Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οσοι εχετε τεσταρει και ειδατε οτι εχετε μνημη ufs 2.1 απο που τα πηρατε αν επιτρεπεται?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eγω το αγορασα απο cosmote στο Βαρδαρη Θεσσαλονικης. Ειμαι ακομα με την Β150 και τσεκαρω καθημερινα για τυχον update. UFS 2.0 ή 2.1 ειμαι εφοσον μου εβγαλε 759 ΜΒ/sec;
Link to comment
Share on other sites

Eγω το αγορασα απο cosmote στο Βαρδαρη Θεσσαλονικης. Ειμαι ακομα με την Β150 και τσεκαρω καθημερινα για τυχον update. UFS 2.0 ή 2.1 ειμαι εφοσον μου εβγαλε 759 ΜΒ/sec;

Νομιζω εισαι σε 2.1.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και άλλο ένα νήμα για το P10. Το σωστό είναι να τα ενώνετε. Το ίδιο κείμενο έγραψα και στο άλλο νήμα.

 

Είδα κάποια βίντεο και τελικά η συσκευή είναι πολύ ωραία και πολύ βολικά σχεδιασμένη. Μάλλον θα πουλήσει περισσότερο από το Ρ9 όταν φυσικά πέσει η τιμή του. Είναι λιγάκι υπερτιμημένη η αρχική του τιμή.

Πάντως μου αρέσει πολύ η όλη σχεδίαση του αλλά και τα χρώματα που βγαίνει.

Υ. Γ. : Δέχομαι τον τον χαρακτηρισμό Huawei fun.

καλησπερα σας!!! επειδη ενδιαφερομαι για αυτην την εταιρειας(μιας κ εχω ηδη εδω και 4 χρονια την #alcatel δεν εμεινα ευχαριστημενη) θα ηθελα να μου πειτε την αποψη σας,μ'αρεσει κ το P9 lite αλλα κ αυτο καλο ειναι αν κ ακριβο 250ε :/ οποιος εχει ηδη συσκευη της #Huawei ας απαντησει!! να την επιλεξω ή οχι???

Link to comment
Share on other sites

Και γω από cosmote το έχω το τηλέφωνο, με b150 έχω μείνει, απορώ που έβαλαν κιόλας στο site ότι υποστηρίζει wifi calling πριν καν έρθει η 161

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάνει σε κάποιον άλλο force kill σε εφαρμογές.. Το έχω παρατηρήσει με ένα παιχνίδι που παίζω και νομίζω και το Facebook.. Ξαφνικά μου τα κλείνει.. Είμαι με την b150.
Link to comment
Share on other sites

Κάνει σε κάποιον άλλο force kill σε εφαρμογές.. Το έχω παρατηρήσει με ένα παιχνίδι που παίζω και νομίζω και το Facebook.. Ξαφνικά μου τα κλείνει.. Είμαι με την b150.

 

Σε μένα! Από όταν πέρασα το καινούργιο update!

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να απενεργοποιησω την γρήγορη φόρτιση γιατί έχω διαβάσει ότι χαλάει η μπαταρία

 

Φόρτιζε με μικρότερο ανταπτορα, με 1Α το φορτίζω εγώ αλλά κάνει πάνω απο 3 ώρες να γεμίσει

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι να αγοράσω το συγκεκριμένο μοντέλο. Πρώην κάτοχος G4,αφού είδα και απόειδα με τα bootloops και τις καμένε μητρικές είπα να αλλάξω.... Πως είναι το κινητό από θέμα κάμερας, ταχύτητας (δεδομένου του ότι έχει ακόμα τον περσινό επεξεργαστή) και γενικά σας έχει πετάξει προβλήματα κτλπ;
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά. υπάρχει κάνεις να μου προτείνει καλωδιο usb type c σε hdmi θηλυκό? θελω να συνδέσω το κινητό με. την τηλεόραση
Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι να αγοράσω το συγκεκριμένο μοντέλο. Πρώην κάτοχος G4,αφού είδα και απόειδα με τα bootloops και τις καμένε μητρικές είπα να αλλάξω.... Πως είναι το κινητό από θέμα κάμερας, ταχύτητας (δεδομένου του ότι έχει ακόμα τον περσινό επεξεργαστή) και γενικά σας έχει πετάξει προβλήματα κτλπ;

 

το εχω ενα μηνα. πριν ειχα το g4 . το κινητο ειναι αρκετα γρηγορο . δεν μου εχει κολλησει πουθενα. του εχω περασει πανω απο 30 εφαρμογες. αυτονομια μπαταριας αρκετα καλη. φορτιζει γρηγορα !

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

Στη χρυσή συνδρομή το 2018 σας βγάζει και σας για λήξη;

2ee694cedaa7b03c625e9afccc4f6c46.jpg

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στη χρυσή συνδρομή το 2018 σας βγάζει και σας για λήξη;

2ee694cedaa7b03c625e9afccc4f6c46.jpg

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Ναι και σε μένα το βγάζει281a70c6b1c4bb044640205ce39f2ea2.jpg

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωπα φίλε, πώς έχεις wifi calling; με ποιο firmware; το πέρασες μόνος σου ή έκανες OTA; επίσης έχεις παρει το προσαρμοσμενο update της Cosmote όπως δείχνει σε μένα κάτω κάτω;

b51f1d7db208c2e86db2e65ae2bd35fb.jpg

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωπα φίλε, πώς έχεις wifi calling; με ποιο firmware; το πέρασες μόνος σου ή έκανες OTA; επίσης έχεις παρει το προσαρμοσμενο update της Cosmote όπως δείχνει σε μένα κάτω κάτω;

b51f1d7db208c2e86db2e65ae2bd35fb.jpg

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Έχω την b162 και μου χει βγάλει την επιλογή ,ότι καλύτερο παίδες foul σήμα μιλάς καμπάνα ,είδα έχεις την b142 μέσω firmware finder δοκίμασε να την βάλεις

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω την b162 και μου χει βγάλει την επιλογή ,ότι καλύτερο παίδες foul σήμα μιλάς καμπάνα ,είδα έχεις την b142 μέσω firmware finder δοκίμασε να την βάλεις

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Ωραίος, κάνω και γω το update μέσω firmware finder, εύκολο είναι, απλά διάλεξα την full ota και τώρα επειδή κατεβάζω μέσω αλλαγή dns, καθυστερούν στο download πολύ

 

 

2d38a360859612176148047399932249.jpg

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, κάνω και γω το update μέσω firmware finder, εύκολο είναι, απλά διάλεξα την full ota και τώρα επειδή κατεβάζω μέσω αλλαγή dns, καθυστερούν στο download πολύ

 

 

2d38a360859612176148047399932249.jpg

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Μπορεί να αργήσει μέσω OTA,είναι πολύ βολικό το wificall δεν έχω καλο σήμα σπίτι ,το βαζω σε flight mode ανοίγω wifi και έχω σήμα καμπάνα με χει σώσει και πολύ λιγότερη ακτινοβολία και καλύτερη μπαταρία ;)

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να αργήσει μέσω OTA,είναι πολύ βολικό το wificall δεν έχω καλο σήμα σπίτι ,το βαζω σε flight mode ανοίγω wifi και έχω σήμα καμπάνα με χει σώσει και πολύ λιγότερη ακτινοβολία και καλύτερη μπαταρία ;)

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Έτοιμος!! :cool:

 

 

 

d04c5467cd2fd0783ca41de16b74f3da.jpg

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμος!! :cool:

 

 

 

d04c5467cd2fd0783ca41de16b74f3da.jpg

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Ωραίος :) δοκίμασε το και πες μας εντυπώσεις ,εμένα με χει σώσει επιτέλους μιλάω σαν άνθρωπος χωρίς διακοπές

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος :) δοκίμασε το και πες μας εντυπώσεις ,εμένα με χει σώσει επιτέλους μιλάω σαν άνθρωπος χωρίς διακοπές

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

 

 

Προέρχομαι από iPhone, ξέρω ήδη τα πλεονεκτηματα καθώς έχω χάλια σήμα στο σπίτι, γιαυτό έτρεξα να βάλω την 162 όπως είπες. Εδώ βλέπω ότι υπάρχει κιόλας επιλογή να προηγείται το wifi εναντι του δικτύου, πράγμα που με βολεύει καθώς έχω Vdsl

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προέρχομαι από iPhone, ξέρω ήδη τα πλεονεκτηματα καθώς έχω χάλια σήμα στο σπίτι, γιαυτό έτρεξα να βάλω την 162 όπως είπες. Εδώ βλέπω ότι υπάρχει κιόλας επιλογή να προηγείται το wifi εναντι του δικτύου, πράγμα που με βολεύει καθώς έχω Vdsl

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Παίδες ξέρεις κάνει αν στην περίπτωση που έχω βάλει το update της cosmote για το VoLTE, που λένε ότι μετά οι αναβαθμίσεις έρχονται πιο αργά, μπορώ να τις περνάω μέσω firmware finder χωρίς να υπάρχει θέμα;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξέρεις κάνει αν στην περίπτωση που έχω βάλει το update της cosmote για το VoLTE, που λένε ότι μετά οι αναβαθμίσεις έρχονται πιο αργά, μπορώ να τις περνάω μέσω firmware finder χωρίς να υπάρχει θέμα;

 

 

 

Μόλις το έκανα εγώ, δεν υπήρξε θέμα, βγάζει κανονικά πάλι κάτω την customized της COSMOTE όπως και στην b150. Αν και προσωπικά από δω και πέρα δε θα χρειαστώ το firmware finder, αφού μπήκε το Volte ας έρχονται οι αναβαθμίσεις όποτε θέλουν αυτές πλέον

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...