Jump to content

Ποια είναι τα καλύτερα ακουστικά-«ψείρες»;


saroy1982
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://mp4nation.net/catalog/index.php?main_page=advanced_search_result&search_in_description=1&keyword=beta

 

Τα brainwavz beta στα 18 δολαρια ειναι απτις καλυτερες προτάσεις σε αυτη τη τιμή αν δεν θεωρεις προβλημα το semi open σχεδιασμο

 

Τα έχεις συγκρίνει με altec lansing uhp306 ή sennheiser cx300?

 

Τα cx300 δεν με εντυπωσίασε το μπάσο τους και η ποιότητα κατασκευής τους σε σχέση με τα uhp306..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα έχεις συγκρίνει με altec lansing uhp306 ή sennheiser cx300?

 

Τα cx300 δεν με εντυπωσίασε το μπάσο τους και η ποιότητα κατασκευής τους σε σχέση με τα uhp306..

 

οπως και ναχει η εκτπωση τελειωσε. Ειναι παλι στα 28. Εχω δυο αλλα μοντελα brainwavz διαβαζοντας την γνώμη καποιου στο ιντερνετ. Το ιδιο ατομο μιλαει και γιαυτα οποτε υπολογιζω οτι θαχει δικιο αφου ειχε για τα αλλα δυο. Δεν δοκιμασα τα δυο που λες. τα cx300 παντως ξερω δεν λενε και πολλα. Ειναι μοντελο 10ετιας η κατι και εχουν βελτιωθει πολυ τα ακουστικα τελευταια.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους...εχω παρει εδω και καιρο τα maxell crystal budz από cosmodata μολις 5€ και παίζουν φανταστικά για την τιμή τους...πολύ καλύτερα από ακριβότερα ακουστικά της ίδιας εταιρίας και άλλων που κοστίζουν 20€ και άνω...

Τώρα σκεφτομαι να παραγγείλω από amazon ta brainwavz M2 και το ipod nano 6th generation 16gb μαζί στα 146€... θα ήθελα μια γνώμη για την επιλογή μου και αν ξέρει κάποιος τι θα χρεωθώ επιπλέον για courier μεταφορικά...ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά θέλω ένα ζευγάρι ακουστικά, το οποίο να έχει controls και mic για iPhone, να έχουν καλύτερη ποιότητα από της apple και να είναι φθηνά. Υπάρχει κάτι;
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά θέλω ένα ζευγάρι ακουστικά, το οποίο να έχει controls και mic για iPhone, να έχουν καλύτερη ποιότητα από της apple και να είναι φθηνά. Υπάρχει κάτι;

 

εισαι τυχερος αν δεις αυτο τις επομενες 24 ώρες. λεει τελιώνει στις 26. Δεν ξέρω αν εννοα με ή χωρις τις 26 αλλά αν δεν προλαβες στειλε τους ένα email και μπορει να σου κάνουν την εκπτωση επιδη είναι αψογη εταιρία.

Χρησιμοποια τον κωδικο CC51P_WOW και μαζι με τα μεταφορικά κάνουν 36 δολαρια! Αν τα αυτιά σου δεν ειναι μικροσκοπικά (επιδη αυτα τα ακουστικά εχουν εξωτερικο microdriver των 5.5 χιλιοστών) θα τα βρεις πολύ άνετα και ο ήχος άπαιχτος.

HOPE YOUR LUCKY ΚΑΙ δεις το ποστ μου σύντομα

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

εισαι τυχερος αν δεις αυτο τις επομενες 24 ώρες. λεει τελιώνει στις 26. Δεν ξέρω αν εννοα με ή χωρις τις 26 αλλά αν δεν προλαβες στειλε τους ένα email και μπορει να σου κάνουν την εκπτωση επιδη είναι αψογη εταιρία.

Χρησιμοποια τον κωδικο CC51P_WOW και μαζι με τα μεταφορικά κάνουν 36 δολαρια! Αν τα αυτιά σου δεν ειναι μικροσκοπικά (επιδη αυτα τα ακουστικά εχουν εξωτερικο microdriver των 5.5 χιλιοστών) θα τα βρεις πολύ άνετα και ο ήχος άπαιχτος.

HOPE YOUR LUCKY ΚΑΙ δεις το ποστ μου σύντομα

Άλλος τα ζήτησε, εμένα θα βάλεις σε έξοδα!!!.

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

εισαι τυχερος αν δεις αυτο τις επομενες 24 ώρες. λεει τελιώνει στις 26. Δεν ξέρω αν εννοα με ή χωρις τις 26 αλλά αν δεν προλαβες στειλε τους ένα email και μπορει να σου κάνουν την εκπτωση επιδη είναι αψογη εταιρία.

Χρησιμοποια τον κωδικο CC51P_WOW και μαζι με τα μεταφορικά κάνουν 36 δολαρια! Αν τα αυτιά σου δεν ειναι μικροσκοπικά (επιδη αυτα τα ακουστικά εχουν εξωτερικο microdriver των 5.5 χιλιοστών) θα τα βρεις πολύ άνετα και ο ήχος άπαιχτος.

HOPE YOUR LUCKY ΚΑΙ δεις το ποστ μου σύντομα

 

Και φυσικά δε το είδα. Whatever ευχαριστώ όπως και να έχει :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Για όσους θυμούνται, είχα αγοράσει τα UE triple fi 10 πέρσι το Δεκέμβριο σε μια καλή πλειοδοσία στο ebay από έναν μπαμ μπουμ seller και για έναν ολόκληρο χρόνο ήμουν ένας ευτυχισμένος ακροατής. Σήμερα και εντελώς ξαφνικά άρχισε να τρεμοπαίζει ο ήχος στο αριστερό ακουστικό.Φυσιολογικά έβαλα το χέρι μου και άσκησα μια μικρή δύναμη στο βυσματάκι και το τράβηξα προς τα έξω με αποτέλεσμα να φύγει ολόκληρη η επαφή(!) μαζί με τη μικρή πλαστική βάση της και να φανουν τα εσωτερικά καλώδια (πράσινο και κόκκινο)...

 

Εν ολίγοις, είμαι ένας πολύ θλιμμένος audiophile εν μέσω εορτών. Εκτός του ότι τα είχα αγοράσει από μη authorised dealer, ακόμη και να είχα εγγύηση, θα είχε λήξει εδώ και μερικές ημέρες...

 

Αυτό το οποίο με βασανίζει και αδυνατώ να αποδεχτώ είναι το τί γίνεται με τα προϊόντα μετά τη ληξη της εγγύυησης τους. Εννοώ ότι κατ εμέ δεν είναι δυνατόν να πουλάς κάτι, να το υποστηρίζεις όσο είναι στην εγγύηση και μόλις λήξει να λες στους κατόχους του, ΚΟΨΤΕ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΒΕΡΚΟ ΣΑΣ! Δε στέκει.... Δε στέκει ένα λόγο παραπάνω όταν πρόκειται για ένα προιόν με κάποια σεβαστή αξία.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Για όσους θυμούνται, είχα αγοράσει τα UE triple fi 10 πέρσι το Δεκέμβριο σε μια καλή πλειοδοσία στο ebay από έναν μπαμ μπουμ seller και για ............................

Εν ολίγοις, είμαι ένας πολύ θλιμμένος audiophile εν μέσω εορτών. Εκτός του ότι τα είχα αγοράσει από μη authorised dealer, ακόμη και να είχα εγγύηση, θα είχε λήξει εδώ και μερικές ημέρες...

Αυτό το οποίο με βασανίζει και αδυνατώ να αποδεχτώ είναι το τί γίνεται με τα προϊόντα μετά τη ληξη της εγγύυησης τους. Εννοώ ότι κατ εμέ δεν είναι δυνατόν να πουλάς κάτι, να το υποστηρίζεις όσο είναι στην εγγύηση και μόλις λήξει να λες στους κατόχους του, ΚΟΨΤΕ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΒΕΡΚΟ ΣΑΣ! Δε στέκει.... Δε στέκει ένα λόγο παραπάνω όταν πρόκειται για ένα προιόν με κάποια σεβαστή αξία.

 

Δεν σημαίνει οτι δεν σε υποστηρίζουν. Απλά δεν σε υποστηρίζουν δωρεάν. Οπως ολα τα προιοντα. Η logitech εχει τμημα επισκευών σίγουρα αν θες να επικοινωνήσεις.

Επίσης ξερω οτι τα ακουστικά σου ειναι απο τα πιο διάσημα για reshelling. Πληρώνεις μια εταιρία ακουστικών και στα κάνει custom fit. Την θεωρώ τέλεια ιδέα.:music:

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Για όσους θυμούνται, είχα αγοράσει τα UE triple fi 10 πέρσι το Δεκέμβριο σε μια καλή πλειοδοσία στο ebay από έναν μπαμ μπουμ seller και για έναν ολόκληρο χρόνο ήμουν ένας ευτυχισμένος ακροατής. Σήμερα και εντελώς ξαφνικά άρχισε να τρεμοπαίζει ο ήχος στο αριστερό ακουστικό.Φυσιολογικά έβαλα το χέρι μου και άσκησα μια μικρή δύναμη στο βυσματάκι και το τράβηξα προς τα έξω με αποτέλεσμα να φύγει ολόκληρη η επαφή(!) μαζί με τη μικρή πλαστική βάση της και να φανουν τα εσωτερικά καλώδια (πράσινο και κόκκινο)...

 

Εν ολίγοις, είμαι ένας πολύ θλιμμένος audiophile εν μέσω εορτών. Εκτός του ότι τα είχα αγοράσει από μη authorised dealer, ακόμη και να είχα εγγύηση, θα είχε λήξει εδώ και μερικές ημέρες...

 

Αυτό το οποίο με βασανίζει και αδυνατώ να αποδεχτώ είναι το τί γίνεται με τα προϊόντα μετά τη ληξη της εγγύυησης τους. Εννοώ ότι κατ εμέ δεν είναι δυνατόν να πουλάς κάτι, να το υποστηρίζεις όσο είναι στην εγγύηση και μόλις λήξει να λες στους κατόχους του, ΚΟΨΤΕ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΒΕΡΚΟ ΣΑΣ! Δε στέκει.... Δε στέκει ένα λόγο παραπάνω όταν πρόκειται για ένα προιόν με κάποια σεβαστή αξία.

 

 

αυτα εχουν αποσπωμενα καλωδια. απλα αγορασε ενα αλλο ζευγαρι καλωδιων και καθαρισες :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Για όσους θυμούνται, είχα αγοράσει τα UE triple fi 10 πέρσι το Δεκέμβριο σε μια καλή πλειοδοσία στο ebay από έναν μπαμ μπουμ seller και για έναν ολόκληρο χρόνο ήμουν ένας ευτυχισμένος ακροατής. Σήμερα και εντελώς ξαφνικά άρχισε να τρεμοπαίζει ο ήχος στο αριστερό ακουστικό.Φυσιολογικά έβαλα το χέρι μου και άσκησα μια μικρή δύναμη στο βυσματάκι και το τράβηξα προς τα έξω με αποτέλεσμα να φύγει ολόκληρη η επαφή(!) μαζί με τη μικρή πλαστική βάση της και να φανουν τα εσωτερικά καλώδια (πράσινο και κόκκινο)...

 

Εν ολίγοις, είμαι ένας πολύ θλιμμένος audiophile εν μέσω εορτών. Εκτός του ότι τα είχα αγοράσει από μη authorised dealer, ακόμη και να είχα εγγύηση, θα είχε λήξει εδώ και μερικές ημέρες...

 

Αυτό το οποίο με βασανίζει και αδυνατώ να αποδεχτώ είναι το τί γίνεται με τα προϊόντα μετά τη ληξη της εγγύυησης τους. Εννοώ ότι κατ εμέ δεν είναι δυνατόν να πουλάς κάτι, να το υποστηρίζεις όσο είναι στην εγγύηση και μόλις λήξει να λες στους κατόχους του, ΚΟΨΤΕ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΒΕΡΚΟ ΣΑΣ! Δε στέκει.... Δε στέκει ένα λόγο παραπάνω όταν πρόκειται για ένα προιόν με κάποια σεβαστή αξία.

 

Δυστυχώς έτσι έχουν τα πράγματα, και το κόστος επισκευής είναι μεγάλο.

H westone παραδειγμα σου το αντικαθιστά με εκπτωση 50% αν είσαι εκτος εγγύησης, και δεν το επισκευάζει.

Αν το πλαστικο που σου έφυγε ειναι απο το ακουστικό και όχι απο το καλώδιο δοκίμασε να το κολλήσεις, ετσι είχα κάνει και εγώ οταν το ενα ακουστικό ειχε ανοίξει σαν καρπούζι για λίγο καιρό:X, ευτυχώς ήμουν εντος εγγυησης και το έστειλα. Αν σκέφτεσαι για reshell ψαξτο εκτενέστατα καθως καποιοί που το επιχείρησαν (στο headfi.org) ο ηχός ηταν χειρότερος απο πριν, αυτο βέβαια πριν κανα χρόνο δεν ξέρω αν εχουν εξελιχθεί τα πράγματα.

Edited by Godfavor777
Letv x800 + Neutron + Westone W30:music:
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο αλλά τελευταία είδα αυτά : http://europe.nokia.com/find-products/accessories/headsets/stereo-wired-headsets/nokia-purity-by-monster?intc=ncomprod-fw-ilc-bdy-n800topurity_0x0-na-ncomprod-gr-el-1todtmt314cc1

 

Γνωρίζει κανείς τίποτα σχετικά με τη ποιότητά τους; Καινούρια δεν είναι;

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο αλλά τελευταία είδα αυτά : http://europe.nokia.com/find-products/accessories/headsets/stereo-wired-headsets/nokia-purity-by-monster?intc=ncomprod-fw-ilc-bdy-n800topurity_0x0-na-ncomprod-gr-el-1todtmt314cc1

 

Γνωρίζει κανείς τίποτα σχετικά με τη ποιότητά τους; Καινούρια δεν είναι;

 

δεν θα ασχολουμουν και πολύ μαζι τους. ακομα δεν ειναι διαθέσιμα παντως.. εχουν ενα 9mm driver απο την monster και μαλλον θα θελουν και ένα κάρο λεφτά για την εμφάνιση και μονο:happy:

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Είμαι και πάλι ευτυχής... :)

 

Τα έδωσα σε συγγενή ηλεκτρονικό και κατάφερε με ειδικό κολλητήρι με μύτες να τα κολλήσει παρά το απίστευτα μικρό μέγεθος των καλωδίων και των ακρών τους. Το θέμα είναι ότι δεν κόλλησε το εσωτερικό πλαστικό του βύσματος που εφάπτεται στο σώμα του ακουστικού, με αποτέλεσμα να κινδυνεύει να βγει πάλι ανα πάσα στιγμή και να κοπούν τα καλώδια...

 

Πρέπει να το πάρω απόφαση να στάξω λίγη κόλλα εκεί μέσα αλλά όλο το αναβάλλω γιατί τρέμω στην ιδέα να πάθουν πάλι κάτι...

Παρόλα αυτά σκέφτομαι να το προσπαθήσω επιστρατεύοντας όλη μου την καλλιτεχνία και επιδεξιότητα! :D

 

Θα ήθελα και να ρωτήσω κάτι:

Φίλος μου αναζητά ακουστικά γύρω στα 25 ευρώ και του πρότεινα τα Klipsh X1 μια και τα θεωρώ τα καλύτερα σε αυτό το εύρος τιμής και λόγω της ελαφρότητάς τους, τα πιο αποδεκτά από άποψης άνεσης από το μεγαλύτερο μέρος των χρηστών.Γενικά αυτός ο φίλος μου, δεν είναι εξοικειωμένος με in ear μοντέλα αλλά παρόλα αυτά θέλει να δοκιμάσει και πιστεύω αυτά θα ήταν καλά για entry model.

 

Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και πάλι ευτυχής... :)

 

Τα έδωσα σε συγγενή ηλεκτρονικό και κατάφερε με ειδικό κολλητήρι με μύτες να τα κολλήσει παρά το απίστευτα μικρό μέγεθος των καλωδίων και των ακρών τους. Το θέμα είναι ότι δεν κόλλησε το εσωτερικό πλαστικό του βύσματος που εφάπτεται στο σώμα του ακουστικού, με αποτέλεσμα να κινδυνεύει να βγει πάλι ανα πάσα στιγμή και να κοπούν τα καλώδια...

 

Πρέπει να το πάρω απόφαση να στάξω λίγη κόλλα εκεί μέσα αλλά όλο το αναβάλλω γιατί τρέμω στην ιδέα να πάθουν πάλι κάτι...

Παρόλα αυτά σκέφτομαι να το προσπαθήσω επιστρατεύοντας όλη μου την καλλιτεχνία και επιδεξιότητα! :D

 

Θα ήθελα και να ρωτήσω κάτι:

Φίλος μου αναζητά ακουστικά γύρω στα 25 ευρώ και του πρότεινα τα Klipsh X1 μια και τα θεωρώ τα καλύτερα σε αυτό το εύρος τιμής και λόγω της ελαφρότητάς τους, τα πιο αποδεκτά από άποψης άνεσης από το μεγαλύτερο μέρος των χρηστών.Γενικά αυτός ο φίλος μου, δεν είναι εξοικειωμένος με in ear μοντέλα αλλά παρόλα αυτά θέλει να δοκιμάσει και πιστεύω αυτά θα ήταν καλά για entry model.

 

Τι λέτε;

 

χαιρομαι που ακουω οτι τα εφτιαξες. κριμα να πανε χαμένα.. Αν αγοραζα ακουστικά σήμερα κατω απο 30 ευρώ θα έπερνα τα soundmagic e30 χωρις δευτερη σκέψη.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση! Πραγματικά θα ήτανε κρίμα αν πάνε χαμένα τα Triple Fi. Τα θεωρώ θρυλικά ακουστικά και σημείο αναφοράς στην ιστορία των IEM's όσα χρόνια και αν περάσουν....

 

Αυτά τα Soundmagic E30 δε τα ξέρω καθόλου.Μια πρώτη έρευνα που κάνω, έχουν πολύ καλά reviews αλλά στο amazon.co.uk έχουν 40 λίρες... Ξεφεύγουν λιγάκι, ειδικά σε σχέση με τα X1 που κοστίζουν ακριβώς τα μισά.

 

EDIT: Αν είναι να δώσει 40 λίρες γιατί να μη δώσει κανα... κέρμα παραπάνω να πάρει τα Eterna?

Edited by G_T_J
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση! Πραγματικά θα ήτανε κρίμα αν πάνε χαμένα τα Triple Fi. Τα θεωρώ θρυλικά ακουστικά και σημείο αναφοράς στην ιστορία των IEM's όσα χρόνια και αν περάσουν....

 

Αυτά τα Soundmagic E30 δε τα ξέρω καθόλου.Μια πρώτη έρευνα που κάνω, έχουν πολύ καλά reviews αλλά στο amazon.co.uk έχουν 40 λίρες... Ξεφεύγουν λιγάκι, ειδικά σε σχέση με τα X1 που κοστίζουν ακριβώς τα μισά.

 

EDIT: Αν είναι να δώσει 40 λίρες γιατί να μη δώσει κανα... κέρμα παραπάνω να πάρει τα Eterna?

 

Στο focal price έχουνε 27 ευρώ με δωρεάν αποστολή και επιλογή χρώματος. Δεν ξανα αγορασα απο αυτους αλλα ξέρω οτι ειναι αυθεντικα.

Το αλλο κατάστημα ειναι το mp4nation στα 30 ευρώ που ξανα αγορασα και ξέρω το service τους ειναι πολυ καλο.

Αν θα τα αγορασετε απο αυτους. με αυτον τον κωδικο παίρνεις 5% εκπτωση σε ολα τα προιοντα. ---> b594a06414

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Στο focal price έχουνε 27 ευρώ με δωρεάν αποστολή και επιλογή χρώματος. Δεν ξανα αγορασα απο αυτους αλλα ξέρω οτι ειναι αυθεντικα.

Το αλλο κατάστημα ειναι το mp4nation στα 30 ευρώ που ξανα αγορασα και ξέρω το service τους ειναι πολυ καλο.

Αν θα τα αγορασετε απο αυτους. με αυτον τον κωδικο παίρνεις 5% εκπτωση σε ολα τα προιοντα. ---> b594a06414

 

 

http://mp4nation.net/catalog/brainwavz-beta-iem-earphones-w-inline-microphone-p-662.html?number_of_uploads=0&zenid=f88f0c00c70854c0dd338c06944597fe

 

Για αυτά τι λες; Είναι σε παρόμοια τιμή και έχουν μικρόφωνο το οποίο χρειάζομαι οπωσδήποτε. Διάβασα τις προηγούμενες σελίδες, αλλά δε βρήκα κάτι αξιόλογο σε ανάλογη τιμή.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

http://mp4nation.net/catalog/brainwavz-beta-iem-earphones-w-inline-microphone-p-662.html?number_of_uploads=0&zenid=f88f0c00c70854c0dd338c06944597fe

 

Για αυτά τι λες; Είναι σε παρόμοια τιμή και έχουν μικρόφωνο το οποίο χρειάζομαι οπωσδήποτε. Διάβασα τις προηγούμενες σελίδες, αλλά δε βρήκα κάτι αξιόλογο σε ανάλογη τιμή.

 

Πάρα πολυ καλα ειναι αυτά.. Γενικα απο οτι διαβάζω επιδη δεν μπορώ να αγορασω ολη μερα ακουστικά ολα τα brainwavz ειναι επιτυχια.

Τα συγκεκριμενα που λες ειναι τα τελευταια φτηνά που εβγαλαν και απο ποιοτητα ήχου μονο φθηνά δεν ειναι. Ο ηχος τους ειναι ισορροπημενος σε ολες τις συχνοτητες.

Ο μονος λογος που δεν τα συστησα ειναι επιδη αποτι φαινεται δεν εχουν την καλυτερη ποιοτητα κατασκευής. Ομως απο οτι ειδες και μονος σου εχουν μια προσφορά μεχρι την Δευτερα. Αγοραζεις ενα και παίρνεις ένα δώρο. Οποτε και σκαρτο να σου βγει θαχεις το αλλο.. :D (Αλλα φυσικά να ζητησεις να στο αλλαξουν κιολας.)

Και οπως παρατήρησες δεν υπαρχουν πολλά ακουστικά εκει έξω φθηνά με μικροφωνο. Η αλλη εταιρια που προσφέρει ολα της τα ακουστικα με μικροφωνο ειναι η meelectronics. Αλλα αυτή τη στιγμή δεν εχουν καποια προσφορά οποτε δεν συγκρινονται με τα brainwavz Beta.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Παραγγείλαμε και μεις τα Brainwavz Beta.Αφού θα είναι 2 τα ζευγάρια, θα έχω την ευκαιρία να τα ακούσω κι εγώ. Ευχαριστώ και για το εκπτωτικό κουπόνι angeldion!
Link to comment
Share on other sites

Η αλλη εταιρια που προσφέρει ολα της τα ακουστικα με μικροφωνο ειναι η meelectronics.

Στα 90$ η τιμή τσιμπάει.. Στα 36 ήταν super ευκαιρία. Ελαφριά...δεν τα καταλαβαίνεις καθόλου στο αυτί και πολύ καλό μπάσο.

Link to comment
Share on other sites

Παραγγείλαμε και μεις τα Brainwavz Beta.Αφού θα είναι 2 τα ζευγάρια, θα έχω την ευκαιρία να τα ακούσω κι εγώ. Ευχαριστώ και για το εκπτωτικό κουπόνι angeldion!

 

Ωραια.. Οταν τα πάρετε ποστάρετε εντυπώσεις.. να δουμε αν ειναι τοσο καλά οσο λένε.

 

Στα 90$ η τιμή τσιμπάει.. Στα 36 ήταν super ευκαιρία. Ελαφριά...δεν τα καταλαβαίνεις καθόλου στο αυτί και πολύ καλό μπάσο.

 

Τελικά τα αγόρασες? χαιρομαι που ήταν επιτυχια για σένα..

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Ωραια.. Οταν τα πάρετε ποστάρετε εντυπώσεις.. να δουμε αν ειναι τοσο καλά οσο λένε.

 

Τα αγόρασα και εγώ!

 

Είδα όμως σε μερικά reviews του καταστήματος ότι στη συσκευασία δεν είχαν συμπεριλάβει το δώρο. Περιμένουμε και βλέπουμε...

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Ωραια.. Οταν τα πάρετε ποστάρετε εντυπώσεις.. να δουμε αν ειναι τοσο καλά οσο λένε.

 

Είμαι αρκετά συγκρατημένος. Δεν περιμένω και πάρα πολλά αλλά ό,τι έρθει θετικό θα με χαροποιήσει και μακάρι και να με εκπλήξει ει δυνατόν. Πολύ δύσκολα πάντως θα εντυπωσιαστώ γιατί έχω τα Eterna και δε νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο ή εφάμιλλο με αυτά κάτω από τα 100$. Ίσως μόνο τα Hifiman RE-O κι αυτά με μία τελείως διαφορετική προσέγγιση και απαιτήσεις.

 

Μου αρκεί λοιπόν να είναι αξιοπρεπή και καθώς φαίνεται είναι. Το θέμα είναι οι φωνές για τη μέτρια ποιότητα κατασκευής τους και αυτό που λέει ο φίλος παραπάνω για τη μη αποστολή του 'δώρου ζευγαριού' είναι αρκετά για να με διατηρήσουν επιφυλακτικό μέχρι τελικώς να τα παραλάβω...

 

Ίδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά αυτή πριν μια βδομάδα την βάλανε. Δεν νομιζω να τα παραλαβε κανενας ακομα. Ισως μιλάει για παλιες προσφορες. Δεν έχω δει κάτι παρα μονο οτι η πολιτική τους στην εγγυηση των δώρων δεν ειναι σπουδαια. Αλλα ειναι το ιδιο μοντελο συνεπώς δεν μπορουν να σου που οτι ηταν δώρο γιατι δεν μπορουν να ξερουν πιο απο τα δυο χάλασε.

Καλυτερα να μην γρουσουζευουμε, ολα μια χαρά θαναι :happy:

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...