Jump to content

Nokia 8


Pavletos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eurobank εχω.

Με Alpha ειδα με το my wallet.

Οντως οταν πηγα να κατεβάσω το GOOGLE PAY δεν με αφήνει .

Οποτε προς το παρόν δεν υπαρχει κατι

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους τους συμφορουμήτες,

Μια ερώτηση παιδιά

Έχει κανείς άλλος πρόβλημα με το ηχείο του κινητού?,

τώρα τελευταία δεν έχει επαρκεί ήχο

Σας ευχαριστώ!!!!!!

vageliskr
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους συμφορουμήτες,

Μια ερώτηση παιδιά

Έχει κανείς άλλος πρόβλημα με το ηχείο του κινητού?,

τώρα τελευταία δεν έχει επαρκεί ήχο

Σας ευχαριστώ!!!!!!

Εγώ προσωπικά όχι. Δεν αντιμετώπισα ποτέ πρόβλημα με τον ήχο.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για την άμεση ανταπόκριση.

θα δοκιμάσω λίγο ελαφρά με αέρα αλλιώς θα πάει για σέρβις

vageliskr
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσατε να μου πείτε πως ενεργοποιω την αναμονή κλήσης; Την ενεργοποιω και την βρισκω απενεργοποιημενη όσες φορές και αν έχω προσπαθήσει.
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για την άμεση ανταπόκριση.

θα δοκιμάσω λίγο ελαφρά με αέρα αλλιώς θα πάει για σέρβις

 

Παιδιά κάτι ακόμα εάν γνωρίζετε.... όσο είναι το κινητό σε εγγύηση και αποστέλλεται για σέρβις μέσω του σάιτ της ΝΟΚΙΑ, τα μεταφορικά είναι δικά μου ή της ΝΟΚΙΑ (Θα πάει Ουγγαρία νομίζω) μέσω της DHL.

Ευχαριστώ πάλι

vageliskr
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάτι ακόμα εάν γνωρίζετε.... όσο είναι το κινητό σε εγγύηση και αποστέλλεται για σέρβις μέσω του σάιτ της ΝΟΚΙΑ, τα μεταφορικά είναι δικά μου ή της ΝΟΚΙΑ (Θα πάει Ουγγαρία νομίζω) μέσω της DHL.

 

Ευχαριστώ πάλι

 

 

 

της Nokia τα μεταφορικα, απλα τυπωνεις το invoice που σου στελνουν με mail το κολλας στο πακετο και απο κει και μετα αναλαμβανει η dhl, κανονιζεις pickups κλπ απο την online φορμα της Nokia. Ωστοσο προσεχε γιατι αν βρουν δικη σου ευθυνη σε καποια ζημια θα βρεθεις εκτος εγγυησης και θα πληρωσεις τα μτφ της επιστροφης

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώσεις ασφαλείας θα παίρνει μέχρι τον Νοέμβριο του 2020, δεν ξέρουμε όμως με ποια συχνότητα. Από ότι φαίνεται σταμάτησαν τα μηνιαία, άρα ή κάθε δίμηνο ή κάθε τετράμηνο.
Link to comment
Share on other sites

Ενημερώσεις ασφαλείας θα παίρνει μέχρι τον Νοέμβριο του 2020, δεν ξέρουμε όμως με ποια συχνότητα. Από ότι φαίνεται σταμάτησαν τα μηνιαία, άρα ή κάθε δίμηνο ή κάθε τετράμηνο.

Όλες κανονικά έρχονται τέλος του μήνα τώρα τελευταία. 30 με 31 Οκτωβρίου αναμένεται το update του Οκτώβρη!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

της Nokia τα μεταφορικα, απλα τυπωνεις το invoice που σου στελνουν με mail το κολλας στο πακετο και απο κει και μετα αναλαμβανει η dhl, κανονιζεις pickups κλπ απο την online φορμα της Nokia. Ωστοσο προσεχε γιατι αν βρουν δικη σου ευθυνη σε καποια ζημια θα βρεθεις εκτος εγγυησης και θα πληρωσεις τα μτφ της επιστροφης

 

Ευχαριστώ για άλλη μια φορά για τις πολύτιμες πληροφορίες.

Θα σας ενημερώνω για νεότερα.

vageliskr
Link to comment
Share on other sites

Προχτές την κατέβασα κι εγώ. Τουλάχιστον σε αυτό το θέμα η νόκια φαίνεται να είναι συνεπής.

NOKIA 8

LG G2 32Gb (DEU)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ευχαριστώ για άλλη μια φορά για τις πολύτιμες πληροφορίες.

Θα σας ενημερώνω για νεότερα.

 

λοιπόν παιδιά ενημέρωση

έφυγε παρασκευή απόγευμα από τα χεριά μου δευτέρα το παραλάβανε τρίτη το ελέγξανε

τετάρτη έφυγε δεύτερα στα χεριά μου όλα καλά χωρίς κάποια χρέωση με αποδεικτικό τι επισκευάστηκε

ευχαριστώ nokia.

vageliskr
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν παιδιά ενημέρωση

έφυγε παρασκευή απόγευμα από τα χεριά μου δευτέρα το παραλάβανε τρίτη το ελέγξανε

τετάρτη έφυγε δεύτερα στα χεριά μου όλα καλά χωρίς κάποια χρέωση με αποδεικτικό τι επισκευάστηκε

ευχαριστώ nokia.

Που το πήγανε; Ουγγαρία;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τα πάνε μόνο Ουγγαρία. Παλιά τα πήγαιναν και Γερμανία επί εποχής Nokia Care.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με burn in? Δημιουργείτε με το παραμικρό σε οποιεσδήποτε συνθήκες ζέστη κρύο χαμηλή ή υψηλή φωτεινότητα απλά μετά φεύγει και δημιουργείτε σε διαφορετικά σημεία συνέχεια.

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με burn in? Δημιουργείτε με το παραμικρό σε οποιεσδήποτε συνθήκες ζέστη κρύο χαμηλή ή υψηλή φωτεινότητα απλά μετά φεύγει και δημιουργείτε σε διαφορετικά σημεία συνέχεια.

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι είναι αυτό;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Να φαίνονται οι ενδείξεις πχ το σήμα η μπαταρία η ώρα ακόμα και σε εφαρμογές που δεν φαίνονται απλά λίγο πιο απαλά σαν να έχει ξεθωριάσει. Googlaρε το για να καταλάβεις καλύτερα, το παθαίνουν σχεδόν όλες οι oled οθόνες στα εκθεσιακά κινητά που δείχνουν για μήνες κάτι στατικό.

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να φαίνονται οι ενδείξεις πχ το σήμα η μπαταρία η ώρα ακόμα και σε εφαρμογές που δεν φαίνονται απλά λίγο πιο απαλά σαν να έχει ξεθωριάσει. Googlaρε το για να καταλάβεις καλύτερα, το παθαίνουν σχεδόν όλες οι oled οθόνες στα εκθεσιακά κινητά που δείχνουν για μήνες κάτι στατικό.

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το Nokia 8 δεν έχει oled οθόνη. Πάντως τέτοιο θέμα δεν έχω μέχρι στιγμής.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...