Jump to content

[S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=450856&page=22

Και ένα πανάκι για καθάρισμα .

Δεν εχεις αυτη πουστεκεται δηλαδη απο οτι καταλαβα?Να σε ρωτησω πως παιρνει η εξωτερικη οθονη της θηκης ενεργεια?Εχει μπαταρια ή συνδεεεται με καποιο αλλο τροπο με τη συσκευη?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν εχεις αυτη πουστεκεται δηλαδη απο οτι καταλαβα?Να σε ρωτησω πως παιρνει η εξωτερικη οθονη της θηκης ενεργεια?Εχει μπαταρια ή συνδεεεται με καποιο αλλο τροπο με τη συσκευη?

 

Aε λες για την Led cover case της samsung, μέσω NFC από το κινητό.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Aε λες για την Led cover case της samsung, μέσω NFC από το κινητό.

http://www.mytel.gr/index.php?route=product/product&product_id=9539 Γι αυτη λεω

Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Νομίζω το ίδιο και αυτή, μέσω NFC. Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μίας και το κινητό είναι αδιάβροχο αν βάλουμε screen protector . Η τζαμακι και μετά πέσει νερό επάνω δεν θα ξεκολλήσουν?
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μίας και το κινητό είναι αδιάβροχο αν βάλουμε screen protector . Η τζαμακι και μετά πέσει νερό επάνω δεν θα ξεκολλήσουν?

Ακριβως

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οπότε δεν βάζουμε τίποτα και το βάζουμε μέσα σε μια uag metropolis και τέλος. Μέσα σε αυτή την θήκη υπάρχει περίπτωση για γρατζουνιές?είναι λιγάκι γκουμουτσα αλλά.. Εγώ έβαλα από τα Media mark της zag.αλλα και πάλι χάνει πολύ η οθόνη.και κρατάει δαχτυλιες . Μου έρχεται να τα βγάλω όλα και να βάλω ένα πουγκί. Τσάμπα μου έκαναν ασφάλεια για θραύση.χιχι

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τέτοιο κινητό με τέτοιο design μέσα σε θήκες γκουμουτσες δε νομίζω να έχει νόημα. Μια λεπτή διάφανη σιλικόνης και πολύ είναι.

 

Le X829 4/64 tele23s

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τέτοιο κινητό με τέτοιο design μέσα σε θήκες γκουμουτσες δε νομίζω να έχει νόημα. Μια λεπτή διάφανη σιλικόνης και πολύ είναι.

 

Le X829 4/64 tele23s

και αν το βάλεις σε καμία τσέπη και μετά δεις αραχνιες η γρατζουνιές δεν ξενερώνεις?
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

και αν το βάλεις σε καμία τσέπη και μετά δεις αραχνιες η γρατζουνιές δεν ξενερώνεις?

Προστατευτική μεμβράνη και είσαι μια χαρά. Το s6 edge plus έτσι το είχα και γενικά ποτέ δεν έχω δει αράχνες και γρατσουνιές σε κινητά μου και πάντα χωρίς θήκη.

 

Le X829 4/64 tele23s

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω την clear view χωρις τιποτα αλλο το προσεχω οσο δεν φανταζεστε και εκανε γρατζουνιες κατω στην οθονη.τι τραβανε βιντεο με κοπιδια να το γρατζουνανε μας κοροιδευουν ψιλο γαζι

.το πκλυ να εοχα πιστωτικη η κανα ψιλο στην τσεπη και εγιναν....

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους

 

έχει δοκιμάσει κάνεις Screen Protector της Samsung (ET-FG955CTEGWW) Original Προστατευτικό Οθόνης (Screen Protector) για Samsung Galaxy S8 Plus (G955F)

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω την clear view χωρις τιποτα αλλο το προσεχω οσο δεν φανταζεστε και εκανε γρατζουνιες κατω στην οθονη.τι τραβανε βιντεο με κοπιδια να το γρατζουνανε μας κοροιδευουν ψιλο γαζι

.το πκλυ να εοχα πιστωτικη η κανα ψιλο στην τσεπη και εγιναν....

 

Από το ξέρω το τζάμια είναι φτιαγμένα από άμμο.οπότε αν σε καμία τσέπη έχει κόκκους από χωματακι η άμμο είναι πολύ πιθανό με τριβή να κάνει γρατζουνιές..

 

Αυτό το τζαμακι το έχει βάλει κάνεις?

https://www.casehut.com/products/terrapin-samsung-galaxy-s8-plus-tempered-glass-screen-protector

Edited by nikosz75013
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους

 

έχει δοκιμάσει κάνεις Screen Protector της Samsung (ET-FG955CTEGWW) Original Προστατευτικό Οθόνης (Screen Protector) για Samsung Galaxy S8 Plus (G955F)

Εγω το έχω βάλει. Τι θες να μαθεις

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις αυτη πουστεκεται δηλαδη απο οτι καταλαβα?Να σε ρωτησω πως παιρνει η εξωτερικη οθονη της θηκης ενεργεια?Εχει μπαταρια ή συνδεεεται με καποιο αλλο τροπο με τη συσκευη?

Την ίδια εχω. Ολες οι πληροφορίες της θήκης προέρχονται μόνο απο την οθόνη του τηλεφώνου το καλυμμα της θήκης είναι σαν ημιδιαφανος καθρέφτης απο την εξωτερική πλευρά( μαλακό διάφανο πλαστικό εσωτερικά) για αυτόν το λόγο και οι πληροφορίες έχουν μια θολούρα .

Edited by Evagelos_

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Εγω το έχω βάλει. Τι θες να μαθεις

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να σε ρωτήσω εγω κάτι....και αν εχεις δοκιμάσει.. .ή κάποιος άλλος.. .

 

Screenknight ή Original Sammy ζελατίνα?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω εγω κάτι....και αν εχεις δοκιμάσει.. .ή κάποιος άλλος.. .

 

Screenknight ή Original Sammy ζελατίνα?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Της samsung έχω βάλει έχει κάτσει τελεια κ πολύ εύκολο στην εφαρμογή.για το screenknight δεν έχω εικονα

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε η nillkin defender. Καλοκαίρι για θάλασσα είναι ό.τι πρέπει για μια φθηνή λύση.

 

bf16d979672c4633f69aa3a8cc010cfe.jpg9b9975b1126d1b04d7a28f882bf96c18.jpg8aa561fe8dd7076a8d5ecd041e69465e.jpg

 

Στάλθηκε από το XT1650 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι μεμβράνη φοράς και είναι αρκετά μέσα ώστε να μην έχει θεμα με θήκες !!!

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω την screenknight.....μαζί με το κινητό και ήθελα να μάθω αν την έχει δοκιμάσει κάποιος με την UAG Plasma.

Την θέλω για το καλοκαίρι,θα κάνω ταξίδι με την μηχανή και θέλω maximum protection!

Link to comment
Share on other sites

Εγω να πω την αληθεια θα περιμενα πιο διαδραστικη θηκη. Να εχεισ προσβαση και στισ πληροφορίες.
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω εγω κάτι....και αν εχεις δοκιμάσει.. .ή κάποιος άλλος.. .

 

Screenknight ή Original Sammy ζελατίνα?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλαράκι το πήρες και εσύ;

Τελευταίος θα μείνω μου φαίνεται.

Απο οτι ειδα οι screen knight είναι καλές.

Link to comment
Share on other sites

Του εβαλα αυτη:

https://www.spigen.com/collections/galaxy-s8-plus/products/galaxy-s8-rugged-armor-extra

 

Εξαιρετικο grip,αριστη προστασια,μπορεις να τοποθετεις τη συσκευη με την οθονη στο τραπεζι χωρις να ακουμπαει,δε προσθετει ιδιαιτερο ογκο.

 

s8plus_rugged_extra_title_2048x2048.jpg?v=1489022873

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

έχει κάποιος φίλος την θήκη της pitaka να μας πει πως είναι το grip ?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν το πήρα φίλε,απλά κάνω προθέρμανση διμηνου όπως σου ειπα...να ξέρουμε που βαδίζουμε....αλλα βλέπω να οδευω προς αυτή την λύση και του tab s3 που σου πα...και όχι προς note..

 

...ετσι λέω.. .με τα δεδομένα που βλέπω.. .

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...