Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι αυτό είναι... Μάριε έχεις κι εσύ το ίδιο πρόβλημα;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Βλάση δεν ασχολήθηκα, το έχω μόνο στα σμς που πάλι σπάνια λαμβάνω και μου δουλεύει εμένα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια,,επειτα απο 5 μηνες με το 7αρι edge μεταπηδησα στο 8+,,καλως σας βρηκα,,καλες και απροβληματιστες μερες να εχουμε!! μακαρι να εκανα σωστη επιλογη!καποια βασικα που θα πρεπει να κανω σαν νεα συσκευη και δεν τα ειχε το 7αρι??ευχαριστω προκαταβολικα!
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη τούμπα σήμερα για την συσκευή.

Έσκασε κάτω σαν καρπούζι στο πλακάκι από 60-70 πόντους :lol:

Ο θόρυβος, σαν να τράκαρε τανκ σε τοίχο! Ζημιά, τίποτα.

Λίγο σαν γδαρσιμο κάτω δίπλα στο ηχείο.

 

Εγώ πήγα να βγάλω φωτογραφία το μετρητή της ΔΕΗ και καθώς άνοιγα το κουτί φύλαξης μου φεύγει από ύψος 1:70 και πέφτει σε πλακάκι σαγρέ. Άλλαξα 3 χρώματα από το άγχος και την τρομάρα μου να το βλέπω να πέφτει, σαν από αργή σκηνή της ταινίας Matrix :wacko:. Τη γλύτωσα φθηνά με ένα μικρό γδάρσιμο στην εγκοπή της τρύπας για το hands free.

 

Πάντως για curved καταστάσεις και γυαλιά μπρος πίσω νομίζω ότι το τηλέφωνο είναι καλοφτιαγμένο.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα να βγάλω φωτογραφία το μετρητή της ΔΕΗ και καθώς άνοιγα το κουτί φύλαξης μου φεύγει από ύψος 1:70 και πέφτει σε πλακάκι σαγρέ. Άλλαξα 3 χρώματα από το άγχος και την τρομάρα μου να το βλέπω να πέφτει, σαν από αργή σκηνή της ταινίας Matrix :wacko:. Τη γλύτωσα φθηνά με ένα μικρό γδάρσιμο στην εγκοπή της τρύπας για το hands free.

 

Πάντως για curved καταστάσεις και γυαλιά μπρος πίσω νομίζω ότι το τηλέφωνο είναι καλοφτιαγμένο.

με ποια θηκη;
Link to comment
Share on other sites

Καλά σταθήκαμε τυχεροί και οι δύο βέβαια, γιατί λογικά και το δικό σου έπεσε κάθετα και το σημείο πρόσκρουσης ήταν κάτω στο σασί.

Γιατί αν δεις πως γίνεται θρύψαλα αν πέσει με την οθόνη.. τίποτα δεν μένει :lol:

 

Για το edge lightning παιδιά, κι εγώ προσπαθούσα να το κάνω να δουλέψει για κάποιο διάστημα, αλλά δεν τα κατάφερα.

Σταμάτησα να ασχολούμαι βέβαια όταν κατάλαβα πόσο χρόνο χάνω για κάτι το οποίο θεωρείται ευκολία, αλλά τελικά σου τρώει την ψυχή..

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

σκυλι μαυρο δηλαδη

 

Ναι ρε! έπεσε και ΔΕΝ έσπασε. Αυτό είναι είδηση.:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε! έπεσε και ΔΕΝ έσπασε. Αυτό είναι είδηση.:p
δεν σπαει δεν σκαει τι αλλο θελετε ρε..:lol:
Link to comment
Share on other sites

Είναι η εβδομάδα των πτωσεων....και εμένα μου έπεσε χθες από 1 μέτρο ύψος με την πλάτη και κατέληξε με την οθόνη αλλά η Nillkin Frosted μαζί με την screenknight έκαναν καλά την δουλειά τους... Ούτε ψεγάδι...

Και φίλου μου χθες του έπεσε με θήκη και tempered glass και χωρίς να πάθει τίποτα ξεκίνησε να του κάνει αυτά τα κολλήματα που έχουν και πολλοί άλλοι με την εστίαση της κάμερας που κολλάει και τα δείχνει όλα θολά μέχρι να κουνήσεις απότομα το τηλέφωνο...

Ολα αυτά δείχνουν ξεκάθαρα ότι είναι προμελετημενο σχέδιο της Samsung λόγω κυκλοφορίας του NOTE 8

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Αν και ημουν ησυχος για μηνες,οτι ειμαι μια χαρα με το s7 edge μου,το s8 ειναι τηλεκοντρολ και φτιαχνομουν οτι φετος δεν θα χαλασω λεφτα,εκανα το λαθος και πηγα σημερα απο το public.

Τα ειδα και τα 2 και ασχοληθηκα για λιγη ωρα μαζι τους.

Νταξει μια χαρα ειμαι δεν τρελαθηκα κιολας,το plus γκουμουτσα κι ασχημο και το μικρο τηλεκοντρολ.

Τελος παντων μην τα πολυλεω δεκτη ανταλλαγη το s7 edge μου και το tab s2 9.7" με S8 +.

:lol::lol::lol::lol:

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε! έπεσε και ΔΕΝ έσπασε. Αυτό είναι είδηση.:p
Χωρίς θήκη, καμπύλη στο γυαλί μπρος πίσω, ε όσο να πεις Γιάννη μου, είναι είδηση :)

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς θήκη, καμπύλη στο γυαλί μπρος πίσω, ε όσο να πεις Γιάννη μου, είναι είδηση :)

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

H καμπύλη στο γυαλί είναι το πρόβλημα, όταν όμως λέμε ότι η συσκευή είναι εύθραστη, κάποιοι λένε ότι έχουμε πάρκινσον :lol:

Τέλος πάντων, ευτυχώς, κανείς δεν πάει για οθόνη σήμερα. :D

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

H καμπύλη στο γυαλί είναι το πρόβλημα, όταν όμως λέμε ότι η συσκευή είναι εύθραστη, κάποιοι λένε ότι έχουμε πάρκινσον :lol:

Τέλος πάντων, ευτυχώς, κανείς δεν πάει για οθόνη σήμερα. :D

 

Εμένα παιδια την τέταρτη μέρα που το πήρα.το βάζω στο ντουλάπι μου σε επίπεδο ουτε καν εγερνε.γυμνο και γυρνάω να παω να πάρω την θήκη την uag . Και ακούω ένα μπας από τα 2 μέτρα.δεν έπαθε τίποτα.μονο 2 αραχνιες στην οθονη. Και πραγματικά έσκασα.γιατι τα πουλάω μετά από 4 .5 μηνες.και τώρα δεν ξέρω πόσο θα το δωσω . Λογο οτι θα παρω το note 8.βέβαια έχω κάνει ασφάλεια στο media mark που το πήρα αλλα πόσο να το βαλω για πούλημα λέτε?.

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Εμένα παιδια την τέταρτη μέρα που το πήρα.το βάζω στο ντουλάπι μου σε επίπεδο ουτε καν εγερνε.γυμνο και γυρνάω να παω να πάρω την θήκη την uag . Και ακούω ένα μπας από τα 2 μέτρα.δεν έπαθε τίποτα.μονο 2 αραχνιες στην οθονη. Και πραγματικά έσκασα.γιατι τα πουλάω μετά από 4 .5 μηνες.και τώρα δεν ξέρω πόσο θα το δωσω . Λογο οτι θα παρω το note 8.βέβαια έχω κάνει ασφάλεια στο media mark που το πήρα αλλα πόσο να το βαλω για πούλημα λέτε?.

 

Λίγο το λες αυτό; :p

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παιδια την τέταρτη μέρα που το πήρα.το βάζω στο ντουλάπι μου σε επίπεδο ουτε καν εγερνε.γυμνο και γυρνάω να παω να πάρω την θήκη την uag . Και ακούω ένα μπας από τα 2 μέτρα.δεν έπαθε τίποτα.μονο 2 αραχνιες στην οθονη. Και πραγματικά έσκασα.γιατι τα πουλάω μετά από 4 .5 μηνες.και τώρα δεν ξέρω πόσο θα το δωσω . Λογο οτι θα παρω το note 8.βέβαια έχω κάνει ασφάλεια στο media mark που το πήρα αλλα πόσο να το βαλω για πούλημα λέτε?.

Μετά από πτώση 2 μέτρων και 2 ολόκληρες αραχνιες στην οθόνη φίλε μου με 120, 150€ είσαι μια χαρά... Χαχαχαχαχα

Εκτός βέβαια αν εντελώς κατά λάθος πέσει η οθόνη του κινητού σου πάνω σε κανένα σφυρί και πας με την ασφάλεια για αντικατάσταση οθόνης...

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Εμένα παιδια την τέταρτη μέρα που το πήρα.το βάζω στο ντουλάπι μου σε επίπεδο ουτε καν εγερνε.γυμνο και γυρνάω να παω να πάρω την θήκη την uag . Και ακούω ένα μπας από τα 2 μέτρα.δεν έπαθε τίποτα.μονο 2 αραχνιες στην οθονη. Και πραγματικά έσκασα.γιατι τα πουλάω μετά από 4 .5 μηνες.και τώρα δεν ξέρω πόσο θα το δωσω . Λογο οτι θα παρω το note 8.βέβαια έχω κάνει ασφάλεια στο media mark που το πήρα αλλα πόσο να το βαλω για πούλημα λέτε?.
αφου εχεις ασφαλεια και ειναι για πουλημα μια ειναι η λυση...
Link to comment
Share on other sites

αφου εχεις ασφαλεια και ειναι για πουλημα μια ειναι η λυση...

 

Καλα της αραχνιες μονο εγω την με βλέπω ετσι.χχαχαχαχαχχα

 

Αυτό θα το αφήσω στον επόμενο.δεν μου παει η καρδια εμενα.

Edited by nikosz75013
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Καλα της αραχνιες μονο εγω την με βλέπω ετσι.χχαχαχαχαχχα

 

Αυτό θα το αφήσω στον επόμενο.δεν μου παει η καρδια εμενα.

ευκαιρια ειναι τωρα κανε ενα χαμερ τεστ να δουμε αντοχες:p
Link to comment
Share on other sites

ευκαιρια ειναι τωρα κανε ενα χαμερ τεστ να δουμε αντοχες:p

 

Χαχχαχα εισαι τρελοςςςςςς...... 900 ευρο χάμερ τεστ.χαχαχαχα ασε το για τον επόμενο..

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Χαχχαχα εισαι τρελοςςςςςς...... 900 ευρο χάμερ τεστ.χαχαχαχα ασε το για τον επόμενο..
θα σε κανουμε και επιτημο μελος του my phone μετα..καλα πως κανεις ετσι εκει που ειναι να το δωσεις 140-150 ευρω αν ειναι το παιρνω εγω τοσο και του κανω εγω το τεστακι αφου δεν σου παει η καρδια εσενα ,εγω να βοηθησω θελω χαχαχα
Link to comment
Share on other sites

δεν σπαει δεν σκαει τι αλλο θελετε ρε..:lol:

 

και να μην λυγίζει όπως κάποια άλλα :rolleyes:

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

και να μην λυγίζει όπως κάποια άλλα :rolleyes:

 

Και να μην το πιάνεις με ειδικό τρόπο για να έχεις καλό σήμα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

θα σε κανουμε και επιτημο μελος του my phone μετα..καλα πως κανεις ετσι εκει που ειναι να το δωσεις 140-150 ευρω αν ειναι το παιρνω εγω τοσο και του κανω εγω το τεστακι αφου δεν σου παει η καρδια εσενα ,εγω να βοηθησω θελω χαχαχα

 

Χαχχαχα θεος.. 255 εχει ολόκληρη οθόνη μαζί με το σώμα..

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...