Jump to content

OnePlus 5


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εδώ; https://oneplus.net/gr/launch

edit: Αυτό μάλλον είναι από το προηγούμενο live.

Edited by dkan
OnePlus 5 6/64 , LeEco LeMax 2 (x829) tele 26s.49 .
Link to comment
Share on other sites

Δείχνει κάτι?6 διάβασα προηγούμενη σελίδα αλλά δε βλέπω κίνηση. Είμαι βιαστικος που θέλω να ξεκινήσει στην ώρα του;
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι live αυτό. σαν παλιο μου φαίνεται

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Αν υποθέσουμε ότι τα χρώματα της αφίσας δεν είναι τυχαία πάντως, ίσως να παίξει σε μπλε-κίτρινο

http://www.igyaan.in/138486/special-edition-oneplus-5/

 

 

και λίγο κόκκινο βλέπω στο όνομα του designer jcc

για να δούμε, ωραίο πάντως να παίξουν έτσι ζωντανά χρώματα

Edited by RickDangerous
Link to comment
Share on other sites

Ισως να είναι κεκλεισμένων των θυρών :o

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

μολις ειδα μια ανάρτηση απο καποιο site και λεει 20:00 ωρα Παρίσι. οποτε 21:00 σε εμάς

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

That said, We'll get to know more about this big reveal today (September 19th) at 8:30 PM Paris Time (12:00 IST). We'll let you know once we get more information regarding this new product. Stay tuned to our Facebook and Twitter page to get the first News.

 

Οπότε υπομονή μέχρι της 21:30 στο Facebook...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρα θα υπάρχει new product...Μπας και βγάλουν κάνα τάμπλετ;;;

 

κανά νέο powerbank θα παρουσιάσουν στο τέλος !

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το θεωρώ απίθανο να βγάλει 5Τ γιατί δεν υπάρχει νέος επεξεργαστής όπως έγινε πέρυσι με τον 821, οπότε τι νέο να βάλει στο 5Τ? Εκτός αν το κάνουν bezeless!

 

Sent from my MHA-L09 using Tapatalk

 

Να βάλουν OIS στις κάμερες που βλακωδώς το βγάλανε στο 5 ενώ το είχαν στο 3T. Τελείως αψυχολόγητη κίνηση.

 

Δεν είχα ασχοληθεί ποτέ με το one plus 5 επειδή δεν είχα σκοπό να το πάρω αλλά τώρα ψάχνω High end συσκευές έτσι ώστε να αποκτήσω μια... Είδα λοιπόν το one plus 5 και γενικά μου άρεσαν τα χαρακτηριστικά του.... ΑΛΛΑ.... Διάβασα για το jelly effect και ξαφνικά μου έφυγε όλη η πρόθεση να το αγοράσω.... Λοιπόν θέλω κάποιος να μου πει αν έχουν όλες οι συσκευές αυτό το θέμα αν ναι είναι όντως τόσο ενοχλητικό;

Και εγώ στα ίδια είμαι. Εγώ περίμενα να βγει το 5 για να αλλάξω κινητό. Αλλά ξενέρωσα που αφαίρεσαν το OIS από την κάμερα πρώτον, και δεύτερον με αποθάρρυνε το jelly effect. Δε γουστάρω να δώσω 500 ευρώ (τόσο έκανε όταν βγήκε) και να αγχώνομαι αν θα έχω ζελεδιάρικη οθόνη. Οπότε το πήρα απόφαση να περιμένω το 5Τ (ή όπως αλλιώς θα το πούνε).

Και αυτό θα πρότεινα να κάνεις κι εσύ. Πέρσι το 3Τ το είχαν βγάλει Νοέμβριο, οπότε τον γάιδαρο της αναμονής τον φάγαμε σχεδόν.

Link to comment
Share on other sites

α καλά...

είναι μ@λαλες οι άνθρωποι..

Δεν τσέκαρα καθόλου αν έχει ois το 5, το είχα σίγουρο.

Πάλι καλά ππυ το αναφέρατε γιατί περίμενα κουπόνι για να το πάρω.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κάνετε έτσι με το ois αφού έχει eis και κάνει πολύ καλή δουλειά ίσως και καλύτερη από άλλα κινητά με ois

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To OIS πιο πολυ το βιντεο δεν επηρεαζει απ'οτι δει; Με τις φωτογραφιες δεν πρεπει να υπαρχει μεγαλο θεμα. Εκτος αν εχει καποιος παρκινσον.
Link to comment
Share on other sites

Το βίντεο του σε 4Κ πλέον είναι εξαιρετικό..

Τολμώ να πω καλύτερο απο pixel που ειχα πριν.

Μένει πολύ σταθερή η κάμερα μετα την αναβάθμιση που δωσανε πριν 2 μηνες και εφτιαχνε το ois.

Δουλεύω πάρα πολύ βίντεο με τα πιτσιρίκια μου.

Link to comment
Share on other sites

To OIS πιο πολυ το βιντεο δεν επηρεαζει απ'οτι δει; Με τις φωτογραφιες δεν πρεπει να υπαρχει μεγαλο θεμα. Εκτος αν εχει καποιος παρκινσον.

 

όχι. και στις φωτογραφίες παίζει ρόλο. ειδικά σε σκοτεινά θέματα όπου χρειάζεσαι μικρότερη ταχύτητα στο κλείστρο (μεγαλύτερο χρόνο έκθεσης).

Link to comment
Share on other sites

Are you ready for the #Callection? Watch this space for the official announcement tonight! oneplus.net/jcc

 

OnePlus 5 jcc limited edition

Στα 559€

 

img-oneplus5-m.jpg

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Are you ready for the #Callection? Watch this space for the official announcement tonight! oneplus.net/jcc

 

OnePlus 5 για κοριτσακια:lol:

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Όπως αναμενόταν , μια διαφορετική χρωματικά έκδοση του κλασικού oneplus 5 με πινελιές του Γάλου σχεδιαστή..
The sky moves on sideways
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...