Jump to content

[S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω στο αλλο μου κινητο εχω tempered δεν φαινεται καθολου δεν αφηνει δακτυλιες ειναι ομορφο τελειως. με την μεβρανη αυτη ολα τα αντιθετα στο σαμυ. δακτιλιες βρομια φαινεται χαλια οταν ειναι κλειστο το φαινομενο πορτοκαλιου δεν ξερω τι να πω... το καλο ειναι η αμεσοτητα και οτι δεν εχουν χαλασει τα χρωματα οπως λεγανε καποιοι
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η screenknight είναι μονο μπρος-πισω ή καλύπτει και το περιμετρικό πλαίσιο;

στο site γράφει full body αλλά μόνο μπροστά και πίσω δείχνει ζελατίνες

Link to comment
Share on other sites

η screenknight είναι μονο μπρος-πισω ή καλύπτει και το περιμετρικό πλαίσιο;

στο site γράφει full body αλλά μόνο μπροστά και πίσω δείχνει ζελατίνες

 

Μπρος πίσω μόνο. Το πλαίσιο δεν το καλύπτει!

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου φαινεται γιατι προφανες και δεν ειναι original,οι original παιζουν στις τιμες που τις βρηκες και εδω Ελλαδα

 

Δεν μου φαίνεται για original....

 

δεν ειναι γνησια αλλα αμα τις δειτε οπως της ειδα εγω διπλα διπλα ειναι ακριβως ιδιες και στην αφη

Edited by haritos14
Link to comment
Share on other sites

Μπρος πίσω μόνο. Το πλαίσιο δεν το καλύπτει!

 

μάλιστα.. σ ευχαριστώ

απλά ερασιτέχνες οι τύποι, άλλο λένε και άλλο πουλάνε.. full body σημαίνει όλο το κινητό, οχι μόνο μπρος-πισω:down:

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα ένα tempered της nilikkin το οποίο έχει κάτσει τέλεια. Μου έφεραν όμως και τη θήκη Spigen slim armor cs αλλά μου σηκώνει το τζαμακι. Αν αγοράσω τις επίσημες της Samsung θα έχω θέμα; μη δώσω ενα κάρο χρήματα και μου μείνει αμανάτι.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εχεις κανεις αυτες τις ζελατινες? ειναι case friendly? https://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=195987

στο ebay βλεπω αλλο κωδικό μήπως ειναι πιο αναβαθμισμενη αυτην του ebay? πιο καινούργια? Look at this on eBay http://www.ebay.co.uk/itm/122578188890

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nillkin Nature TPU &

Samsung Back Cover Clear. Έχει κάποιος τέτοια η τέτοιες θήκες να πει εντυπώσεις;;;

Ευχαριστώ

Edited by panoramix77
Link to comment
Share on other sites

Kατοχος s8plus εχω της Terrapin το Tempered Glass

(+) απροβληματιστη τοποθέτηση χωρίς φουσκάλες,τιμή 14 ευρώ,case friendly με spigen rugged armor η οποία είναι άψογη θήκη και πανέμορφη

(-) γυαλίζει,αφήνει δαχτυλιές και αλλοιώνει τα χρώματα

Δυστυχώς ψάχνω για άλλο γυαλι να συνδυάσω με αγαπημένη μου θήκη..

Τελικά υπάρχει δοκιμασμένα τελειο γυαλι?

Επίσης προτείνω της anker τα type-C PowerLine+ καλώδια!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έσπασε το τζαμακι της nilikkin. Γλυστράει και χώνεται κάτω από το laptop. Έσπασε στη γωνία. Δεν είχα καν καρδιά να το ακουμπήσω. Τι έδωσα σε άλλον να κάνει τη διάγνωση. Ευτυχώς το κινητό δεν έπαθε τίποτα. Θα δω τώρα τι θα αγοράσω. Μέχρι στιγμής φόραω μια Spigen και περιμένω το dragon skin της dbrand.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

προβλημα με την samsung ζελατινα την πεταει η spigen απο την μια μερια νομιζω οι ζελατινες της samsung κανουν μονο για τις θηκες της
Link to comment
Share on other sites

Πήρα από dbrant το leather skin. Εκπληκτικό στο μαύρο μου s8 plus.....0.1mm πιο πάνω από τη κάμερα κιόλας αν το ακουμπήσω σε τραπέζι.....

 

ειναι ευκολα να βαλεις μια φωτο φιλε?

Link to comment
Share on other sites

προβλημα με την samsung ζελατινα την πεταει η spigen απο την μια μερια νομιζω οι ζελατινες της samsung κανουν μονο για τις θηκες της

 

Με ζελατινη samsung και θηκη nillkin κανενα προβλημα!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι προτείνεται να βάλω κανένα καλό tempered glass η κανένα screen protector ?
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Αψογο είναι, σκέφτομαι αυτό ή το dragon μολις μου περάσει λιγο το χρώμα.

 

Το Dragon μήπως είναι λίγο ψεύτικο; το leather μου φαίνεται πιο κυριλέ

Link to comment
Share on other sites

Το Dragon μήπως είναι λίγο ψεύτικο; το leather μου φαίνεται πιο κυριλέ

Ναι σε αυτό ειχα ενδοιασμούς και επίσης σε καποιες φωτο μου αρέσει πολύ και σε κάποιες με χαλάει.

Link to comment
Share on other sites

Nillkin Nature TPU &

Samsung Back Cover Clear. Έχει κάποιος τέτοια η τέτοιες θήκες να πει εντυπώσεις;;;

Ευχαριστώ

 

Εγώ με Samsung Back Cover Clear σε orchid gray είναι ΠΟΛΥ ευχαριστημένος... Δεν προσδίδει όγκο και καλύπτει όλη τη η πλάτη και το πλαϊνό "σασί".... Δυστυχώς δεν έχω βρει ακομα κάποιο σοϊκό tampered glass που να κάνει.. (θερμή παράκληση) αν ξέρει κάποιος ας προτείνει ένα που να κάνει...

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 2 tempered glasses σε 1 εβδομάδα που κατάντησε αηδία να ραγιζουνε στις άκρες χωρίς να πέσει να πιεστεί και όλα τα ρήματα που υπάρχουν πήρα σήμερα το screen protector της Samsung. Πολύ εύκολη τοποθέτηση, χωρίς γυαλαδες η ίχνη από οτιδήποτε έκατσε πολύ καλά με την Spigen neo hybrid και ηρέμησα. Αν ποτέ υπάρξει καλό glass....let me know.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...