Jump to content

OnePlus 5


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν έχεις βάλει την αναβάθμιση των επαφών με apk, φταίει αυτό. Κάνε την εφαρμογή disable και enable και ξαναδοκίμασε.

 

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Ναι την είχα αναβαθμίσει μέσω apk mirror και το υποψιαστηκα και αυτό. Αλλά εφόσον διορθώθηκε, κανένα πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παντως πραγματικα ενοχλητικο η ενταση των ειδοποιησεων να ειναι ιδια με την ενταση των κλησεων.. Εγω το βραδυ θελω να εχω ηχο στις κλησεις, αλλα να μην εχω στο viber και στις υπολοιπες εφαρμογες.. Λογικα ειναι οι νεες "καινοτομιες" των εκδοσεων android..

 

Μη μιλησω για το ηλιθιο κουμπι αλλα iphone για να μπαινει στο αθορυβο..

 

Οποιος εχει βρει λυση, ας με βοηθησει..

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα με ενοχλεί αυτό ας ελπίσουμε τώρα με το beta program να το προσθέσουν, εγώ θα τους το γράψω πάντως

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μακάρι να βρεθει λύση για το θεμα της έντασης διαχωρισμού ηχου κλήσης απο τις ειδοποιήσεις, beta program σαν το OP3 που εβγαζαν beta 1με2φορες το μηνα;
Link to comment
Share on other sites

έτσι είναι το στοκ αντροιντ, με ίδια ένταση ήχου και ειδοποιήσεων. Στο 1+ λύνεται πολύ εύκολα με xposed η καστομ ρομ.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Παντως πραγματικα ενοχλητικο η ενταση των ειδοποιησεων να ειναι ιδια με την ενταση των κλησεων.. Εγω το βραδυ θελω να εχω ηχο στις κλησεις, αλλα να μην εχω στο viber και στις υπολοιπες εφαρμογες.. Λογικα ειναι οι νεες "καινοτομιες" των εκδοσεων android..

 

Μη μιλησω για το ηλιθιο κουμπι αλλα iphone για να μπαινει στο αθορυβο..

 

Οποιος εχει βρει λυση, ας με βοηθησει..

 

Το ηλίθιο κουμπί αλλά iphone κάνει ακριβώς αυτό που θέλεις

Link to comment
Share on other sites

Το ηλίθιο κουμπί αλλά iphone κάνει ακριβώς αυτό που θέλεις
Το οποίο ηλίθιο κουμπί, είναι ότι πιο πρακτικό εκεί έξω.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω συνηθίσει και το ξεχνάω ρε Βαϊε

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω συνηθίσει και το ξεχνάω ρε Βαϊε

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και γω στην αρχή δεν το χρησιμοποιούσα, αλλά κάποια στιγμή το έκανα και κατάλαβα ότι βοηθάει. Ποτέ όμως δεν το είδα με κακό μάτι και θεωρώ ότι είναι μία επιπλέον ευκολία που δεν σου δίνουν άλλοι κατασκευαστές.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτή επιλογή "παιχνίδι σε εξέλιξη, μην ενοχλείτε" υπήρχε ανέκαθεν η προστέθηκε πρόσφατα στις προηγμένες ρυθμίσεις? Ρωτάω γιατί θυμάμαι κάποιοι το ζητούσαν.95461277df938a5039730e2150702b9f.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει καποιος απο που μπορω να κανω ρυθμιση, ωστε να βλεπω οτι ενα sms παραδωθηκε; Δε ολα μου τα τηλεφωνα ειχα αυτη την ενδειξη, αλλα εδω δεν μπορω να βρω την ρυθμιση..
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω. εγω δοκιμαζα να παω απο Πειραιά στην Αθηνα μέσω Ελευσινας !!!!

 

Πρόσεχε!!! Έχει πλημμυρίσει ο τόπος εκεί!!!! :p

OnePlus 5 6/64 , LeEco LeMax 2 (x829) tele 26s.49 .
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι την αγορά είτε του 5είτε του 5Τ θα μπορούσατε ίσως να μου πείτε αν είστε ευχαριστημένοι από το drain σε stand by mode? Το Galaxy μου πίνει την μπαταρία όταν είναι σε αναμονή και με έχει κουράσει αρκετά. Ευχαριστώ!
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Όχι θα βάλεις την εφαρμογή της Google για sms

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι την αγορά είτε του 5είτε του 5Τ θα μπορούσατε ίσως να μου πείτε αν είστε ευχαριστημένοι από το drain σε stand by mode? Το Galaxy μου πίνει την μπαταρία όταν είναι σε αναμονή και με έχει κουράσει αρκετά. Ευχαριστώ!
Πάρτο με κλειστά μάτια. Βγάζει σχεδόν 24 ώρες με κοντά στις 7 ώρες οθόνη. Αλλιώς περισσότερο. Χωρίς να παίζω παιχνίδια αυτό.

 

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Όχι θα βάλεις την εφαρμογή της Google για sms

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το Android Messages λες ε; Thanks. Γίνεται αυτό integrate με το stock app για contacts; Δηλαδή αν βρεις μια επαφή και θες να στείλεις SMS να σου ανοίγει το Android Messages μέσω του (stock) contacts app, όχι να πρέπει να βρεις την επαφή στο Android Messages.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω δεν την χρησιμοποιώ την εφαρμογή γιατί δεν δουλεύω τα μηνύματα

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το Android Messages λες ε; Thanks. Γίνεται αυτό integrate με το stock app για contacts; Δηλαδή αν βρεις μια επαφή και θες να στείλεις SMS να σου ανοίγει το Android Messages μέσω του (stock) contacts app, όχι να πρέπει να βρεις την επαφή στο Android Messages.

 

Φυσικα και γινεται. Πηγαινεις στην επαφη που θες να στειλεις το μηνυμα, πατας το εικονιδιο μηνυματος μεσα απο την επαφη και σε οδηγει κατευθειαν στην συνταξη του μηνυματος.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε αν και πότε η συσκευή θα πάρει oreo;
Open beta θα βγει μέχρι το τέλος του μήνα και η stable αρχές του 18
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...