ¨Αντε να κανονίσουμε κανά event online!!!:) :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Το topic για το World of Warcraft είναι αυτό: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=57802

Εκεί θα βρεις αρκετές πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Εγω συνιθιζω να παιζω Dungeon Siege στο internet στο Zonematch αλλα δεν εχει πολλους users.

Ξερετε καποιον αλλο τροπο για να παιζω online ?????

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Καπου εχει replay γμτ, πρεπει να βαλω το παιχνιδι να θυμηθω που, παντως ειναι στην "πρωτη σελιδα" που ανοιγει.

Δεν ξερω αν ισχυει για ολους τους αγωνες

Άμα κολλήσει να το σουτάρω???

 

Kawasaki Street Warriors

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον η Closed Beta εκδοση του παιχνιδου τελειωσε και τωρα εχουμε την Open Beta εκδοση μπορειτε ολοι να το δοκιμασετε στο http://www.warrock.net.

Ειναι ενα Free προς το παρον παιχνιδι τυπου Battlefield με περισσοτερο γελιο και αρκετα λιγοτερες απαιτησεις.

Enjoy all...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σου κανει κοπο φιλε τσεκαρε το.

Το παιχνιδι το ειχε προσφορα με την κονσολα (απ το σεβεν) και σκεφτικα μηπως ειναι τιποτα αντιγραμμενο ή για αλλη χωρα. Μα εδω εχουν ριπλευ παιχνιδια 10ετιας που λεει ο λογος, γιατι να μην εχει κι αυτο?

Ενηγουεη- θενξ, αν βρεις τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε κάποιο κατάστημα στην Αθήνα που να κάνει ανταλλαγές ή/και αγορές παιχνιδομηχανών και παιχνιδιών; Έχω γεμίσει με κονσόλες (1ΧΒΟΧ, 1ΧΒΟΧ στο κουτί του, 1PS2 σχεδόν αμεταχείριστο, τιμονιέρα, παιχνίδια κτλ... )που δεν τις χρειάζομαι και δεν θέλω να μπω στην περιπέτεια της πώλησης ξεχωριστά σε αγγελίες αν και ξέρω ότι έτσι θα πετύχω καλύτερη τιμή.
Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα... Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...