Jump to content

Ποια είναι τα καλύτερα ακουστικά-«ψείρες»;


saroy1982
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φεύγω new york το σάββατο ελπίζω να δω από κοντά τα jh13,jh16..... μπορεί να πάω σε κατάστημα εξουσιοδοτημένο της westone για να μου κάνουν τα um56....μετά θα τα έχω αυτά σαν καλούπι για οτιδήποτε άλλο....
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

φεύγω new york το σάββατο ελπίζω να δω από κοντά τα jh13,jh16..... μπορεί να πάω σε κατάστημα εξουσιοδοτημένο της westone για να μου κάνουν τα um56....μετά θα τα έχω αυτά σαν καλούπι για οτιδήποτε άλλο....

 

Παιδιά στο mp4nation δεν υπάρχουν πλεον τα Μ2. Γνωρίζει κανείς εάν εξαντλήθηκαν ή εάν θα τα επανεκδόσουν; Από που αλλού μπορώ να τα προμηθευτώ;

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο mp4nation δεν υπάρχουν πλεον τα Μ2. Γνωρίζει κανείς εάν εξαντλήθηκαν ή εάν θα τα επανεκδόσουν; Από που αλλού μπορώ να τα προμηθευτώ;

 

Τα έχει στα προϊόντα Αυγούστου, άλλα όταν πατάς πάνω λέει μη διαθέσιμο προϊόν. Μπορείς απλά να στείλεις ένα mail και να ρωτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι out of stock. Περιμένουν 2000 κομμάτια και θα υπάρχει και pre-sale στα 49$ . Αρχές Σεπτέμβρη μου είπαν
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Ειναι out of stock. Περιμένουν 2000 κομμάτια και θα υπάρχει και pre-sale στα 49$ . Αρχές Σεπτέμβρη μου είπαν

 

Έλεος ρε. Τώρα που αποφάσισα να τα πάρω :p Άμα είναι για αρχές Σεπτέμβρη θα δω και τα καινούργια μοντέλα της Fischer Audio. Ειδικά το μοντέλο-διάδοχος των Eternas είναι πολύ όμορφο:happy:. Αρκεί και η ποιότητα ήχου τους να είναι καλή:shifty:

 

p.s. Έχει κανείς ιδέα από πού μπορώ να παραγγείλω τα UE, πόσο περίπου θα πληρώσω για την αποστολή και πόσο θα πρέπει να περιμένω;

Edited by mouse
:dance:
Link to comment
Share on other sites

Τα Skullcandy Titan είναι καλά σαν απόδοση;

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

 

p.s. Έχει κανείς ιδέα από πού μπορώ να παραγγείλω τα UE, πόσο περίπου θα πληρώσω για την αποστολή και πόσο θα πρέπει να περιμένω;

 

Eννοείς Ultimate Ears?

 

Εγώ θα εμπιστευόμουν το site της Logitech,καθώς σε θέματα after sales έχω καλή εμπειρία.

 

Πάντως στη παρούσα συγκυρία θα πρότεινα αναμονή μέχρι να κυκλοφορήσουν και να αξιολογηθουν τα FA Genesis ;)

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι για ενα σετακι μεχρι 50-60 ευρω,θα τα χρησιμοποιω με το iphone και μονο.

 

Θα βασιστω μονο στις γνωμες σας μιας και δεν το εχω ψαξει το θεμα με τις ψειρες και ουτε θα το ψαξω λογω ελλειψης ελευθερου χρονου.

 

Ακουω..:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Θες να λειτουργει και ως handsfree?
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι για ενα σετακι μεχρι 50-60 ευρω,θα τα χρησιμοποιω με το iphone και μονο.

 

Θα βασιστω μονο στις γνωμες σας μιας και δεν το εχω ψαξει το θεμα με τις ψειρες και ουτε θα το ψαξω λογω ελλειψης ελευθερου χρονου.

 

Ακουω..:p

 

Εάν δε σε ενδιαφέρει το μικρόφωνο τότε δες τα Brainwavz M2 / ViSang R03. Εάν πάλι θέλεις να λειτουργεί και ως hands-free τότε θ σου πρότεινα να κοιτάξεις τα NuForce Ne-7M.:)

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Θες να λειτουργει και ως handsfree?

Oχι..εκτος αν δεν υπαρχει διαφορα στην ποιοτητα του ηχου.

πχ αν βγαινει ενα καλο μοντελο ακουστικων με ή χωρις μικροφωνο αλλα την ιδια ακουστικη:O

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Oχι..εκτος αν δεν υπαρχει διαφορα στην ποιοτητα του ηχου.

πχ αν βγαινει ενα καλο μοντελο ακουστικων με ή χωρις μικροφωνο αλλα την ιδια ακουστικη:O

 

Η ποιότητα ήχου θα είναι η ίδια, η μόνη διαφορά θα είναι λίγα € παραπάνω και ένα μικρόφωνο, άλλα πολύ μικρότερη ποικιλία. Κάνε ένα κόπο και πες και τι είδος μουσικής ακούς.

Link to comment
Share on other sites

Η ποιότητα ήχου θα είναι η ίδια, η μόνη διαφορά θα είναι λίγα € παραπάνω και ένα μικρόφωνο, άλλα πολύ μικρότερη ποικιλία. Κάνε ένα κόπο και πες και τι είδος μουσικής ακούς.

Ροκ-Ποπ κυριως..και κομματια με ακουστικη κιθαρα.

 

Για house,dance κτλ δεν τρελλαινομαι/

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Ροκ-Ποπ κυριως..και κομματια με ακουστικη κιθαρα.

 

Για house,dance κτλ δεν τρελλαινομαι/

 

MEElectronics Ai-M6 / M6, Maximo iMetal iM-590, ViSang R02, ECCI PR300, Klipsch Image S4 / S4i, Hippo Shroom-EB

Edited by Vash_GR
Link to comment
Share on other sites

Preorder για τα Brainwavz M2 36€

 

Σκέφτομαι να τ'αγοράσω γιατί δεν είμαι απόλυτα ενθουσιάσμενος με τα soundmagic pl-50.

 

http://mp4nation.net/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=62_51&products_id=390

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Preorder για τα Brainwavz M2 36€

 

Σκέφτομαι να τ'αγοράσω γιατί δεν είμαι απόλυτα ενθουσιάσμενος με τα soundmagic pl-50.

 

http://mp4nation.net/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=62_51&products_id=390

 

Μπορείς να πεις τι δεν σου άρεσε στα PL-50?

Link to comment
Share on other sites

αργουν πολύ μέχρι τον οκτώμβρη. λάθος προγραμματισμό κάνανε. ξέρει κανείς αν μαζί με τα Μ2 περιέχει και θήκη για το ΜΡ3 player?
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

αργουν πολύ μέχρι τον οκτώμβρη. λάθος προγραμματισμό κάνανε. ξέρει κανείς αν μαζί με τα Μ2 περιέχει και θήκη για το ΜΡ3 player?

 

δήκη για το mp3 player όχι. Εγώ γνωρίζω πως έχουν μία θήκη για να προστατεύεις τα ακουστικά. Τώρα εσύ εάν θέλεις μπορείς να το χρησιμοποιείς και για το mp3 player (?). Επίσης σύμφωνα με την ιστοσελίδα τα ακουστικά θα έρθουν μεταξύ 10 με 20 Σεπτεμβρίου.

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Ροκ-Ποπ κυριως..και κομματια με ακουστικη κιθαρα.

 

Για house,dance κτλ δεν τρελλαινομαι/

 

Τα S4i,με μικρόφωνο και πλήκτρα ελέγχου(iDevice combatible) σε "συμπαθητική" τιμή

 

αλλά καλύτερα να περιμένεις τα Genesis

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Our popular Brainwavz M2 earphones are in production and will be in stock by the second week of October. You can pick them up for the special price of $49.50, their normal price, after they are back in stock, will be $59.50.

 

μου στείλανε email αυτο.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά παιδιά, ήθελα την βοήθειά σας κι εγώ: Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα σετ ακουστικά τα οποία θα χρησιμοποιώ με ένα mo3 player όταν πηγαίνω για τρέξιμο. Άρα το πιο βασικό είναι να μην φεύγουν από το αυτί! Η ποιότητα ήχου δεν με πολυενδιαφέρει, μιας και σπίτι έχω τα Sony MDR-V700DJ τα οποία είναι απλά εξαιρετικά. Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας.
--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

μου στείλανε email αυτο.

 

Δεν γνωρίζω γιατί αλλά στην ιστοσελίδα " http://mp4nation.net/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=62_51&products_id=390 " αναφέρει πως τα pre-orders θα παραδοθούν για να μεταφερθούν στις 10-20 Σεπτεμβρίου. Μετά από 20 Σεπτεμβρίου η τιμή τους θα είναι 59.50 οπότε φαντάζομαι θα είναι και στα αποθέματα.

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω γιατί αλλά στην ιστοσελίδα " http://mp4nation.net/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=62_51&products_id=390 " αναφέρει πως τα pre-orders θα παραδοθούν για να μεταφερθούν στις 10-20 Σεπτεμβρίου. Μετά από 20 Σεπτεμβρίου η τιμή τους θα είναι 59.50 οπότε φαντάζομαι θα είναι και στα αποθέματα.

 

Μπορεί να μπέρδεψανέ το μήνα επειδή και στις δύο πηγές είναι 10 με 20

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μπέρδεψανέ το μήνα επειδή και στις δύο πηγές είναι 10 με 20

 

Φαντάζομαι και ελπίζω ο "σωστός" μήνας να είναι ο Σεπτέμβριος μιας και αυτός αναφέρεται στη νεπίσημη ιστοσελίδα :p

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...