Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό πρέπει να έχει να κάνει με την RCS λειτουργία που έχει / υποστηρίζει η Vodafone και όχι για τον τύπο και το σύνολο των χαρακτήρων που το έχω δει κάπου αλλού. (Έχω τη συσκευή σπίτι και δε μπορώ το ψάξω).

 

Πριν είχα το a3 2017 και με την ίδια κάρτα Vodafone που εχω και τώρα. κάτι έκανε η σαμσουγκ στο s8 μάλλον και είναι μόνιμα ενεργοποιημένο. και αν είναι όντως αυτό που λέω τη πατήσαμε,γιατί 2 μέρες που το είχα ανοίξει στο a3 2017 ,μου την έσκισε τη μπαταρια

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Παράξενο, έχεις την τελευταία έκδοση; Δεν ξέρω αν κάνει κάποια διαφορά αλλά έχω το S8+

 

dec1c168636ccaaed2eb605917d4344f.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

H επιλογή "Σάρωση κοντινών συσκευών" σε τι χρησιμεύει;

Link to comment
Share on other sites

Αν θελεις πχ να χρησιμοποιησεις smart tv να συνδεσεις ως οθονη στο κινητο. Εγω την εχω off...

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα έχει αυτήν την επιλογή... Περίεργο γιατί ούτε η αναβάθμιση του Σεπτεμβρίου μου έχει έρθει ακόμη... :ninja:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα έχει αυτήν την επιλογή... Περίεργο γιατί ούτε η αναβάθμιση του Σεπτεμβρίου μου έχει έρθει ακόμη... :ninja:

 

Δεν είναι θέμα έκδοσης μηνός Σεπτεμβρίου, η εφαρμογή την είχε τη ρύθμιση

απ' την αρχή η οποία και αναβαθμίζεται τακτικά από τη Sammy. Και στο 9άρι

το ίδιο είναι.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε σημερα η ενημερωση Σεπτεμβριου για Ελληνικο S8....

 

 

Edit: Ολα ΟΚ με την αυτονομια προς το παρων..Emoji και slow motion δεν ασχολουμαι καν, αχρηστα για μενα....

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Έκανα emoji για δοκιμή, ντάξει φάση έχει, αλλά σιγά μη το στείλω ποτέ

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση.. Έχω στο σαλόνι το ρουτερ και στο κέντρο του σπιτιού repeater. Έχω φουλ σημα σε όλο τ σπίτι ΑΛΛΑ όταν πάω στο δωμάτιο στην άλλη άκρη του σπιτιού τις περισσότερες φορές δεν αλλάζει μόνο του στο repeater με αποτέλεσμα να μένω με καμιά γραμμή WiFi.. Χωρίς όμως να κάνει αποσύνδεση. Κάποιες φορές αλλάζει μόνο του τη συχνότητα και έχω φουλ WiFi παντού.. Το όνομα είναι ίδιο εννοείται και στο repeater
Link to comment
Share on other sites

πως το κατεβάζω από το smart switch?

Εγκαθιστας το Smart Switch στο PC,συνδεεις το κινητο,το αναγνωριζει και σου εμφανιζει το update.Θελει τη στοιχειωδη προσοχη στα βηματα που θ ακολουθησεις.Αλλα αφου αρχισε να σκαει μυτη ΟΤΑ,κανε λιγο υπομονη.

Link to comment
Share on other sites

Εγκαθιστας το Smart Switch στο PC,συνδεεις το κινητο,το αναγνωριζει και σου εμφανιζει το update.Θελει τη στοιχειωδη προσοχη στα βηματα που θ ακολουθησεις.Αλλα αφου αρχισε να σκαει μυτη ΟΤΑ,κανε λιγο υπομονη.

Δεν είναι ακόμα διαθέσιμο για Vodafone και Cosmote ούτε μέσω Smart switch. Μη μας δίνεις άδικα ελπίδες. :)

 

Μετά από πολύ καιρό αξιώθηκα χθες να εγκαταστήσω τις εφαρμογές της Smasung Good Lock, task changer, edge lightning + κλπ. Κατέβασα από Sammobile και επειδή με ταλαιπώρησαν λίγο στην αρχή να ενημερώσω και τους υπόλοιπους ότι για να δείτε τα Settings τους σε κάποιες χρειάζεται να κατεβάσετε και το Activity manager από Playstore

Edited by djdoc72
Finally fiber 100 :!:
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ακόμα διαθέσιμο για Vodafone και Cosmote ούτε μέσω Smart switch. Μη μας δίνεις άδικα ελπίδες. :)

 

Μετά από πολύ καιρό αξιώθηκα χθες να εγκαταστήσω τις εφαρμογές της Smasung Good Lock, task changer, edge lightning + κλπ. Κατέβασα από Sammobile και επειδή με ταλαιπώρησαν λίγο στην αρχή να ενημερώσω και τους υπόλοιπους ότι για να δείτε τα Settings τους σε κάποιες χρειάζεται να κατεβάσετε και το Activity manager από Playstore

Eκτος αν εννοεις branded firmware.Eγω cosmote ειμαι.Νομιζεις ψευδομαι?

Link to comment
Share on other sites

Eκτος αν εννοεις branded firmware.Eγω cosmote ειμαι.Νομιζεις ψευδομαι?

Δεν έχει να κάνει με το δίκτυο που είσαι αλλά από το είδος της συσκευής. Όσοι την πήραν μέσω Cosmote δεν είναι EUR όπως προφανώς η δική σου. Δεν είπα ότι ψεύδεσαι και γι'αυτό έβαλα το χαμόγελο δίπλα, αλλά όλοι έτοιμοι για παρεξήγηση είμαστε. :(

Πολύ ασχολήθηκα.

Finally fiber 100 :!:
Link to comment
Share on other sites

Mόλις ήρθε το update σε Πορτογαλική συσκευή....

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

Από το csc.

Το πρώτο 3ψηφιο είναι η εθνικότητα της σιμ που έχεις μέσα, το δεύτερο δείχνει με ποια χώρα θα αναβαθμίζεται και το τρίτο για ποια χώρα προοριζόταν.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από το csc.

Το πρώτο 3ψηφιο είναι η εθνικότητα της σιμ που έχεις μέσα, το δεύτερο δείχνει με ποια χώρα θα αναβαθμίζεται και το τρίτο για ποια χώρα προοριζόταν.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

και που το βρισκω το csc?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε BTU πήρατε την τελευταία αναβάθμιση;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...