Jump to content

Xiaomi Mi Max 2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα παιδιά, μπορεί κάποιος κάτοχος να επιβεβαιώσει αν η συσκευή διαθέτει fm radio? ευχαριστώ

 

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

 

Έχει.

Το έχει επιβεβαιώσει κάτοχος κάπου εδώ μέσα.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Ναι εχει ραδιο.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,απο μερα σε μερα το περιμενω!!Τωρα που ειδα το tracking number,γραφει οτι ειναι Λονδινο με χθεσινη ημερομηνια.Ποτε λετε να ερθει στα χερια μου (Θεσσαλονικη)?

 

2017-07-31 15:45

LONDON / In transit-it's progressing through Post network

2017-07-30 16:35

HEATHROW / Shipment arrived at airport

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ειναι με global rom νομιζω απ όπου και να το πάρεις.. Κανονικά με ελληνικά και ota αναβαθμίσεις.. Το εχω απο gearbest και ειναι κομπλέ.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ειναι με global rom νομιζω απ όπου και να το πάρεις.. Κανονικά με ελληνικά και ota αναβαθμίσεις.. Το εχω απο gearbest και ειναι κομπλέ.

 

Εννοειται ειναι με Ελληνικα-play store,τα παντα εχει η global,μην ανχωνεσται τζαμπα λεμε........

 

Εμένα λοιπόν που ΔΕΝ με ενδιαφέρει το ΜΕΝΟΥ να είναι στα ΕΛΛΗΝΙΚΆ (σχεδόν πάντα χρησιμοποιώ το αγγλικό interface )

με απασχολούν τα εξής, Όσον αφορά τα ελληνικά:

ΧΩΡΊΣ να πειράξω (ρουτάρω , φλασάρω κλπ) το κινητό

 

Θα έχω στις διάφορες εφαρμογές Word, Chrome κ.ο.κ. ελληνικά με

  1. Ορθογραφικό έλεγχο,
  2. Προτεινόμενες λέξεις/ έξυπνη πληκτρολόγηση,
  3. Φωνητική πληκτρολόγηση ( speech to text)

 

Συγνώμη και πάλι για τις επίμονες και κουραστικές ερωτήσεις ενός αρχάριου στο Miui & Xiaomi.

( έχω καεί πριν από κάνα δυο χρόνια με τέτοιους πειραματισμούς σε ακριβοπληρωμένο Pipo max tablet)

Edited by lzrs21lz
Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανένας το μαύρο; Σε τι τιμή κ από ποιο μαγαζί; Το βρισκω σε νορμάλ τιμη (γύρω στα 235€) μονό στο AliExpress, αλλα πλέον έτσι όπως έχει γίνει η φάση με τα τελωνεία δε ξέρω ποιο κινεζομαγαζο απο το Ali έχει τη καλύτερη αποστολή με το μικρότερο ρίσκο..

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,απο μερα σε μερα το περιμενω!!Τωρα που ειδα το tracking number,γραφει οτι ειναι Λονδινο με χθεσινη ημερομηνια.Ποτε λετε να ερθει στα χερια μου (Θεσσαλονικη)?

 

2017-07-31 15:45

LONDON / In transit-it's progressing through Post network

2017-07-30 16:35

HEATHROW / Shipment arrived at airport

 

Παιδια,καποιος να πει καμια ιδεα?Ακομα δεν ηρθε!!Δειχνει ακομα τα ιδια στοιχεια!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ειναι με global rom νομιζω απ όπου και να το πάρεις.. Κανονικά με ελληνικά και ota αναβαθμίσεις.. Το εχω απο gearbest και ειναι κομπλέ.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημέρα.

Επειδή ενδιαφέρομαι να το πάρω από το Gearbest που το έχει σε προσφορά 206 €, πως το έκανες παραγγελία ως προς τα μεταφορικά για να αποφύγεις Import Taxes;

 

Έχει επιλογές με:

Expedited Shipping DHL(HK) ή DHL(SG)που από ότι ξέρω από παλιά δεν γλυτώνεις το Τελωνείο

και

Unregistered Air Mail (No Tracking Number) και αν θες βάζεις και Add Shipping Insurance to your order

 

Σε ευχαριστώ...:)

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

Πόση ώρα να το αφήσω στην πρώτη φόρτιση?

Μεχρι 100% μετα βγαλτο,δεν θελει παραπανω.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε επιτελους σημερα!!Ομως πρεπει να το προσεχω γιατι η θηκουλα (απλη σιλικονη) και το τζαμακι θα ερθουν απο βδομαδα!!Τωρα,θελω να ρωτησω,αν του βαλω τζαμακι και θηκη απο το mi max το 1,θα κανουν?Και επισης,να του βαλω τη τελευταια Ελληνικη,ειτε stable,ειτε dev,απο miui.gr,η να το αφησω με τη τελευταια official global που παιρνει ΟΤΑ αναβαθμισεις (με Ελληνικα για οσους δεν ειναι σιγουροι) 8.5.6...??

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε επιτελους σημερα!!Ομως πρεπει να το προσεχω γιατι η θηκουλα (απλη σιλικονη) και το τζαμακι θα ερθουν απο βδομαδα!!Τωρα,θελω να ρωτησω,αν του βαλω τζαμακι και θηκη απο το mi max το 1,θα κανουν?Και επισης,να του βαλω τη τελευταια Ελληνικη,ειτε stable,ειτε dev,απο miui.gr,η να το αφησω με τη τελευταια official global που παιρνει ΟΤΑ αναβαθμισεις (με Ελληνικα για οσους δεν ειναι σιγουροι) 8.5.6...??
Ναι κάνουν,άσε την stable,μου έχουν έρθει ήδη 2 update,και πετάει......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ναι κάνουν,άσε την stable,μου έχουν έρθει ήδη 2 update,και πετάει......
Ωραία!! Ευχαριστώ!! ☺️

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε επιτελους σημερα!!Ομως πρεπει να το προσεχω γιατι η θηκουλα (απλη σιλικονη) και το τζαμακι θα ερθουν απο βδομαδα!!Τωρα,θελω να ρωτησω,αν του βαλω τζαμακι και θηκη απο το mi max το 1,θα κανουν?Και επισης,να του βαλω τη τελευταια Ελληνικη,ειτε stable,ειτε dev,απο miui.gr,η να το αφησω με τη τελευταια official global που παιρνει ΟΤΑ αναβαθμισεις (με Ελληνικα για οσους δεν ειναι σιγουροι) 8.5.6...??

 

Φίλε μου για το τζαμακι δεν ξέρω αλλά οι θήκες δεν κάνουν από το 1. Θα έχεις θέμα στην κάμερα στα buttons(volume - power) και στην υποδοχή των ακουστικών.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου για το τζαμακι δεν ξέρω αλλά οι θήκες δεν κάνουν από το 1. Θα έχεις θέμα στην κάμερα στα buttons(volume - power) και στην υποδοχή των ακουστικών.

Εγώ καθώς εδώ και τα 2 ταιριάζουν ειδικά εάν δεν έχει να βάλει άμεσα κάτι.....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου για το τζαμακι δεν ξέρω αλλά οι θήκες δεν κάνουν από το 1. Θα έχεις θέμα στην κάμερα στα buttons(volume - power) και στην υποδοχή των ακουστικών.

 

Εγώ καθώς εδώ και τα 2 ταιριάζουν ειδικά εάν δεν έχει να βάλει άμεσα κάτι.....

 

Παιδια,οκ βολευτηκα καπως.Τζαμακι δεν ειχα τελικα,αλλα του εβαλα μια θηκη κλειστου τυπου απο αλλη συσκευη ισα-ισα να το προστατευω καπως μεχρι να ερθουν τα δικα του.:) Παντως συσκευαρα κυριολεκτικα και μεταφορικα!!;)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Petran από που το πήρες;

 

Μου το εφερε τελικα ο φιλος μου (που εχει το κονε στη Κινα)...Μια χαρα ολα!Εχω εκτυπωμενη και την ημερομηνια αγορας (on line) και επισης τη σελιδα που μπαινεις και τσεκαρεις αν ειναι γνησια η συσκευη και γραφει κι ολας το imei,και το ποτε λιγει η εγγυηση (2 χρονια)!!Βλεπεις,ως γνωστον,δεν υπαρχει αποδειξη κανονικη για να μην εχει τελωνειο!!Αλλα αφου ειμαι καλυμενος κι ετσι,δε μ'απασχολει!Νομιζω ειμαι κομπλε!:)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Πως τη βλέπετε τη φωτο?Νύχτα με χαμηλό φωτισμό και με ρυθμισμένη σε υψηλή ποιότητα και σε 16/9 AvSVNUg.jpg

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χάλια είναι Πέτρο. Βγάλε μερικές και ανέβασε τες στο Flickr άμα έχεις λογαριασμό!

 

Black Leather Htc 10 Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...