Jump to content

Huawei P10 Lite


strldb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μ ενδιαφερει για αγορα ενα P10 lite (σφραγισμενο) που ειναι απο επιδοτηση Cosmote . Exω Wind , υπαρχει περιπτωση να εχω καποιο θεμα γιατι το κινητο ειναι στημενο μονο για Cosmote ? Συχγωρεστε με αν η ερωτηση ειναι ανοητη , εχω πολυ καιρο να ασχοληθω με εταιριες και κινητα !

Ευχαριστω πολυ .....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 824
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μ ενδιαφερει για αγορα ενα P10 lite (σφραγισμενο) που ειναι απο επιδοτηση Cosmote . Exω Wind , υπαρχει περιπτωση να εχω καποιο θεμα γιατι το κινητο ειναι στημενο μονο για Cosmote ? Συχγωρεστε με αν η ερωτηση ειναι ανοητη , εχω πολυ καιρο να ασχοληθω με εταιριες και κινητα !

Ευχαριστω πολυ .....

 

οχι φίλε δεν θα έχεις κανένα απολύτως θέμα, απλά θα έχει μέσα μερικές εφαρμογές της εταιρείας και θα εμφανίζεται το λογότυπο της όταν ανοίγει η συσκευή

Link to comment
Share on other sites

Και μπορεί να είναι μονοκαρτο με 3gb ram!

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα 3 ραμ είναι δεδομένα, αυτή η έκδοση εισάγεται επίσημα στη χώρα μας. 4αρι μόνο παραεισαγωγής στα σκρουτζομάγαζα.

Κατα πάσα πιθανότητα ναι, θα είναι μονόκαρτο και branded της cosmote..

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ παιδιά.. Ομαλή η μετάβαση από το G2 το οποίο δυστυχώς μετά από πέσιμο στο λευκό έχει κάτι γραμμές στην οθόνη. Ευχαριστημένος δεν μπορώ να πω, ποιο πολύ νομίζω ότι έχω πάρει iPhone πάρα κινέζικο..

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το πήρα και εγώ παιδιά.. Ομαλή η μετάβαση από το G2 το οποίο δυστυχώς μετά από πέσιμο στο λευκό έχει κάτι γραμμές στην οθόνη. Ευχαριστημένος δεν μπορώ να πω, ποιο πολύ νομίζω ότι έχω πάρει iPhone πάρα κινέζικο.. ελπίζω να τα λέμε μόνο για τα καλά του κινητού μας και όχι για προβλήματα.!

Μία ερώτηση μόνο, ξέρει κανένας από που βγαίνει η δόνηση κατά την πληκτρολογηση;

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εέχεις αλλάξει πληκτρολόγιο, ρυθμίσεις > σύνθετες ρυθμίσεις > Γλώσσα και εισαγωγή > Huawei Swype > ρυθμίσεις.

 

Δες επίσης μήπως έχεις ενεργοποιημένη και τη δόνηση κατά την αφή που βρίσκεται μέσα στις ρυθμίσεις των ήχων.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρήκε κανείς κάποιο glass ή ακόμα και screen protector που να καλύπτει τις άκρες και να μην επηρεάζει αισθητά την αφή; Έχω αλλάξει ήδη τρία
Link to comment
Share on other sites

Αν γνωριζει καποιος φιλος το δικαρτο με τα 4 gb ram , εχει κανονικα εγγυηση απο την εταιρεια εδω στην ελλαδα;;; μου κανει εντυπωση οτι η τιμη σε σχεση με το δικαρτο αλλα με τα 3 gb ram , ειναι 10 ευρω μονο....

Γνωριζει καποιος τι συμβαινει;;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Αν γνωριζει καποιος φιλος το δικαρτο με τα 4 gb ram , εχει κανονικα εγγυηση απο την εταιρεια εδω στην ελλαδα;;; μου κανει εντυπωση οτι η τιμη σε σχεση με το δικαρτο αλλα με τα 3 gb ram , ειναι 10 ευρω μονο....

Γνωριζει καποιος τι συμβαινει;;;;

 

Εγώ που το πήρα από kaiser μου είπαν ότι έχει τώρα δεν ξέρω και ελπίζω να μην μάθω χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το πήρα από kaiser μου είπαν ότι έχει τώρα δεν ξέρω και ελπίζω να μην μάθω χαχαχα

 

Δεν δοκιμασες να κανεις εγγραφη στην εταιρεια να δεις αν εχεις την εγγυηση;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν δοκιμασες να κανεις εγγραφη στην εταιρεια να δεις αν εχεις την εγγυηση;;;

Πως γίνεται αυτό; Κάτοχος πλέον κι εγώ του κινητού και προσπαθώ να λύσω τις απορίες μου. Έκανα εγγραφή και πήρα id αλλά δεν ξέρω τι κάνω με αυτό.

Έχει να κάνει με την εγγύηση του κινητού;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Αν γνωριζει καποιος φιλος το δικαρτο με τα 4 gb ram , εχει κανονικα εγγυηση απο την εταιρεια εδω στην ελλαδα;;; μου κανει εντυπωση οτι η τιμη σε σχεση με το δικαρτο αλλα με τα 3 gb ram , ειναι 10 ευρω μονο....

Γνωριζει καποιος τι συμβαινει;;;;

 

Κανονικά ισχύει η διετής πανευρωπαϊκή εγγύηση. Έχει απαντηθεί ήδη και υπάρχει και σχετικό θέμα στο παρόν φόρουμ

Link to comment
Share on other sites

Σε μια σελίδα της huawei που έβαλα το imei της συσκευής μου έγραψε ότι έχω εγγύηση έως 10 /08 /2019 οπότε όλα μια χαρά εκτός αν εδώ στην Ελλάδα το παίζουν ιστορία στο service

http://consumer.huawei.com/us/support/warranty-query/

Edited by liam69
Link to comment
Share on other sites

Σε μια σελίδα της huawei που έβαλα το imei της συσκευής μου έγραψε ότι έχω εγγύηση έως 10 /08 /2019 οπότε όλα μια χαρά εκτός αν εδώ στην Ελλάδα το παίζουν ιστορία στο service

http://consumer.huawei.com/us/support/warranty-query/

 

Πέραν του εξαιρετικού άρθρου στο φόρουμ, στο οποίο μας διαβεβαιώνει η huawei ότι ισχύει κανονικά η διετής εγγύηση, έχω μιλήσει και τηλεφωνικά με το κέντρο τους και μέσω email, όπου με διαβεβαίωσαν ότι ισχύει κανονικά η εγγύηση. Ωστόσο βάζοντας το IMEI στο παραπάνω link μου εμφανίζει ότι έχω εγγύηση έως 19/08/2019, ενώ το κινητό αγοράστηκε αρχές Οκτώβρη. Τι παίζει; Μήπως το είχαν ενεργοποιημένο από το skroutzoμαγαζο;

Edited by stapd_21
Link to comment
Share on other sites

Πέραν του εξαιρετικού άρθρου στο φόρουμ, στο οποίο μας διαβεβαιώνει η huawei ότι ισχύει κανονικά η διετής εγγύηση, έχω μιλήσει και τηλεφωνικά με το κέντρο τους και μέσω email, όπου με διαβεβαίωσαν ότι ισχύει κανονικά η εγγύηση. Ωστόσο βάζοντας το IMEI στο παραπάνω link μου εμφανίζει ότι έχω εγγύηση έως 21/08/2019, ενώ το κινητό αγοράστηκε αρχές Οκτώβρη. Τι παίζει; Μήπως το είχαν ενεργοποιημένο από το skroutzoμαγαζο;

Δεν αποκλείεται, βέβαια πρέπει να θυμηθείς όταν το παρέλαβες αν ήταν κανονικά σφραγισμένο με τις δύο ταινίες ασφαλείας, αν δεν ήταν ή είχε κολλημένες από πάνω άλλες τότε μπορεί να ήταν από επιστροφή άλλου πελάτη ή οτιδήποτε. Έλεγξε το κουτί.

Link to comment
Share on other sites

Είχε κολλημένες δύο κόκκινες ταινίες. Δε γνωρίζω αν ήταν οι εργοστασιακές. Πιθανότατα όχι καθώς φαίνεται. Θα ρωτήσω το κατάστημα
Link to comment
Share on other sites

Έλεγαν πάνω I'm secure ή ήταν σκέτο κόκκινο ή λευκές με κόκκινα γράμματα.; πάντως τώρα αυτοί στο μαγαζί μην περιμένεις να σου πουν κάτι, καλύτερα να μιλήσεις πρώτα με την αντιπροσωπεία για το πότε ενεργοποιηθηκε πρώτη φορά η συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

Έλεγαν πάνω I'm secure ή ήταν σκέτο κόκκινο ή λευκές με κόκκινα γράμματα.; πάντως τώρα αυτοί στο μαγαζί μην περιμένεις να σου πουν κάτι, καλύτερα να μιλήσεις πρώτα με την αντιπροσωπεία για το πότε ενεργοποιηθηκε πρώτη φορά η συσκευή.

 

Ήταν λευκές με κόκκινα γράμματα και έλεγαν i'm secure. Περιμένω την απάντηση της αντιπροσωπείας για να τα ακούσει το κατάστημα

Link to comment
Share on other sites

Αν είχε αυτές τις ταινίες και δεν ήταν κομμένες ή πειραγμένες λογικά είσαι ο πρώτος κάτοχος, βέβαια περισσότερα θα σου πουν από την αντιπροσωπεία.
Link to comment
Share on other sites

Αν είχε αυτές τις ταινίες και δεν ήταν κομμένες ή πειραγμένες λογικά είσαι ο πρώτος κάτοχος, βέβαια περισσότερα θα σου πουν από την αντιπροσωπεία.

 

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση

Link to comment
Share on other sites

Αν είχε αυτές τις ταινίες και δεν ήταν κομμένες ή πειραγμένες λογικά είσαι ο πρώτος κάτοχος, βέβαια περισσότερα θα σου πουν από την αντιπροσωπεία.

 

Εγώ που αγόρασα 2 p10 lite απο Κωτσοβολο ειχαν κ δεύτερο σετ αχρησιμοποίητες αυτοκολλητες ταινίες μέσα. Τις ίδιες ακριβώς που ειχε κ έξω. Επίσης το δικό μου μεσω imei στο παραπάνω site μου δείχνει οτι η εγγύηση τελειωνει 14/10/19 ενώ το αγόρασα 12/10/17 και το δεύτερο που αγοράστηκε 16/10 λεει οτι λήγει στις 26/12/19..!!! Τα τσέκαρα 2 φορές το καθένα μήπως κ έκανα καπου λάθος με τα ίδια αποτελέσματα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που αγόρασα 2 p10 lite απο Κωτσοβολο ειχαν κ δεύτερο σετ αχρησιμοποίητες αυτοκολλητες ταινίες μέσα. Τις ίδιες ακριβώς που ειχε κ έξω. Επίσης το δικό μου μεσω imei στο παραπάνω site μου δείχνει οτι η εγγύηση τελειωνει 14/10/19 ενώ το αγόρασα 12/10/17 και το δεύτερο που αγοράστηκε 16/10 λεει οτι λήγει στις 26/12/19..!!! Τα τσέκαρα 2 φορές το καθένα μήπως κ έκανα καπου λάθος με τα ίδια αποτελέσματα...

 

Από Κωτσόβολο λογικά δεν έχεις να φοβάσαι κάτι. Για το δεύτερο που λες, περίεργο. Το πρώτο μήπως το ενεργοποίησες στις 14/10/2017;

 

Υ.Γ. Σε τηλεφωνική επικοινωνία με την εταιρία μου είπαν ότι η εγγύηση άρχεται από την ημερομηνία αγοράς βάσει της αποδείξεως ,είναι διετής και ότι η ημερομηνία που βγάζει το site με το imei είναι "κατά προσέγγιση"!

Edited by stapd_21
Link to comment
Share on other sites

Από Κωτσόβολο λογικά δεν έχεις να φοβάσαι κάτι. Για το δεύτερο που λες, περίεργο. Το πρώτο μήπως το ενεργοποίησες στις 14/10/2017;

 

Υ.Γ. Σε τηλεφωνική επικοινωνία με την εταιρία μου είπαν ότι η εγγύηση άρχεται από την ημερομηνία αγοράς βάσει της αποδείξεως ,είναι διετής και ότι η ημερομηνία που βγάζει το site με το imei είναι "κατά προσέγγιση"!

Οπότε είσαι ΟΚ,αφού είναι και κατά προσέγγιση...απόλαυσε το.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που αγόρασα 2 p10 lite απο Κωτσοβολο ειχαν κ δεύτερο σετ αχρησιμοποίητες αυτοκολλητες ταινίες μέσα. Τις ίδιες ακριβώς που ειχε κ έξω. Επίσης το δικό μου μεσω imei στο παραπάνω site μου δείχνει οτι η εγγύηση τελειωνει 14/10/19 ενώ το αγόρασα 12/10/17 και το δεύτερο που αγοράστηκε 16/10 λεει οτι λήγει στις 26/12/19..!!! Τα τσέκαρα 2 φορές το καθένα μήπως κ έκανα καπου λάθος με τα ίδια αποτελέσματα...

 

Από το πλαίσιο το δικό μου. Στο παραπάνω site εμφανίζει εγγύηση μέχρι 31/12/2019 ενώ ενεργοποίησα το id προχθές.

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις ταινίες το έχω δει και σε κάποια unbox Video , τις είχαν Μέσα στο κουτί.. Και το δικό μου τις είχε από κοτσοβολο. Edited by xlidas

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...