Jump to content

[S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα και καλή σαρακοστή θέλω να αγοράσω την nillkin nature αλλα δεν ξέρω σε πια απόχρωση έχω το s8 plus το μπλε πια μου προτείνεται?

 

κοιτάζω και για την Nillkin Synthetic Carbon Fiber αλλα στο ebay την βρίσκω και με διαχωριστικό πίσω στην κάμερα και με χωρίς τελικά έχει διαχωριστικό η όχι?

Edited by andreas443

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, την gray θα σου συνιστούσα. Η διάφανη θα κιτρινίσει στο 6μηνο και η χρυσή δεν ταιριαζει!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, την gray θα σου συνιστούσα. Η διάφανη θα κιτρινίσει στο 6μηνο και η χρυσή δεν ταιριαζει!
Δυστυχώς όλες οι διάφανες στον μήνα πάνω γίνονται χάλια
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, μηπως καποιος εχει παρει την παρακατω θηκη της nillkin να μου πει αν ταιριαζει με την μεμβρανη της samsung ? https://bbshop.gr/product/nillkin-synthetic-fiber-samsung-galaxy-s8-black/ Edited by boymanos
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, μηπως καποιος εχει παρει την παρακατω θηκη της nillkin να μου πει αν ταιριαζει με την μεμβρανη της samsung ? https://bbshop.gr/product/nillkin-synthetic-fiber-samsung-galaxy-s8-black/

Από ότι την βλέπω πρέπει να ταιριάζει αλλα αυτό που παρατηρώ είναι στις πάνω φωτογραφίες δείχνει ότι δεν έχει διαχωριστικό ανάμεσα στην κάμερα και στο αποτύπωμα ενώ ποιο κάτω βλέπω σε αλλη φωτογραφία ότι έχει για κοίταξε το

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Από ότι την βλέπω πρέπει να ταιριάζει αλλα αυτό που παρατηρώ είναι στις πάνω φωτογραφίες δείχνει ότι δεν έχει διαχωριστικό ανάμεσα στην κάμερα και στο αποτύπωμα ενώ ποιο κάτω βλέπω σε αλλη φωτογραφία ότι έχει για κοίταξε το

 

καλα που το προσεξες, αυτα που κυκλοφορουν εδω δεν εχουν χωρισμα, μπηκα ομως στο ebay και ειδα οτι υπαρχουν και με χωρισμα.

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από γυαλί dome, μεταξύ γνήσιας μεμβράνης Samsung και νανοτεχνολογίας Mediamarkt ποια θα προτείνατε σε διάρκεια χρόνου σαν πιο αξιόπιστη σε αίσθηση (touch) και προστασία; Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

Πέρα από γυαλί dome, μεταξύ γνήσιας μεμβράνης Samsung και νανοτεχνολογίας Mediamarkt ποια θα προτείνατε σε διάρκεια χρόνου σαν πιο αξιόπιστη σε αίσθηση (touch) και προστασία;
100% γνήσια μεμβράνη Samsung

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

100% γνήσια μεμβράνη Samsung

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε θέμα touch, να γλιστράει ομοιόμορφα το δάκτυλο, φωτεινότητα, ευκρίνεια χρωμάτων, εφαρμογή κι αξιοπιστία στη διάρκεια του χρόνου δεν θα έχω πρόβλημα;

Επίσης που μπορώ να την προμηθευτώ κι αν υπάρχει κανένα μαγαζί στην Αθήνα να την τοποθετεί.

Έχω κάνει ασφάλεια στην generali και δεν θα ήθελα να δώσω τόσα λεφτά για την dome από την στιγμή που δεν πιάνουν τα χέρια μου.

Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

Σε θέμα touch, να γλιστράει ομοιόμορφα το δάκτυλο, φωτεινότητα, ευκρίνεια χρωμάτων, εφαρμογή κι αξιοπιστία στη διάρκεια του χρόνου δεν θα έχω πρόβλημα;

Επίσης που μπορώ να την προμηθευτώ κι αν υπάρχει κανένα μαγαζί στην Αθήνα να την τοποθετεί.

Έχω κάνει ασφάλεια στην generali και δεν θα ήθελα να δώσω τόσα λεφτά για την dome από την στιγμή που δεν πιάνουν τα χέρια μου.

 

Πίστεψε με είναι εύκολη στην τοποθέτησή της. Προσπάθησε το. Δεν είναι μεμβράνες που υπήρχαν παλιά.

Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς...
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Επίσης μήπως κάποιος έχει δοκιμάσει κι αυτό το γυαλί?

https://buypeel.com/products/galaxy-s8-peel-glass-screen-protector

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Edited by Alexander_T
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τα link. Εμένα μου άνοιξαν κανονικά. Όταν στο τζάμι του χαλαρου είσαι κόντρα στην τιμή του dome γιατί να το ρισκάρεις;
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί, με copy paste το link, το βάζω σε chrome ή samsung internet και ανοίγει, ενώ βάζοντάς το εδώ δε δουλεύει...

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απο tapa δεν ανοίγει μπηκα απο pc κ τα ειδα τα γυαλιά που προτείνεται...... δεν θα το επιχειρούσα να δωσω αυτα τα λεφτά με ρισκο να μην είναι καλα απο ολες τις απόψεις αν κ το x-one εχω δει σε βίντεο οτι έχει τύπου loca όπως το dome glass σε ολη την επιφάνεια κόλλα..... δώστε λίγα ακόμα κ πάτε στο dome.. δεν υπάρχει το γυαλί..... εγω το φοράω κ είναι όπως το έβαλα την πρώτη μέρα... ακομα κ για άλλο κινητό με επίπεδη επιφάνεια θα το αγόραζα... τόσο ξεχωριστό είναι Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ,

ειδα και σε αλλα θεματα οτι αναφερθηκε η ασφαλιστικη "generalli".

θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε τι γινεται σε περιπτωση κλοπης , ενοω οτι πρωτα αγωραζεις καινουργια συσκευη και επειτα σου καταθετουν τα χρηματα ? ή μολις προσκομισεις τα απαραιτητα εγγραφα σου τα καταθετουν ?

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θέλω να αγοράσω μια βάση αυτοκινήτου για το s8 που να είναι σταθερή. θα ήθελα να στηρίζεται στον εξαερισμό γιατί μου φαίνονται πιο σταθερές.

κοιτάω αυτή εδώ http://www.e-shop.gr/sweex-ds110v2-car-phone-holder-45-57--p-TEL.024618

 

καλή είναι? έχετε να προτείνεται κάποια άλλη?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θέλω να αγοράσω μια βάση αυτοκινήτου για το s8 που να είναι σταθερή. θα ήθελα να στηρίζεται στον εξαερισμό γιατί μου φαίνονται πιο σταθερές.

κοιτάω αυτή εδώ http://www.e-shop.gr/sweex-ds110v2-car-phone-holder-45-57--p-TEL.024618

 

καλή είναι? έχετε να προτείνεται κάποια άλλη?

θα σου πρότεινα να αποφύγεις βάσεις που στηρίζονται στον εξαερισμό. Ψάξε στο ebay και θα βρεις άπειρες καλύτερες λύσεις.

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

θα σου πρότεινα να αποφύγεις βάσεις που στηρίζονται στον εξαερισμό. Ψάξε στο ebay και θα βρεις άπειρες καλύτερες λύσεις.

π. χ. Δώσε μας καλύτερες εναλλακτικές?

Link to comment
Share on other sites

π. χ. Δώσε μας καλύτερες εναλλακτικές?

Προσωπικά με έχει βολεψει αφάνταστα η παρακάτω cd slot mount holder. Άλλωστε δε χρησιμοποιώ cd στο αυτοκίνητο και μου είναι άχρηστο, αλλά και πάλι μπορεί να παίζει και cd ταυτόχρονα.

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B074W7TLNZ/ref=mp_s_a_1_9?ie=UTF8&qid=1519633441&sr=8-9&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=cd+slot+phone+mount&dpPl=1&dpID=41D7OghlH-L&ref=plSrch

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

π. χ. Δώσε μας καλύτερες εναλλακτικές?

εδώ θα βρεις πολλές εναλλακτικές για όλα τα γούστα.

https://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=samsung+galaxy+s8+plus+car+holder&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xsamsung+galaxy+s8+plus+car+mount+holder.TRS0&_nkw=samsung+galaxy+s8+plus+car+mount+holder&_sacat=0

εγώ έχω αυτές τις δύο όταν χρειαστεί γιατί συνήθως χρησιμοποιώ συσκευή gps για πλοήγηση και για τηλέφωνο οι χειρισμοί γίνονται μέσω αυτοκινήτου από το τιμόνι και από την οθόνη που διαθέτει. Οτιδήποτε άλλοι χειρισμοί του τηλεφώνου όταν οδηγεί κανείς είναι επικίνδυνοι κατά τη προσωπική μου άποψη και τους αποφεύγω.

https://www.ebay.com/itm/Universal-360-Rotation-Car-Windshield-Mount-Holder-Cradle-For-Mobile-Phone-GPS/222621443890?epid=2163081499&hash=item33d545a732:m:m7b1MmyEtDz7eAS22R50ouQ

https://www.ebay.com/itm/2017-HOT-Universal-Car-Dashboard-Hippo-Mount-Holder-Stand-Cradle-For-Smart-Phone/282393174038?hash=item41bff1e016:m:m53ux-nnZhRXPhOyHCNe3sA

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις την Spigen Thin Fit για το S8; Την ειχα στο S7 Edge χωρις θεματα αλλα καπου διαβασα οτι του S8 ξεφλουδιζει!!!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...