Jump to content

[S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδια, θελω να αγορασω 2ο φορτιστη να τον εχω στο σπιτι της κοπελας μου. Ποιον μου προτεινεται; Αν εχετε καποιο link απο τον επισημο θα το προτιμουσα. Ευχαριστω

 

Αυτόν: http://www.e-shop.gr/samsung-charger-eta-u90e-2000mah-black-bulk-p-TEL.028611

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε S8+ Midnight Black έχω πάρει την κλασσική Nillkin Nature και τη Spigen Ultra Hybrid S https://www.spigen.com/collections/galaxy-s8-plus/products/galaxy-s8-plus-ultra-hybrid-s?variant=31741569025

 

Τις χρησιμοποιώ μόνο όταν είμαι στη δουλειά. Στο σπίτι και όταν βγαίνω εκτός πάντα σκέτο το κινητό. Είναι κόσμημα και χαίρεσαι να το νιώθεις.

 

Ευτυχώς για εμένα από το 2003 που χρησιμοποιώ κινητά με οθόνες αφής ούτε μία φορά δε μου έχει πέσει κανένα. 14 χρόνια ρεκόρ τώρα που το καλοσκέφτομαι. Βέβαια είμαι προσεκτικός μέχρι αηδίας.

 

Συμφωνώ, μόνο μία θήκη πουγκί για τη μεταφορά αν έχεις τσαντάκι για να μην έρθει σε επαφή με κλειδιά, κέρματα, κ.λ.π. και είσαι καλυμμένος.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, θελω να αγορασω 2ο φορτιστη να τον εχω στο σπιτι της κοπελας μου. Ποιον μου προτεινεται; Αν εχετε καποιο link απο τον επισημο θα το προτιμουσα. Ευχαριστω

Αυτός κάνει, αν και τον ψάχνω σε μαύρο (type c), fast charger

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/fortistes-kalodia/fortistis-prizas-samsung-ep-ta20ewecgww-mit-usb-c-leyko/prod8544281pp/

Εγώ θα έπαιρνα αυτόν, αλλά δεν κάνει type c καλώδιο αλλά το κλασσικό :)

https://www.skroutz.gr/s/8758675/Samsung-Wireless-Charging-Pad-Qi-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-Galaxy-S7-S7-Edge-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-EP-NG930BB.html#reviews

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Αυτός κάνει, αν και τον ψάχνω σε μαύρο (type c), fast charger

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/fortistes-kalodia/fortistis-prizas-samsung-ep-ta20ewecgww-mit-usb-c-leyko/prod8544281pp/

Εγώ θα έπαιρνα αυτόν, αλλά δεν κάνει type c καλώδιο αλλά το κλασσικό :)

https://www.skroutz.gr/s/8758675/Samsung-Wireless-Charging-Pad-Qi-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-Galaxy-S7-S7-Edge-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-EP-NG930BB.html#reviews

 

Εγώ φορτίζω κανονικά με τον δεύτερο.

Δεν περιλαμβάνει καλώδιο έτσι και αλλιώς.

Αν σε ενδιαφέρει μόνο ασύρματη φόρτιση δεν θα έχεις πρόβλημα.

Εγώ έχω συνδεμένο τον ασύρματο φορτιστή με τον φορτιστή του s7 edge και όλα καλά!

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Εγώ φορτίζω κανονικά με τον δεύτερο.

Δεν περιλαμβάνει καλώδιο έτσι και αλλιώς.

Αν σε ενδιαφέρει μόνο ασύρματη φόρτιση δεν θα έχεις πρόβλημα.

Εγώ έχω συνδεμένο τον ασύρματο φορτιστή με τον φορτιστή του s7 edge και όλα καλά!

 

Απλά εννοούσα αν πάει στη λύση ασύρματης φόρτισης, να του δώσω το link με το κλασικό καλώδιο. Έτσι και αλλιώς αφού είναι για άλλο σπίτι θα του χρειαστεί wall charger.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η ζελατίνα της samsung,κάθεται με θήκη;η υπάρχει θέμα;

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι για θήκη alcantara, δεν ξέρω πόσο ευαίσθητη θα ειναι στη βρωμιά και στα χέρια τωρα το καλοκαίρι με τον ιδρώτα, θα ήθελα τη γνώμη απο κάποιον που την εχει, αλλιώς παω για σιλικόνη.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η ζελατίνα της samsung,κάθεται με θήκη;η υπάρχει θέμα;

 

σε μενα υπηρχε θεμα με την spigen neo hybrid , και ετσι αγορασα την screenknight case fit και ολα οκ

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι ν αγοράσω το samsung DeX .. για να το χρησιμοποιήσω στο γραφείο σαν Remote Desktop Client...

 

Γνωρίζει κανένας αν οι εφαρμογές του android τρέχουν στο DeX ? πχ το microsoft RDP που έχω εγκαταστήσει στο S8 μου...

 

?

Link to comment
Share on other sites

σε μενα υπηρχε θεμα με την spigen neo hybrid , και ετσι αγορασα την screenknight case fit και ολα οκ

Παράγγειλα αυτή.

Ελπίζω να μην έχω θέμα.

http://plusmobi.net/Θηκη-Spigen-SGP-LIQUID-AIR-για-Galaxy-S8-ΔΙΑΦΑΝΗ-clear-case-thiki-theke-MAYPO-565CS21611-ΜΑΥΡΟ-ΜΑΥΡΟ-BLACK?search=Galaxy%20s8&page=2

 

Τώρα φοράω μία sbs,αλλά έχω θέμα με bleeding στο flash

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα εδώ και και 2 ημέρες τα skin από dbrand και slickwarps

 

43ef4c3f2b0d21b3a6809e7ac9022b3a.jpg

 

Είναι στα εξής 3 σχέδια.

 

1.Galaxy S8 Back Black Dragon

Galaxy S8 Front Top Red Carbon

Galaxy S8 Front Bottom Red Carbon

Galaxy S8Camera Red Carbon

 

2.GALAXY S8 NAKED WRAP(όπου μου δώσανε ένα δεύτερο για δώρο!)

 

3.ANIMALACTIC SERIES SKINS/WRAPS FOR GALAXY S8-BLACK PANTHERA

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η stock μεμβρανη ειναι απιθανη.Η συσκευασια εχει 2 τεμαχια και δεν εχει καμια σχεση με τη stock μεμβρανη του edge 7 1de23ed94e6cdd06c205ab5dd6ef69cc.jpg

 

Οταν εβαλες τη Samsung μεμβράνη, είχε φουσκάλες στην αρχή η εγω δεν την έβαλα καλά;

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει την Samsung Clear View Cover και εχω ενα θεματακι...οταν ειναι κλειστη, κλεινει και το AOD...για να ενεργοποιηθει πρεπει να πιεσω το ON;) Παιζει να ειναι ετσι?Η καποια ρυθμιση πρεπει να κανω?Δεν θυμαμαι καθολου ,πως ητανε στο S7edge γιατι δεν την χρησιμοποιησα και πολυ.
Link to comment
Share on other sites

Οταν εβαλες τη Samsung μεμβράνη, είχε φουσκάλες στην αρχή η εγω δεν την έβαλα καλά;

Ναι ειχε καμποσες.Θελει λιγο υπομονη για να φυγουν ολες.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

σε μενα υπηρχε θεμα με την spigen neo hybrid , και ετσι αγορασα την screenknight case fit και ολα οκ

 

Οταν εβαλες την original ζελατίνα της Samsung ειχε κάποιες φουσκάλες στην αρχή; Γιατι εμένα έχει. Μήπως εκανα κάτι λάθος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι ειχε καμποσες.Θελει λιγο υπομονη για να φυγουν ολες.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Οταν εβαλες τη Samsung μεμβράνη, είχε φουσκάλες στην αρχή η εγω δεν την έβαλα καλά;

Επειδή δεν τοποθετείται με νερο δεν θα φύγουν μόνες τους. Αν δεν έχει πάρει σκόνη πρέπει να σπρωξεις τον αερα μέχρι να βγει. Αν έχει πάρει σκόνη δυστυχώς....

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος εντυπώσεις απο την γνήσια πλάτη σιλικόνης ;με το original screen protector θα εχει θεμα ;
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Σε s8 με την θήκη σιλικόνης της samsung και το original screen protector δεν εχω κανενα θέμα απολύτως.... ταιριάζουν άψογα....

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε s8 με την θήκη σιλικόνης της samsung και το original screen protector δεν εχω κανενα θέμα απολύτως.... ταιριάζουν άψογα....

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ωραια ,το μεγαλωνει πολυ το τηλ η θηκη ;

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Ωραια ,το μεγαλωνει πολυ το τηλ η θηκη ;

 

Πρέπει να είναι σαν αυτή που πήρα εγώ την γνήσια alcantara και ναι δίνει όγκο αλλά δεν μπορώ να το έχω χωρίς θήκη.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι σαν αυτή που πήρα εγώ την γνήσια alcantara και ναι δίνει όγκο αλλά δεν μπορώ να το έχω χωρίς θήκη.

 

οκ ευχαριστω Μανωλη .την παρήγγειλα αλλα να ξερω περίπου τη να περιμένω:)καμια καλη διαφανη χωρις να δινει πολυ ογκο εβαλε κανεις ?η γνησια λεει η ειναι σκληρη και θα το γρατζουνίσει .

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Με το παρακάτω tempered glass και γνήσια θήκη πλάτης της samsung (σκληρό πλαστικό 20,00€) εδώ και 1 μήνα κανένα πρόβλημα.. Στα συν είναι ότι παρέλαβα από το κατάστημα και έγινε και τοποθέτηση...

http://mobilecity.gr/el/tempered-glass-samsung/8261-tempered-glass-03mm-9h-samsung-g955-galaxy-s8-plus-full-cover

Note 9
Link to comment
Share on other sites

Καθεται καλα το glass με τη θηκη?ρωταω γξατι κ γω αυτη τη θηκη εχω

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Με το παρακάτω tempered glass και γνήσια θήκη πλάτης της samsung (σκληρό πλαστικό 20,00€) εδώ και 1 μήνα κανένα πρόβλημα.. Στα συν είναι ότι παρέλαβα από το κατάστημα και έγινε και τοποθέτηση...

http://mobilecity.gr/el/tempered-glass-samsung/8261-tempered-glass-03mm-9h-samsung-g955-galaxy-s8-plus-full-cover

Mπορείς να βγάλεις καμια φώτο??

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...