Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του


Alphaleader
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας

υπαρχη κανα site ( root ) που μπορω να δω διαφορα roms , apps , κλπ ;

 

Το site που ασχολείται κατεξοχήν με mods/roms κτλ...

Είναι το xda και κυρίως το forum του.

 

Κατά τ'άλλα, καλό είναι να πας στο myphone στο αντίστοιχο μέρος με το κινητό σου για να ρωτήσεις πιό ειδικά.

Αν έχεις το Optimus 2X μπες εδώ και ρώτα ΑΦΟΥ πρώτα διαβάσεις την πρώτη σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

εννοεις βιντεο-κλησεις ετσι? Το κατεβασα και δεν μου βγαλε βιντεο...Μηπως ειναι για συγκεκριμενα κινητα?Κατι τετοιο διαβασα αν δεν απατομαι

 

Η Skype εφαρμογή - η επίσημη από το Market - δίνει τη δυνατότητα βιντεοκλήσεων αυτή τη στιγμή μόνο στο Nexus S.

Παρόλα αυτά έχει παραμετροποιηθεί από διάφορους και δουλεύει και σε διάφορες άλλες συσκευές. Ποια είναι η δικιά σου;

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Σαν ομοιοπαθής και εγώ, ζητάω την βοήθεια σας. Έχω μέσο kies (Firmware 2.3.3 & Gingerbread BVJV7)

Το πρόβλημα είναι ότι πλέον δεν υπάρχει ΕΛΛΗΝΙΚΟ μενού και το σημαντικότερο 3 φορές είχα battery drain και το κινητό έσβησε από 100% φορτισμένο κατά την διάρκεια της νύχτας με δυσάρεστες συνέπειες για την δουλειά μου.

Ποια Rom μου προτείνετε όπου θα εξαλειφθεί το πρόβλημα της μπαταρίας και θα έχει ελληνικό μενού το κινητό (αν είναι εφικτό). Με ενδιαφέρει η αξιοπιστία και ας μην είναι η πιο "φρέσκια". Έχω βαρεθεί να κάνω restart προληπτικά για να κλείνω ενεργοβόρες εφαρμογές του παρασκηνίου που τις παρακολουθώ με το Watchdog.

Ένας φίλος μου προτείνει την xxjvq. Εσείς ποια έχετε εγκαταστήσει μέσο odin και λύσατε το πρόβλημα????

Αν μπορείτε πείτε μου που θα βρω και το LINK για να κατεβάσω την αντίστοιχη ROM.....

Από εδώ (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=846913) ??? Ευχαριστώ προκαταβολικά

Η ρομ που σου προτείνω και εγώ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ (μιλάμε για το galaxy s-μην δημιουργήσω παρερμηνείες:lol:) είναι η JVQ! Την έχω αρκετό καιρό για να μπορώ να διαβεβαιώσω οτι ΠΡΩΤΗ φορά σε gingerbread ΔΕΝ έχω battery drain! Και έχω δοκιμάσει πολλές 2.3.3 προγενέστερα! Οπότε πέρασε την άφοβα! Και όσο για τα Ελληνικά: έχει Ελληνικό μενού και για πληκτρολόγιο/swype μέσω του οδηγού για νέους χρήστες εδώ (απευθείας λινκ: για πληκτρολόγιο εδώ, swype εδώ) τα περνάς εύκολα & γρήγορα...

 

Το λινκ που δίνεις για την JVQ είναι μια χαρά (επίσης για deodexed εδώ). Επίσης για στοκ firmware έχε υπόψει και το samfirmware.com!

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Το site που ασχολείται κατεξοχήν με mods/roms κτλ...

Είναι το xda και κυρίως το forum του.

 

Κατά τ'άλλα, καλό είναι να πας στο myphone στο αντίστοιχο μέρος με το κινητό σου για να ρωτήσεις πιό ειδικά.

Αν έχεις το Optimus 2X μπες εδώ και ρώτα ΑΦΟΥ πρώτα διαβάσεις την πρώτη σελίδα.

σ ευχαριστω

 

Edit: ξερει κανεις πως μπορω να κατεβασω δωρεαν app τα οποια ομος ειναι για πληρομη ;

Edited by Villis
Αντί για συνεχόμενα post μπορείς να χρησιμοποιήσεις το κουμπί τροποποίηση ;)
Link to comment
Share on other sites

O μόνος τρόπος είναι να τις πληρώσεις!

Για πλάγιους τρόπους απόκτησης "σπασμένων" εφαρμογών, δεν επιτρέπεται η συζήτηση στους χώρους του myphone ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Θέλω να μπω στο club των Android Smartphones αλλά χάθηκα λίγο.Σαν συσκευές μου αρέσουν περισσότερο nexus s και optimus black.

 

Λοιπόν έχουμε και λέμε

 

1.Τι είναι αλλαγή του launcher και πως το κάνουμε?

2.Τι σημαίνει κάνω root για το Adfree? Πως γίνεται?

3.Τι σημαίνει φλασάρω την official rom(να υποθέσω ,κρατάω backup το OS?) ,και πως το κάνω? Που βρίσκω άλλα λειτουργικά?

4.Τι είναι το MIUI?

5.Σαν συσκευή τι παραπάνω προσφέρει το nexus s από τα άλλα android κινητα με ίδια hardware χαρακτηριστικά και πιο συγκεκριμένα με το optimus black? Δε μιλάω για οθόνες,ηχεία,ράδιο,αποθηκευτικό χώρο κλπ. (πχ υπαρχουν ασυμβατότητες επεξεργαστή με άλλα λειτουργικά? με Java? με adobe flash? και άλλα τέτοια..

6.Γιατί διαβάζω ότι το nexus απευθύνεται περισσότερο για developers?Μπορείς να το πειράξεις πιο εύκολα από τα άλλα? Τα άλλα κινητά είναι κλειδωμένα κάπως και δεν είναι προσβάσημα για παραμετροποίηση?

7.Το bootloader που είναι ή ήταν κλειδωμένο στα HTC είναι και στα LG,Samsung?

8.που θα έχω δυσκολίες στη παραμετροποίηση αν προτιμήσω το Optimus Black ή κάποιο παραπλήσιο?

9.Θα μπορώ να βλέπω live stream videos με αυτά τα δύο?(πχ το live stream TV του ΑΝΤ1 και τα υπόλοιπα videos λειτουργούν και παίζουν κανονικά μέσα στη σελίδα ή χρειάζεται κάποιο πρόγραμμα? - Εδώ παρακαλώ να απάντήσει όποιος το έχει δοκιμάσει,όχι απαραίτητα του ANT1!! )

10.Τα flash videos/εφαρμογές θα παίζουν μέσα στις σελίδες?

11.Θα μπορώ να βάλω και Windows phone 7?

12.Τα κινητά άλλων εταιριών θα έχουν πλήρη υποστήριξη με official updates της google όπως το nexus?

 

Ίσως είναι χιλιοαπαντημένα αυτά που ζητάω αλλά λόγω περιορισμένου χρόνου δεν έχω ψάξει πολύ για να τα συγκεντρώσω όλα αυτά.. Όπως και να χει ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Θέλω να μπω στο club των Android Smartphones αλλά χάθηκα λίγο.Σαν συσκευές μου αρέσουν περισσότερο nexus s και optimus black.

 

Λοιπόν έχουμε και λέμε

 

1.Τι είναι αλλαγή του launcher και πως το κάνουμε?

2.Τι σημαίνει κάνω root για το Adfree? Πως γίνεται?

3.Τι σημαίνει φλασάρω την official rom(να υποθέσω ,κρατάω backup το OS?) ,και πως το κάνω? Που βρίσκω άλλα λειτουργικά?

4.Τι είναι το MIUI?

5.Σαν συσκευή τι παραπάνω προσφέρει το nexus s από τα άλλα android κινητα με ίδια hardware χαρακτηριστικά και πιο συγκεκριμένα με το optimus black? Δε μιλάω για οθόνες,ηχεία,ράδιο,αποθηκευτικό χώρο κλπ. (πχ υπαρχουν ασυμβατότητες επεξεργαστή με άλλα λειτουργικά? με Java? με adobe flash? και άλλα τέτοια..

6.Γιατί διαβάζω ότι το nexus απευθύνεται περισσότερο για developers?Μπορείς να το πειράξεις πιο εύκολα από τα άλλα? Τα άλλα κινητά είναι κλειδωμένα κάπως και δεν είναι προσβάσημα για παραμετροποίηση?

7.Το bootloader που είναι ή ήταν κλειδωμένο στα HTC είναι και στα LG,Samsung?

8.που θα έχω δυσκολίες στη παραμετροποίηση αν προτιμήσω το Optimus Black ή κάποιο παραπλήσιο?

9.Θα μπορώ να βλέπω live stream videos με αυτά τα δύο?(πχ το live stream TV του ΑΝΤ1 και τα υπόλοιπα videos λειτουργούν και παίζουν κανονικά μέσα στη σελίδα ή χρειάζεται κάποιο πρόγραμμα? - Εδώ παρακαλώ να απάντήσει όποιος το έχει δοκιμάσει,όχι απαραίτητα του ANT1!! )

10.Τα flash videos/εφαρμογές θα παίζουν μέσα στις σελίδες?

11.Θα μπορώ να βάλω και Windows phone 7?

12.Τα κινητά άλλων εταιριών θα έχουν πλήρη υποστήριξη με official updates της google όπως το nexus?

 

Ίσως είναι χιλιοαπαντημένα αυτά που ζητάω αλλά λόγω περιορισμένου χρόνου δεν έχω ψάξει πολύ για να τα συγκεντρώσω όλα αυτά.. Όπως και να χει ευχαριστώ.

 

1) Εγκαθιστάς κάποιο πρόγραμμα που κάνει αυτή τη δουλειά (Κατηγοριοποιημένη λίστα εφαρμογών Android)

2) Root είναι το γίνεις admin (μιλώντας με όρους windows) στο κινητό (Ορολογία Android)

3) Όταν μιλάς για επίσημα τότε γίνεται update μέσω της εταιρείας της συσκευής σου. Για μη επίσημες rom κοιτάς τους εδώ.

4) Μια custom rom.

5) Δεν έχουν κάποια σημανιτκή διαφορά.

7) Ότι κλειδώνει ξεκλειδώνει....

10) Αναλόγως την έκδοση του Android που θα φοράς.

11) Γιατί να κάνεις κάτι τέτοιο;

12) Όχι θα έχουν. Έχουν!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...

χθες αναβαθμισα το facebook που μου ζητηθηκε...τι επαθε τωρα το κινητο ομως...η εικονα ενος video του youtube ΔΕΝ φαινεται στο fb ενω αν κανεις "click" στο link ανοιγει browser και οχι το youtube !!!

αντιμετωπιζεται τετοιο προβλημα ? εχω το ideos x5

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω μια ερωτηση

πως βλεπω αν εχω 3g??

σε ολων των ανδροιδων κινητων το status bar εχω κοιταξει δεν βλεπω κατι τετοιο?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια εχω μια ερωτηση

πως βλεπω αν εχω 3g??

σε ολων των ανδροιδων κινητων το status bar εχω κοιταξει δεν βλεπω κατι τετοιο?

 

Αν το έχεις ενεργοποιημένο φαίνεται στην πάνω μπάρα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φόρουμ,

 

Καταρχάς το push notification είναι να πέρνεις μια ειδοποιήση όταν έρχεται απευθείας από την υπηρεσία και όχι κάθε πότε το έχεις ορίσει να κάνει ανανέωση.

Πρόσφατα έχω ανακαλύψει κάτι περίεργο και θέλω να το αναφέρω εδώ γιατί από τι φαίνεται δεν δουλεύει σε όλους. Στη συσκευή μου - η οποία είναι το SGS2 με φορτωμένη την 2.3.4 - έρχονται απευθείας οι ειδοποιήσεις ενώ το έχω βάλει να κάνει ανανέωση κάθε 4 ώρες.

 

Θέλω αν σας είναι εύκολο να δοκιμάσετε την εφαρμογή του Facebook και να δείτε αν σας έρχονται ειδοποιήσεις. Κατά προτίμηση δοκιμάστε το σε 2.3.3/2.3.4 εκδόσεις.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Αν το έχεις ενεργοποιημένο φαίνεται στην πάνω μπάρα.

 

επειδη ομως δεν εχω μπροστα μου την συσκευη

ειναι αυτο που ειναι γραμμες και 2 βελακια απο επανω??

αμα λεει H ειναι 3g?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αν λεει Η είναι 3G και μάλιστα ακόμα πιο γρήγορο. (HSDPA)

 

ναι καταλαβα...3g+

ευχαριστω πολυ

απλος δεν καταλαβενα γιατι συνηθως ολα τα κινητα λεγαν 3G στην μπαρα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω εαν υπαρχει εφαρμογη στο android market που να μιλας και να γραφει μυνηματα κειμενου οπως υπαρχει στο Samsung Nexus S αλλα οχι μονο αγγλικα αλλα για ελληνικα με ενδιαφερει εαν υπαρχει. εαν υπαρχει αν μπορειται πειτε μου πως μπορω να το αναζητησω ή δωστε μου το λινκ σε ευχαριστω.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Πρόσφατα πήρα το νέο μου smartphone (πολύ ενθουσιασμένη) αλλά έχω ακόμα απορίες για κάποια θέματα.. έχω απορία ακόμα και για την ασφάλεια κάποιων εφαρμογών και για τις άδειες που ζητούν όταν τα εγκαταστείς... Μία που με ανησύχησε σε μία εφαρμογή που εγκατέστεισα sygic ( αλλά όχι από το android market) έλεγε κάτι του τύπου.."ΥΠΗΡΕΣΊΕΣ ΕΠΊ ΠΛΗΡΩΜΉΑΠΕΥΘΕΊΑΣ ΚΛΉΣΗ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΏΝ ΑΡΙΘΜΏΝΕπιτρέπει στην εφαρμογή την κλήση τηλεφωνικών αριθμών χωρίς την παρέμβασή σας. ".. είναι κάτι που πρέπει να ανησυχώ; Το είδα και σε άλλες εφαρμογές που τις έβρισκα στο android market όπως π.χ την ndrive. Υπάρχει περίπτωση δηλαδή κάποιος να μπορει να παίρνει κλήσεις χωρίς να το πάρεις χαμπάρι και να σου έρθει ένας λογαριασμός μετά βουνό;;; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Πρόσφατα πήρα το νέο μου smartphone (πολύ ενθουσιασμένη) αλλά έχω ακόμα απορίες για κάποια θέματα.. έχω απορία ακόμα και για την ασφάλεια κάποιων εφαρμογών και για τις άδειες που ζητούν όταν τα εγκαταστείς... Μία που με ανησύχησε σε μία εφαρμογή που εγκατέστεισα sygic ( αλλά όχι από το android market) έλεγε κάτι του τύπου.."ΥΠΗΡΕΣΊΕΣ ΕΠΊ ΠΛΗΡΩΜΉΑΠΕΥΘΕΊΑΣ ΚΛΉΣΗ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΏΝ ΑΡΙΘΜΏΝΕπιτρέπει στην εφαρμογή την κλήση τηλεφωνικών αριθμών χωρίς την παρέμβασή σας. ".. είναι κάτι που πρέπει να ανησυχώ; Το είδα και σε άλλες εφαρμογές που τις έβρισκα στο android market όπως π.χ την ndrive. Υπάρχει περίπτωση δηλαδή κάποιος να μπορει να παίρνει κλήσεις χωρίς να το πάρεις χαμπάρι και να σου έρθει ένας λογαριασμός μετά βουνό;;; :worry:

 

Είναι για να πέρνεις κλήσεις απευθείας από την εφαρμογή όταν χρησιμοποιείς το gps. Δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς, με την προυπόθεση ότι έχεις αγοράσει την εφαρμογή από legit site.

Γιατί κατά καιρούς γίνονται διάφορα με τις σπασμένες εφαρμογές.

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος οδηγός για τον συγχρονισμό των επαφών με το gmail; Πώς γίνεται; Όταν υπάρχει conflict πώς ρυθμίζεις ποιά επαφή ή ποια στοιχεία αυτής κρατάς; Ενημερώνεται το outlook; Thanks....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φόρουμ,

 

Καταρχάς το push notification είναι να πέρνεις μια ειδοποιήση όταν έρχεται απευθείας από την υπηρεσία και όχι κάθε πότε το έχεις ορίσει να κάνει ανανέωση.

Πρόσφατα έχω ανακαλύψει κάτι περίεργο και θέλω να το αναφέρω εδώ γιατί από τι φαίνεται δεν δουλεύει σε όλους. Στη συσκευή μου - η οποία είναι το SGS2 με φορτωμένη την 2.3.4 - έρχονται απευθείας οι ειδοποιήσεις ενώ το έχω βάλει να κάνει ανανέωση κάθε 4 ώρες.

 

Θέλω αν σας είναι εύκολο να δοκιμάσετε την εφαρμογή του Facebook και να δείτε αν σας έρχονται ειδοποιήσεις. Κατά προτίμηση δοκιμάστε το σε 2.3.3/2.3.4 εκδόσεις.

 

Ευχαριστώ πολύ.

και σε μενα αμεσως ερχονται και το εχω καθε μια ωρα. Με 2.3.4.

 

να ρωτησω κατι κι εγω, την επιλογη στο G+ για να βλεπω τα streams ανα circle που θελω δεν τη βλεπω..ειμαι στραβος ή χαζος; :p

Link to comment
Share on other sites

Είναι για να πέρνεις κλήσεις απευθείας από την εφαρμογή όταν χρησιμοποιείς το gps. Δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς, με την προυπόθεση ότι έχεις αγοράσει την εφαρμογή από legit site.

Γιατί κατά καιρούς γίνονται διάφορα με τις σπασμένες εφαρμογές.

 

Και πάλι δεν κατάλαβα τι εννοεί... Αν είναι ανοιχτή η εφαρμογή μπορεί να πάρω ένα τηλέφωνο και να έχω άλλες χρεώσεις;

 

Κι αν είναι σπασμένη;;;;; Τι κίνδυνος υπάρχει;;; Η δική μου εφαρμογή είναι σπασμένη. Είναι η μόνη βασικά που έβαλα.. Δεν έχω ακούσει άλλες περιπτώσεις και δεν ξέρω. Υπάρχει κάπου που να μπορώ να ενημερωθώ σχετικά;

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι δεν κατάλαβα τι εννοεί... Αν είναι ανοιχτή η εφαρμογή μπορεί να πάρω ένα τηλέφωνο και να έχω άλλες χρεώσεις;

 

Κι αν είναι σπασμένη;;;;; Τι κίνδυνος υπάρχει;;; Η δική μου εφαρμογή είναι σπασμένη. Είναι η μόνη βασικά που έβαλα.. Δεν έχω ακούσει άλλες περιπτώσεις και δεν ξέρω. Υπάρχει κάπου που να μπορώ να ενημερωθώ σχετικά;

 

Όχι, γιατί να έχεις άλλες χρεώσεις; Ναι λογικά, μερικά πρέπει να έχουνε και voice control, όχι στα Ελληνικά δυστυχώς.

 

Όσο για την σπασμένη εφαρμογή που λες, αν και απαγορεύεται από τους κανόνες του φόρουμ να συζητάμε για σπασμένες εφαρμογές , ναι υπάρχει κίνδυνος. Προφανώς.

Που ξέρεις εσύ τι έχει κάνει ο χάκερ που έσπασε την εφαρμογή, μπορεί να έχει κάνει οποιεσδήποτε τροποποιήσεις.

Προσοχή λοιπόν. :)

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Όχι, γιατί να έχεις άλλες χρεώσεις; Ναι λογικά, μερικά πρέπει να έχουνε και voice control, όχι στα Ελληνικά δυστυχώς.

 

Όσο για την σπασμένη εφαρμογή που λες, αν και απαγορεύεται από τους κανόνες του φόρουμ να συζητάμε για σπασμένες εφαρμογές , ναι υπάρχει κίνδυνος. Προφανώς.

Που ξέρεις εσύ τι έχει κάνει ο χάκερ που έσπασε την εφαρμογή, μπορεί να έχει κάνει οποιεσδήποτε τροποποιήσεις.

Προσοχή λοιπόν. :)

 

Δεν υπάρχει περίπτωση μέσα από ένα πρόγραμμα για GPS που είναι σπασμένο να κάνει κάποιος (άλλως) τηλεφωνικές κλήσεις....!!!

όσο και αν το (χάκαρεις)...!!! ;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπάρχει κάποιος οδηγός για τον συγχρονισμό των επαφών με το gmail; Πώς γίνεται; Όταν υπάρχει conflict πώς ρυθμίζεις ποιά επαφή ή ποια στοιχεία αυτής κρατάς; Ενημερώνεται το outlook; Thanks....

 

Τις επαφές σου που τις έχεις και θέλεις να τις συγχρονίσεις;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

και σε μενα αμεσως ερχονται και το εχω καθε μια ωρα. Με 2.3.4.

 

να ρωτησω κατι κι εγω, την επιλογη στο G+ για να βλεπω τα streams ανα circle που θελω δεν τη βλεπω..ειμαι στραβος ή χαζος; :p

εχεις εγκαταστησει την αναβαθμιση που εβγαλε για το google+ ? η τελευταια εκδοση ειναι η 1.0.2.

αν ολα ειναι οκ, οταν ανοιξεις το stream, πατησε το αριστερο πληκτρο, και στις επιλογες θα δεις "manage views". πατησε εκει και τα υπολοιπα θα τα βρεις :).

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...