Jump to content

LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)


b_sakis4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε το hw που έχει αυτό το κινητό αξίζει και παραξίζει για 100€. Και ειδικά η κάμερα του προσωπικά με έχει εκπλήξει θετικότατα σε σχέση με τις δευτεράντζες μάρκες που παίρνεις σε αυτά τα χρήματα.Οπως και το gps του που είναι άριστο. Ομως αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι η μανίσια ρομ είναι για τα μπάζα.. Το καλό όμως είναι ότι υπάρχει έστω μια υποτυπώδη υποστήριξη απο custom roms και μπορείς να βάλεις μια άλλη που αλλάζει την εμπειρία χρήσης του κινητού προς το καλύτερο.

Εχουν περάσει απο τα χέρια μου αρκετά κινέζικα αυτής της κατηγορίας τιμής και με bugs που δεν διορθώθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 948
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχω και το le S3 για την γυναικα και το cool1 για μένα.Απλά άλλαξα το launcher σε google go launcher και πάνε σφαίρα και οι δυο.Όσο και να ψάξει κανεις άλλη συσκευή σε αυτές τις τιμές με τα χαρακτηριστικά τους δεν θα βρει αντίστοιχο.

 

Sent from my B1-723 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμ' αυτό πιστευω ακριβος κι'εγω,δηλ. ότι με 90-100 ευρω δεν υπαρχει καλυτερο VFM κινητο σε αντιθεση με τον φιλο πιο πανω που γραφει "Τελικώς το τηλέφωνο για εμένα είναι πλήρως απογοητευτικό"!
Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάμε όμως ότι δεν είναι όλοι εξοικειωμένοι με αλλαγές ρομ κτλ. Οι πιο πολλοί θέλουν ένα κινητό να δουλεύει out of the box άψογα.Και ναι μπορεί ο χ20 helio να είναι ανώτερος από τον 6750 που βρίσκεται στις 2ες μάρκες των Κινέζων σε αυτή την κατηγορία τιμής αλλά η ρομ που έχει πάνω όπως έρχεται από το μαγαζί δεν τον αναδεικνύει.

Edit

Πριν λίγο εγκατέστησα αυτή την eui rom 28s https://www.movilesdualsim.com/tema/worfred-roms-r5-0-base-v5-9-28s-12-161-del-21-dic-multi.186712/

Ειναι ουσιαστικά η αναβαθμισμένη έκδοση αυτής της ρομ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7426891#post7426891 απο τον ίδιο dev και βάζοντας και το fix που έχει απο κάτω είναι ότι πιο ελληνοποιημένο υπάρχει μέχρι σήμερα σε eui rom για το κινητό. Βέβαια κάποιες μεταφράσεις είναι απο google translate αλλά οκ.. Ειναι ήδη rooted με magisk και χρειάζεται εγκατάσταση το xposed. Την στήνω και ξεκινώ δοκιμές.Αν ενδιαφέρεται κάποιος άλλος για δοκιμή,θα γράψω τις επόμενες ημέρες αν είναι οκ

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος για το πόσο που ζητάς? το 622 είναι 3ram και όχι 4, το 626 σήμερα από Ιταλία με 4αρα ram με κουπόνι 101 ευρώ στοιχίζει. Εντελώς φιλικά και χωρίς συνέχεια.

 

Αν καταλαβαινω καλα σου φαινονται πολλα...τα 85 ευρω δεν τα θεωρω πολλα, αν σκεφτει κανεις τι κοπο γλυτωνει...αγορα με πιστωτικη, αναμονη απο Κινα, ενδεχόμενο τελωνείο. Επισης, αν θελει καποιος να το αγορασει απο ελληνικο καταστημα, η τελευταια τιμη που ειχα δει στο σκρουτζ ηταν 184,90 (ειχε ξεκινησει απο 290 3 μηνες πριν). Σε καθε περιπτωση, οταν στην ελλαδα το νοκια 3310 πουλιεται 60 ευρω, δεν καταλαβαινω γιατι θεωρουνται πολλα 85 ευρω για ενα δεκαπυρηνο κινητο 5,5 ιντσων σε εξαιρετικη κατασταση. Κατα τα αλλα, σεβαστη η θεση σου. Φιλικα παντα, και δεν το συνεχιζω και εγω με την σειρα μου, και γιατι εχει πουληθει, αλλα και γιατι δεν ειναι το καταλληλο νημα.

 

Και επισης τα 16mp καμερα στο 622 αντι των 21 του 626!

Δεν ξερω για σας, αλλα αυτα τα νουμερα 16 και 21 τα βλεπω και νομιζω οτι ειναι για γελια και για κλάματα...ειχα ενα Doogee του 2014 (DG550) το οποιο εβγαζε πολύ καλύτερες φώτο απο το Le S3 οπως και βιντεο. Της πλακας αυτα τα 16 και 21 mp που ανεφερει η LeEco. Τραβηξτε μια φωτο, και δειτε την μετα στον υπολογιστη σας και θα καταλαβετε τι εννοω. Αλλα και στην συσκευη ακομα! Σε περιβαλλον φωτεινο ειναι καπως σκοτεινες και χωρις ικανοποιητικη ευκρινεια. Καθολου ευχαριστημενος δεν ειμαι. Κατα τα αλλα ειναι μια αξιοπρεπης συσκευη για τα λεφτα της και κομψή.

Edited by Ulysse
Link to comment
Share on other sites

Έχουν περάσει από τα χέρια μου αρκετά doogee αυτής της κατηγορίας τιμης με τελευταίο το doogee y6 max και δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι το 550 που λες έχει καλύτερη κάμερα από το 626

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχουν περάσει από τα χέρια μου αρκετά doogee αυτής της κατηγορίας τιμης με τελευταίο το doogee y6 max και δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι το 550 που λες έχει καλύτερη κάμερα από το 626

 

 

To x626 δεν το αποκλειω να εχει καλυτερη καμερα απο το doogee...δεν εχω αποψη, διοτι το 626 εχει αισθητηρα Sony IMX230. Το x622 που εχω εγω εχει αισθητηρα Omnivision OV16880. Ισως αυτο να φταιει που η καμερα δεν ειναι ικανοποιητικη...κατα την γνωμη μου παντα. Που σημαινει, αποφυγετε την x622 και προτιμηστε το x626 οσοι σκοπευετε να το αγορασετε

Edited by Ulysse
Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβαινω καλα σου φαινονται πολλα...τα 85 ευρω δεν τα θεωρω πολλα, αν σκεφτει κανεις τι κοπο γλυτωνει...αγορα με πιστωτικη, αναμονη απο Κινα, ενδεχόμενο τελωνείο. Επισης, αν θελει καποιος να το αγορασει απο ελληνικο καταστημα, η τελευταια τιμη που ειχα δει στο σκρουτζ ηταν 184,90 (ειχε ξεκινησει απο 290 3 μηνες πριν). Σε καθε περιπτωση, οταν στην ελλαδα το νοκια 3310 πουλιεται 60 ευρω, δεν καταλαβαινω γιατι θεωρουνται πολλα 85 ευρω για ενα δεκαπυρηνο κινητο 5,5 ιντσων σε εξαιρετικη κατασταση. Κατα τα αλλα, σεβαστη η θεση σου. Φιλικα παντα, και δεν το συνεχιζω και εγω με την σειρα μου, και γιατι εχει πουληθει, αλλα και γιατι δεν ειναι το καταλληλο νημα.

 

 

Δεν ξερω για σας, αλλα αυτα τα νουμερα 16 και 21 τα βλεπω και νομιζω οτι ειναι για γελια και για κλάματα...ειχα ενα Doogee του 2014 (DG550) το οποιο εβγαζε πολύ καλύτερες φώτο απο το Le S3 οπως και βιντεο. Της πλακας αυτα τα 16 και 21 mp που ανεφερει η LeEco. Τραβηξτε μια φωτο, και δειτε την μετα στον υπολογιστη σας και θα καταλαβετε τι εννοω. Αλλα και στην συσκευη ακομα! Σε περιβαλλον φωτεινο ειναι καπως σκοτεινες και χωρις ικανοποιητικη ευκρινεια. Καθολου ευχαριστημενος δεν ειμαι. Κατα τα αλλα ειναι μια αξιοπρεπης συσκευη για τα λεφτα της και κομψή.

Φιλε δικαίωμα σου να ζητας οσο θελεις όπως και δικαίωμα του nick1967 να πει την γνωμη του (που¨κι'εγω συμφωνω μαζι του ,και μαλιστα την στιγμη που αγορασες το κινητο 92 ευρω όπως γραφεις ο ιδιος και μετα από 3μιση μηνες το δινεις με χασουρα 7 ολοκληρα ευρω!!!!)που του φανηκαν πολλα τα 85 την στιγμη που καποιος με 101 ευρω παιρνει το ανωτερο 626 !

Αλλα μην μας βγαζεις και τρελους που λεμε ότι η 16ρα καμερα της Omni ειναι χειροτερη από την 21 της sony και ότι τα 4gb ram του 626 είναι καλυτερα από τα 3 του 622!

Link to comment
Share on other sites

Αλλα μην μας βγαζεις και τρελους που λεμε ότι η 16ρα καμερα της Omni ειναι χειροτερη από την 21 της sony και ότι τα 4gb ram του 626 είναι καλυτερα από τα 3 του 622!

 

Τρελους δεν σας εβγαλα. Ισα ισα που ανεφερα πριν οτι δεν εχω αποψη για το x626. Για το x622 ανεφερα οτι δεν ειναι ικανοποιητικη η καμερα. Ισως να συμφωνουμε διαφωνώντας...συμβαινουν αυτα οταν πας να συνεννοηθείς γραπτα...αν εχετε προσωπικη αποψη και απο τις 2 συσκευες, δεν μου πεφτει λογος. Εγω μιλησα για το x622. Σεβομαι καθε αποψη και δεν βγαζω κανεναν τρελο. Τα 4GB Ram σαφεστατα ειναι καλυτερα απο τα 3 του x622. Δεν γινεται να διαφωνει κανεις. Αν και νομιζω οτι θα φανει χρησιμο αυτο το επιπλεον 1 gb μονο με πολυ βαρια χρηση.

 

Υ.Γ Για την συσκευη που εβαλα στα 85 ευρω, με προσεγγισαν 3 ατομα για αγορα...ο ενας εχει πουλησει και αγορασει αρκετα κινητα σε ιστοσελιδα μεγαλης επισκεψιμοτητας...αυτο σημειολογικά, και παρακαλω ας μη το συνεχισουμε. Ας μη ξεχναμε οτι καταναγκαστικό δεν υπαρχει τιποτα...ο καθενας μπορει να απορρίψει η να δεχτεί οτι επιθυμεί. Οποιον του φαινονται πολλα τα 85 ας το παρει 184,90 απο σκρουτζ, η ας παρει τα ρισκα του με την Κινα. Να το πουλησω οσο κοστιζει το Nοκια 3310 π.χ, δεν υπηρχε περιπτωση να το κανω γιατι δεν βρισκω λογικη. Καλυτερα να το κρατησεις σε μια τετοια περιπτωση.

Edited by Ulysse
Link to comment
Share on other sites

Τρελους δεν σας εβγαλα. Ισα ισα που ανεφερα πριν οτι δεν εχω αποψη για το x626. Για το x622 ανεφερα οτι δεν ειναι ικανοποιητικη η καμερα. Ισως να συμφωνουμε διαφωνώντας...συμβαινουν αυτα οταν πας να συνεννοηθείς γραπτα...αν εχετε προσωπικη αποψη και απο τις 2 συσκευες, δεν μου πεφτει λογος. Εγω μιλησα για το x622. Σεβομαι καθε αποψη και δεν βγαζω κανεναν τρελο. Τα 4GB Ram σαφεστατα ειναι καλυτερα απο τα 3 του x622. Δεν γινεται να διαφωνει κανεις. Αν και νομιζω οτι θα φανει χρησιμο αυτο το επιπλεον 1 gb μονο με πολυ βαρια χρηση.

 

Υ.Γ Για την συσκευη που εβαλα στα 85 ευρω, με προσεγγισαν 3 ατομα για αγορα...ο ενας εχει πουλησει και αγορασει αρκετα κινητα σε ιστοσελιδα μεγαλης επισκεψιμοτητας...αυτο σημειολογικά, και παρακαλω ας μη το συνεχισουμε. Ας μη ξεχναμε οτι καταναγκαστικό δεν υπαρχει τιποτα...ο καθενας μπορει να απορρίψει η να δεχτεί οτι επιθυμεί. Οποιον του φαινονται πολλα τα 85 ας το παρει 184,90 απο σκρουτζ, η ας παρει τα ρισκα του με την Κινα. Να το πουλησω οσο κοστιζει το Nοκια 3310 π.χ, δεν υπηρχε περιπτωση να το κανω γιατι δεν βρισκω λογικη. Καλυτερα να το κρατησεις σε μια τετοια περιπτωση.

Έγραψα ποιο πάνω χωρίς συνέχεια αλλά μπήκα στον πειρασμό να απαντήσω στο ένα σκέλος αγορά, όταν έγραψα 101 ευρώ ποιος σου είπε ότι είναι από Κίνα αγορά? από Ιταλία αγορά και σε 3 μέρες παράδοση.. Τέλος πάντων καλή πώληση σου εύχομαι και την τιμή που επιθυμείς.
Link to comment
Share on other sites

Έγραψα ποιο πάνω χωρίς συνέχεια αλλά μπήκα στον πειρασμό να απαντήσω στο ένα σκέλος αγορά, όταν έγραψα 101 ευρώ ποιος σου είπε ότι είναι από Κίνα αγορά? από Ιταλία αγορά και σε 3 μέρες παράδοση.. Τέλος πάντων καλή πώληση σου εύχομαι και την τιμή που επιθυμείς.

Νίκο, μιας και ασχολήθηκες πολύ με το τηλέφωνο, εάν μπορείς εξήγησέ μου σε παρακαλώ πως γίνεται χωρίς καθόλου σχεδόν περιεχόμενο η 32άρα μνήμη να γίνει 19, και τα 4 με εγκατάσταση μόνο τεσσάρων εφαρμογών και ενός gps να γίνουν 1,3.

Στο παλιό τηλέφωνο με 3 γίγα, έχω 6 σελίδες εφαρμογές και 2 gps και ακόμη είναι στο 1,8. :blink:

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Νίκο, μιας και ασχολήθηκες πολύ με το τηλέφωνο, εάν μπορείς εξήγησέ μου σε παρακαλώ πως γίνεται χωρίς καθόλου σχεδόν περιεχόμενο η 32άρα μνήμη να γίνει 19, και τα 4 με εγκατάσταση μόνο τεσσάρων εφαρμογών και ενός gps να γίνουν 1,3.

Στο παλιό τηλέφωνο με 3 γίγα, έχω 6 σελίδες εφαρμογές και 2 gps και ακόμη είναι στο 1,8. :blink:

Δεν έχω ασχοληθεί μόνο με το συγκεκριμένο μοντέλο η αλήθεια είναι, αλλά με αρκετά ακόμη... Εκείνο που παρατήρησα σε αρκετές συσκευές είναι ότι ενώ γράφει παράδειγμα 32 όταν περάσεις την Rom βλέπεις ένα 22 η 19 και λες τι έγινε? και πίστεψε με δεν αφορά μόνο την παρόν συσκευή αλλά ακόμη ακόμη και ένα απλό στικακι, πιστεύω ότι έχει να κάνει με το software της εκάστοτε συσκευής, σπάνια έχω δει να γράφει 32 η 64 η ότι άλλο, και να ειναι στάνταρ αυτό που λέει

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ασχοληθεί μόνο με το συγκεκριμένο μοντέλο η αλήθεια είναι, αλλά με αρκετά ακόμη... Εκείνο που παρατήρησα σε αρκετές συσκευές είναι ότι ενώ γράφει παράδειγμα 32 όταν περάσεις την Rom βλέπεις ένα 22 η 19 και λες τι έγινε? και πίστεψε με δεν αφορά μόνο την παρόν συσκευή αλλά ακόμη ακόμη και ένα απλό στικακι, πιστεύω ότι έχει να κάνει με το software της εκάστοτε συσκευής, σπάνια έχω δει να γράφει 32 η 64 η ότι άλλο, και να ειναι στάνταρ αυτό που λέει

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτό το καταλαβαίνω, αλλά δεν καταλαβαίνω για την RAM, εκτός και εάν είναι πλασματική και δεν είναι 4 αλλά 2 ...

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το καταλαβαίνω, αλλά δεν καταλαβαίνω για την RAM, εκτός και εάν είναι πλασματική και δεν είναι 4 αλλά 2 ...
Κατέβασε το aida64 αυτό δεν λέει ψέματα, θέλω να πιστεύω ούτε και οι εταιρείες, την ram μπορεί να την τρώνε 1002 εφαρμογές τι να σου πω.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ετσι το έχουν ρυθμισμένο.Εμένα χωρις καμμία εφαρμογή πάνω ξεκινάει με 2gb ελεύθερη από τα 4 στην eui rom που έχω τώρα στο 626 και στο 820 το ίδιο γίνεται.απο τα 4 εχεις ελεύθερη περίπου τα 2 και ενός γνωστού μου που είδα χθες με 6/64 από τα 6 τα 4 ήταν ελεύθερα προς χρήση.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το aida64 αυτό δεν λέει ψέματα, θέλω να πιστεύω ούτε και οι εταιρείες, την ram μπορεί να την τρώνε 1002 εφαρμογές τι να σου πω.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ετσι το έχουν ρυθμισμένο.Εμένα χωρις καμμία εφαρμογή πάνω ξεκινάει με 2gb ελεύθερη από τα 4 στην eui rom που έχω τώρα στο 626 και στο 820 το ίδιο γίνεται.απο τα 4 εχεις ελεύθερη περίπου τα 2 και ενός γνωστού μου που είδα χθες με 6/64 από τα 6 τα 4 ήταν ελεύθερα προς χρήση.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ παίδες ... :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

μόλις παρέλαβα , άψογο το κινητό, χωρίς κανένα πρόβλημα με την εργοστασιακή 5.0.18s, ούτε με τις επαφές που αναφέρθηκε στο post, ταχύτατο το σύγκρινα με το le max 2 και το πλησιάζει αρκετά! για τα λεφτά του,130 που έδωσα με τελωνείο είναι οτι καλύτερο υπάρχει κατά την άποψή μου.

Αλλά επειδή έχω και το le max 2 και επειδή προτιμώ μεγαλύτερη οθόνη, δίνω το le2 x626 σε όποιον ενδιαφέρεται, ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα, ρόζ χρώμα πολύ καλό καμία σχέση με τις φωτο..:up:

LeEco Le Max 2 x829 / DerpFest Q 14032020
Link to comment
Share on other sites

Για το ροζ χρώμα θα συμφωνήσω. Έχω το x820 στο rose gold και και πραγματι δεν το λες ροζ με την έννοια του εντελώς ροζ. Επίσης σε ταχύτητα το 820 σαφώς είναι πιο γρήγορο αλλά σε ότι αφορά στην ταχύτητα δικτύου με Cosmote που έχω και στα δύο το 626 στα σημεία που πιάνει από B7 ή B3 (καθώς δεν έχει την 20) δίνει καλύτερες ταχύτητες ειδικά στο download παρόλο που το modem που έχει το 820 θεωρητικά πιάνει μεγαλύτερες ταχύτητες από αυτό του mtk!

 

 

Στάλθηκε από το LEX626 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Νομιζω βρηκα την καλυτερη ρομ για το χ626 https://rom.gizchina.it/leeco-le-2-pro/ ειναι ολοκαινουργια και απο σελιδα που δεν ανεβαζει χαζομαρες. Καθος το εκανα δωρο το τηλεφωνο στον θειο μου αν μπορει καποιος να την δοκιμασει για 1-2 μερες να μου πει αν τα σχολια ειναι οντος αληθοί και ειναι bugless να παρω να του την περασω. Δεν θελω να τον αφισω χωρις τηλ. Ευχαριστω και καλη συνεχεια
Link to comment
Share on other sites

Tην κατεβάζω εγώ για δοκιμή και θα σου πω.Για εμένα η καλύτερη πρόταση μου είναι να του βάλεις την aosp.Αν τώρα θες οπωσδήποτε eui οκ άλλο θέμα
Link to comment
Share on other sites

Tην κατεβάζω εγώ για δοκιμή και θα σου πω.Για εμένα η καλύτερη πρόταση μου είναι να του βάλεις την aosp.Αν τώρα θες οπωσδήποτε eui οκ άλλο θέμα

 

bbbb εχουμε κανενα νέο από το μετοπο της miui,δηλ. εφτιαξαν τιποτα ?

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα x626 όταν κατά την διάρκεια της κλησης δεχθεί 2η κλήση τότε η 1η κλήση μπαίνει σε αναμονή και ανοίγει η 2η κλήση. Είναι ρύθμιση απο την συσκευή ή απο τον provider? (Cosmote).
Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε από το ισπανικό site που κατέβασα την 28s του wolfred είδα και μια miui από άλλον τύπο αλλά δεν την έχω δοκιμάσει ακόμη.https://translate.google.gr/translate?sl=auto&tl=en&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.movilesdualsim.com%2Ftema%2From-miui-9-de-enero-2018-con-multi-idioma-para-el-x620.186754%2F&edit-text=&authuser=0 και από ότι διαβάζω στα σχόλια απο κάτω δε δουλεύει η leeco camera μετά την εγκατάσταση των gapps. Την έχω ήδη όμως κατεβάσει για δοκιμή. Και αυτός που την έφτιαξε με βάση την κινέζικη,δεν έχει πλέον το 626. Ο tick απο την άλλη έβγαλε και μια έκδοση 10/1 αλλά δεν ασχολήθηκα

Σε ενα x626 όταν κατά την διάρκεια της κλησης δεχθεί 2η κλήση τότε η 1η κλήση μπαίνει σε αναμονή και ανοίγει η 2η κλήση. Είναι ρύθμιση απο την συσκευή ή απο τον provider? (Cosmote).

Με ποια ρομ επάνω? Το δοκίμασα πριν λίγο στο 626 μου με 28s αλλά αντί για αυτόματη αλλαγή μου έδωσε επιλογή αν θέλω να πάω στην 2η κλήση

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Με ποια ρομ επάνω? Το δοκίμασα πριν λίγο στο 626 μου με 28s αλλά αντί για αυτόματη αλλαγή μου έδωσε επιλογή αν θέλω να πάω στην 2η κλήση

 

. 5.8.018s

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...