Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξερετε ποτε θα παρει την 8.0 το g6?
LG είναι αυτή. Κανείς δεν ξέρει! Αλλά και πάλι λένε δε θα έχει τρελές διαφορές.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα παιδιά, είμαι και εγώ πλέον κάτοχος του g6, νομίζω ότι έχω πρόβλημα με το σήμα μου ή με το ακουστικό μου. Καθώς μιλάω οι περισσότεροι παραπονιούνται ότι κόβεται το σήμα ή ότι δεν με ακούνε...Γνωρίζει κανείς κάτι??
Link to comment
Share on other sites

Χμμ... Ναι η αλήθεια είναι οτι και σε μένα κάποιες ελάχιστες φορές μου έχουν πει ότι δε με ακούνε καλά, ενώ το σήμα στο κινητό δεν φαίνεται να είναι πολύ πεσμένο (είναι για παράδειγμα 4 ή 3 γραμμές). Γιατί άραγε;
Link to comment
Share on other sites

Απο μπαταρια και καμερα πως τα παει? εχει εμφανισει bootloop η image irritation?
Εχω και το G5 και το G6 οποτε μπορω να σου πω οτι το G6 έχει ανωτερη μπαταρια, 4-5 ωρες με ανοικτά wifi,4g,bt, συγχρονισμό με activity tracker.Μου βγαζει γυρω μιση με μια ωρα παραπανω απο το G5. Ir στο G6 δεν υπάρχει, το G5 μου εβγαλε καποιες φορές αλλα τωρα ειναι οκ ( ισως γιατι το χρησιμοποιεί το ετερον ήμισυ!)

Οσον αφορα την καμερα, η selfie του g5 ειναι κλασεις ανωτερη απο την μετρια εως και χαλια του G6. Επισης το G5 εχει καλυτερη main καμερα απο το G6 (16 mp σε 16:9 σε σχεση με 13mp σε 4:3 το οποιο γινεται 9.7 σε 16:9) ενω αντιθετως η wide ειναι ελαχιστα καλυτερη στο G6.

Bootloop δεν υπαρχει στο G6, οπως δεν υπηρξε και στο G5. Αυτα!

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

LG είναι αυτή. Κανείς δεν ξέρει! Αλλά και πάλι λένε δε θα έχει τρελές διαφορές.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

το 8αρι ειναι κλασεις ανοτεροο το εχω δουλεψει..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχω και το G5 και το G6 οποτε μπορω να σου πω οτι το G6 έχει ανωτερη μπαταρια, 4-5 ωρες με ανοικτά wifi,4g,bt, συγχρονισμό με activity tracker.Μου βγαζει γυρω μιση με μια ωρα παραπανω απο το G5. Ir στο G6 δεν υπάρχει, το G5 μου εβγαλε καποιες φορές αλλα τωρα ειναι οκ ( ισως γιατι το χρησιμοποιεί το ετερον ήμισυ!)

Οσον αφορα την καμερα, η selfie του g5 ειναι κλασεις ανωτερη απο την μετρια εως και χαλια του G6. Επισης το G5 εχει καλυτερη main καμερα απο το G6 (16 mp σε 16:9 σε σχεση με 13mp σε 4:3 το οποιο γινεται 9.7 σε 16:9) ενω αντιθετως η wide ειναι ελαχιστα καλυτερη στο G6.

Bootloop δεν υπαρχει στο G6, οπως δεν υπηρξε και στο G5. Αυτα!

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ειχα ολλες της σειρες γ το g6 εχει καλητερη πισω καμερα ..κ γενικα το γ6 εχει πολυ δυνατη καμερα ..αν ξερεις επεισης λιγο απο φωτογραφια κανει παπαδες..λογο δουλειας εχω δει πολλες σησκευες...

Link to comment
Share on other sites

το 8αρι ειναι κλασεις ανοτεροο το εχω δουλεψει..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

ειχα ολλες της σειρες γ το g6 εχει καλητερη πισω καμερα ..κ γενικα το γ6 εχει πολυ δυνατη καμερα ..αν ξερεις επεισης λιγο απο φωτογραφια κανει παπαδες..λογο δουλειας εχω δει πολλες σησκευες...

 

Τουλαχιστον τη "δουλεια" την εγραψες οπως επρεπε ..

Link to comment
Share on other sites

Καλη σας μερα!

Μετα απο 3 μιση σχεδον χρονια με το g2 εκανα τη μεταβαση στο πολυσυζητημενο g6..πρωτες εντυπωσεις αριστες,αρκετα στιβαρη κατασκευη,παναλαφρη κ αρκετα μαζεμενη σε ογκο για τις ιντσες της..

Αυτο που με εξεπληξε ευχαριστα αν κι εχει αναφερθει εκτενως,ειναι η διαρκεια της μπαταριας..αν κ παρολο που μου ηρθε με 43 τις εκατο υπολοιπο το οποιο λογω στησιματος κ ληψεων ενημερωσεων στο λειτουργικο αλλα κ σε εφαρμογες,εξαντληθηκε σε 2 ωρες περιπου,κι αυτο με ανησυχησε αρκετα μπορω να πω,εντουτοις ομως μετα απο την πρωτη πληρη φορτιση οι επιδοσεις της μπαταριας ηταν απιστευτες..σε 27 ωρες χρησης με ενασχοληση στην καμερα,λιγο youtube,ψαξιμο γενικα στη συσκευη αλλα κ browsing μονο με wifi χωρις συγχρονισμους κ τετοια,με υπολοιπο 20% εβγαλε 7 ωρες οθονης..ελπιζω να συνεχισει ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα σήμερα μια κάρτα μνήμης στο κινητό μου. Άλλαξα την ρύθμιση της κάμερας έτσι ώστε να τις αποθηκεύει τις φωτογραφίες κατευθείαν στην sd, παρόλο που τις αποθηκεύει στην κάρτα μνήμης ταυτόχρονα τις αποθηκεύει και στην εσωτερική μνήμη του τηλεφώνου. Γνωρίζει κάποιος πως μπορώ να τις αποθηκεύω μόνο στην κάρτα μνήμης?
Link to comment
Share on other sites

Ψιλοάσχετο με το νήμα , αλλά παίζει να υπάρχει τρόπος να κάνουμε ανάκληση διαγραφέντος , κατά λάθος , μηνύματος??
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι παρεξηγημένη και παρατημένη από την LG!

Τώρα για την μπαταρία εγώ προσωπικά δεν έχω παράπονο. Έχω 4:30 ώρες sot και 20% ακόμη μπαταρία.

Γενικά υπέρ ευχαριστημένος συνολικά!

Καλη σας μερα!

Μετα απο 3 μιση σχεδον χρονια με το g2 εκανα τη μεταβαση στο πολυσυζητημενο g6..πρωτες εντυπωσεις αριστες,αρκετα στιβαρη κατασκευη,παναλαφρη κ αρκετα μαζεμενη σε ογκο για τις ιντσες της..

Αυτο που με εξεπληξε ευχαριστα αν κι εχει αναφερθει εκτενως,ειναι η διαρκεια της μπαταριας..αν κ παρολο που μου ηρθε με 43 τις εκατο υπολοιπο το οποιο λογω στησιματος κ ληψεων ενημερωσεων στο λειτουργικο αλλα κ σε εφαρμογες,εξαντληθηκε σε 2 ωρες περιπου,κι αυτο με ανησυχησε αρκετα μπορω να πω,εντουτοις ομως μετα απο την πρωτη πληρη φορτιση οι επιδοσεις της μπαταριας ηταν απιστευτες..σε 27 ωρες χρησης με ενασχοληση στην καμερα,λιγο youtube,ψαξιμο γενικα στη συσκευη αλλα κ browsing μονο με wifi χωρις συγχρονισμους κ τετοια,με υπολοιπο 20% εβγαλε 7 ωρες οθονης..ελπιζω να συνεχισει ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι παρεξηγημένη και παρατημένη από την LG!

Τώρα για την μπαταρία εγώ προσωπικά δεν έχω παράπονο. Έχω 4:30 ώρες sot και 20% ακόμη μπαταρία.

Γενικά υπέρ ευχαριστημένος συνολικά!

 

Συμφωνω απολυτα Σπυρο για το παρεξηγημενη κ σε αυτο εχει την απολυτη ευθυνη η ιδια η εταιρια με την μεχρι τωρα συμπεριφορα της..ας παρουμε τρανο παραδειγμα τις διαφορετικες εκδοσεις που εχει ανα τον πλανητη για την ιδια συσκευη..εμεις στην ευρωπη τι ειμαστε δηλαδη;γιατι δεν εβγαλαν την 64αρα εκδοση κι εδω;πραγματικα στον τομεα μαρκετινγκ ειναι οτι να ναι κι αν δεν το αλλαξει συντομα τη βλεπω να πατωνει στον τομεα κινητης..εγω να σου πω την αληθεια ψηνομουν ασχημα για την ασιατικη εκδοση αλλα εκανα πισω μονο κ μονο για την εγγυηση..γιατι κακα τα ψεματα αν βγαλει κατι μελλοντικα θα κλαιω τα λεφτα μου αφου δε θα με καλυπτει..οποτε αναγκαστικα πηρα το απλο..παντως γενικα ειναι πολυ ομορφη συσκευη με κορυφαιες δυνατοτητες σε συγκριση με τον ανταγωνισμο..σκεφτομουν κ για το honor 8 pro αλλα με τραβηξε πιο πολυ το g6 λογω κ της κατοχης g2 που μου εκατσε τελεια σαν εμπειρια χρηστη..δεν μου παρουσιασε το παραμικρο προβλημα στα 3 μιση χρονια που το εχω,μονο θεμα μπαταριας υπαρχει πλεον κ λογικο ειναι..ελπιζω να με βγαλει ασπροπροσωπο η επιλογη μου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχει δοκιμασει κανεις tempered glass της orzly?

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, καηκε ο φορτιστης που ηρθε με το κινητο. Υπαρχει καποια αξιοπιστη εναλλακτικη ; η να ψαξω για τον ιδιο
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχει δοκιμασει κανεις tempered glass της orzly?

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για μενα παρε το nillkin H ή Η+ που είναι δοκιμασμένο. Εχει και προστασία για την κάμερα.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολύ αδύνατος αυτός ο γορίλλας 3 της οθόνης παντως... Πιο πολύ για μαιμουδάκι μου κάνει. Έφυγε από το υψός της τσέπης και το σταμάτησα και στο παπούτσι πριν σκάσει κάτω (με άψογο κοντρόλ) καταφέρνοντας να κάνει μόνο ένα μικρό γκελ απο 10 εκατοστά ύψος πριν πεσει κάτω. Φαίνεται όμως πως ήταν αρκετό για να "κανονίσει" την οθόνη από τη μία άκρη μεχρι την άλλη αν κ δε φαίνεται καλά στη φώτο, ή για την ακρίβεια το πλαστικό καπάκι της (η lcd και το touch δουλεύουν κανονικά). Το Ν6 είχε φάει κανά 5άρι σοβαρές πτώσεις από τσέπη κατευθείαν κάτω χωρίς σώσιμο με παπούτσι και δεν είχε πάθει τπτ, πφφφ....

 

OTzrqEH.jpg

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Πωπω πίκρα...

 

Πολύ αδύνατος αυτός ο γορίλλας 3 της οθόνης παντως... Πιο πολύ για μαιμουδάκι μου κάνει. Έφυγε από το υψός της τσέπης και το σταμάτησα και στο παπούτσι πριν σκάσει κάτω (με άψογο κοντρόλ) καταφέρνοντας να κάνει μόνο ένα μικρό γκελ απο 10 εκατοστά ύψος πριν πεσει κάτω. Φαίνεται όμως πως ήταν αρκετό για να "κανονίσει" την οθόνη από τη μία άκρη μεχρι την άλλη αν κ δε φαίνεται καλά στη φώτο, ή για την ακρίβεια το πλαστικό καπάκι της (η lcd και το touch δουλεύουν κανονικά). Το Ν6 είχε φάει κανά 5άρι σοβαρές πτώσεις από τσέπη κατευθείαν κάτω χωρίς σώσιμο με παπούτσι και δεν είχε πάθει τπτ, πφφφ....

 

OTzrqEH.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πωπω πίκρα...

 

Mακάρι να σκάμε μόνο για ζημιές στα κινητά, έγινε, τώρα πάμε παρακάτω.

 

Από ότι βλέπω πάντως δεν είναι τόσο δύσκολη η αλλαγή:

 

 

Παίζει να το δοκιμάσω

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Καλά εννοείται αυτό!!

Mακάρι να σκάμε μόνο για ζημιές στα κινητά, έγινε, τώρα πάμε παρακάτω.

 

Από ότι βλέπω πάντως δεν είναι τόσο δύσκολη η αλλαγή:

 

 

Παίζει να το δοκιμάσω

Link to comment
Share on other sites

Αυτο παντώς με τις οθόνες και τα γυαλία του γοριλα ειναι απ'οτι καταλαβει και θεμα κ@λοφαρδιας.Το note 3 μου επεσε στον στρατο απο το πανω κρεββατι (ρετιρε) με την μουρη κατω (χωρις τεμπερντ) και δεν επαθε τιποτα, και το ιδιο κινητο επεσε απο τραπεζακι σε πλακακι σε εναν φιλο μου σε μια γιορτή και πηρε την οθονη στο χερι.Το G6 προχτες εσκασε με γωνια απο τσεπη (ήθελα να το χαρω χωρις θηκη και το εβγαλα λες και τραβαγα κροταλια απο την τσεπη και γλυστρισε) και δεν επαθε κιχ και στο παλικαρι του την ξεσκισε.

Δεν ξερω πραγματικα.Παιζει πολυ σημαντικο ρολο η ποιοτητα του γορίλα φυσικα αλλα ειναι και τρελο θεμα τυχης.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο παντώς με τις οθόνες και τα γυαλία του γοριλα ειναι απ'οτι καταλαβει και θεμα κ@λοφαρδιας.Το note 3 μου επεσε στον στρατο απο το πανω κρεββατι (ρετιρε) με την μουρη κατω (χωρις τεμπερντ) και δεν επαθε τιποτα, και το ιδιο κινητο επεσε απο τραπεζακι σε πλακακι σε εναν φιλο μου σε μια γιορτή και πηρε την οθονη στο χερι.Το G6 προχτες εσκασε με γωνια απο τσεπη (ήθελα να το χαρω χωρις θηκη και το εβγαλα λες και τραβαγα κροταλια απο την τσεπη και γλυστρισε) και δεν επαθε κιχ και στο παλικαρι του την ξεσκισε.

Δεν ξερω πραγματικα.Παιζει πολυ σημαντικο ρολο η ποιοτητα του γορίλα φυσικα αλλα ειναι και τρελο θεμα τυχης.

 

Ισχύει πολύ το θέμα τύχης, και εγώ έχω παρατηρήσει αντίστοιχα σκηνικά. Η ειρωνεία είναι ότι κανονικά είχα το tempered της Nillkin, όμως ράγισε σε άσχετη φάση που δεν κατάλαβα και παρήγγειλα άλλο (zagg invisible shield) το οποίο ήταν στο ταχυδρομείο και θα το έπαιρνα την επόμενη. Λέω ε για μια μέρα σιγά, βγάλε τη nillkin και αύριο βάζεις το καινούριο. Και έκατσε να γίνει εκείνο το απόγευμα που το χα γυμνό. Σε καμία άλλη συσκευή δεν είχα προστασία οθόνης ποτέ, και σ'αυτη το βγαζω για μια μέρα και βρήκε να γίνει... ίσως βέβαια να μη βοήθησε και η πολύ λεπτή θήκη, τέσπα. 60 δολλάρια για την original οθόνη σα να είναι ύποπτα φτηνό;

 

https://www.witrigs.com/oem-lcd-screen-with-digitizer-for-lg-g6-marine-blue

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει πολύ το θέμα τύχης, και εγώ έχω παρατηρήσει αντίστοιχα σκηνικά. Η ειρωνεία είναι ότι κανονικά είχα το tempered της Nillkin, όμως ράγισε σε άσχετη φάση που δεν κατάλαβα και παρήγγειλα άλλο (zagg invisible shield) το οποίο ήταν στο ταχυδρομείο και θα το έπαιρνα την επόμενη. Λέω ε για μια μέρα σιγά, βγάλε τη nillkin και αύριο βάζεις το καινούριο. Και έκατσε να γίνει εκείνο το απόγευμα που το χα γυμνό. Σε καμία άλλη συσκευή δεν είχα προστασία οθόνης ποτέ, και σ'αυτη το βγαζω για μια μέρα και βρήκε να γίνει... ίσως βέβαια να μη βοήθησε και η πολύ λεπτή θήκη, τέσπα. 60 δολλάρια για την original οθόνη σα να είναι ύποπτα φτηνό;

 

https://www.witrigs.com/oem-lcd-screen-with-digitizer-for-lg-g6-marine-blue

 

Το LG G4 μου, επεσε απο τον 5ο οροφο και το gorilla δεν επαθε απολυτως τιποτα(απο τη δυναμη εσπασε η οθονη απο μεσα αλλα το τζαμι εμεινε αθικτο).

Link to comment
Share on other sites

Το gorila είναι κυρίως για τις γρατσουνιές. Όχι για τις πτώσεις. Τα παλαιότερα κινητά είχαν μεγαλύτερα μπεζελ και ως εκ τούτου είχαν μεγαλύτερη πιθανότητα να γλυτώσουν .
Link to comment
Share on other sites

Το gorila είναι κυρίως για τις γρατσουνιές. Όχι για τις πτώσεις. Τα παλαιότερα κινητά είχαν μεγαλύτερα μπεζελ και ως εκ τούτου είχαν μεγαλύτερη πιθανότητα να γλυτώσουν .
Συγγνώμη που στο λέω αλλά είσαι λάθος και στις 3 προτάσεις που έγραψες. Τα γυαλιά της corning είναι σχεδιασμένα να αντέχουν γρατζουνιές και πτώσεις. Συγκεκριμένα, για το gorilla glass 5 που έχουμε και εμείς στην πίσω όψη εκτός της κάμερας, έχει 80% πιθανότητα να επιζήσει σε πτώση από τα 1.6 μέτρα σε τραχιά επιφάνεια. Αυτό δεν κάνει βέβαια κανένα γυαλί αθραυστο. Επίσης τα μεγαλύτερα μπεζελς των παλαιότερων κινητών αποτελούσαν επέκταση του γυαλιού της οθόνης και δεν ήταν ξεχωριστό κομμάτι. Άρα δεν είχαν μεγαλύτερη πιθανότητα να γλυτώσουν λόγω μπεζελ. Πιθανόν να ήταν λόγω υλικών κατασκευής του "περιβληματος" των παλιών συσκευών που κατά κύριο λόγο ήταν πλαστικό και απορροφούσε καλυτερα τους κραδασμούς της πτώσης από τους μεταλλικούς κορμούς που κυκλοφορούν σε πολλά κινητά σήμερα, όπως και στο g6. Edited by stavrosspil
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη που στο λέω αλλά είσαι λάθος και στις 3 προτάσεις που έγραψες. Τα γυαλιά της corning είναι σχεδιασμένα να αντέχουν γρατζουνιές και πτώσεις. Συγκεκριμένα, για το gorilla glass 5 που έχουμε και εμείς στην πίσω όψη εκτός της κάμερας, έχει 80% πιθανότητα να επιζήσει σε πτώση από τα 1.6 μέτρα σε τραχιά επιφάνεια. Αυτό δεν κάνει βέβαια κανένα γυαλί αθραυστο. Επίσης τα μεγαλύτερα μπεζελς των παλαιότερων κινητών αποτελούσαν επέκταση του γυαλιού της οθόνης και δεν ήταν ξεχωριστό κομμάτι. Άρα δεν είχαν μεγαλύτερη πιθανότητα να γλυτώσουν λόγω μπεζελ. Πιθανόν να ήταν λόγω υλικών κατασκευής του "περιβληματος" των παλιών συσκευών που κατά κύριο λόγο ήταν πλαστικό και απορροφούσε καλυτερα τους κραδασμούς της πτώσης από τους μεταλλικούς κορμούς που κυκλοφορούν σε πολλά κινητά σήμερα, όπως και στο g6.

 

Έγραψα κυρίως, όχι αποκλειστικά. Πολλά γράφουν για τη θραύση, πολλά υπόσχονται στα εργαστηριακά τέστ, αλλά τελικά κυρίως από γρατσουνιές σε προστατεύουν. Η εμπειρία τουλάχιστον αυτό δείχνει. Όχι ότι η εμπειρία είναι κάποια επιστημονική δειγματοληψία :p. Αλλά αν πχ πέσει υπο γωνία, ότι glass και να φοράει δεν γλυτώνει. Εκτός αν έχει αλλάξει κάτι στο gorilla 5 και δεν το γνωρίζω.

 

Όσον αφορά το μπεζελ, ξεχνάς ότι παλιά δεν ήταν ευθεία επιφάνεια αλλά έκανε ένα περίγραμμα σαν θωράκιση κάτι που δεν υπάρχει στα τωρινά μικρότερα μπεζελ 2,5D οθόνες. Δεν ήταν όλο γυαλί :). Ενδεικτικά μια φωτογραφία από το s advance https://www.91-img.com/pictures/samsung-galaxy-s-advance-gt-i9070-mobile-phone-large-1.jpg. Φυσικά κερδίζαν και επειδή όταν έπεφτε ανοίγαν καπάκια, φεύγαν μπαταρίες κλπ (άρα εκτονωνόταν αλλιώς η ενέργεια) αλλά σίγουρα έπαιζε και η διαφορετικότητα της πρόσοψης (αν προτιμάς να το γράψω έτσι) το ρόλο της.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...