Jump to content

Huawei P10 Lite


strldb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 824
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μου ήρθε ενημερωση εχθές WAS-LX1C432B204 443ΜΒ, λέει οτι το update εχει σχεση με το volte, την έχει κάνει κανείς;
Ναι μου έχει έρθει από την προηγούμενη εβδομάδα. Όλα καλά, δεν παρατήρησα καμία αλλαγή.
Link to comment
Share on other sites

Η 204 σας έχει έρθει σε δίκαρτα/μονόκαρτα 3GB/4GB ram?

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Σε δικαρτο 3GB από πλαίσιο. Αυτό δεν σημαίνει κάτι, γιατί στου αδερφού μου το ίδιο τηλέφωνο από το ίδιο μαγαζί που λογικά θα είναι της ίδιας σειράς δεν του ήρθε. Δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο αν έχεις sim cosmote, Vodafone, ή wind
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα, αλλά τι να το κάνουμε το volte την στιγμή που δεν μπορούμε να το ενεργοποιήσουμε... Edited by zwiros
Νίκας - Μανίκας - Λιας - Καραμπαλίκας - Γενικολλιάς - Βουρδουμπάς - Κεντρικόπουλος και μπροστά μόνος του ο Νίκωνας :p
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, νομίζω ότι ο κύκλος μου με το P10 lite έχει κλείσει, καλό, χρυσό αλλά θέλω μεγαλύτερη οθόνη.. Αν κάποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μνμ.

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! Πηρε προχθες η γυναικα μου το p10 lite. Απο εκει που το πηρε ειχαν ενα προστατευτικο οθονης tempered glass το οποιο της ειπαν οτι επειδη ειναι καμπυλη η οθονη του κινητου στις ακρες, δεν θα καθεται καλα το προστατευτικο και ισως ξεκολλησει. Εχετε να μου προτεινετε καποιο καλο προστατευτικο που να ταιριαζει και να καθεται σωστα στην οθονη?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Τι το περίεργο βλέπετε εκτός από το ότι πρέπει να κόψω το τσιγάρο;

https://cloud.tapatalk.com/s/5ac6392e73076/VID_20180405_174915.mp4

Edited by PoLiThS
Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Οτι είναι χρονισμένο στα 2,36 ή οτι δουλεύουν όλοι οι πυρήνες;
Ό,τι είμαστε, είναι αποτέλεσμα του πως σκεφτόμαστε.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και χρονια πολλα.Θα ηθελα να ρωτησω αν κατα την διαρκεια της φορτισης το notification led παραμενει πρασινο η εχει διαφορετικο χρωμα οταν φορτιζει.. Edited by vaspan133
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και χρονια πολλα.Θα ηθελα να ρωτησω αν κατα την διαρκεια της φορτισης το notification led παραμενει πρασινο η εχει διαφορετικο χρωμα οταν φορτιζει..
Σε μένα είναι κόκκινο και γίνεται πράσινο στο 90%.

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και χρονια πολλα.Θα ηθελα να ρωτησω αν κατα την διαρκεια της φορτισης το notification led παραμενει πρασινο η εχει διαφορετικο χρωμα οταν φορτιζει..

 

Σε μένα είναι κόκκινο και γίνεται πράσινο στο 90%.

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έμενα είναι πράσινο από τη ώρα που θα το βάλω στην πρίζα :worry:

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο συμβαινει και με μενα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξερει κανεις αν υπαρχει ρυθμιση γι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κόκκινο απο 0 εως 20%, κίτρινο εως 90% και πράσινο για το υπόλοιπο, μετά την τελευταία ενημέρωση βέβαια έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων(ώστε να "κάτσει" τέλεια η ενημέρωση, ως καθαρή εγκατάσταση να το πω έτσι).
Ό,τι είμαστε, είναι αποτέλεσμα του πως σκεφτόμαστε.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Χριστός ανέστη. Ξερετε εαν υπάρχει το double tap στη συσκευή? Χωρις επιπλέον εφαρμογές και root.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Χριστός ανέστη. Ξερετε εαν υπάρχει το double tap στη συσκευή? Χωρις επιπλέον εφαρμογές και root.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν νομίζω λόγο δαχτυλικου αποτυπωματος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά, έχω δυο ερωτήσεις και θέλω λίγο βοήθεια. Το κινητό από την μέρα που το πείρα δεν μου έχει βγάλει ενημέρωση είμαι στην B187, απο ff όταν πάει να κάνει εγκατάσταση της ενημέρωσης μου λέει ότι δεν είναι εξουσιοδοτημένο το αρχείο εγκατάστασης και απο το hicare δεν δείχνει καμία ενημέρωση. Το άλλο πρόβλημα είναι ότι ενώ έχει υποδοχή η συσκευή για δεύτερη sim όταν βάζω δεύτερη κάρτα δεν την διαβάζει, γιατι;
:tease:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά, έχω δυο ερωτήσεις και θέλω λίγο βοήθεια. Το κινητό από την μέρα που το πείρα δεν μου έχει βγάλει ενημέρωση είμαι στην B187, απο ff όταν πάει να κάνει εγκατάσταση της ενημέρωσης μου λέει ότι δεν είναι εξουσιοδοτημένο το αρχείο εγκατάστασης και απο το hicare δεν δείχνει καμία ενημέρωση. Το άλλο πρόβλημα είναι ότι ενώ έχει υποδοχή η συσκευή για δεύτερη sim όταν βάζω δεύτερη κάρτα δεν την διαβάζει, γιατι;
Γιατί είναι branded, και ενημερώσεις περνει μόνο από την εταιρία που το πήρες (cosmote-vodafone-wind)!

Την δεύτερη υποδοχή την έχουν φραγμένη.

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είναι branded, και ενημερώσεις περνει μόνο από την εταιρία που το πήρες (cosmote-vodafone-wind)!

Την δεύτερη υποδοχή την έχουν φραγμένη.

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η συσκευή είναι αγορασμένη απο eshop.gr παίζει να είναι branded; Ποιος ο λόγος να την έχουν φραγμένη;

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι αγορασμένη απο eshop.gr παίζει να είναι branded; Ποιος ο λόγος να την έχουν φραγμένη;
Για e-shop δεν ξέρω αν και κανονικά δεν θα έπρεπε να είναι branded!

Πάντως όλα δείχνουν ότι είναι branded τι να σου πω.

Πάρε στο e-shop και ρώτα.

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...