Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα και χρονιά πολλά.. συγνώμη που επεμβαίνω αλλά αυτό που λέει ο Θάνος είναι

Ποια ακριβώς rom έχει το κινητό σου ?

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν καταλαβαίνω τι λες Θάνο, μαμά είναι το τηλέφωνο δεν έχω αλλάξει κάτι, αναβαθμίσεις της εταιρίας βάζω μόνο!

 

Ποιας χώρας ειναι η rom εννοώ... αμα ειναι αγορασμένο απο τα επίσημα μαγαζιά λιανικής τότε εχεις ελληνική rom!

Αν ειναι απο skroutz έχεις κάποιας άλλης χώρας της EE.

Link to comment
Share on other sites

Αχά Οκ, καταστήματος είναι αλλά υπάρχει κάποιος τρόπος να το δω αυτό?
Phone info απο το play store

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Εγώ κοίταξα το δικό μου και λέει CSC Ουγγαρία Τι λέτε να σημαίνει αυτό? Μειονεκτώ σε κάτι από τα ελληνικά ? το έχω πάρει απο Skroutz
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Εγώ κοίταξα το δικό μου και λέει CSC Ουγγαρία Τι λέτε να σημαίνει αυτό? Μειονεκτώ σε κάτι από τα ελληνικά ? το έχω πάρει απο Skroutz

 

Ολοι απο skroutz ξένης χώρας έχουν... οχι δεν μειονεκτεις σε κατι απλα εξαρτάται ανα αργούν ή οχι τα updates για αυτήν την χώρα!!!

Η ανα εχει καποια κολλήματα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πότε παρουσιάστηκε το S8 plus;

 

Λόγω ημερών ψηνομαι να το τσιμπήσω αλλά από την άλλη το S9+ μάλλον δεν θα καθυστερήσει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πότε παρουσιάστηκε το S8 plus;

 

Λόγω ημερών ψηνομαι να το τσιμπήσω αλλά από την άλλη το S9+ μάλλον δεν θα καθυστερήσει πολύ.

Σύμφωνα με το gsmarena Μάρτιο.

 

Στάλθηκε από το XT1650 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχει κάποιος στο τηλέφωνο του, τσιπακι snapdragon ή επειδή είμαστε ολοι απο ευρωπαϊκές χωρες εχουμς ολοι Exynos?.

Το ρωταω γιατι εμαθα κ διαβασα πως τα αμερικανικα μετην πλακέτα snapdragon, εχουν και ραδιόφωνο.

Υπαρχουν πολλες συζητήσεις στο net.

 

Η δικιαμου συσκευή που ειναι απο Ιταλία εχει τσιπακι Exynos

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Εχει κάποιος στο τηλέφωνο του, τσιπακι snapdragon ή επειδή είμαστε ολοι απο ευρωπαϊκές χωρες εχουμς ολοι Exynos?.

Το ρωταω γιατι εμαθα κ διαβασα πως τα αμερικανικα μετην πλακέτα snapdragon, εχουν και ραδιόφωνο.

Υπαρχουν πολλες συζητήσεις στο net.

 

Η δικιαμου συσκευή που ειναι απο Ιταλία εχει τσιπακι Exynos

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

 

Ευρώπη έρχονται με exynos. Snap Αμερική

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

coulis εχω τη εκδοση (G9550)snapdaragon 835,6gb ram.εχει κανονικα ραδιοφωνο!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

coulis εχω τη εκδοση (G9550)snapdaragon 835,6gb ram.εχει κανονικα ραδιοφωνο!

Έτσι το αγόρασες ή την εβαλες εσύ?

Ειμαι λάτρης του ραδιοφωνου (οχι μεσω νετ) και ανίδεος απο ροοτ

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Έτσι το αγόρασες ή την εβαλες εσύ?

Ειμαι λάτρης του ραδιοφωνου (οχι μεσω νετ) και ανίδεος απο ροοτ

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

 

Ο ernesto1983 (όπως και εγώ) έχουμε την έκδοση από Hong Kong που έχει τον Snap αντί του Εxynos, άρα και με ραδιόφωνο. Μπορείς να τη βρεις αυτή την έκδοση της συσκευής για αγορά αλλά λίγο πιο ψηλά από την ευρωπαϊκή και φυσικά χωρίς εγγύηση.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

τα καλά της νέας μπαταρίας δωρεάν στα πλαίσια της αλλαγής της.οθόνης 2b796d17798644a670001daeb24393ee.jpg884242a5852a466d056fef41c5f04c07.jpg

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια πολλά παιδιά.Ο φορτιστής του κινητού καλύπτετε κανονικά από την εγγύηση έτσι?Γιατί χθες το βραδύ μετά από μόλις δυο φορτίσεις που έχει κάνει έκανε μπαμ και δεν φορτίζει πια το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Για 6 μηνες απο την αγορα εισαι καλυμμενος. Ετσι μου ειπαν πριν κανενα μηνα που πηγα και μου αλλαξανε καλωδιο, μιας και στη δικη μου περιπτωση μονο αυτο ηταν το προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πιθανότατα θα έχει απαντηθεί ήδη αλλά ας με συγχωρήσετε δεν υπάρχει με τίποτα χρόνος να τσεκάρω όλο το νήμα όσο και αν θα το ήθελα.

Έχω παρατηρήσει πως στην εφαρμογή SMS κάποιες φορές τα μηνύματα έχουν όριο 160 και είναι το κείμενο σε ένα κίτρινο πλαίσιο ενώ κάποιες φορές είναι σε πράσινο πλαίσιο και το όριο χαρακτήρων είναι 900+ . Γνωρίζει κάποιος να μου εξηγήσει τον λόγο ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων και Χρόνια Πολλά σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πιθανότατα θα έχει απαντηθεί ήδη αλλά ας με συγχωρήσετε δεν υπάρχει με τίποτα χρόνος να τσεκάρω όλο το νήμα όσο και αν θα το ήθελα.

Έχω παρατηρήσει πως στην εφαρμογή SMS κάποιες φορές τα μηνύματα έχουν όριο 160 και είναι το κείμενο σε ένα κίτρινο πλαίσιο ενώ κάποιες φορές είναι σε πράσινο πλαίσιο και το όριο χαρακτήρων είναι 900+ . Γνωρίζει κάποιος να μου εξηγήσει τον λόγο ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων και Χρόνια Πολλά σε όλους!

 

Μήπως στα 900+ σου έχει γυρίσει σε mms???

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μήπως στα 900+ σου έχει γυρίσει σε mms???

 

Το σκέφτηκα όμως δεν έχει λογική καθώς το κάνει μέσα στην ίδια συζήτηση και επίσης δεν έχει κάποιο συνημμένο στο κείμενο ή κάποιο emoticon το οποίο θα δικαιολογούσε τέτοια αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτηκα όμως δεν έχει λογική καθώς το κάνει μέσα στην ίδια συζήτηση και επίσης δεν έχει κάποιο συνημμένο στο κείμενο ή κάποιο emoticon το οποίο θα δικαιολογούσε τέτοια αλλαγή.

 

Αν θυμάμαι υπάρχει ρύθμιση να μετατρέπεται αυτόματα σε mms. Αυτό μπορεί να γίνει με την επισύναψη ενός αρχείου, ΙΣΩΣ όμως να γίνεται και με τον μεγάλο αριθμό γραμμάτων. Άρχισε να γράφεις ένα SMS και παρατήρησε πότε αλλάζει χρώμα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά, για να έχει κανείς το VoLTE της cosmote πρέπει να περάσει όλη η rom η μόνο το csc αρκεί; ευχαριστώ πολύ

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά, για να έχει κανείς το VoLTE της cosmote πρέπει να περάσει όλη η rom η μόνο το csc αρκεί; ευχαριστώ πολύ

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Rom μεσο ODIN και βάζουμε το Csc και όχι το home_csc!

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση Δεκεμβρίου..Γερμανίας6e82d1f3dbdaf2b87d1b126a996b3c65.jpg4c7ad715dba8dd60521c940d5be19d51.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...