Jump to content

HTC U11


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω γυρισα πισω παλι!αυτη τι φορα με 6gb ram!αλλα παλι solar red..με κυνηγαει πολυ το κοκκινο :lol:
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Εγω γυρισα πισω παλι!αυτη τι φορα με 6gb ram!αλλα παλι solar red..με κυνηγαει πολυ το κοκκινο :lol:

 

Δεν παίζεσαι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγω γυρισα πισω παλι!αυτη τι φορα με 6gb ram!αλλα παλι solar red..με κυνηγαει πολυ το κοκκινο :lol:

Αντε και με silver..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδες από Μπαταρια τι λέει το 11?

Σαν το 10?

Το 10 που είχα έφευγε η μπαταρία νερό

Από updates ? Παίρνουν τα ευρωπαϊκά τπτ η σαν το 10 που αυτό έπαιρνε update μια φορά το 4 μήνο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες από Μπαταρια τι λέει το 11?

Σαν το 10?

Το 10 που είχα έφευγε η μπαταρία νερό

Από updates ? Παίρνουν τα ευρωπαϊκά τπτ η σαν το 10 που αυτό έπαιρνε update μια φορά το 4 μήνο?

 

Όχι δεν έχει σχέση με το 10

Έχει πολύ καλή αυτονομία το 11

Μια φορά που το ψιλό κοίταξα έβγαλα 6,5 ώρες οθόνη

Επειδή όμως έχει καλή αυτονομία πλέον δεν το κοιτάω. Το φορτίζω λιγο κάνω την δουλειά μου και ούτε ασχολούμαι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδες από Μπαταρια τι λέει το 11?

Σαν το 10?

Το 10 που είχα έφευγε η μπαταρία νερό

Από updates ? Παίρνουν τα ευρωπαϊκά τπτ η σαν το 10 που αυτό έπαιρνε update μια φορά το 4 μήνο?

 

δεν ειχα το 10 αλλα το 11 παει τρομερα καλα, τουλαχιστον εγω που το συγκρινω με s8+ ειναι πολυ κοντα.

Αναβαθμιση τωρα πηρε καινουρια και γενικως δεν βλεπω να μενει πισω, ηδη ειναι με 7.1.1 και παει για 8.

Γενικα αριστες οι εντυπωσεις σε αυτο το κομματι.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα το 10 αλλα το 11 παει τρομερα καλα, τουλαχιστον εγω που το συγκρινω με s8+ ειναι πολυ κοντα.

Αναβαθμιση τωρα πηρε καινουρια και γενικως δεν βλεπω να μενει πισω, ηδη ειναι με 7.1.1 και παει για 8.

Γενικα αριστες οι εντυπωσεις σε αυτο το κομματι.

 

Οι αναβαθμίσεις στο Android δεν είναι και τόσο σημαντικές πλέον

Μπορείς να τα αναβαθμίσεις σχεδόν όλα από το play store

Σχεδόν όλες οι μαμά εφαρμογές αναβαθμίζονται από εκεί

Οι εφαρμογές τρίτων κι αυτές από εκεί

Κάποια νέα χαρακτηριστικά μόνο που παίρνεις με τις κρίσιμες αναβαθμίσεις αλλά και αυτά τις περισσότερες φορές είναι ασήμαντα

Έχει βρει σωστά το κουμπί σε αυτό το θέμα η google

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι Τάσο, προσωπικά ποτέ δε με απασχολούν οι αναβαθμίσεις, μετά το android 6 δε βλέπω διαφορές που να με κάνουν να θέλω οπωσδήποτε τη νέα έκδοση, αρκεί να δουλεύει σωστά αυτή που έχει και εδώ δουλεύει άριστα. Τώρα για το θέμα ασφαλείας, δε νομίζω ότι θα μας σώσει το εκάστοτε security patch αλλά για πολλούς ίσως είναι και αυτό σημαντικό

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι Τάσο, προσωπικά ποτέ δε με απασχολούν οι αναβαθμίσεις, μετά το android 6 δε βλέπω διαφορές που να με κάνουν να θέλω οπωσδήποτε τη νέα έκδοση, αρκεί να δουλεύει σωστά αυτή που έχει και εδώ δουλεύει άριστα. Τώρα για το θέμα ασφαλείας, δε νομίζω ότι θα μας σώσει το εκάστοτε security patch αλλά για πολλούς ίσως είναι και αυτό σημαντικό

 

Ούτε τα θέματα ασφαλείας με νοιαζουν κι εμένα τόσο

Να δουλεύει σωστά η συσκευή και ας μην πάρει άλλες αναβαθμίσεις

Και όπως είπες ή συγκεκριμένη δουλεύει

Ξέρουμε φυσικά ότι μετα από μεγάλα κρίσιμα updates όπως αναμένεται τώρα η έκδοση 8 όλος ο κόσμος έχει ψιλό προβλήματα. Υπερθέρμανση. Κατανάλωση μπαταρίας λίγο μεγαλύτερη

Οπότε γιατί να αναβαθμίσω. Την δουλειά μου την κάνω κι έτσι άψογα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ούτε τα θέματα ασφαλείας με νοιαζουν κι εμένα τόσο

Να δουλεύει σωστά η συσκευή και ας μην πάρει άλλες αναβαθμίσεις

Και όπως είπες ή συγκεκριμένη δουλεύει

Ξέρουμε φυσικά ότι μετα από μεγάλα κρίσιμα updates όπως αναμένεται τώρα η έκδοση 8 όλος ο κόσμος έχει ψιλό προβλήματα. Υπερθέρμανση. Κατανάλωση μπαταρίας λίγο μεγαλύτερη

Οπότε γιατί να αναβαθμίσω. Την δουλειά μου την κάνω κι έτσι άψογα

 

Συμφωνώ απόλυτα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Επειδη λες οτι δεν ημουν δικαιος, θα κανω μια εισαγωγη λεγοντας σου το εξης:

Το υ11 μπορει να εχει τον καλυτερο ηχο που υπαρχει κινητο, σωστα?

Εμενα ομως δε με απασχολει το θεμα ηχος, ουτε για τα ακουστικα ουτε για το ηχειο, οποτε το να μην αναφερθω σε αυτο δε σημαινει οτι ουτε θαβω το υ11 ουτε οτι το κανω επιτηδες επειδη το σ8 εχει μετριο ηχο ας πουμε.

Αρα λοιπον, το να γραψω μια κριτικη, με τα δικα μου κριτηρια και να την εξηγω οσο πιο αναλυτικα μπορω δε σημαινει οτι το κανω για να αδικησω ή επειδη θελω να βγαλω το κινητο κακο, και στενοχωριεμαι οταν καποιος καθεται και ασχολειται μονο και μονο για να αποδειξει οτι διαστρεβλωνω την πραγματικοτητα, λεγοντας μου ανουσια πραγματα.

 

Στα 3 πρωτα λοιπον καταληγεις να παρω ΒΤ.. Ρε φιλε, αν ηθελα θα ειχα. Εχω γεμισει τον κοσμο ομως καλωδια γιατι ετσι θελω. γιατι δε θελω ουτε στο αυτι να εχω συνεχεια την ακτινοβολια, ουτε να κουβαλαω αλλο ενα gadget ουτε να εχω και ρολοι (που το ανεφερα) και handsfree BT, ποσα πια!

Και επειδη οπως ειπα λογω δουλειας μιλαω πολυ, κυριως εισερχομενες, ναι με ενοχλησε τοσο το γεγονος οτι θελει ταπ για απαντηση στην οθονη (ή και για αποριψη) με αποτελεσμα να απορριπτω/απανταω κατα λαθος κλησεις συνεχεια οσο και το γεγονος οτι αν παω καπου με το αμαξι ή αν παω στο γραφειο μου χωρις τα ακουστικα απο το σπιτι, δεν μπορω να συνδεσω τις καβατζες μου εκει.

Και ναι το να κουβαλαω τον ανταπτορα μαζι που δεν ειναι μισο χιλιοστο (εκτος αν δεν τον εχεις δει) ισοδυναμει με το να πρεπει να κουβαλαω συνεχεια τα ακουστικα. Ουτε μπορω να τον εχω καρφωμενο πανω συνεχεια μιας και το βαζω τσεπη και τον φοβαμαι μην σπασει μεσα.

 

ΟΣο για το 4, το αναφερεις αλλα ειναι κατι που με οσα κινητα εχω αλλαξει ποτε δεν ειχα θεμα, ολα ειχαν το αλμπουμ τους, σε ολα τα βλεπες ειτε σε φακελους ειτε χυμα και αυτο διευκολυνει παρα πολυ και σε ολα μπορεις να βλεπεις και μεσα απο την εφαρμογη της καμερας. Και πιστευω συμφωνεις.

 

Το 5ο ειναι ισως θεμα συνηθειας, αλλα με βολευε που σε αλλα κινητα εχει και μια μπαρα αναζητησης απο πανω και βρισκεις κατευθειαν ο,τι θες και πατας πανω στην επαφη και σου ανοιγει αν θες σμσ ή κληση κτλ, ενω εδω πρεπει να κρατησεις πατημενο για ΣΜΣ και να πας με μεγεθυντικο φακο. Δεν το λεω σαν σπουδαιο αλλα ειναι κατι που παρατηρησα και που το δουλευω ολη μερα. το αν υπαρχει λυση με αλλον dialer παιζει, και το λεω και παραπανω, αρα το να δεχθει καποιος ή να το απορριψει σαν αποψη ειναι δικο του θεμα, δεν βγηκα να πω οτι ειναι μαπα το τηλεφωνο.

 

6ο, για τον file manager, γιατι απλα εχουμε γεμισει διαφημισεις απο αυτους που κατεβαζουμε και γιατι με το που εστησα το κινητο ηθελα να χρησιμοποιησω καποια αρχεια της δουλειας μου και δεν μπορουσα να το δω αλλιως. Οταν εχεις εναν καθαρο στοκ, χωρις διαφημισεις ειναι καλυτερο απο αυτους του store Που καποτε ηταν πολυ καλοι αλλα τωρα μας παιδευουν.

 

7ο δε διαφωνω για τις 18 αλλα θα μπορουσε να δινει πιο πολλες οπως ενεργοποιηση/απενεργοποιηση Nfc ή ανοιγμα κλεισιμο 4G που δινει η σονυ και βολευει πολλους. Το edge sense το δουλεψες καθολου?γιατι εγω που εβαλα να ανοιγει η καμερα δεν με βολεψε και πολυ, χωρια οτι νομιζεις οτι θα ανοιξει το κινητο απο την πιεση, ειδικα αυτο που ειναι στεγανο το τελευταιο που θελω ειναι να το "ζουλαω" καθε τρεις και λιγο.

 

8ο αν σου αρεσει το ΧΖp εισαι ανωμαλος :p:lol: . Αστιευομαι, αλλα οκ, ειδικα τα σονυ οπως και τα αι φον, νομιζεις οτι κρατας κινητο δεκαετιας. ΑΠο εκει και περα, το οτι καποιους τους αρεσουν ή τους βολευει να αντεχουν στα πεσιματα (βεβαια δεν βλεπω να ειναι χυμα και να τους πεφτουν ολοι αυτοι που μιλανε για πεσιματα) ειναι υποκειμενικο, οπως και μενα. Οσο για την αναλογια που λες, στις 5,5 που ηταν το s7 edge ηταν ιδια αναλογια, δε με χαλασε που ειχε οθονη απο ακρη σε ακρη, παρολα αυτα εδω δεν ειπα οτι ειναι τραγικη η κατασταση οπως στα σονυ, αλλα σιγουρα θα ηθελα ενα κλικ πιο μαζεμενα πανω κατω κυριως. Γουστα ειναι αυτα και νομιζω οτι μπορω να λεω την αποψη μου, δεν αναγκασα κανεναν να του αρεσουν τα ιδια πραγματα. Εξαλλου το κινητο ειναι πανεμορφο, αλλα παντα υπαρχει το καλυτερο.

 

9ον, το να λεμε τη γνωμη μας για κατι δεν το βρισκω κακο, ειδικα οταν το λεμε οσο πιο σωστα γινεται. Σωστα σημαινει να λεμε ενα λογικο επιχειρημα και οχι με εμπαθεια ή με απολυταρχικο τροπο ή τελος παντων με προκλητικο/οπαδικο τροπο που βλεπουμε συχνα εδω. Ο καθε ενας εχει διαφορετικες αναγκες και προφανως τις καλυπτει με διαφορετικο τροπο.

Εγω ηθελα να δοκιμασω το υ11 για την καμερα του και γιατι εχει πολυ ωραιο σχεδιο ειδικα στην πλατη. Το εκανα, εγγραψα τις εντυπωσεις μου και οσο το κρατησω θα γραφω, παντα σε συγκριση με ο,τι εχω δοκιμασει και δουλεψει μεχρι τωρα. Δεν μπορω να παω να το συγκρινω με το P10 plus πχ που δεν το εχω δουλεψει ποτε ουτε σε βιτρινα.

 

Αυτα απο εμενα και ελπιζω να εγινα κατανοητος.

Για την απάντηση της κλήσης με σύρσιμο και όχι ταπ:

Αυτό που λέει "λειτουργία ενός πατήματος" βάλτε το off..9a7ba67acbd763dfbd7789c912a5a839.jpg

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για την απάντηση της κλήσης με σύρσιμο και όχι ταπ:

Αυτό που λέει "λειτουργία ενός πατήματος" βάλτε το off..9a7ba67acbd763dfbd7789c912a5a839.jpg

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Από Samsung s7 είναι το screenshot?

Είναι άλλο πράγμα το μικρό κόλλημα που είχε ο φίλος

Βρέθηκε η λύση

Ήταν από τον τύπο κλειδώματος της συσκευής

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Από Samsung s7 είναι το screenshot?

Είναι άλλο πράγμα το μικρό κόλλημα που είχε ο φίλος

Βρέθηκε η λύση

Ήταν από τον τύπο κλειδώματος της συσκευής

Παιδιά εγώ έκανα screenshot για την ρύθμιση της απάντησης μιας κλήσης με σύρσιμο και όχι με απλό πάτημα (ταπ). Ναι από S7 είναι. Θεώρησα ότι θα είναι παρόμοιο στο μενού με το U11. Sorry αν μπερδεψα υην κουβέντα, να βοηθήσω ήθελα :-)

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έκανα screenshot για την ρύθμιση της απάντησης μιας κλήσης με σύρσιμο και όχι με απλό πάτημα (ταπ). Ναι από S7 είναι. Θεώρησα ότι θα είναι παρόμοιο στο μενού με το U11. Sorry αν μπερδεψα υην κουβέντα, να βοηθήσω ήθελα :-)

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν πειράζει

Λύθηκε το πρόβλημα οπότε όλα καλά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει

Λύθηκε το πρόβλημα οπότε όλα καλά

 

ισως αν βαλω τυπο κλειδωματος κανενα, να εμφανιστει η ρυθμιση...αλλα βαρεθηκα να το κανω αφου το εχουμε λυσει. εξαλλου δε με πειραζει η ολισθηση, κωδικους και δαχτυλα δε θελω..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!Είμαι σε αναζήτηση κινητού και το U11 είναι στους υποψήφιους!Έχω εμπειρία από HTC και μάλιστα άριστη με το M8 οπότε ξέρω από sense κτλ!Θα ήθελα να μου πείτε εντυπώσεις από το κινητό και αν αξίζει τα λεφτά του και αν γενικά έχει τπτ θεματακια!Επίσης λόγω επερχόμενων μωρών θέλω γρήγορη και καλή κάμερα!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!Είμαι σε αναζήτηση κινητού και το U11 είναι στους υποψήφιους!Έχω εμπειρία από HTC και μάλιστα άριστη με το M8 οπότε ξέρω από sense κτλ!Θα ήθελα να μου πείτε εντυπώσεις από το κινητό και αν αξίζει τα λεφτά του και αν γενικά έχει τπτ θεματακια!Επίσης λόγω επερχόμενων μωρών θέλω γρήγορη και καλή κάμερα!

 

Μια χαρά είναι η συσκευή

Σήμερα εμφανίστηκε και το u11 plus ψάξε λίγο να το δεις κι αυτό

 

Από τα τελευταία HTC είναι το καλύτερο δεν πονάει πουθενά.

Όλα τα μειονεκτήματα που είχαν τα προηγούμενα τα διόρθωσαν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι η συσκευή

Σήμερα εμφανίστηκε και το u11 plus ψάξε λίγο να το δεις κι αυτό

 

Από τα τελευταία HTC είναι το καλύτερο δεν πονάει πουθενά.

Όλα τα μειονεκτήματα που είχαν τα προηγούμενα τα διόρθωσαν

 

Θεωρείς να περιμένω για το plus?Θα έρθει επίσημα Ελλάδα;Αν και δεν μπορώ να περιμένω πολύ ακόμα γτ είμαι ήδη ένα μήνα χωρίς κινητό!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Θεωρείς να περιμένω για το plus?Θα έρθει επίσημα Ελλάδα;Αν και δεν μπορώ να περιμένω πολύ ακόμα γτ είμαι ήδη ένα μήνα χωρίς κινητό!

 

Τι να σου πω αν σ αρέσει πιο πολύ περίμενε το

Εμένα με βόλεψε το u11 πάντως

Αυτά που ζητάς πιστεύω τα έχει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω αν σ αρέσει πιο πολύ περίμενε το

Εμένα με βόλεψε το u11 πάντως

Αυτά που ζητάς πιστεύω τα έχει

 

Βασικά θα είναι 16:9 που δεν με τρελαίνει!Το sense συνεχίζει να είναι αλαγκαριστο όπως το θυμάμαι;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Βασικά θα είναι 16:9 που δεν με τρελαίνει!Το sense συνεχίζει να είναι αλαγκαριστο όπως το θυμάμαι;

 

Μια χαρά δουλεύει η συσκευή

Καλό ήχο έχει

Αυτονομία καλή

Κάμερα καλή

Δικαρτο

Σήμα και ταχύτητες καλές

Οθόνη ωραία και φωτεινή

Γρήγορη φόρτιση

Δεν ξέρω τι θα σου λείπει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC U11

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...