Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπάρχει στα θέματα στο LG smartworld είναι μόνο στο play store.. LG g8 black theme Άρα στην ουσία δεν είναι future καινούργιο του update αλλά της εφαρμογής προφανώς απλά μπερδεύτηκε το παλικάρι που το έγραψε
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν υπάρχει στα θέματα στο LG smartworld είναι μόνο στο play store.. LG g8 black theme Άρα στην ουσία δεν είναι future καινούργιο του update αλλά της εφαρμογής προφανώς απλά μπερδεύτηκε το παλικάρι που το έγραψε

 

Ναι μπερδευτηκε οκ,αλλα καλο ειναι να γραφουμε κατι οταν ειμαστε απολυτως σιγουροι γιατι εγω εκανα φορματ προχτες για να βρω τη ροη google και ροη google δεν εβρισκα,συμφωνα με οσα ελεγε.

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει στα θέματα στο LG smartworld είναι μόνο στο play store.. LG g8 black theme Άρα στην ουσία δεν είναι future καινούργιο του update αλλά της εφαρμογής προφανώς απλά μπερδεύτηκε το παλικάρι που το έγραψε
Ευχαριστώ!

Downloaded! Ωραίο είναι όντως!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να το βρω αυτό το θέμα... μετά από πολύ καιρό γύρισα στον στοκ launcher και ψάχνομαι!

 

 

Δεν υπάρχει στα θέματα στο LG smartworld είναι μόνο στο play store.. LG g8 black theme Άρα στην ουσία δεν είναι future καινούργιο του update αλλά της εφαρμογής προφανώς απλά μπερδεύτηκε το παλικάρι που το έγραψε

 

 

Ναι μπερδευτηκε οκ,αλλα καλο ειναι να γραφουμε κατι οταν ειμαστε απολυτως σιγουροι γιατι εγω εκανα φορματ προχτες για να βρω τη ροη google και ροη google δεν εβρισκα,συμφωνα με οσα ελεγε.

 

Εντάξει βρε παιδια sory μεγάλος άνθρωπος ειμαι δείξτε λίγη κατανόηση ! Ένα μυαλο χειμώνα καλοκαίρι.......Μακάρι τα προβλήματα μας να ήταν μόνο το G6 ! ΕΛΠΙΖΩ να βοήθησα !!!

 

Theme for LG G8 ThinQ

https://play.google.com/store/apps/details?id=launcher.pro.lg.g8.thinq.g8s.v50.theme.wallpapers

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Το link που έβαλες είναι για launcher. Μαλλον εννοείς ένα από αυτά https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lge.wsdeveloper.g7ux

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lge.wsdeveloper.g7black

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Το link που έβαλες είναι για launcher. Μαλλον εννοείς ένα από αυτά https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lge.wsdeveloper.g7ux

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lge.wsdeveloper.g7black

 

Οντως ειναι το δευτερο λινκ που εβαλες..το εγκατεστησα κιολας..δειχνει ωραιο με το εντονο μαυρο του.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και εγω το θέμα της lg g8,οπότε όλα καλά.Ευχαριστούμε ολα τα παιδιά που απάντησαν και ασχολήθηκαν ..Θα ήθελα να κάνω μια ερωτηση..και 2 μη σας πω....χαχαχαχχαα...Το θέμα της lg g8 προϋπήρχε της τελευταίας αναβάθμισης? Και αν ναι η καινούρια αναβάμθιση τι αλλαγή έφερε στο κινητό πλην της μπαταρίας που κραταέι περισσότερο και της κάμερας ΑΙ?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω τι εννοείτε όταν λέτε αλλαγή στο ρολόι...

εμένα το ίδιο μου φαίνεται. την ροή Google την έχω,...ίσως επειδή είχα το θέμα. Αλλά στο ρολόι δεν είδα κάποια αλλαγή.

μια φώτο θα με βοηθούσε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν φταίει η αναβάθμιση ή το ότι από χθες έχω γυρίσει στον στοκ launcher (που ομολογουμένως με το πιο πάνω θέμα από το g8 που αναφερθήκαμε είναι ας πούμε υποφερτός) αλλά για πρώτη φορά μετά από πολύ καιρό είδα 4,5 ώρες SOT (18% μπαταρία).

Έχω να χρησιμοποιήσω στοκ launcher σχεδόν από τότε που το πήρα... άντε κανα μήνα μετά! Ειδικά τον τελευταίο καιρό δεν χρησιμοποιώ καν νόβα. Κατά κύριο λόγο Hyperion και Lawnchair (ο οποίος μάλλον τρώει την μπαταρία σαν ζεστό ψωμάκι, στο g6 τουλάχιστον, όπως τελικά φαίνεται). Ο Hyperion σε καμία περίπτωση τόσο πολύ, αλλά και πάλι σε σχέση με τον στοκ έχει μεγαλύτερη κατανάλωση!

Θα μείνω για λίγο με στοκ να δω πως θα πάει!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η ειδοποίηση που βγαίνει κάθε που ανοίγουμε data πως γίνεται να φύγει;;;

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η ειδοποίηση που βγαίνει κάθε που ανοίγουμε data πως γίνεται να φύγει;;;

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν νομιζω οτι αφαιρειται..εχει αναφερθει και παλαιοτερα..ισως μονο με ρουτ και αν.

Link to comment
Share on other sites

Τη έχει αλλάξει τώρα τελευταία και ενεργοποιήτε ο αυτόματος συγχρονισμός μόνος του?

 

Στάλθηκε από το SM-T580 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημερα!

Νομιζω οτι βρηκα τη λυση.

Παντα ο συγχρονισμος μου ανοιγε μονος του οταν μου ερχοταν καποιο μειλ στο outlook μεσω του microsoft exchange.

Μπηκα στις ρυθμισεις λογαριασμων και συγχρονισμου και βρηκα μεσα ενεργοποιημενο τον αυτοματο συγχρονισμο του exchange.

Τον απενεργοποιησα κι εχει κατι ωρες να ξαναενεργοποιηθει μονος του.

Ισως το ειχα πειραξει εγω καποια στιγμη και δεν το θυμομουν.

Δοκιμασε το μηπως ειναι και σενα η ιδια περιπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ πάντως πλέον δουλεύω με Nova launcher. Ο στοκ μου μοιάζει πολύ δυσκίνητος.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ξέρετε αν υπάρχει πιθανότητα να πάρουμε την 9αρα??

 

Για καλοκαιρι ειχανε πει παλιοτερα,αλλα δεν ξερω για σιγουρα,γιατι μετα βγαλανε μια λιστα με ποια μοντελα Lg θα παιρνανε την 9 και το g6 δεν ηταν μεσα...Εξαλλου LG ειναι αυτη,μην περιμενουμε και πολλα στο κομματι αναβαθμισεων...

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν υπάρχει πιθανότητα να πάρουμε την 9αρα??
Θα το πάρει και το G6 αλλά το τρίτο τετράμηνο q3.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

 

Νομιζω οτι βρηκα τη λυση.

 

Παντα ο συγχρονισμος μου ανοιγε μονος του οταν μου ερχοταν καποιο μειλ στο outlook μεσω του microsoft exchange.

 

Μπηκα στις ρυθμισεις λογαριασμων και συγχρονισμου και βρηκα μεσα ενεργοποιημενο τον αυτοματο συγχρονισμο του exchange.

 

Τον απενεργοποιησα κι εχει κατι ωρες να ξαναενεργοποιηθει μονος του.

 

Ισως το ειχα πειραξει εγω καποια στιγμη και δεν το θυμομουν.

 

Δοκιμασε το μηπως ειναι και σενα η ιδια περιπτωση.

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Εμένα έφτιαξε μόνο του χωρίς να αλλάξω κάτι.

 

Στάλθηκε από το SM-T580 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σήμερα μου έκανε κάτι περίεργο το κινητό. Μου έβγαλε ένα μήνυμα ότι το bluetooth απενεργοποιητε συνεχώς και σταμάτησε η λειτουργία του.Και είπα να κάνω επανεκκίνηση για να στρώσει. Τελικά νέκρωσε εντελώς χωρίς να μπορώ να το ανάψω ενώ στο πάνω μέρος το κινητο ήταν ζεστό. Μετά από πολλές προσπάθειες άναψε πατώντας power και κάτω volume.

 

Στάλθηκε από το SM-T580 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
lg g6 ειναι procodia για σερβις γτ η μια καμερα τα επαιξε συγκεκριμενα η ευρυγωνια . στο σερβις ομως σημερα μου ειπανε οτι δεν εχουν ανταλακτηκο κ δεν ξερουν ποτε θα εχουν , σε 1 βδομαδα 1 μηνα ? 1 χρονο ? 1 !@##@ δεν ξερουν. τ κανουμε ? μπορω να ζητησω αντικατασταση συσκευης ? προσωρινα με κατι αλλο μεχρι να ερθει το δικο μου ?η παιζει να μου δωσουν κ καινουρια συσκευη ?:(
Xiaomi Mi 9t pro red
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
lg g6 ειναι procodia για σερβις γτ η μια καμερα τα επαιξε συγκεκριμενα η ευρυγωνια . στο σερβις ομως σημερα μου ειπανε οτι δεν εχουν ανταλακτηκο κ δεν ξερουν ποτε θα εχουν , σε 1 βδομαδα 1 μηνα ? 1 χρονο ? 1 !@##@ δεν ξερουν. τ κανουμε ? μπορω να ζητησω αντικατασταση συσκευης ? προσωρινα με κατι αλλο μεχρι να ερθει το δικο μου ?η παιζει να μου δωσουν κ καινουρια συσκευη ?:(

 

Η Procordia, στο παρελθόν τουλάχιστον, σε αντίστοιχες περιπτώσεις αντικαθιστούσε τη συσκευή με αντίστοιχο νεότερο διαθέσιμο μοντέλο. Ας ελπίζουμε να γίνει και στη περίπτωσή σου το ίδιο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Η LG έκανε τις αντικαταστάσεις , η proccordia απο πού να βρει κινητό ; μπορεί να τους ρωτήσει μόνο αν έχουν κάποιο προσωρινό κινητό

 

Μπορει να κάνει μια κλήση στην εξυπηρέτηση πελατών της LG αλλά μόνο σε περίπτωση που εχει καταργηθεί το ανταλλακτικό δίνω ελπίδα για αντικατάσταση συσκευής ,ιδιαίτερα αν αυτή είναι και παραεισαγωμενη

 

Απο την ώρα που δεν βλέπουν διαθεσιμότητα του υλικού στην αποθήκη ,είναι θέμα του κατασκευαστή του ανταλλακτικου για την χρονική διάρκεια παράδοσης

 

Στάλθηκε από το LM-G710 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τελη της εβδομαδας θα εχουμε απαντηση με την διαθεσιμοτητα ........υποτιθεται , για να δουμε . μην μεινουμε χωρις κινητο καλοκαιριατικα , 2η φορα που τα παιζει η καμερα σε lg , το πρωτο μου ηταν το g4 . δλδ ελεος :ninja: το κινητο ειναι εισαγωγης tim . ειμαι ο πρωτος που χαλαει η καμερα ? χαχααχ
Xiaomi Mi 9t pro red
Link to comment
Share on other sites

τελη της εβδομαδας θα εχουμε απαντηση με την διαθεσιμοτητα ........υποτιθεται , για να δουμε . μην μεινουμε χωρις κινητο καλοκαιριατικα , 2η φορα που τα παιζει η καμερα σε lg , το πρωτο μου ηταν το g4 . δλδ ελεος :ninja: το κινητο ειναι εισαγωγης tim . ειμαι ο πρωτος που χαλαει η καμερα ? χαχααχ

σημερα εκαναν παραλαβη καμερας απο εεξωτερικο οποτε παρασκευη θα το εχω παιδια , εχω να βγαλω φωτογραφια πανω απο 8 μηνες με το g6 κ οταν το πηρα εβγαζε τρελες φωτο σε σχεση με το s7 που ειχα, αντε να δουμε . λογικα εγγυηση θα εχει μονο η καμερα πλεον αφου σε 3 μηνες ληγει η εργοστασιακη ετσι ? ?

Xiaomi Mi 9t pro red
Link to comment
Share on other sites

σημερα εκαναν παραλαβη καμερας απο εεξωτερικο οποτε παρασκευη θα το εχω παιδια , εχω να βγαλω φωτογραφια πανω απο 8 μηνες με το g6 κ οταν το πηρα εβγαζε τρελες φωτο σε σχεση με το s7 που ειχα, αντε να δουμε . λογικα εγγυηση θα εχει μονο η καμερα πλεον αφου σε 3 μηνες ληγει η εργοστασιακη ετσι ? ?

 

Οπότε...τέλος καλό ολα καλά;)......!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

σημερα εκαναν παραλαβη καμερας απο εεξωτερικο οποτε παρασκευη θα το εχω παιδια , εχω να βγαλω φωτογραφια πανω απο 8 μηνες με το g6 κ οταν το πηρα εβγαζε τρελες φωτο σε σχεση με το s7 που ειχα, αντε να δουμε . λογικα εγγυηση θα εχει μονο η καμερα πλεον αφου σε 3 μηνες ληγει η εργοστασιακη ετσι ? ?

 

Ναι,εγγυηση δινουν μονο για οποιο εξαρτημα αντικαθιστουν,κι αυτη νομιζω 6μηνη...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

ναι ολα good , τωρα μπορει να παει για πουλημα χαλαρα χααχ :lol::wacko::D:D esy nikaki βαλε μυαλο που θες να αλλαξεις το g6 με το note 7 , τουλαιχστον περιμενε το k20 η το note7 pro
Xiaomi Mi 9t pro red
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...