Jump to content

HTC U11


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η HTC είναι κορυφή. Ένας φίλος τα συγκρίνει με τα iPhone σε εμπειρία χρήσης (τα μοντέλα ναυαρχίδες που έχει δοκιμάσει).

 

Σχετικό είναι αυτό

Πέρασα κι εγώ από όλες τις εταιρίες

Η κάθε συσκευή σου προσφέρει κάποια πράγματα

Ανάλογα τι ζητάει ο καθένας

Το u11 είναι καλό. Έχει αρκετή ποιότητα.

Το iPhone έχει άλλο λειτουργικό και δύσκολα μπορείς να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα συγκρίνοντας

Για τον καθένα υπάρχει κάποια συσκευή που τον βολεύει περισσότερο. Δεν ισχύει όμως το ίδιο αποτέλεσμα και για τον διπλανό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για να ξεκαθαρίζουμε τα πράγματα:

Η gcam εγκαθίστανται χωρίς root όπως πολύ σωστά εχουν γράψει δύο κάτοχοι της συσκευής.

Το hdr+ δουλεύει άψογα και είναι χρησιμο κυρίως σε πρόσωπα και γενικώς σε συνθήκες πολύ χαμηλού φωτισμού.

40927881141_77076536ce_c.jpgC970A1D4-064F-44CE-A7D1-91E869367A47 by Kostas kaz, on Flickr

 

Το U11 είναι υπέροχο smartphone απ όλες τις απόψεις. Με καλύπτει πλήρως. Από την στιγμή που δεν έχει ασυρματη φορτιση δεν έπρεπε να βάλουν γυαλί πίσω. Ας του έριχναν ένα κεραμικό χωρίς αυτές τις glossy αηδίες. Βέβαια το ότι δεν πούλησε δεν φταιει αυτό, αλλά η "φτώχια" :lol: η οποία δεν την αφήνει να ανταγωνιστεί τα κινέζικα θηρία. Εδώ γονάτισε ολόκληρη sony.

 

@Tasos19

Τάσο όπως ξέρεις έχω και συσκευές ios. To android σε καθαρή η σχεδόν καθαρή έκδοση δεν υπολοίπεται του ios. Είναι μεγάλος αθλος για την google αυτό που κατάφερε αν αναλογιστούμε ότι τρέχει το ιδιο καλά και σε συσκευές των 200 ευρώ.

Και σε τόσα διαφορετικα μοντέλα.

Προσωπικά το απολαμβάνω όσο και το ios αλλά σε πρόσφατες συσκευές. Λεμε λέμε για τους θρυλικούς Αxx της apple, αλλά εχει κάνει την πατάτα της. Δες πως τρέχει πχ το s7 edge δίπλα στο S9 και δες το 6s δίπλα στο 8.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για να ξεκαθαρίζουμε τα πράγματα:

Η gcam εγκαθίστανται χωρίς root όπως πολύ σωστά εχουν γράψει δύο κάτοχοι της συσκευής.

Το hdr+ δουλεύει άψογα και είναι χρησιμο κυρίως σε πρόσωπα και γενικώς σε συνθήκες πολύ χαμηλού φωτισμού.

40927881141_77076536ce_c.jpgC970A1D4-064F-44CE-A7D1-91E869367A47 by Kostas kaz, on Flickr

 

Το U11 είναι υπέροχο smartphone απ όλες τις απόψεις. Με καλύπτει πλήρως. Από την στιγμή που δεν έχει ασυρματη φορτιση δεν έπρεπε να βάλουν γυαλί πίσω. Ας του έριχναν ένα κεραμικό χωρίς αυτές τις glossy αηδίες. Βέβαια το ότι δεν πούλησε δεν φταιει αυτό, αλλά η "φτώχια" :lol: η οποία δεν την αφήνει να ανταγωνιστεί τα κινέζικα θηρία. Εδώ γονάτισε ολόκληρη sony.

 

@Tasos19

Τάσο όπως ξέρεις έχω και συσκευές ios. To android σε καθαρή η σχεδόν καθαρή έκδοση δεν υπολοίπεται του ios. Είναι μεγάλος αθλος για την google αυτό που κατάφερε αν αναλογιστούμε ότι τρέχει το ιδιο καλά και σε συσκευές των 200 ευρώ.

Και σε τόσα διαφορετικα μοντέλα.

Προσωπικά το απολαμβάνω όσο και το ios αλλά σε πρόσφατες συσκευές. Λεμε λέμε για τους θρυλικούς Αxx της apple, αλλά εχει κάνει την πατάτα της. Δες πως τρέχει πχ το s7 edge δίπλα στο S9 και δες το 6s δίπλα στο 8.

Δοκίμασε το Κώστα έξω στον ήλιο ένας από τους λόγους που δεν το πήρα είναι η χαμηλή φωτεινότητα,το είχα δουλέψει και απογοητευτικά,για πες μήπως έχει αλλάξει αυτό και το τσιμπήσω κάποια στιγμή

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σχετικό είναι αυτό

Πέρασα κι εγώ από όλες τις εταιρίες

Η κάθε συσκευή σου προσφέρει κάποια πράγματα

Ανάλογα τι ζητάει ο καθένας

Το u11 είναι καλό. Έχει αρκετή ποιότητα.

Το iPhone έχει άλλο λειτουργικό και δύσκολα μπορείς να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα συγκρίνοντας

Για τον καθένα υπάρχει κάποια συσκευή που τον βολεύει περισσότερο. Δεν ισχύει όμως το ίδιο αποτέλεσμα και για τον διπλανό

Σίγουρα ασφαλή συμπεράσματα δεν μπορούμε να βγάλουμε έτσι. Μίλησα για την εμπειρία ενός φίλου με τα HTC που έχει δοκιμάσει και apple. Η προτίμηση είναι υποκειμενική.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το Κώστα έξω στον ήλιο ένας από τους λόγους που δεν το πήρα είναι η χαμηλή φωτεινότητα,το είχα δουλέψει και απογοητευτικά,για πες μήπως έχει αλλάξει αυτό και το τσιμπήσω κάποια στιγμή

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το δοκίμασα χθες. Και μάλιστα σε φωτογραφία γιατί σε κείμενο ήταν άνετο. Δεν είναι φυσικά σαν να είσαι σε κλειστό χώρο αλλά μπορείς να δεις τις λεπτομέρειες στην φωτογραφία που τράβηξες.

Νομίζω ότι διαθέτει κάποιο boost το οποίο αυξάνει την φωτεινότητα κατά 100 μονάδες σε ακραίες συνθήκες όπως με τον ήλιο από πάνω.

Θα το ψάξω και θα σου πω.

 

EDIT

Όντως έτσι είναι. Ανεβάζει σε νούμερα πολύ κοντά ή ακόμα πιο πάνω από τον ανταγωνισμό.

 

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

89a7e85468324474dfb4ae54ab5b4cda.jpg

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

@Τe_salat

ποια εκδοση gcam εβαλες?το hdr+ σου δουλευει εσενα?

για να ενεργοποιηθει απο οσο ξερω θελει αλλαγη στο build.prop persist.camera.HAL3.enabled=1 και αυτο δεν το κανει η εφαρμογη παρα μονο εσυ χειροκινητα (adb commands) η μεσω του script αν εχεις miA1

ΥΓ δυστυχως στον μεγαλο αδερφο u11+ δεν διατηρησαν τα ιδια επιπεδα φωτεινοτητας

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

@Τe_salat

ποια εκδοση gcam εβαλες?το hdr+ σου δουλευει εσενα?

για να ενεργοποιηθει απο οσο ξερω θελει αλλαγη στο build.prop persist.camera.HAL3.enabled=1 και αυτο δεν το κανει η εφαρμογη παρα μονο εσυ χειροκινητα (adb commands) η μεσω του script αν εχεις miA1

ΥΓ δυστυχως στον μεγαλο αδερφο u11+ δεν διατηρησαν τα ιδια επιπεδα φωτεινοτητας

Έβαλα την πιο πρόσφατη 5.1.18.ΧΧΧΧ beta8 του Arnova. Δεν χρειάζεται καμία παρέμβαση. Λειτουργεί κατευθείαν μόλις την εγκαταστήσεις.

Διαφορά θα δεις όταν την συγκρίνεις σε μεγάλη ανάλυση με το hdr της OEM εφαρμογής.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

To U11 σαν συσκευή είναι απίστευτη. Από τις πιο γρήγορες που έχω πιάσει στα χέρια μου.

Κάνει πλάκα σε Χ, Note 8, Mate 10, V30, κτλ.

Δεν τα λέω εγώ, ένα απλό check στο YouTube πείθει και τον πιο "άπιστο Θωμά". :p

Πολύ αδικημένη συσκευή κι εταιρεία λόγω των επιλογών της (τιμολογιακών, μάρκετινγκ).

 

Τα υπερ/κατά του U11 κατ' εμέ, είναι τα παρακάτω:

Υπέρ:

- Απίστευτη πίσω κάμερα. Αγγίζει σε φυσικότητα προσώπων τα Nexus/Pixels και το G4 σε όλες τις συνθήκες. Παίζει και τα ported gcams με HRD+ "αέρα"! Εεεε, τι άλλο να θέλει κανείς...

- Πολύ καλή selfie (αν και δεν με απασχολεί ιδιαίτερα)

- Κορυφαία 2017 specs (cpu, gpu, ταχυφόρτιση)

- Λήψη κινητής (και 4G+)

- WiFi

- Ποιότητα κλήσης κι ένταση ακουστικού

- Ηχεία στέρεο

- Αδιαβροχοποίηση

- Επεκτάσιμη μνήμη

- Τρομερός ήχος μέσω ακουστικών (έστω και μέσω type c)

- Αποτύπωμα σφαίρα και μάλιστα μπροστά αντί για πίσω

- Ικανοποιητική μπαταρία

- Συνδέεται ενσύρματα με την τηλεόραση μέσω universal αντάπτορα

 

Κατά:

- Παρωχημένο design

- Το sense ui όσο και να προσπαθώ να το χωνέψω, μου κάθεται κάπως. Δεν συνηθίζεται με τίποτα...

- Η οθόνη ενώ έχει φυσικά χρώματα, δεν είναι άριστη (γωνίες θέασης, μαύρο). Για τα λεφτά που ζητάει η εταιρεία θα ήθελα να είναι καλύτερη. Έχει όμως ωραία ελαιοφοβική αίσθηση...

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

To U11 σαν συσκευή είναι απίστευτη. Από τις πιο γρήγορες που έχω πιάσει στα χέρια μου.

Κάνει πλάκα σε Χ, Note 8, Mate 10, V30, κτλ.

Δεν τα λέω εγώ, ένα απλό check στο YouTube πείθει και τον πιο "άπιστο Θωμά". :p

Πολύ αδικημένη συσκευή κι εταιρεία λόγω των επιλογών της (τιμολογιακών, μάρκετινγκ).

 

Τα υπερ/κατά του U11 κατ' εμέ, είναι τα παρακάτω:

Υπέρ:

- Απίστευτη πίσω κάμερα. Αγγίζει σε φυσικότητα προσώπων τα Nexus/Pixels και το G4 σε όλες τις συνθήκες. Παίζει και τα ported gcams με HRD+ "αέρα"! Εεεε, τι άλλο να θέλει κανείς...

- Πολύ καλή selfie (αν και δεν με απασχολεί ιδιαίτερα)

- Κορυφαία 2017 specs (cpu, gpu, ταχυφόρτιση)

- Λήψη κινητής (και 4G+)

- WiFi

- Ποιότητα κλήσης κι ένταση ακουστικού

- Ηχεία στέρεο

- Αδιαβροχοποίηση

- Επεκτάσιμη μνήμη

- Τρομερός ήχος μέσω ακουστικών (έστω και μέσω type c)

- Αποτύπωμα σφαίρα και μάλιστα μπροστά αντί για πίσω

- Ικανοποιητική μπαταρία

- Συνδέεται ενσύρματα με την τηλεόραση μέσω universal αντάπτορα

 

Κατά:

- Παρωχημένο design

- Το sense ui όσο και να προσπαθώ να το χωνέψω, μου κάθεται κάπως. Δεν συνηθίζεται με τίποτα...

- Η οθόνη ενώ έχει φυσικά χρώματα, δεν είναι άριστη (γωνίες θέασης, μαύρο). Για τα λεφτά που ζητάει η εταιρεία θα ήθελα να είναι καλύτερη. Έχει όμως ωραία ελαιοφοβική αίσθηση...

Συμφωνώ. Θα ήθελα μεγαλύτερη μπαταρία παρόλο που δείχνει ότι έχει καλή αυτονομία.

Η οθόνη δεν είναι retina σε γωνίες θέασης αλλά δεν υπάρχει θέμα σε φυσιολογικές γωνίες. Δεν νομίζω να θέλει κάποιος να δει τις φωτογραφίες του με το κινητό σε 90 μοίρες.

Γενικά βρίσκω την οθόνη ικανοποιητική και με πιστότητα στα χρώματα.

 

Edit

Η μπαταρία δείχνει πολύ καλή. Σήμερα το τεστάρω και το ξεσκίζω δουλεύοντας το μόνο με 3g. Στο 50% έχει δώσει ήδη 3:20' οθόνη. Τα πάντα ανοικτά, 2 κάρτες και συνδεδεμένο με το smartwatch.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ με μία φόρτιση βγάζω κάτι εξαωρα οθόνης από το πρωί ως το αργά το βράδυ μόνο με χρήση 4G (χωρίς wifi), με μπόλικη ομιλία και κάμερα, αλλά με gps και bluetooth σβηστά. Και μου μένει και 10%...
"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα τις θήκες. Και επιτέλους έγινε σοβαρό κινητό.

Είναι ματ σιλικόνη στιλ original iPhone.

Μια σε κόκκινο σκούρο και μια σε μαύρο για πιο σοβαρές καταστάσεις. 7527c764294c6fe39adb1ae5b8d66f7b.jpgb54efe779e5423a9839ef02c24b2180d.jpg

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο forum.

Θα ήθελα εάν κάποιος έχει το HTC u11 plus να γράψει ένα μικρό review χρήσης του κινητού.

Είμαι σε δίλημμα εάν πρέπει να προχωρήσω στην αγορά του.

Ευχαριστώ

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο forum.

Θα ήθελα εάν κάποιος έχει το HTC u11 plus να γράψει ένα μικρό review χρήσης του κινητού.

Είμαι σε δίλημμα εάν πρέπει να προχωρήσω στην αγορά του.

Ευχαριστώ

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Λίγο πιο κάτω υπάρχει ειδικό θέμα για την συσκευή που ψάχνεις

Δεν έχει και παρά πολλά σχόλια αλλά σίγουρα θα βρεις κάποια βοήθεια εκεί

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ δικαρτο, υπάρχει κάποιος τρόπος να επιλέγεται πάντα η μια κάρτα για εξερχομενες κλήσεις ώστε να μην χρειάζεται κάθε φορά να επιλέγω από τον dialer?

Στην πρώτη κλήση την πάτησα γιατί την έκανα μέσω των χειριστηριων του αυτοκινήτου και επέλεξε την ελληνική κάρτα που έχω στην sim1 ενώ βρίσκομαι στο εξωτερικό.

Αν βάλω την τοπική κάρτα στην sim1 δεν θα έχω πρόβλημα μάλλον. Ελπίζω μόνο μην πάρει αυτόματα την γλώσσα αυτής της χώρας.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ δικαρτο, υπάρχει κάποιος τρόπος να επιλέγεται πάντα η μια κάρτα για εξερχομενες κλήσεις ώστε να μην χρειάζεται κάθε φορά να επιλέγω από τον dialer?

Στην πρώτη κλήση την πάτησα γιατί την έκανα μέσω των χειριστηριων του αυτοκινήτου και επέλεξε την ελληνική κάρτα που έχω στην sim1 ενώ βρίσκομαι στο εξωτερικό.

Αν βάλω την τοπική κάρτα στην sim1 δεν θα έχω πρόβλημα μάλλον. Ελπίζω μόνο μην πάρει αυτόματα την γλώσσα αυτής της χώρας.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μέσα στις ρυθμίσεις έχει επιλογή για προεπιλεγμένη sim για κλήσεις και Ίντερνετ

Μπορείς να βάλεις ότι σε βολεύει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στις ρυθμίσεις έχει επιλογή για προεπιλεγμένη sim για κλήσεις και Ίντερνετ

Μπορείς να βάλεις ότι σε βολεύει

Στις ρυθμίσεις υπάρχει δυνατότητα μόνο για ποια θα δίνει data και επιλογή μπάντας. Εκτός και αν υπάρχει κάνα θαμμένο μενού.

 

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

8e5aa7aeeb5fb360d8fff0bbef97e5ea.jpg7d7f92a4634234f930adccd7ddbc80bb.jpg

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις υπάρχει δυνατότητα μόνο για ποια θα δίνει data και επιλογή μπάντας. Εκτός και αν υπάρχει κάνα θαμμένο μενού.

 

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

8e5aa7aeeb5fb360d8fff0bbef97e5ea.jpg7d7f92a4634234f930adccd7ddbc80bb.jpg

 

Μέσα στις ρυθμίσεις κλήσεων;

Δεν έχω την συσκευή και δεν μπορώ καλά να θυμηθώ ακριβώς που είναι αυτή η ρύθμιση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

αν αγοραζα σημερα android σιγουρα παλι το U11 θα αγοραζα.

 

~Πληρες ομορφο σοβαρο με καταπληκτικη φωτογραφικη και ωραιο design.

 

πλεον με τις νεες εκδοσεις λειτουργικου δεν πιανεται.

Οπως παντα τα HTC αν τα αγορασεις ενα χρονο μετα,εχουν τελειοποιηθει.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στις ρυθμίσεις κλήσεων;

Δεν έχω την συσκευή και δεν μπορώ καλά να θυμηθώ ακριβώς που είναι αυτή η ρύθμιση

 

Δεν πειράζει ευχαριστώ.

Εβαλα στην σιμ1 την καρτα της χώρας που βρίσκομαι και πλεον το αυτοκινητο χρησιμοποιει αυτην σαν προεπιλογη, οποτε δεν υπάρχει πρόβλημα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

εαν

1) ειχε bezel less design (υποκειμενικο γουστο)

2) face unlock (feature που μου αρεσει)

3) AOD (feature που μου αρεσει εβαλα βεβαια το smart display σαν apk αλλα δεν ειναι το ιδιο)

4) OLED (καλη η οθονη του αλλα σιγουρα θα μπορουσε να ειναι καλυτερη)

θα εμενα 100% ικανοποιημενος

Edited by charlie_GR

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς το SAR του dual; Είναι το ίδιο με το κανονικό; Και πόσο είναι (αν γνωρίζει κανείς);
Link to comment
Share on other sites

εαν

1) ειχε bezel less design (υποκειμενικο γουστο)

2) face unlock (feature που μου αρεσει)

3) AOD (feature που μου αρεσει εβαλα βεβαια το smart display σαν apk αλλα δεν ειναι το ιδιο)

4) OLED (καλη η οθονη του αλλα σιγουρα θα μπορουσε να ειναι καλυτερη)

θα εμενα 100% ικανοποιημενος

 

Πας καρφί για Samsung τζάμπα μπαίνεις εδώ και χαλιεσαι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

εαν

1) ειχε bezel less design (υποκειμενικο γουστο)

2) face unlock (feature που μου αρεσει)

3) AOD (feature που μου αρεσει εβαλα βεβαια το smart display σαν apk αλλα δεν ειναι το ιδιο)

4) OLED (καλη η οθονη του αλλα σιγουρα θα μπορουσε να ειναι καλυτερη)

θα εμενα 100% ικανοποιημενος

 

 

 

Η πλάκα είναι ότι θέλω ακριβώς τα αντίθετα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πας καρφί για Samsung τζάμπα μπαίνεις εδώ και χαλιεσαι

 

Η αληθεια ειναι οτι μου αρεσει να δοκιμαζω, εξαλλου ποτε δεν ειχα htc :P

βασικα το HTC U11 δε το θεωρω λαθος επιλογη, αυτο που θεωρω τεραστιο λαθος ηταν η αποκτηση του iphone 7 plus, το δουλεψα 3 μηνες και το εβαλα στο συρταρι

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι μου αρεσει να δοκιμαζω, εξαλλου ποτε δεν ειχα htc :P

βασικα το HTC U11 δε το θεωρω λαθος επιλογη, αυτο που θεωρω τεραστιο λαθος ηταν η αποκτηση του iphone 7 plus, το δουλεψα 3 μηνες και το εβαλα στο συρταρι

 

Κακώς το έβαλες συρτάρι.

Μπορούσες να το δώσεις μισή τιμή σ εμένα. Χαχαχα

Σύμφωνα με αυτά που σου αρέσουν εννοείται πως δεν είσαι για iPhone

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC U11

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...