Jump to content

Redmi Note 5


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πιστεύω να εννοείς στο αμάξι στην θέση συνοδηγού και όχι σαν οδηγός με το κινητό στο χέρι (και μάλιστα κοιτώντας το GPS)....

 

Το δεύτερο:p

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

το δοκίμασες στην 9 και δεν παίζει ή απλά ρωτάς για την 10 ; :)))
Ρωτώ για την 10, σε 9 δεν δουλεύει.

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Ρωτώ για την 10, σε 9 δεν δουλεύει.

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

νομίζω γενικά δεν δουλεύει σε Miui (εκτός αν το είχαν φτιάξει αυτό)

θέλει aosp ή καμιά Lineage κλπ

Link to comment
Share on other sites

Έγραψαν ότι θα το υποστηρίζει

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

όσοι βάλατε την 0.14 είδατε καμιά αλλαγή στην ένταση; (με Ελλάδα φυσικά , όχι ινδία/ρωσία κλπ)

Μπααα ...τα ίδια Παντελάκη μου

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πηγα ειδα το S8 σημερα για πιθανη αλλαγη...

Μου φανηκε " μωρο" σε σχεση με το θηριο μας....δεν βλεπεις τιποτα στην οθονη του και το μονο θετικο ειναι η amodel and EDGE

κατα τα αλλα το θηριο μας ειναι οτι καλυτερο .

Ισως τα χριστουγεννα παρω το s 9+ αλλα και παλι οριακα.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Θα μπορούσε κάποιος να μου πει πως θα απενεργοποιήσω αυτόν τον εκνευριστικό ήχο που κάνει κάθε φορά βρίσκει καινούργιο δίκτυο - WiFi; Ευχαριστώ ! ! !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Θα μπορούσε κάποιος να μου πει πως θα απενεργοποιήσω αυτόν τον εκνευριστικό ήχο που κάνει κάθε φορά βρίσκει καινούργιο δίκτυο - WiFi; Ευχαριστώ ! ! !

 

Κάτι έχεις πειράξει?εγώ δεν το έχω πάντως

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο banggood με priority ειναι όπως παλιά με τρακινγκ που μπορούσες να το παρακολουθήσεις;

Έχουν περασει 4 μέρες και ούτε φωνή.

Θα εχω κάποια ενημέρωση τουλαχιστον όταν θα το στείλουν;

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Όποιος νέος αγοραστής διαβάζει το θέμα αυτό και θέλει να το πάρει, μην το σκέφτεται σκίζει το huawei p8 μου, που έκανε 500 ευρώ όταν βγηκε... Μπράβο στην xiaomi, μια βδομάδα τώρα και βρήκα την ηρεμία μου τόσο σε ποιότητα, ταχύτητα αλλά και σε μπαταρία... Με το huawei δεν τολμούσα να μπω στο διαδίκτυο ήθελα καμία διακοσαρια power bank
Da mihi factum, dabo tibi ius
Link to comment
Share on other sites

Απο banggood με priority ειναι όπως παλιά με τρακινγκ που μπορούσες να το παρακολουθήσεις;

Έχουν περασει 4 μέρες και ούτε φωνή.

Θα εχω κάποια ενημέρωση τουλαχιστον όταν θα το στείλουν;

 

θα σου έρθει μαιλ οτι ξεκίνησε μαζί με το traking number.

και έμενα τα ίδια,ευτυχώς έφυγαν οι θήκες και τα προστατευτικά οθόνης.

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση έχει έρθει σε όλους γιατί εμένα δεν μου δείχνει κατι.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω το p10 lite 4gb ram αξίζει να πάω στο redmi note 5 και κάτι άλλο αν το πάρω την Δευτέρα ποιο από τα δύο Screen Protector είναι για το κινητό που έχει το plaisio http://www.protectionfilms24.com/article/brotect-airglass-premium-glass-screen-protector-clear-xiaomi-redmi-note-5-2733150.html ή http://www.protectionfilms24.com/article/brotect-airglass-premium-glass-screen-protector-clear-xiaomi-redmi-note-5-pro-2732636.html
Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση έχει έρθει σε όλους γιατί εμένα δεν μου δείχνει κατι.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πώς βγήκε αυτό το συμπέρασμα?

Χειροκίνητα την περάσαμε όσοι πιστοί....

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

θα σου έρθει μαιλ οτι ξεκίνησε μαζί με το traking number.

 

και έμενα τα ίδια,ευτυχώς έφυγαν οι θήκες και τα προστατευτικά οθόνης.

 

Αν θες στείλε μου (ακόμα και σε πμ) ποιο προστατευτικό οθόνης πήρες να παραγγείλω και εγω ενα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το λινκ πιο πάνω. Έχει έρθει η 9.5.14. Την περνάς αμα θέλεις χειροκίνητα μέσα από την ενημέρωση του συστήματος
Διάβασα αυτό και νόμιζα ότι έχει έρθει

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ειχα παραγγειλει απο ebay ενα tempered glass screen protector και μου εστειλα αντι για τζαμακι ζελατινα

τι πινουν αυτοι οι κινεζοι δλδ ?

Link to comment
Share on other sites

ειχα παραγγειλει απο ebay ενα tempered glass screen protector και μου εστειλα αντι για τζαμακι ζελατινα

τι πινουν αυτοι οι κινεζοι δλδ ?

 

τσαι ! :lol::lol::lol::lol:

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Σε επικοινωνία που είχα με bangood μου είπαν οτι διαθέσιμο για αποστολή θα ειναι στις 10 Ιουλίου, χωρις να ειναι και 100% σίγουροι.

Τι κάνουμε. Το κρατάμε ή το ακυρώνουμε;

 

I apologize for the inconvenience caused. It is out of stock now, due to the fact that it is highly requested.

Because we get items from the supplier who is out of our control, we can’t guarantee 100% the restocked date, but we will urge them for you, sorry for keeping you waiting and hope for your kind understanding.

Edited by karlosamos
Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα.

από εχθές έχω πρόβλημα με τις αναφορές και την παραλαβή των sms. είμαι με μαμα λογισμικό και πάροχο vodafone.

 

Έχει κανείς άλλος το ίδιο θέμα? έχει κανείς καμιά ιδέα για το τι συμβαίνει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω το redmi note 4 snapdragon. Να πάω στο 5; Παίζει κανένα ρόλο που ο επεξεργαστής του είναι 1.8 gz ενώ το 4 έχει 2.0 gz;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω το redmi note 4 snapdragon. Να πάω στο 5; Παίζει κανένα ρόλο που ο επεξεργαστής του είναι 1.8 gz ενώ το 4 έχει 2.0 gz;

 

καλημερα..αν θες πιο μεγαλη οθονη ναι , αλλιως προς το παρον δεν θα δεις μεγαλες διαφορες ...

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα..αν θες πιο μεγαλη οθονη ναι , αλλιως προς το παρον δεν θα δεις μεγαλες διαφορες ...

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω το redmi note 4 snapdragon. Να πάω στο 5; Παίζει κανένα ρόλο που ο επεξεργαστής του είναι 1.8 gz ενώ το 4 έχει 2.0 gz;

 

Αυτό έκανα. Επίσης, είναι και άλλος επεξεργαστής. Καλύτερη κάμερα. Έχει μια αρκετά μεγαλύτερη άνεση στη λειτουργία του, το 5 από το 4.

 

Τώρα, πρέπει να υπολογίσεις ότι η οθόνη του είναι 18:9, ενώ του 4 16:9, δηλαδή είναι πιο ψηλό και πιο στενό σαν κατασκευή το 5.

 

Οι κάμερες δεν έχουν καμία σχέση με το 4. Η διπλή στην πλάτη κάνει τη διαφορά.

 

Σε πιο βαριές εφαρμογές δεν ανεβάζει θερμοκρασίες. Το pubg δοκίμασα.

 

Τέλος, κάτι τελείως υποκειμενικό. Πρέπει να έχουν αλλάξει το μέγεθος όλου του UI, αλλά και τη γραμματοσειρά. Κάτι που το ήθελα εδώ και πολύ καιρό. Τώρα πραγματικά δε λείπει κάτι από τα Redmi Note. :happy:

 

Edit: Είναι και πιο βαρύ; Διορθώστε με αν κάνω λάθος. Τώρα έκανα μια σύγκριση ανάμεσα σε 4 και 5 και το 2ο μου φαίνεται πιο βαρύ. Δε νομίζω ότι μισή ίντσα δικαιολογεί το επιπλέον βάρος. Αφού η μπαταρία έμεινε ίδιας χωρητικότητας, μήπως έβαλαν καλύτερο μέταλλο;

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to REDMI NOTE 5 Δεν ανοίγει το messenger

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...