Jump to content

Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας

 

Κάτοχος και γω του κινητού από χθες και το ψάξω μιας που δεν είχα xiaomi άλλη φορά.

 

Η ερώτησή μου είναι η εξής:Πέρασα νωρίτερα σήμερα την 8.5.4.0 μου ήρθε ΟΤΑ και από τότε δε δουλεύει ό,τι και να κάνω το inbox mail και το bluemail δεν έρχονται τα μηνύματα ταχυδρομείου.

 

Εχω κάνει αυτά που περιγράφονται στο πρώτο πόστ αλλά τίποτε..Καποιος κάποια λύση;

Από τα δεκάδες κινητά που αλλάζω κάθε μήνα,εντύπωση μου κάνει πάντα το..επόμενό μου:PP
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς εσύ να στείλεις email;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Ναι μπορώ να στείλω

Από τα δεκάδες κινητά που αλλάζω κάθε μήνα,εντύπωση μου κάνει πάντα το..επόμενό μου:PP
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε στο ebay. Να έχει και πλαίσιο. Είναι το μοναδικό που κάθεται καλά. Από Ευρώπη να σου έρθει και γρήγορα!

Εννοείς αυτές που είναι full body και πιάνει όλο το μπροστά και τα κουμπιά κτλ? Γιατί κάποιος μου πεις για X-one

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν φλασάρω Lineage OS τα updates της είναι OTA ή θα πρέπει να περνάω κάθε φορά τη νέα έκδοση; Είναι οκ για daily driver? Με χάλασε το notification control στη miui (έγχρωμα εικονίδια, όχι bundled, κάπως δύσκολο να τα κάνεις swipe, περίεργο quick reply κτλ). Αξίζει λέτε;

nokia 3330 - sony ericsson t310 - siemens cx60 - nokia 3250 - nokia n78 - nokia lumia 800 - google nexus 4 - google nexus 5 - google nexus 5X - xiaomi redmi note 4 - xiaomi redmi note 5 - xiaomi mi9t pro - samsung galaxy s21 ultra - samsung galaxy s24 ultra

Link to comment
Share on other sites

ποιος ειναι καλυτερος αισθητηρας της καμερας ?samsung η sony ?
Link to comment
Share on other sites

Σονυ

10 χαρακτήρες

samsung εχει το δικο μου.μουφα δλδ

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ξερει καποιος που θα βρω κοντα καλλιθεα full body tempered glass που πιανει ολο το κιν μπροστα μας και κατσει καλα ?

Link to comment
Share on other sites

samsung εχει το δικο μου.μουφα δλδ

 

Βασικά ούτε 10% των global δεν έχουν sony. Μια χαρα είσαι. Δεν διαφέρουν τόσο πολύ όσο λέγεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

 

Κάτοχος και γω του κινητού από χθες και το ψάξω μιας που δεν είχα xiaomi άλλη φορά.

 

Η ερώτησή μου είναι η εξής:Πέρασα νωρίτερα σήμερα την 8.5.4.0 μου ήρθε ΟΤΑ και από τότε δε δουλεύει ό,τι και να κάνω το inbox mail και το bluemail δεν έρχονται τα μηνύματα ταχυδρομείου.

 

Εχω κάνει αυτά που περιγράφονται στο πρώτο πόστ αλλά τίποτε..Καποιος κάποια λύση;

Μπορείς εσύ να στείλεις email;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Να υποθέσω ότι έχεις δώσει δικαιώματα στις εφαρμογές ε; Δοκίμασες καμιά απεγκατάσταση - επανεγκατάσταση;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καμία λύση για το πολύ χάλια βίντεο υπάρχει;Η φωτογραφική καλή είναι αλλά το βίντεο πολύ χάλια.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καμία λύση για το πολύ χάλια βίντεο υπάρχει;Η φωτογραφική καλή είναι αλλά το βίντεο πολύ χάλια.
Δες εδώ https://r.tapatalk.com/shareLink?url=&share_tid=24789&share_fid=66255&share_type=t&share_pid=384354

 

 

Xiaomi Redmi Note 4 Global

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καμία λύση για το πολύ χάλια βίντεο υπάρχει;Η φωτογραφική καλή είναι αλλά το βίντεο πολύ χάλια.

 

Αν εννοείς τα καρέ, δες τον οδηγό στο πρώτο μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

samsung εχει το δικο μου.μουφα δλδ

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ξερει καποιος που θα βρω κοντα καλλιθεα full body tempered glass που πιανει ολο το κιν μπροστα μας και κατσει καλα ?

 

Κάνε μια αναζήτηση στο σκρούτζ! Έχει εδώ στην Αθήνα, αλλά δεν βρήκα Καλλιθέα... Καλύπτει και τα κουμπιά αλλά έχει τρύπες για να φαίνονται όταν ανάβουν!

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ https://r.tapatalk.com/shareLink?url=&share_tid=24789&share_fid=66255&share_type=t&share_pid=384354

 

Δεν φαινεται κατι

Xiaomi Redmi Note 4 Global

 

Αν εννοείς τα καρέ, δες τον οδηγό στο πρώτο μήνυμα.

Οχι τον ηχο εννοω Ανδρεα

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να δώσω δικαιώματα πρόσβασης στην SD, σε κάποια εφαρμογή; πχ σε ένα file manager.

Με την άδεια για πρόσβαση στον αποθηκευτικό χώρο, δεν παίρνει και πρόσβαση στην SD.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά μέσα από την εφαρμογή θα μπορείς να επιλέξεις που θα έχει πρόσβαση. Αναφέρεσαι σε κάποια συγκεκριμένη;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Στα θέματα, με την αναβάθμιση σε 8.5.4 το προεπιλογή άλλαξε. Υπάρχει η δυνατότητα να βρούμε το παλιό;
Link to comment
Share on other sites

Στα θέματα, με την αναβάθμιση σε 8.5.4 το προεπιλογή άλλαξε. Υπάρχει η δυνατότητα να βρούμε το παλιό;

 

Δοκίμασε μία αναζήτηση στα θέματα και βάλε ως αναζήτηση miui 8 να δεις αν σου βγάζει κάτι παρόμοιο με το παλιό.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Οχι τον ηχο εννοω Ανδρεα

 

Για τον ήχο μόνο με ρουτ.

 

Βασικά για αυτό πάντα γράφω ότι αν σε νοιάζει το βίντεο κοίτα καλύτερα για άλλο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν μπορώ να διαβάσω τα μηνύματα του viber, σερνοντας προς τα κάτω την γραμμή ειδοποιήσεων?

 

Αν είσαι των πειραγμάτων, υπάρχει το xMiui module για xposed που προσφέρει expandable notifications.

Link to comment
Share on other sites

Για τον ήχο μόνο με ρουτ.

 

Βασικά για αυτό πάντα γράφω ότι αν σε νοιάζει το βίντεο κοίτα καλύτερα για άλλο κινητό.

 

Anyway θα προσπαθησω να το προσπερασω αυτο μιας και το κινητο ειναι αψογο σε ολα.Του εβαλα dev καμια σχεση πολυ ποιο γρηγορο.

Δεν μου δουλευει το messenger ξερει κανεις κατι;

Edited by gjimmys
Link to comment
Share on other sites

παροτι δεν έχω ενεργοποιήσει το δακτυλικο αποτύπωμα παρά μόνο το 4ψηφιο πιν μόλις πατάω μετά λάθος το αποτύπωμα ανάβει η οθόνη. νομίζω αυτό γίνεται τώρα με την 8.5.4.0

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παροτι δεν έχω ενεργοποιήσει το δακτυλικο αποτύπωμα παρά μόνο το 4ψηφιο πιν μόλις πατάω μετά λάθος το αποτύπωμα ανάβει η οθόνη. νομίζω αυτό γίνεται τώρα με την 8.5.4.0

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Η οθόνη πάντα θα ανάβει. Απλά δεν θα ξεκλειδώνει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...