Jump to content

Xiaomi Mi Max 2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρυθμίσεις - - -) εφαρμογές συστήματος - - - - -) τηλέφωνο

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να σαι καλα σ'ευχαριστω πολυ,δεν το ηξερα
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα και εγώ! Απιστευτη συσκευή μέχρι στιγμής απόλυτα ευχαριστημένος.
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα σ'ευχαριστω πολυ,δεν το ηξερα
Που είναι αυτό το θέμα εγώ δεν το βρίσκω στις εφαρμογές συστήματος.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά... Ποιο χρώμα ταιριάζει καλύτερα στο τηλέφωνο το ασπρο(χρυσό) η το μαύρο?
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά... Ποιο χρώμα ταιριάζει καλύτερα στο τηλέφωνο το ασπρο(χρυσό) η το μαύρο?
Κοίτα είναι τι αρέσει στον καθένα. Εγώ το έχω μαύρο και το προτιμώ έτσι.

Ειδικά σε τέτοιο μέγεθος το μαύρο είναι καλύτερο.

 

Don't mess with Max 2

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Με ενδιαφέρει το κινητό για αγορά (από βδομάδα που θα'χω το κασέρι :p ), άμεση όμως, δεν πρόκειται να το πάρω από έξω.

Ξέρει κανείς μαγαζί από το οποίο αγόρασε και είχε κανονικά φορτιστή ευρωπαϊκό (ή αντάπτορα ) και Global Rom κανονική ώστε να το προτιμήσω για να μην μπλέκω με φλασαρίσματα αμέσως αμέσως :p ; Εαν ναι , please elaborate :rolleyes: :D

Θα κρατήσω και το G4 αλλά θα λειτουργώ με αυτό. Η έλλειψη 800ρας σημαίνει ότι δεν θα έχω 4G σε κάποια σημεία της πόλης; Έχω vodafone.

 

@Johnnyman μάλλον ο κύβος ερρίφθη φίλε μου, δεν με βλέπω για κάτι άλλο :) :happy:

 

ΥΓ: Κοιτάζω ΜΟΝΟ το μαύρο. Αυστηρά. Μαύρη μαυρίλα πλάκωσε φάση :p

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλό να το πάρεις man. Σς αυτή την τιμή δεν έχει αντίπαλο.

Παιδιά όποιος φοράει tempered αλλοιώνει τα χρώματα και το μαύρο της οθόνης?

Σε μένα δυστυχώς αυτό που φοράω νομίζω τα αλλοιώνει...

 

Don't mess with Max 2

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλό να το πάρεις man. Σς αυτή την τιμή δεν έχει αντίπαλο.

Παιδιά όποιος φοράει tempered αλλοιώνει τα χρώματα και το μαύρο της οθόνης?

Σε μένα δυστυχώς αυτό που φοράω νομίζω τα αλλοιώνει...

 

Don't mess with Max 2

 

Ευχαριστώ μαν! Νομίζω ότι θα πάρω αυτό που πρότεινες για tempered, αλλά θα το φορέσω αφού απολαύσω το κινητό πρώτα κάνα μήνα. Τώρα ελπίζω να μην το γρατσουνίσω, προσεκτικά σε τσαντάκι μπαίνουν τα κινητά μου, δεν έχω γρατσουνίσει στο ελάχιστο το πανάρχαιο optimus G μου τόσα χρόνια χωρίς προστασία!!!

 

Την θηκούλα θα του την φορέσω όμως :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ μαν! Νομίζω ότι θα πάρω αυτό που πρότεινες για tempered, αλλά θα το φορέσω αφού απολαύσω το κινητό πρώτα κάνα μήνα. Τώρα ελπίζω να μην το γρατσουνίσω, προσεκτικά σε τσαντάκι μπαίνουν τα κινητά μου, δεν έχω γρατσουνίσει στο ελάχιστο το πανάρχαιο optimus G μου τόσα χρόνια χωρίς προστασία!!!

 

Την θηκούλα θα του την φορέσω όμως :)

Αμα τα προσεχεις οπως λες,μην βαλεις τιποτα στην οθονη.....απολαυσε την σκετη.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε, γυαλάκι της Nillkin. Ψάξτε στο eBay.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε, γυαλάκι της Nillkin. Ψάξτε στο eBay.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτό δεν χαλάει καθόλου το μαύρο και τα χρώματα? Είχα παλιότερα στο G5 και v10 αλλά δεν θυμάμαι πως ήταν.

 

Don't mess with Max 2

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε, γυαλάκι της Nillkin. Ψάξτε στο eBay.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γυαλάκι της nillkin έχω (2.5D 9Η+ ) στο G4, και σε λίγο δεν θα βλέπω από τις γρατσουνιές που έχει πάνω. Που να μην το πρόσεχα κιόλας δηλαδή :p

 

Έχεις κάτι υπόψιν;

 

ΠΧ

 

Πουθενά δε βλέπω για max 2 πάντως. Κάπου διάβασα ότι του max του πρώτου είναι η ίδια ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

Γυαλάκι της nillkin έχω (2.5D 9Η+ ) στο G4, και σε λίγο δεν θα βλέπω από τις γρατσουνιές που έχει πάνω. Που να μην το πρόσεχα κιόλας δηλαδή :p

 

Έχεις κάτι υπόψιν;

 

ΠΧ

 

Πουθενά δε βλέπω για max 2 πάντως. Κάπου διάβασα ότι του max του πρώτου είναι η ίδια ακριβώς.

Φόρεσα του mi max 1 δεν είναι ακριβώς τέλειο πάνω αλλά είναι το καλύτερο που έβαλα, καμία αλλοίωση σε χρώματα κλπ και καθαρίζει πολύ εύκολα.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε, γυαλάκι της Nillkin. Ψάξτε στο eBay.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δώσε λινκ αδερφέ!

Link to comment
Share on other sites

Που είναι αυτό το θέμα εγώ δεν το βρίσκω στις εφαρμογές συστήματος.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ρυθμισεις---εφαρμογες συστημστος---ρυθμισεις κλησεων

Link to comment
Share on other sites

Γυαλάκι της nillkin έχω (2.5D 9Η+ ) στο G4, και σε λίγο δεν θα βλέπω από τις γρατσουνιές που έχει πάνω. Που να μην το πρόσεχα κιόλας δηλαδή :p

 

Έχεις κάτι υπόψιν;

 

ΠΧ

 

Πουθενά δε βλέπω για max 2 πάντως. Κάπου διάβασα ότι του max του πρώτου είναι η ίδια ακριβώς.

Εγώ το πήρα από αθήνα από το mymegastore.gr. Λέει ότι έχει ένα χρόνο εγγύηση κατάστηματος αχρείαστη να είναι. Είναι κανονικά το global και είχε και αντάπτορα. Έχει και θήκες και tempered το συγκεκριμένο κατάστημα για δεις και live. Με το καλό να το πάρεις

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα από αθήνα από το mymegastore.gr. Λέει ότι έχει ένα χρόνο εγγύηση κατάστηματος αχρείαστη να είναι. Είναι κανονικά το global και είχε και αντάπτορα. Έχει και θήκες και tempered το συγκεκριμένο κατάστημα για δεις και live. Με το καλό να το πάρεις

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

 

LOL, το είχα bookmarked από αυτό το κατάστημα ακριβώς. Αυτά που δεν καταλαβαίνω είναι τα "τιμή web, τιμή καταστήματος".

Δηλαδή αν πάω να το πάρω από εκεί, θα μου πούνε "φίλε 260 κάνει"; Δηλαδή αν μπω από το κινητό και το παραγγείλω επί τόπου, θα κάνει 238; :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

LOL, το είχα bookmarked από αυτό το κατάστημα ακριβώς. Αυτά που δεν καταλαβαίνω είναι τα "τιμή web, τιμή καταστήματος".

Δηλαδή αν πάω να το πάρω από εκεί, θα μου πούνε "φίλε 260 κάνει"; Δηλαδή αν μπω από το κινητό και το παραγγείλω επί τόπου, θα κάνει 238; :lol::lol::lol:

Ναι . .

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

LOL, το είχα bookmarked από αυτό το κατάστημα ακριβώς. Αυτά που δεν καταλαβαίνω είναι τα "τιμή web, τιμή καταστήματος".

Δηλαδή αν πάω να το πάρω από εκεί, θα μου πούνε "φίλε 260 κάνει"; Δηλαδή αν μπω από το κινητό και το παραγγείλω επί τόπου, θα κάνει 238; :lol::lol::lol:

Ο νέος νόμος αυτό ορίζει. Ότι ακόμα και αν κάνεις την παραγγελία on line αν πας να παραλάβεις από εκεί έχει άλλη τιμή. Εγώ στο συγκεκριμένο κατάστημα δεν είχα θέμα. Στο άλλο που είχα κλείσει αρχικά μου είπαν άλλη τιμή παρόλο που είχα κλείσει on line και εννοείται δεν παρέλαβα

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ο νέος νόμος αυτό ορίζει. Ότι ακόμα και αν κάνεις την παραγγελία on line αν πας να παραλάβεις από εκεί έχει άλλη τιμή. Εγώ στο συγκεκριμένο κατάστημα δεν είχα θέμα. Στο άλλο που είχα κλείσει αρχικά μου είπαν άλλη τιμή παρόλο που είχα κλείσει on line και εννοείται δεν παρέλαβα

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

 

Εννοείται πως πριν κάνω οτιδήποτε θα καλέσω να κάνω μία ερώτηση. Μόλις μπορέσω να το πάρω, θα ενημερώσω ότι μπήκα επισήμως στο xiaomi club :p

Thanx για τις διευκρινίσεις!

Edited by tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

 

Μολις εγινα κατοχος κ γω αυτης της κινηταρας

 

Αυτη η θηκη πως σας φενετε?

 

https://www.mythiki.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_category_id=907&virtuemart_product_id=15259&Itemid=2249

Link to comment
Share on other sites

Καλοδούλευτο! Ο καρτεο απ το thrylos fans εισαι btw; an.ma.87 εδω. Κι εγω εχθές την πήρα την κινηταρα

 

ελα ρε. :)

πολλες καλημερες και καλοριζικο. τωρα περιμενω το 72ωρο να το ξεκλειδωσω :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

 

Μολις εγινα κατοχος κ γω αυτης της κινηταρας

 

Αυτη η θηκη πως σας φενετε?

 

https://www.mythiki.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_category_id=907&virtuemart_product_id=15259&Itemid=2249

 

Αυτήν θα πάρω όταν το αποκτήσω με το καλό!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Έχει πέσει στην αντίληψη κάποιου καμιά τρελή προσφορά όπως πήρε ένας φίλος που γράφει πριν 2 σελίδες ότι το πήρε στα 165 ευρώ συμπεριλαμβανομένου και του priority line?

 

Αν κάποιος ξέρει ας δώσει ένα λινκ.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...