Jump to content

LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)


b_sakis4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα. Νομιζω βρηκα την καλυτερη ρομ για το χ626 https://rom.gizchina.it/leeco-le-2-pro/ ειναι ολοκαινουργια και απο σελιδα που δεν ανεβαζει χαζομαρες. Καθος το εκανα δωρο το τηλεφωνο στον θειο μου αν μπορει καποιος να την δοκιμασει για 1-2 μερες να μου πει αν τα σχολια ειναι οντος αληθοί και ειναι bugless να παρω να του την περασω. Δεν θελω να τον αφισω χωρις τηλ. Ευχαριστω και καλη συνεχεια

Πήγα να την περάσω και έφαγα "πόρτα" με το recovery 3.1.0 που έχω πάνω.Πέταξε error 7 this rom is for le x6 devices. Τhis device is le_x620....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 948
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μετα απο ενα μηνα λειτουργιας της συσκευης σαν κυριο κινητο ειμαι απολυτα ικανοποιημενος με την AOSP αλλα με κερδισε το Elite X722 που ειναι ταχυτατο και τελικα θα κρατησω εκεινο.Αν ενδιαφερεται κανεις το κινητο το δινω.
Just Perfect...NEXUS 4
Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται ρε παιδια?

Καλο ο ενας,τρομερο ο άλλος αλλα στο τελος πολλοι τωρα τελευταια "το δινω οποιος ενδιαφέρεται"??????

Το δινω το πηρα 100 και σε 2-5-10 μερες το δινω 80-90 Ο.Κ το καταλαβαίνω ,όπως επισης το πηρα 100 και σε 2-5-10 μερες το δινω 120 εκει εγω άλλο πραμα καταλαβαίνω!

Τι πραγματικα παιζει?

Edited by valsam
Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται ρε παιδια?

Καλο ο ενας,τρομερο ο άλλος αλλα στο τελος πολλοι τωρα τελευταια "το δινω οποιος ενδιαφέρεται"??????

Το δινω το πηρα 100 και σε 2-5-10 μερες το δινω 80-90 Ο.Κ το καταλαβαίνω ,όπως επισης το πηρα 100 και σε 2-5-10 μερες το δινω 120 εκει εγω άλλο πραμα καταλαβαίνω!

Τι πραγματικα παιζει?

 

Δεν βλεπω κατι το τρομερο να συμβαινει φιλε μου.Οταν το πηρα και το δουλεψα εκανε τα παντα πολυ καλα.....βγηκε ενα κουπονι προσφορα το Elite X722 στα 120 ευρω που ειναι ανωτερο σε ολα σε σχεση με αυτο και το πηρα και κρατησα εκεινο...μιλαω για μενα προσωπικα...οποτε καθεται και μου ειναι αχρηστο μεσα στο κουτι του.Γιατι ναμην το δωσω σε καποιον που μπορει να το ηθελε???

Just Perfect...NEXUS 4
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπω κατι το τρομερο να συμβαινει φιλε μου.Οταν το πηρα και το δουλεψα εκανε τα παντα πολυ καλα.....βγηκε ενα κουπονι προσφορα το Elite X722 στα 120 ευρω που ειναι ανωτερο σε ολα σε σχεση με αυτο και το πηρα και κρατησα εκεινο...μιλαω για μενα προσωπικα...οποτε καθεται και μου ειναι αχρηστο μεσα στο κουτι του.Γιατι ναμην το δωσω σε καποιον που μπορει να το ηθελε???

 

καλα,εχεις την υποχρεωση να εξηγησεις γιατι κατι που αγορασες το πουλας,κι εγω βρηκα κατι αλλο κ το πουλαω,εδω δεν ειμαστε για να ελεγχουμε τι κανει ο αλλος,ας κοιταξει ο καθενας την δουλεια του..αμαν με τις κουτσομπολες του νηματος

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να την περάσω και έφαγα "πόρτα" με το recovery 3.1.0 που έχω πάνω.Πέταξε error 7 this rom is for le x6 devices. Τhis device is le_x620....

 

Θελει αλλο twrp αν σου βγαζει error 7. Αλλα δεν ξερω πιο ειναι η αληθεια. Νομιζω το 3.0.2 αλλα οχι και 100% σιγουρος

Link to comment
Share on other sites

καποιος να με βοηθησει. πηρα το Leeco le s3

1 δεν δουλευει το calibration (και η πυξιδα)

2 My LeEco δεν μπορω να κανω εγγραφη

Η εγγραφή μόνο για Ασιάτες είναι .. :lol:

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Θελει αλλο twrp αν σου βγαζει error 7. Αλλα δεν ξερω πιο ειναι η αληθεια. Νομιζω το 3.0.2 αλλα οχι και 100% σιγουρος

Φίλε γύρισα στην aosp.Ειναι θεωρώ ότι καλύτερο για μια κανονική καθημερινή χρήση του κινητού αυτού.

Link to comment
Share on other sites

καποιος να με βοηθησει. πηρα το Leeco le s3

1 δεν δουλευει το calibration (και η πυξιδα)

2 My LeEco δεν μπορω να κανω εγγραφη

Οι πυξίδα θέλει καλιμπράρισμα και σου λέει στην οθόνη να στρίψεις το τηλέφωνο στο σχήμα του αριθμού 8.

 

Sent from my C103 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενδοιαφερομαι για το 626 4/64 απο banggood στα 129 δολλαρια. Με ποια rom το στελνουν γνωριζει κανεις;

Επισης τι λεει η καμερα του; Ειναι με τον sony imx230;

Αυτονομια; Βγαζει κανενα 5ωρο sot;

Edited by mark1979
Link to comment
Share on other sites

H κάμερα του είναι η imx230.Photo θεωρώ βγάζει αποδεκτές.εχω ανεβάσει μερικές εδώ IMG_20171212_140253

Νομίζω ότι έρχεται με την 18s. Αυτονομία με τίποτε 5 ώρες.Γυρω στις 4 με ζόρι.

 

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

H κάμερα του είναι η imx230.Photo θεωρώ βγάζει αποδεκτές.εχω ανεβάσει μερικές εδώ IMG_20171212_140253

Νομίζω ότι έρχεται με την 18s. Αυτονομία με τίποτε 5 ώρες.Γυρω στις 4 με ζόρι.

 

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σ ευχαριστω. Μου θυμισες τωρα που ειδα την πλατεια στην Κοζανη και κατι καρναβαλια το 1998 μεχρι το 2002 που ερχομασταν. Το 4 ωρες με το ζορι με προβληματιζει, οποτε θα ξαναφερω κανενα le cool ή το nubia m2. Να εισαι καλα

. Οι φωτο μια χαρα ειναι, μου αρεσαν, γιατι διαβασα κατι επιπεδου doogee.

Edited by mark1979
Link to comment
Share on other sites

Ναι τότε είχαμε την παλιά πλατεία.Ισως το 620/622 με τον omnivision και πίσω να βγάζει σαν doogee. Στο 626 omnivision είναι η μπροστινή κάμερα

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θελει αλλο twrp αν σου βγαζει error 7. Αλλα δεν ξερω πιο ειναι η αληθεια. Νομιζω το 3.0.2 αλλα οχι και 100% σιγουρος
Λοιπόν φίλε με το ίδιο twrp recovery 3.1.1 αλλά με την aosp επάνω προηγουμένως η gizrom που πρότεινες εγκαταστάθηκε κανονικά.Βασιζεται στην 28s και δεν έχει ελληνικά.Οποτε εκει σκέφτηκα να περάσω το zip του wolfred της 28s επίσης και δούλεψε!! Άλλαξαν βέβαια λίγο οι ρυθμίσεις αλλά δείχνει σταθερή. Το κινητό δεν το έχω πλεον εγώ αλλά θα ξέρω αν αποδειχθεί σταθερή η ρομ στην πορεία

Επίσης να πω ότι πριν φλασαρω το zip είδα ότι είχε μεσα άλλο recovery και το έβγαλα ώστε αν κάτι πήγαινε στραβά να έχω πάνω το 3.1.1 και να μπορέσω να γυρίσω στο backup της aosp

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν φίλε με το ίδιο twrp recovery 3.1.1 αλλά με την aosp επάνω προηγουμένως η gizrom που πρότεινες εγκαταστάθηκε κανονικά.Βασιζεται στην 28s και δεν έχει ελληνικά.Οποτε εκει σκέφτηκα να περάσω το zip του wolfred της 28s επίσης και δούλεψε!! Άλλαξαν βέβαια λίγο οι ρυθμίσεις αλλά δείχνει σταθερή. Το κινητό δεν το έχω πλεον εγώ αλλά θα ξέρω αν αποδειχθεί σταθερή η ρομ στην πορεία

Επίσης να πω ότι πριν φλασαρω το zip είδα ότι είχε μεσα άλλο recovery και το έβγαλα ώστε αν κάτι πήγαινε στραβά να έχω πάνω το 3.1.1 και να μπορέσω να γυρίσω στο backup της aosp

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστω πολυ αδερφε. Θα περιμενω και το τελευταιο ποστ σου αν ειναι σταθερο και θα του την περασω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχει κανένας λύση; Έβγαλα το τηλέφωνο από την φόρτιση το πρωί, δεν ανοίγει με τίποτα και το λαμπάκι της φόρτισης έχει μείνει αναμμένο πράσινο.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχει κανένας λύση; Έβγαλα το τηλέφωνο από την φόρτιση το πρωί, δεν ανοίγει με τίποτα και το λαμπάκι της φόρτισης έχει μείνει αναμμένο πράσινο.

 

 

Πάτησες παρατεταμένα το power button για δέκα δευτερόλεπτα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 86 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα. Έχει κανένας λύση; Έβγαλα το τηλέφωνο από την φόρτιση το πρωί, δεν ανοίγει με τίποτα και το λαμπάκι της φόρτισης έχει μείνει αναμμένο πράσινο.

 

 

Πάτησες παρατεταμένα το power button για δέκα δευτερόλεπτα;

LeEco Le Max 2 x829 / DerpFest Q 14032020
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχει κανένας λύση; Έβγαλα το τηλέφωνο από την φόρτιση το πρωί, δεν ανοίγει με τίποτα και το λαμπάκι της φόρτισης έχει μείνει αναμμένο πράσινο.

 

 

Πάτησες παρατεταμένα το power button για δέκα δευτερόλεπτα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 86 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Πάτησες παρατεταμένα το power button για δέκα δευτερόλεπτα;

 

Νομίζω πως όχι... Λιγότερο...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες από που επιλέγουμε ποιόν launcer θα χρησιμοποιούμε ;;;
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Δες το

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου. :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...