Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κατοχος της συσκευης και εγω εδω και μια εβδομαδα,δηλωνω πολυ ευχαριστημενος απο κινητο.Καλη μπαταρια,ομορφη οθονη σε καλες διαστασεις με ανετο κρατημα.

Θα ηθελα μονο λιγο φωτεινοτερη την aod.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με το bootloop εμφανίζεται και στο g6 η μόνο στα παλαιότερα μοντέλα ?

Εως τωρα δεν είχαμε φαινόμενα,αλλα μια πισινη παντα κρατάς διοτι σε αρκετούς απο όσους τους έτυχε στο παραλθον απο εξάμηνο και μετα το εμφάνισε.

Πριν συμπληρωθεί 1 ετος κυκλοφορίας δεν μπορούμε να εξάγουμε ασφαλές συμπέρασμα αν ειναι οριστικά παρελθόν τα bootloop.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

389 έχει

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Εν μερει εχεις δικιο..ξεκιναει απο τα 386 κι αναλογως χρωματος παιζει η τιμη..για το ice platinum που με ενδιαφερει εχει 460..αρχισαν τα πανω κατω κι αυτοι.

Link to comment
Share on other sites

Εν μερει εχεις δικιο..ξεκιναει απο τα 386 κι αναλογως χρωματος παιζει η τιμη..για το ice platinum που με ενδιαφερει εχει 460..αρχισαν τα πανω κατω κι αυτοι.

389 έχει και το ice platinum. Το δεύτερο

 

4686e01bf366ec979b4cc6ab38b6e1ee.jpg

 

Ένα σωρό καταστήματα το έχουν

 

3f22984919b4d1ba649bc7d9eb7ae04c.jpg

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ο φίλος μιλάει για το 64αρι με το dac.

 

Black Leather Htc 10 Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ο φίλος μιλάει για το 64αρι με το dac.

 

Black Leather Htc 10 Power

Το 64αρι έχει 545 κάπου μπερδευτηκαμε

 

e35983d613ecdede57f08cabfd5084d0.jpg

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μπλεχτηκαμε νομιζω..εχω ηδη αναφερει απο την αρχη για το eglobal κι οι τιμες που ανεφερα ειναι για εκεινο το σαιτ με το δικαρτο το 64αρι.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα δηλαδή και το 64 στο skroutz είναι αυτό με το dac; συγνώμη αν το έχετε ξαναπεί, απλά για να είμαι σίγουρος. To HTC 10 μου διψασε και ήθελε λίγη μπυριτσα πριν 2 μέρες. Και είμαι στην αναζήτηση.

το γέλιο είναι η τροφή της ψυχής!!!

 

Lumia 1020 : Rules!!!

Νokia N9: Have no rules!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μπλεχτηκαμε νομιζω..εχω ηδη αναφερει απο την αρχη για το eglobal κι οι τιμες που ανεφερα ειναι για εκεινο το σαιτ με το δικαρτο το 64αρι.

 

Ετσι ακριβως ειναι φιλε μου, 379 το πιο φθηνο και στο χρωμα που σε ενδιαφερει η τιμη που ανεφερες :)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

παρατηρησατε μηπως οτι το κινητο χανει αρκετη μπαταρια οταν δεν το χρησιμοποιειτε;εχθες το βραδυ εχασε περιπου 5-7%

 

Το αντίθετο.

Είναι το κινητό με την μικρότερη κατανάλωση σε stand by που είχα μέχρι σήμερα.

Στο 8ωρο το βράδυ θα μου φάει στη χειρότερη 2%. Σπάνια όμως.

Συνήθως τρώει 1% ή και καθόλου.

προφανώς όχι σε λειτουργία πτήσης και χωρίς AOD, και επίσης με COSMOTE, η οποία έχω την αίσθηση ότι τρώει πιο πολύ για το σήμερα από τις άλλες εταιρίες (κάνω μεγάλο λάθος?).

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου από πλήρες φόρτιση στο 100% στης 12.00 το βράδυ με κλειστό το AOD, ανοιχτό WiFi και δεδομένα, μέχρι της 8.00 το πρωί μπαταρία ακόμα στο 100%.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδη με το 64αρι ηρθε μη ευρωπαϊκος φορτιστης με ανταπτορα και η αληθεια ειναι οτι ειναι αρκετα ογκωδης, εχετε να προτεινετε καποιον αξιοπιστο φορτιστη για το κινητο? Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα...

Και εγω κατοχος του g6 ice platinum εδω και κατι μερες.προερχομαι απο το xiaomi mi5s plus.

οικανοποιμενος αρκετα.

προσπα8ω ακομα να το σινη8ησω βεβαια .λογο ο8ονης...

 

επεισης λεω να παρω την spigen crystal ελπιζω να ειναι καλητερη απο μια σιληκονης..

Link to comment
Share on other sites

Eγώ τελικά επειδή μου αρέσει να χρησιμοποιώ το κινητό όπως το βγαλε η μάνα του αγόρασα και μία θήκη πουγκί.

Θα δείξει αν με βολέψει....

 

Πήρα κι έναν αντάπτορα usbc σε micro usb για να μπορώ να το φορτίζω με οποιονδήποτε ξένο φορτιστή βρω (κακά τα ψέμματα όλοι τέτοιο έχουν) και για να μπορώ να χρησιμοποιώ το spare καλωδιάκι otg που έχω.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

δες αυτον στο λινκ http://www.ebay.es/itm/162359124200 μου ηρθε σε 1 βδομάδα. ειναι ο γνησιος

 

Ευχαριστω για την απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,σημερα ειδα οτι η πτωση της μπαταριας δεν ειναι τοσο μεγαλη τελικα αλλα δεν ειναι και 1-2%.παρελαβα σπιντζεν θηκη και γυαλι και φαινονται να ειναι αρκετα ποιοτικα.
Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδιά εχει ακούσει κανεις τπτ για wifi calming?Μπήκα στο site της cosmote και δεν ειδα πουθενά να αναφέρει συσκευές lg.Αν το έχει ψάξει κάποιος περισσότερο σα αναφερει.
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχει... Το δικαρτο έχει dac κ 64gb μνήμη. Το ευρωπαϊκό χωρίς dac I κ 32gb μνήμη...

 

Δεν υπάρχει ψηφιακή συσκεύη με έξοδο ήχου για ακουστικά χωρίς dac ...

To dac (digital to analog converter) γενικά μετατρέπει το ψηφιακό σήμα (ήχος) σε αναλόγικο.

Η συσκευή G6 με το 4πλό dac μπορεί απλώς να οδηγήσει ακουστικά με μεγαλύτερη αντίσταση (άρα πιο high end ακουστικά), υπάρχουν επίσης βελτιώσεις στην ποιότητα του ήχου αλλά μπορούν να γίνουν αντιλυπτές, πάλι, με χρήση υψηλής ποιότητας ακουστικών.

Για να κατλάβει κάποιος την διαφορά πρέπει να χρηισμοποεί ακριβά ακουστικά >100e (με μεγάλη αντίσταση).

H ποιότητα του ήχου έχει να κάνει με τα ακουστικά που χρησιμοποιείς.

Πχ. αυτά που έρχονται με την συσκευή είναι επιηκώς απαράδεκτα, ακουστικά sony των 5-10 ευρώ δίνουν πολύ καλύτερο ήχο.

(Τo S7 edge είχε πολύ καλά ακουστικά) .

Χρησιμοποιώ αυτά τα ακουστικά http://www.e-shop.gr/sony-mdr-ex650ap-smartphone-capable-in-ear-headphones-gold-p-TEL.024409 και ο ήχος είναι πολύ καλός.

 

Και μιά αναλυτική παρουσίαση του quad-dac του V20.

http://www.androidauthority.com/voyager-smart-brings-class-features-convenience-back-pocket-795966/

Edited by deviant
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...