Jump to content

Xiaomi Mi Max 2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ούτε θες εμένα έχει έρθει αν και από όσο διάβασα στο fb σε μερικούς έχει έρθει

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους ξανά . Μου παρουσιάζει πρόβλημα όταν ανοίγω μερικές φορές το τηλεφωνικό κατάλογο και δεν φαίνονται οι αριθμοί.. Γενικά αργεί να ανοίξει τον κατάλογο και δεν έχω ιδέα τι φταίει. Επίσης μόνιμα γίνεται αυτό όταν δείχνει να φορτώνει η μνήμη της συσκευής...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους ξανά . Μου παρουσιάζει πρόβλημα όταν ανοίγω μερικές φορές το τηλεφωνικό κατάλογο και δεν φαίνονται οι αριθμοί.. Γενικά αργεί να ανοίξει τον κατάλογο και δεν έχω ιδέα τι φταίει. Επίσης μόνιμα γίνεται αυτό όταν δείχνει να φορτώνει η μνήμη της συσκευής...
Υπάρχει περίπτωση να τις έχεις περασμένες στη sim τις επαφές?

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα τηλεφωνήσω στο κατάστημα 8cores που βρίσκεται κουκάκι για να ρωτήσω κατά πόσο είναι global το κινητό και έχει αντάπτορα. Αν όλα κομπλέ θα πάω να το παραλάβω από εκεί. Ελπίζω σύντομα με εντυπώσεις :)
Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα τηλεφωνήσω στο κατάστημα 8cores που βρίσκεται κουκάκι για να ρωτήσω κατά πόσο είναι global το κινητό και έχει αντάπτορα. Αν όλα κομπλέ θα πάω να το παραλάβω από εκεί. Ελπίζω σύντομα με εντυπώσεις :)
Το global δεν πρέπει να εχει καν αντάπτορα. Ευρωπαϊκο φορτιστή εχει κανονικά. Το κόκκινο αυτοκόλλητο "global version" στα πλάγια της συσκευασίας ρωτα αν υπάρχει κ θα σαι εντάξει.
Link to comment
Share on other sites

Το global δεν πρέπει να εχει καν αντάπτορα. Ευρωπαϊκο φορτιστή εχει κανονικά. Το κόκκινο αυτοκόλλητο "global version" στα πλάγια της συσκευασίας ρωτα αν υπάρχει κ θα σαι εντάξει.

 

Πιο πριν που προτάθηκε το mymegastore, πήρα, και μου είπαν ότι έχει αντάπτορα, ενώ το κινητό λέει πως είναι global.

Πως γίνεται αυτό; (το γράφει και ο Τάκαρος31). Μου φαίνεται δε πρέπει να ισχύει κάτι από όλα αυτά :p

 

Θα πάρω πρωί πρωί αύριο να ρωτήσω, και μιας και κάθομαι αύριο, θα πεταχτώ να το πάρω αν είναι όλα κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

Η global version ΔΕΝ εχει ανταπτορα....και στο κουτακι στα πλαινα να το γραφει κιολας....global.....φουμαρα ολα τα αλλα που λενε,οχι οτι εχει καποια διαφορα σαν συσκευη,αλλα λεμε.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ο,τι ειπε ο Κωστας απο πανω. Με ευρωπαϊκο φορτιστή είναι κανονικά και το κόκκινο αυτοκόλλητο. Έτσι μου ηρθε κι εμένα.

https://www.honorbuy.com/img/_1500016554.jpg

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποιος από εδώ να πήρε κανονική global version, με κανονικό ευρωπαϊκό φορτιστή; Μάλλον όχι υποθέτω. Για ελληνική αγορά πάντα

:confused: :O

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποιος από εδώ να πήρε κανονική global version, με κανονικό ευρωπαϊκό φορτιστή; Μάλλον όχι υποθέτω. Για ελληνική αγορά πάντα

:confused: :O

Αυτο δεν γραφω επάνω; Αν θες σου στέλνω και σε pm το Skroutzoμαγαζι που μου το εφερε.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν νομίζω να απαγορεύεται να το πεις δημόσια, όπως επιθυμείς :) Αν θες, με pm it is :)
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν νομίζω να απαγορεύεται να το πεις δημόσια, όπως επιθυμείς :) Αν θες, με pm it is :)
Σου στειλα pm

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σου στειλα pm

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Σου στειλα pm

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στείλε και σε μένα αν θες.

Γιατί χθες έδωσα το Max 2 και ήδη το μετάνιωσα.

Θα το πάρω μαύρο αυτήν τη φορά και το θέλω με ευρωπαϊκό φορτιστή.

Για την κουβέντα να πω πως πήρα το νότε8 duos πάλι (2η φορά) αλλά δυστυχώς μου πέφτει... μικρό για τη χρήση που του κάνω!!!

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω global με αντάπτορα. Και είναι κανονικά με το global στο πλάι κτλ

 

Η Rom είναι γνησιότατη και δεν έχει περαστεί από το κατάστημα καθώς η συσκευή ήταν συσκευασμένη πλήρως με ζελατίνα. Το ενδεχόμενο πχ να έχει αγγλικό φορτιστή επειδή απευθυνόταν στην αγορά της Αγγλίας αποκλείεται?

 

 

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

66c5b1dbee189fe792eabff7ae1fa672.jpg

 

Μία διαφορά που είδα με τον φίλο πιο πάνω είναι ότι το manual το δικό μου είναι ασπρόμαυρο

 

def45d0806b27041bf8e4cade6b80720.jpg

 

Έχει κάνει κανείς mi verification στη συσκευή του? Βρίσκει κανονικά το ιμει, γιατί έχω δοκιμάσει 4 mi max 2 από διαφορετικά μαγαζιά και δεν βρίσκει κανένα από τα ιμει

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και στα δικα μου,και εχω φερει αρκετα,σε ολα,ειναι με ενχρωμο το manual.Ολα αγορασμενα απο Κινα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Γνησιο.....

http://i64.tinypic.com/r91i5v.jpg

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους πήρε κανείς την αναβάθμιση? Σε μένα δεν έχει έρθει κάτι. Κάπου διάβασα ότι έχει μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας με το νέο update.
Link to comment
Share on other sites

Γνησιο.....

http://i64.tinypic.com/r91i5v.jpg

Σε ποιο site μπήκες?

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο site μπήκες?

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

Kανε τα παρακατω βηματα.

http://xiaomitechgeek.com/mi-verification-app/

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Kανε τα παρακατω βηματα.

http://xiaomitechgeek.com/mi-verification-app/

Εντάξει το έκανα, κομπλέ βγήκε. Ευχαριστώ

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους πήρε κανείς την αναβάθμιση? Σε μένα δεν έχει έρθει κάτι. Κάπου διάβασα ότι έχει μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας με το νέο update.
Την έκανα χθες βραδυ και ναι, δυστυχώς η μπαταρία εχει επηρεαστεί.
Link to comment
Share on other sites

Την έκανα χθες βραδυ και ναι, δυστυχώς η μπαταρία εχει επηρεαστεί.

 

Δε μου έχει έρθει κάτι ακόμα, και απ' ότι διαβάζω και μου λες και εσύ, δεν το κόβω να την κάνω όταν έρθει.

Link to comment
Share on other sites

Δε μου έχει έρθει κάτι ακόμα, και απ' ότι διαβάζω και μου λες και εσύ, δεν το κόβω να την κάνω όταν έρθει.
Εγινε αισθητα πιο γρήγορο στη χρηση, εχει και νεο σχεδιασμό εικονιδιων αλλα η μπαταρία "φευγει" πιο γρήγορα λιγακι. Λογικά σε μελλοντικο update δεν θα διορθωθεί; Πρωτη φορα εχω xiaomi που παιρνει update, ειχα ακουσει οτι παίρνουν συχνα. Ας ελπίσουμε να το φιξαρουν.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...