Jump to content

HTC U11


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μεχρι πριν απο 6 μηνες το σερβις το ειχε η tssolutions. Απλα αυτη το παραλαμβανει και το στελνει εξωτερικο για οποιοδηποτε θεμα εντος εγγυησης(συνηθως ρουμανια)δεν νομιζω οτι εχει ελλαξει κατι μεχρι σημερα.απλα htc στην ελλαδα δεν υπαρχει δυστηχως...

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχω τη δυνατότητα για αγορά του U11 αλλά σίγουρα μου κίνησε το ενδιαφέρον το solar red.

Πραγματικά πανέμορφο.

Πάντως, η αγαπημένη μου απόχρωση ήταν το garnet red στο Α9. Εκπληκτικό απλά.

Μακάρι να βγάλει κάτι παρόμοιο στο μέλλον η HTC.

A9 garnet red.

Εν τω μεταξύ βλέπω ακόμα το κόκκινο Μ7 του αδερφού μου και είναι πραγματικά πολύ όμορφο.

Γενικά, το κόκκινο και οι αποχρώσεις του κάθονται πολύ ωραία στο αλουμίνιο και απ'ό,τι φαίνεται και στο γυαλί.

HTC Wildfire --> Huawei Ideos X5 --> Samsung Galaxy S3 --> Lumia 920 --> iPhone 5 --> Nexus 5 + HTC One M7 ----> HTC One M8 Gunmetal Grey (32gb) --> ΟnePlus 6 8/128 --> Sony Xperia 5 II (blue) --> Poco F3 8/256 (white)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχω τη δυνατότητα για αγορά του U11 αλλά σίγουρα μου κίνησε το ενδιαφέρον το solar red.

Πραγματικά πανέμορφο.

Πάντως, η αγαπημένη μου απόχρωση ήταν το garnet red στο Α9. Εκπληκτικό απλά.

Μακάρι να βγάλει κάτι παρόμοιο στο μέλλον η HTC.

A9 garnet red.

Εν τω μεταξύ βλέπω ακόμα το κόκκινο Μ7 του αδερφού μου και είναι πραγματικά πολύ όμορφο.

Γενικά, το κόκκινο και οι αποχρώσεις του κάθονται πολύ ωραία στο αλουμίνιο και απ'ό,τι φαίνεται και στο γυαλί.

Solar red θελω και γω, αλλα αντε φερτο απο εξωτερικό χωρις να εχεις κάποιον γνωστό... :(

Βέβαια με τέτοια ελληνική εξυπηρέτηση, δεν με κοβω για htc σε επόμενο κινητο.. Θα δείξει. Ειμαι μεταξυ αυτού και του xz premium. Τωρα βέβαια τιμες για μενα ειναι ακομα απαγορευτικες.. Δυστυχώς κατεντησαν τα κινητα επένδυση μηνιατικων ολόκληρων.. Χωρίς τεράστιες διαφορές απο χρονο σε χρόνο......

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμφανίστηκε σήμερα το κόκκινο, στο σκρουτζ, μέχρι να το πάρω απόφαση έφυγε. Ίσως να ήταν και λάθος, δε ξέρω

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει μέσω Σκρουτζ....επίσημα σε μεγάλη αλυσίδα μη το περιμένεις

Λες να μην το φέρουν? Έχω τώρα το s8 plus 15 μέρες και μου γλίστρησε από το κομοδίνο και έκανε 2 αραχνιες στην οθονη και έχω ξενερώσει.βεβαια μόνο εγώ της βλέπω.χιχι. γι'αυτό λέω να πάω σε ισια οθόνη γιατί με το s8 plus δεν κάθετε τίποτα από protector

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Εμφανίστηκε σήμερα το κόκκινο, στο σκρουτζ, μέχρι να το πάρω απόφαση έφυγε. Ίσως να ήταν και λάθος, δε ξέρω

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

γιατι δεν το παιρνεις απο clove?

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν το παιρνεις απο clove?

Είναι να μου το φέρει από Γερμανία φίλος, μη μπλέκω με power adaptors, τους έχω βαρεθεί σε κάθε συσκευή από Αγγλία. Αλλά επειδή έπαιξε ίδια τιμή και στο σκρουτζ μη μπαίνω στον κόπο να το φέρω από έξω, αγγαρευω και τον φίλο.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να το φέρουν αλλα δε το βλέπω...και εγω έχω φίλο στη Σουηδία και είπα να τον αγγαρεψω αλλά η τιμή είναι λίγο πιο ψιλή οποτε και εγω μέσω Σκρουτζ θα πάω...
Link to comment
Share on other sites

Εγω αν επαιρνα καποιο, το μαυρο θα επαιρνα.

 

Τα άλλα μου φαινονται πολυ χαζοχαρουμενα χρωματα, καμια σχεση με τα επαγγελματικα σοβαρα τηλεφωνα που εβγαζε η HTC μεχρι τις αρχες του 2017.

 

Τα εχω δει ολα απο κοντα.

 

Και φυσικα, χωρις διαφανη σοβαρη θηκη απλα το κινητο χανει παρα πολυ. Ειναι συλλεκτης αποτυπωματων, μαζευει δαχτυλιες ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ.

 

Το μαυρο λοιπον απο μενα.

Link to comment
Share on other sites

Όλα είναι παντού πλέον. Το κόκκινο το έχει το store της HTC UK και DE

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, δεν ηταν λαθος, το παρηγγειλα εγω, παρασκευη μου ειπε οτι θα ερθει, το ειδα οτι το εβγαλε απο την σελιδα, οποτε θα ειχε πολυ λιγα κομματια

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Εμφανίστηκε σήμερα το κόκκινο, στο σκρουτζ, μέχρι να το πάρω απόφαση έφυγε. Ίσως να ήταν και λάθος, δε ξέρω

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, δεν ηταν λαθος, το παρηγγειλα εγω, παρασκευη μου ειπε οτι θα ερθει, το ειδα οτι το εβγαλε απο την σελιδα, οποτε θα ειχε πολυ λιγα κομματια

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

Μέχρι να το παραγγείλω έφυγε. Πήρα τηλ για επιβεβαίωση και δεν ήξεραν τι τους γίνεται.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

To θεμα της εγγυησης ειναι πολύ βασικό. Αν γνωρίζει κάποιος, ας ενημερωσει.
"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιος που να το έχει έχει τρομερή διαφορα κάμερα και μπαταρία με htc 10 η όχι;

 

Μπαταρια με wifi Μονο εγω βγαζω 8 ωρες οθονη...αλλα κλησεις δεν κανω σχεδον καθολου.

Link to comment
Share on other sites

To θεμα της εγγυησης ειναι πολύ βασικό. Αν γνωρίζει κάποιος, ας ενημερωσει.

 

ρωτησα στην αρβατο για το σερβις της htc,μου ειπαν οτι δεν φτιαχνετε τπτ ελλαδα,ολα εξωτερικο πανε.

το λιγοτερο 10 μερες κανουνε για μια απλη επισκευη.

Link to comment
Share on other sites

Πέρα απο samsung που επισκευάζει άμεσα δεν νομίζω κάποια άλλη εταιρία να μη θέλει 10ημερο..
Και η LG φίλε μου έχει one hour service. Τουλάχιστον η procordia

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δει τι γίνεται στη procordia το τελευταίο καιρό;;; Δεν έχει ανταλλακτικά για τίποτα και το service της lg mobile hellas το έχει αναλάβει η Lg Ιταλίας.

Οτι ανταλλακτικο χρειάζονται στη procordia το παραγγέλνουν απο Ιταλία και κάνει 10-15 μερες στη καλύτερη! H Lg Mobile Hellas πάει,ειδατε G6 κάπου επίσημα;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC U11

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...