Jump to content

Διαθεσιμότητα DSLAM και ελευθέρων θυρών


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giorgos_g (27 Απρ. 2004 , 13:34)

 

Αυτό τώρα ειναι καλό η κακό?

 

 

Θα δειξει......Αν μας βαλουν ει.ντι.εσ.ελ συντομα θα ειναι καλο,αν συνεχισουν τις ιδιες @#%% μαλλον κακο!!!!!!!!!

:tease:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 295
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ελπιζω να ειναι το σωστο μερος για να το γραψω :

 

NTL is raising its 150kbps service to 300Kbps for £17.99; the 600kbs service hits 770kbs for £24.99 and NTL's 1Mb service now offers 1.5Mbps for £37.99

 

Πηγη : http://www.pcadvisor.co.uk

 

 

Και για αυτους που δεν αγαπανε τα Αγγλικα,η NTL η εταιρια με τους περισσοτερους πελατες στην παροχη broadband ιντερνετ στην Αγγλία πλεον θα προσφερει στους πελατες της που εχουν την 150kbs γραμμη, 300kbs στην ιδια τιμη(17.99 λιρες = 27 Ευρω)!Για αυτους που εχουν την 600k γραμμη πλεον θα εχουν 770kbs στην ιδια τιμη!(37.5 Ευρω)Σε αυτους που εχουν την 1mb( :whistle: ) συνδεση προσφερει 1.5mbps με μονο 3 επιπλεον λιρες το μηνα! :happy: (Ηταν 34.99λιρες και με το 1.5mbps γινεται 37.99 λιρες= 57 Ευρω)

 

Την ιδια κινηση κανει και η Telewest(επισης μεγαλη εταιρια παροχης internet,αλλα στα βορεια του UK)

 

 

Να σημειωθει οτι η NTL προσφερει cable internet(παρομοιο με το DSL),χωρις να χρειαζεται καποιος να εχει τηλεφωνικη γραμμη. Επισης προσφερει δωρεαν εγκατασταση-μεταφορα(αν αλλαξεις σπιτι)και δωρεαν μοντεμ!

 

Αυτα να τα βλεπουν οι Ελληνικες εταιριες παροχης internet.

Link to comment
Share on other sites

Παρηγοριά προς τους αναμένοντες... Εκτός απ'τον ΟΤΕ, συνεχίζουν να σας γράφουν κι οι εφημερίδες.... :worry:

 

Κυριακάτικη Ελευθεροτυπία 25/04/04

 

Δεν πουλάει

 

Λίστα αναμονής με... 13.000 ανικανοποίητους πελάτες μέσα σε δυόμισι μήνες κατόρθωσε να δημιουργήσει ο ΟΤΕ. Από τον Φεβρουάριο μέχρι και τώρα, ο Οργανισμός δεν μπορεί να διαθέσει ούτε γραμμές ISDN ούτε συνδέσεις γρήγορου Internet (ADSL) λόγω έλλειψης εξοπλισμού και ασυνεννοησίας με τον βασικό προμηθευτή. Για τους περίπου 9.000 συνδρομητές που ζήτησαν ISDN βρέθηκε λύση έστω και καθυστερημένα. Οι τέσσερις χιλιάδες όμως που ζήτησαν ADSL περιμένουν ακόμη στο... ακουστικό τους.

Διαφυγόντα έσοδα με το τσουβάλι.

Link to comment
Share on other sites

Ο οτε ειναι η χειροτερη ελληνικη εταιρια....Παντελης ελλειψης marketing,σχεδιασμου,πελατοκεντρικης πολιτικης........και παρα πολλα αλλα......ειναι για τα μπαζα τελειως
Link to comment
Share on other sites

Από τον Φεβρουάριο μέχρι και τώρα, ο Οργανισμός δεν μπορεί να διαθέσει ούτε γραμμές ISDN ούτε συνδέσεις γρήγορου Internet (ADSL) λόγω έλλειψης εξοπλισμού και ασυνεννοησίας με τον βασικό προμηθευτή.

 

Mpa? Eixame problhma kai tis ISDN? Koitaw poio poly to forum peri adsl kai den to hksera.

 

Twra ta rixnoyme ston basiko promh8eyth? E L E O S

There is no host like http://localhost .

 

Σύνθημά μας: "Try SCE to AUX!". Αν δε πιάσει, δοκιμάστε SCE2AUX @ danaus .NET

Link to comment
Share on other sites

Πάντως από το Φεβρουάριο που ο ΟΤΕ έχει πρόβλημα με τον εξοπλισμό είδαμε άσπρη μέρα εμείς οι παλιοί χρήστες.. :p

Τον Ιανουάριο σερνόμουνα από το τρελό Overbook που είχε κάνει ο ΟΤΕ στο DSLam του Καλαμακίου και χρειάστηκαν οργανωμένα τηλεφωνήματα για να κάνει αναβάθμιση..

 

Όσο και να καταλαβαίνω όλους εκείνους που περιμένουν στη σειρά, είναι τραγικό να πληρώνεις του κόσμου τα χρήματα και να κατεβάζεις με 10kb/s (έτσι γινόταν τον Ιανουάριο..)

Να δώσει ο ΟΤΕ γραμμές αλλά με την κατάλληλη αναβάθμιση από πίσω από τα DSLAM..Όχι να τις δίνει με Overbook

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μου φένεται δεν ξέρουν τι τους γίνεται εκεί μέσα :mad: Το Σάββατο 22/5/2004 μπήκα στο oteshop.gr να κάνω αίτηση για adsl over isdn ( στην περιοχή μου έβγαζε διαθεσιμότητα μόνο σε isdn αλλά αυτό ήθελα γιατί η γραμμή μου είναι isdn ). Διάλεξα κανονικά γραμμή 384/128 και modem της siemens, συμπλήρωσα όλα τα στοιχεία που ζητούσε ο ΟΤΕ και έστειλα την αίτηση. Ως εδώ όλα καλά. Από τώρα αρχίζουν τα ωραία: σήμερα στις 12:09 το μεσημέρι με παίρνουν από το τηλέφωνο 2108200300 και μου λένε ότι παίρνουν από τον ΟΤΕ για επιβεβαίωση της αίτησης μέσω internet για adsl. Μου είπαν τα στοιχεία που είχα δηλώσει και επιβεβαίωσα ότι ήταν τα σωστά. Μου ζήτησαν και ένα τηλέφωνο επικοινωνίας για πρωινές ώρες και τους είπα να πάρουν στο ίδιο τηλέφωνο. Μου λέει "Σε ένα-δύο μήνες θα σας καλέσουν οι τεχνικοί" . Εγώ ρωτάω "Για ποιο λόγο τόση καθυστέρηση;" . Απαντάνε "Επειδή δεν υπάρχουν διαθέσιμες πόρτες. Υπήρχαν άλλες αιτήσεις πριν από την δικιά σας." . Λέω "Ευχαριστώ πολύ. Γεια σας¨" . Περίπου στις 2:30 παίρνω στο 134 και λέω στην τηλεφωνήτρια "Γεια σας, θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχουν διαθέσιμες πόρτες για adsl στην περιοχή μου" . Με ρωτάει "Σε ποια περιοχή είστε;" . Της δίνω το τηλέφωνό μου. Μου λέει "Έχετε κάνει αίτηση για adsl;" Της λέω "Ναι και με πήραν σήμερα και μου είπαν ότι δεν υπάρχουν διαθέσιμες θύρες" . Μου λέει "Περιμένετε λίγο να το ελέγξουμε" . Μετά από 2 λεπτά μου λέει "Κύριε, εμείς βλέπουμε ότι στην περιοχή σας υπάρχουν κανονικά διαθέσιμες θύρες για adsl σε isdn γραμμή και ότι η αίτησή σας προχωράει κανονικά." . Εγώ λέω "Τότε για ποιον λόγο μου είπαν ότι δεν υπάρχουν διαθέσιμες θύρες; Γιατί εγώ όταν έκανα την αίτηση είδα στο oteshop.gr ότι υπάρχουν κανονικά διαθέσιμες θύρες, για αυτό άλλωστε έκανα αίτηση. Μήπως θέλετε να σας πω από ποιο νούμερο με κάλεσαν;" . Μου λέει "Ναι πείτε μου αν θέλετε." . Λέω "Το νούμερο είναι 2108200300 και με κάλεσαν σήμερα στις 12:09" . Λέει η τηλεφωνήτρια "Ναι όντως από εμάς είναι η κλήση. Στα μέσα της επόμενης εβδομάδας θα έχετε τηλεφώνημα από τους τεχνικούς μας για να κανονίσετε τις ώρες παραλαβής του modem μέσω courier. Η θέση μου είναι η XX ( δεν δίνω δημόσια τον αριθμό θέσης. αν τον θέλει κάποιος μόνο με PM και αφού μου πει τι τον θέλει ) . Σας την λέω για να ξέρετε με ποιον έχετε μιλήσει." . Της λέω "Σας ευχαριστώ πολύ, καλό μεσημέρι."

 

Πρέπει να πω ότι δεν περίμενα τόσο καλή εξυπηρέτηση από το 134. Ποιον να πιστέψω ρε παιδιά; Το 134 ή αυτόν τον μ@λ@κα που με πήρε τηλέφωνο για επιβεβαίωση; Έχει ξανατύχει αυτό σε κανέναν;

 

EDIT

 

Πήρα τώρα ξανά στο 134, εξήγησα το πρόβλημά μου και μου λένε "Υπάρχουν κανονικά διαθέσιμες πόρτες οπότε ισχύει αυτό που σας είπαν όταν μας καλέσατε το μεσημέρι. Σε 15 ημερολογιακές μέρες θα έχετε κανονικά adsl." Ρωτάω "Σε ποιο στάδιο βρίσκεται η αίτησή μου;" . Απαντάει "Βρίσκεται στο πρώτο στάδιο που είναι για τους τεχνικούς."

 

EDIT 2

Ξέχασα να πω ότι μένω στην Βούλα και το τηλέφωνό μου είναι 21089919xx

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimangelid (24 Μάι. 2004 , 19:01)

 

Μου φένεται δεν ξέρουν τι τους γίνεται εκεί μέσα :mad: Το Σάββατο 22/5/2004 μπήκα στο oteshop.gr να κάνω αίτηση για adsl over isdn ( στην περιοχή μου έβγαζε διαθεσιμότητα μόνο σε isdn αλλά αυτό ήθελα γιατί η γραμμή μου είναι isdn ). Διάλεξα κανονικά γραμμή 384/128 και modem της siemens, συμπλήρωσα όλα τα στοιχεία που ζητούσε ο ΟΤΕ και έστειλα την αίτηση. Ως εδώ όλα καλά. Από τώρα αρχίζουν τα ωραία: σήμερα στις 12:09 το μεσημέρι με παίρνουν από το τηλέφωνο 2108200300 και μου λένε ότι παίρνουν από τον ΟΤΕ για επιβεβαίωση της αίτησης μέσω internet για adsl. Μου είπαν τα στοιχεία που είχα δηλώσει και επιβεβαίωσα ότι ήταν τα σωστά. Μου ζήτησαν και ένα τηλέφωνο επικοινωνίας για πρωινές ώρες και τους είπα να πάρουν στο ίδιο τηλέφωνο. Μου λέει "Σε ένα-δύο μήνες θα σας καλέσουν οι τεχνικοί" . Εγώ ρωτάω "Για ποιο λόγο τόση καθυστέρηση;" . Απαντάνε "Επειδή δεν υπάρχουν διαθέσιμες πόρτες. Υπήρχαν άλλες αιτήσεις πριν από την δικιά σας." . Λέω "Ευχαριστώ πολύ. Γεια σας¨" . Περίπου στις 2:30 παίρνω στο 134 και λέω στην τηλεφωνήτρια "Γεια σας, θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχουν διαθέσιμες πόρτες για adsl στην περιοχή μου" . Με ρωτάει "Σε ποια περιοχή είστε;" . Της δίνω το τηλέφωνό μου. Μου λέει "Έχετε κάνει αίτηση για adsl;" Της λέω "Ναι και με πήραν σήμερα και μου είπαν ότι δεν υπάρχουν διαθέσιμες θύρες" . Μου λέει "Περιμένετε λίγο να το ελέγξουμε" . Μετά από 2 λεπτά μου λέει "Κύριε, εμείς βλέπουμε ότι στην περιοχή σας υπάρχουν κανονικά διαθέσιμες θύρες για adsl σε isdn γραμμή και ότι η αίτησή σας προχωράει κανονικά." . Εγώ λέω "Τότε για ποιον λόγο μου είπαν ότι δεν υπάρχουν διαθέσιμες θύρες; Γιατί εγώ όταν έκανα την αίτηση είδα στο oteshop.gr ότι υπάρχουν κανονικά διαθέσιμες θύρες, για αυτό άλλωστε έκανα αίτηση. Μήπως θέλετε να σας πω από ποιο νούμερο με κάλεσαν;" . Μου λέει "Ναι πείτε μου αν θέλετε." . Λέω "Το νούμερο είναι 2108200300 και με κάλεσαν σήμερα στις 12:09" . Λέει η τηλεφωνήτρια "Ναι όντως από εμάς είναι η κλήση. Στα μέσα της επόμενης εβδομάδας θα έχετε τηλεφώνημα από τους τεχνικούς μας για να κανονίσετε τις ώρες παραλαβής του modem μέσω courier. Η θέση μου είναι η XX ( δεν δίνω δημόσια τον αριθμό θέσης. αν τον θέλει κάποιος μόνο με PM και αφού μου πει τι τον θέλει ) . Σας την λέω για να ξέρετε με ποιον έχετε μιλήσει." . Της λέω "Σας ευχαριστώ πολύ, καλό μεσημέρι."

 

Πρέπει να πω ότι δεν περίμενα τόσο καλή εξυπηρέτηση από το 134. Ποιον να πιστέψω ρε παιδιά; Το 134 ή αυτόν τον μ@λ@κα που με πήρε τηλέφωνο για επιβεβαίωση; Έχει ξανατύχει αυτό σε κανέναν;

 

EDIT

 

Πήρα τώρα ξανά στο 134, εξήγησα το πρόβλημά μου και μου λένε "Υπάρχουν κανονικά διαθέσιμες πόρτες οπότε ισχύει αυτό που σας είπαν όταν μας καλέσατε το μεσημέρι. Σε 15 ημερολογιακές μέρες θα έχετε κανονικά adsl." Ρωτάω "Σε ποιο στάδιο βρίσκεται η αίτησή μου;" . Απαντάει "Βρίσκεται στο πρώτο στάδιο που είναι για τους τεχνικούς."

 

EDIT 2

Ξέχασα να πω ότι μένω στην Βούλα και το τηλέφωνό μου είναι 21089919xx

 

 

Πήρα πριν λίγο τηλέφωνο στο γραφείο σχεδιασμού dsl και είπα την περίπτωσή μου και μου απάντησαν ότι δεν ισχύουν αυτά που μου είπαν όταν με κάλεσαν για επιβεβαίωση και ότι έχει σταλεί η αίτησή μου για κατασκευή και σε 12-15 μέρες θα έχω κανονικά adsl

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερει κανεις τιποτα για τον αι γιωργη κερατσινιου ποτε θα τους φωτισει ο θεος να βαλουνε τις πορτες του παραδεισου???????
Link to comment
Share on other sites

pos tha katalavoume oti exei vrethei diathesimi thyra kai oti mas exoun energopoiisei to adsl (adsl over pstn)? Ypirxan periptoseis pou eixan energopoiisei to adsl alla den eixan enimerosei tous syndromites kai ara den tous xreonan tin ipiresia, kai aftoi surfaran kanonika.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει να μάθει πότε θα μπουν θύρες στην περιοχή του καθώς και τι σειρά προτεραιότητας έχει ( αν έχει κάνει αίτηση και δεν υπάρχουν θύρες ), να καλέσει στα τηλέφωνα: 2106115232 , 2106115235 . Αυτά τα τηλέφωνα είναι του Γραφείου Σχεδιασμού DSL .
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα πως τα τηλέφωνα αυτά ήταν γνωστά στο κοινό. Επικοινωνησαν μαζί μου μέσω του 134 και αυτό που μου είπαν στην ερώτηση μου πότε επιτέλους θα βρεθουν διαθέσημες θύρες και κυρίως με τί ρυθμό δημιουργούνται στην περιοχή μου, μου απάντησαν πως αυτό καλύτερα να το απαντήσουν οι τοπικοί τεχνικοί του ΟΤΕ.

Το καλό πάντως είναι πως θα είμαι απο τους πρώτους που θα αποκτήσουν Adsl γιατί είμαι πρώτος στην λίστα προτεραιότητας.

Τώρα εγώ να χαρώ;

Αυτοί πιστεύουν πως ο πελάτης τους έμεινε ικανοποιημένος;

Μένω Βόλο και το τηλ μου (pstn) είναι 24210423χχχ.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σήμερα πέσασα απο τα κεντρικά του ΟΤΕ και μου είπαν πως απο Σεπτέμβριο κι αυτό πάλι δεν είναι σίγουρο... Μπράβο τους!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι οτι διστάζω να πάω σε ιδιωτικό φορέα. Για την vivodi είχα διαβάσει πως πρέπει να μεταφερθώ εξολοκλοίρου εκεί κι αυτό δεν το θέλω, όπως και κάτι άλλες λεπτομέρειες που δεν μου άρεσαν. Telepass δεν ξέρω...

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Στο κέντρο της Ηλιούπολης μπήκαν 2 κάρτες (32άρες) και μέσα στον Ιούνιο θα μπουν άλλες 6 κάρτες. Ελπίζω μέχρι τέλους Ιουνίου να έχουμε και εμείς DSL.

Andreas Tsouchlaris

autoexec.gr - Η ελληνική κοινότητα των IT Pros

dotNetZone.gr - Η δύναμη των Ελλήνων developers!

Hellenic Mobility Club - The Greek Mobile Computing Community - Πρώην Hellenic Club Pocket PC

Link to comment
Share on other sites

Στο κέντρο της Ηλιούπολης μπήκαν 2 κάρτες (32άρες) και μέσα στον Ιούνιο θα μπουν άλλες 6 κάρτες. Ελπίζω μέχρι τέλους Ιουνίου να έχουμε και εμείς DSL.

 

 

Το θέμα είναι οτι το καθυστερούν πάρα πολύ και βλέπω να περιμένουμε πολύ ακομα.....

Απο 19/3 περιμένω και ακόμα τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια...!!!

 

Εγώ παίδες, έκανα αίτηση στις 5/5. Έως την 1/6 δεν είχα κανένα τηλεφώνημα εκτός από αυτό της επιβεβαίωσης διότι δεν υπήρχαν και στην περιοχή μου ελεύθερες πόρτες (ISDN - Περιστέρι). Την 1/6 λοιπόν πήρα εγώ στο 134 και μου είπαν ότι η αίτηση μου έχει προχωρήσει κανονικά στους τεχνικούς και θα πρέπει να περιμένω τηλέφωνο τους για την εγκατάσταση μιας και πλέον υπάρχουν διαθέσιμές πόρτες στο DSLAM της περιοχής μου. Σήμερα και εφόσον δεν έχω δεχθεί ακόμα κάνένα τηλεφώνημα, μπήκα στη σελίδα του OTEShop με τη διαθεσιμότητα και έλεγξα κατ ιδίαν ότι όντως όλα κυλάνε καλά για την αίτηση μου. Στη συνέχεια επικοινώνησα με το 134 τους είπα που ακριβώς είμαστε και με ενημέρωσαν ότι θα με καλέσει κάποιος από την υπηρεσία τους για το ραντεβού του Courrier. Επίσης θα με καλέσει κάποιος από τους τεχνικούς για να μου πεί ότι έχει ενεργοποιηθεί η σύνδεση. Άραγε λέτε να έχω το ΣΚ ADSL? Μακάρι...!!! Πάντως πιστεύω έχοντας διαβάσει σχεδόν όλα τα καθέκαστα εδώ΄μέσα ότι μάλλον είμαι από τους τυχερούς της υπόθεσης.

 

Υ.Γ.: Αααααα και μην ξεχάσω...΄

 

Ένα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ link για να τσεκάρετε την χωρητικότητα τους DSLam που πέφτετε. Ας είναι καλά ένας κολλητός που μου το έδωσε...

 

http://www.ote-dsl.com/

 

Username: ote584

 

Password: gpapaioannou

http://www.phonebin.com/photos/2D799CAE-7E9D-444B-9E7910DBCAD1A173.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Roulitsas (10 Ιούν. 2004 , 12:01)

 

Υ.Γ.: Αααααα και μην ξεχάσω...΄

 

Ένα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ link για να τσεκάρετε την χωρητικότητα τους DSLam που πέφτετε. Ας είναι καλά ένας κολλητός που μου το έδωσε...

 

http://www.ote-dsl.com/

 

Username: ote584

 

Password: gpapaioannou

 

 

xaxaxa ψάρωσα τρελά στην αρχή! Αν και αυτά δεν λέγονται έτσι χύμα.

Καλό. Εμένα είναι full το δικό μου! :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Roulitsas (10 Ιούν. 2004 , 12:01)

 

Ένα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ link για να τσεκάρετε την χωρητικότητα τους DSLam που πέφτετε. Ας είναι καλά ένας κολλητός που μου το έδωσε...

 

http://www.ote-dsl.com/

 

Username: ote584

 

Password: gpapaioannou

Κάποιοι έχουν πολύ χρόνο στη διάθεσή τους...

http://skopia.digitalrice.com/ads/myphone-skopia.jpg

Ελληνικός στρατός και στρατιωτική θητεία - http://www.ellinikos-stratos.com/

 

 

Collecting coins - http://www.fleur-de-coin.com/

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος yandr (10 Ιούν. 2004 , 13:39)

 

Κάποιοι έχουν πολύ χρόνο στη διάθεσή τους...

 

 

Φαντάζομαι φίλε yandr ότι εννοείς τον "κατασκευαστή" του site...

 

Μήπως άραγε είναι και αυτός ένας από τους τεχνικούς του Ο.Τ.Ε. που εγκαθιστούν DSL, και αντί να κάνει τη δουλειά του, φτιαχνει sites για να κοροϊδεύουν την κατάσταση;;;; Ούτως ή άλλως αυτό γίνεται....!!!!! ;)

http://www.phonebin.com/photos/2D799CAE-7E9D-444B-9E7910DBCAD1A173.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Στην περιοχή μου είναι ενεργοποιημένο το ADSL απο τoν ΟΤΕ αλλα παρατηρώ πως δεν υπάρχει διαθεσημότητα ακόμα απο τους παροχείς (τουλάχιστον απ'όσους είδα online)... αστείο δεν είναι;

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει κάτι τέτοιο. Από τη στιγμή που σου ενεργοποιήσουν γραμμή από τον ΟΤΕ μπορείς να κάνεις σύνδεση με όποιον ISP θέλεις.

Δεν τίθεται θέμα διαθεσιμότητας από ISP τη στιγμή που θα βάλεις γραμμή από τον ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανεις να μου δώσει το link (ή το ίδιο) για το Pdf αρχείο που λέει το dslam της κάθε περιοχής ανάλογα τα πρώτα νούμερα του τηλεφωνικού αριθμού;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...