Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι θα πρωτοπαραβλεψεις είναι το θέμα...
Με αυτο τωρα τι περιμενεις να σου απαντησει κανεις; Δεν ειναι σαν υποτιμας τη νοημοσυνη των κατοχων;

Μην το παμε και στο αλλο ακρο...

Ευπροσδεκτος να πεις την οποια αποψη σου, ανθρωπινα...

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδες αν ενδιαφερεται καποιος για ανταλλαγη με ice platinum..εχω το black astro.ας επικοινωνησει π.μ!sorry για το off topic!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Με αυτο τωρα τι περιμενεις να σου απαντησει κανεις; Δεν ειναι σαν υποτιμας τη νοημοσυνη των κατοχων;

Μην το παμε και στο αλλο ακρο...

Ευπροσδεκτος να πεις την οποια αποψη σου, ανθρωπινα...

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν φταίω εγώ αν έχει κάποιος τη μύγα, επίσης όσοι το πήραν καλά έκαναν και το πήραν, προφανώς τους καλύπτει.

Δεν κρίνω τους κατόχους αλλά τη συσκευή.

 

Και πολύ ανθρώπινα έγραψα ότι έχει αρκετά σημεία που πρέπει να παραβλέψεις. Πολλοί πιθανόν να μην νοιάζονται για την έλλειψη led, ir, dac, 64αρας εκδοσης ως βασική, όχι άριστη κάμερα, όχι οled οθόνη. Για μένα αυτά είναι σοβαρά μείον όλα μάζεμενα, ειδικά όταν υπάρχει έκδοση με κάποια απ' αυτά και κάποια άλλα θεωρούνταν αυτονόητα στο παρελθόν. Αυτό στηλιτευσα, όποιος το θέλει/τον καλύπτει καλά κάνει να το πάρει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν φταίω εγώ αν έχει κάποιος τη μύγα, επίσης όσοι το πήραν καλά έκαναν και το πήραν, προφανώς τους καλύπτει.

Δεν κρίνω τους κατόχους αλλά τη συσκευή.

 

Και πολύ ανθρώπινα έγραψα ότι έχει αρκετά σημεία που πρέπει να παραβλέψεις. Πολλοί πιθανόν να μην νοιάζονται για την έλλειψη led, ir, dac, 64αρας εκδοσης ως βασική, όχι άριστη κάμερα, όχι οled οθόνη. Για μένα αυτά είναι σοβαρά μείον όλα μάζεμενα, ειδικά όταν υπάρχει έκδοση με κάποια απ' αυτά και κάποια άλλα θεωρούνταν αυτονόητα στο παρελθόν. Αυτό στηλιτευσα, όποιος το θέλει/τον καλύπτει καλά κάνει να το πάρει.

Δεν ειναι θεμα περι "μυγας"...

Και εγω θα μπορουσα να μπω στο θεμα του S8 π.χ., να πεταξω ενα "πεταμενα λεφτα" και να φυγω κυριος και ο,τι θελει ας καταλαβει ο καθενας...

Δεν παει ετσι ομως, γιατι δεν ειναι τσιφλικι μου το myPhone...

Δεκτη η τεκμηριωμενη αποψη σου.

Εξαλλου, σε φορουμ βρισκομαστε για να συζηταμε. Δεν απαγορευεται σε κανεναν ο αντιλογος.

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ χαίρομαι που η τιμή πέφτει και συνέχεια καθόμαστε και συζητάμε για νέες αγορές, ταχυδρομεία και vs, παρά για προβλήματα, παραμορφώσεις από την κάμερα, ροζ και κόκκινες οθόνες, μνήμες από το πανέρι και άλλα πολλά...

Ισορροπημένη και πανέμορφη συσκευή το G6 και σε τιμή κανόνι.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ χαίρομαι που η τιμή πέφτει και συνέχεια καθόμαστε και συζητάμε για νέες αγορές, ταχυδρομεία και vs, παρά για προβλήματα, παραμορφώσεις από την κάμερα, ροζ και κόκκινες οθόνες, μνήμες από το πανέρι και άλλα πολλά...

Ισορροπημένη και πανέμορφη συσκευή το G6 και σε τιμή κανόνι.

Έτσι ακριβώς!

Πάντως όσο και να κατακρίνουν τη κάμερα του, είναι ίσως η μέσα στη τοπ 3 αδα του 2017!!! Και ναι είναι καλύτερη από S8 ! Ασχολούμαι ημιεπαγγελματικα με τη φωτογραφία και νομίζω ότι μπορώ να έχω αντικειμενική άποψη ...17bce4b05c31b52fa201a10068627115.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο always on display φαίνονται τα εικονίδια από όλες τις εφαρμογές που έχουν κάποια ειδοποίηση;
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς!

Πάντως όσο και να κατακρίνουν τη κάμερα του, είναι ίσως η μέσα στη τοπ 3 αδα του 2017!!! Και ναι είναι καλύτερη από S8 ! Ασχολούμαι ημιεπαγγελματικα με τη φωτογραφία και νομίζω ότι μπορώ να έχω αντικειμενική άποψη ...17bce4b05c31b52fa201a10068627115.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ ήρθα απο s8 plus στο g6 κ ναι η φωτογραφική ειναι καλύτερη εδώ. Επίσης εδώ δεν έχουμε lag

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν φταίω εγώ αν έχει κάποιος τη μύγα, επίσης όσοι το πήραν καλά έκαναν και το πήραν, προφανώς τους καλύπτει.

Δεν κρίνω τους κατόχους αλλά τη συσκευή.

 

Και πολύ ανθρώπινα έγραψα ότι έχει αρκετά σημεία που πρέπει να παραβλέψεις. Πολλοί πιθανόν να μην νοιάζονται για την έλλειψη led, ir, dac, 64αρας εκδοσης ως βασική, όχι άριστη κάμερα, όχι οled οθόνη. Για μένα αυτά είναι σοβαρά μείον όλα μάζεμενα, ειδικά όταν υπάρχει έκδοση με κάποια απ' αυτά και κάποια άλλα θεωρούνταν αυτονόητα στο παρελθόν. Αυτό στηλιτευσα, όποιος το θέλει/τον καλύπτει καλά κάνει να το πάρει.

Εσυ βασικά κ στο g5 που είχε κάποια απο αυτά παλι έβρισκες κ έλεγες. Ήσαστε κανά 2 που το κάνετε αυτό. Η κάμερα ειναι αν οχι η καλύτερη που κυκλοφορεί αλλά η 2η καλύτερη.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το 64gb είναι φθηνότερο από το 32gb.... Παίζει να είναι αλήθεια; 6bd20946f79e107a3c4d5b497edc7b81.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αφού το ένα είναι μόνο σε ένα κατάστημα,που είναι το παράξενο?

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς!

Πάντως όσο και να κατακρίνουν τη κάμερα του, είναι ίσως η μέσα στη τοπ 3 αδα του 2017!!! Και ναι είναι καλύτερη από S8 ! Ασχολούμαι ημιεπαγγελματικα με τη φωτογραφία και νομίζω ότι μπορώ να έχω αντικειμενική άποψη ...17bce4b05c31b52fa201a10068627115.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και εγω ασχολουμαι ημιεπαγγελματικα με τη φωτογραφια, και το g6 εχει χειροτερη καμερα απο το g5, ουτε καν φτανει το s8.

 

Καλο ειναι να μην κανουμε το ασπρο μαυρο.

 

Το μονο αλλα μεγάλο θετικο του g6 ειναι η wide καμερα του, εγω την θελω παρα μα παρα πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήρθα απο s8 plus στο g6 κ ναι η φωτογραφική ειναι καλύτερη εδώ. Επίσης εδώ δεν έχουμε lag.

Εσυ βασικά κ στο g5 που είχε κάποια απο αυτά παλι έβρισκες κ έλεγες. Ήσαστε κανά 2 που το κάνετε αυτό. Η κάμερα ειναι αν οχι η καλύτερη που κυκλοφορεί αλλά η 2η καλύτερη.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για να λέμε τα πράγματα με το όνομα της το G6 είναι αυτό που έπρεπε να είναι το G5 με 1 χρόνο καθυστέρηση;)

Βελτίωσε αισθητά την κακη οθονη του προκατόχου(κοφτη φωτεινότητας ,πιστότητα χρωμάτων για τα πανηγύρια)όπως και η αυτονομία εχει παρει αξιολογο boost από την κακιστη του G5,εβαλε αδιαβροχοποίηση και επιτέλους άψογη συναρμογή και ποιότητα κατασκευής χωρίς τα παρατράγουδα με μεταλλο που βαφτισε με πλαστική επίστρωση(ο ορισμός της πατάτας εδώ που τα λεμε::X)

 

Βαλε στο καπακι image retention ,bootloop να δεσει το γλυκο.

 

Αυτό ηταν το G5 αρεσει δεν αρέσει σε κάποιους.(αλήθεια πόσοι είχαν το g5 δεν το έδωσαν μέσα στον μηνα?)

 

Η καμερα του g6 παραμενει από τις κορυφαιες αναμφίβολα,αλλα υπηρχαν περιθωρια βελτιωσης που δεν εδωσε η LG(το focus είναι αργο,η μπροστινη καμερα εχουμε υποβαθμιση και γενικα ο φακος τεχνολογικα είναι πισωγύρισμα σε σχεση με του G5)

 

Σιγουρα με το g6 εχουμε ουσιαστικη αναβαθμιση σε αρκετούς τομείς και αν δεν ελειπαν οι εκπτωσεις θα ηταν πολύ πιο ολοκληρωμενη προταση από ότι σημερα και σε αυτό δεν χωρα αμφισβητηση.

 

Και μόνο που έφτασε για να δείξει ένα πενιχρο ενδιαφερον ο κοσμος στα 350 φραγκα μιλαει από μονο του και αυτό με μια version χωρίς καμία εγγύηση.

 

Για να μην ξεχνιόμαστε.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Για να λέμε τα πράγματα με το όνομα της το G6 είναι αυτό που έπρεπε να είναι το G5 με 1 χρόνο καθυστέρηση;)

Βελτίωσε αισθητά την κακη οθονη του προκατόχου(κοφτη φωτεινότητας ,πιστότητα χρωμάτων για τα πανηγύρια)όπως και η αυτονομία εχει παρει αξιολογο boost από την κακιστη του G5,εβαλε αδιαβροχοποίηση και επιτέλους άψογη συναρμογή και ποιότητα κατασκευής χωρίς τα παρατράγουδα με μεταλλο που βαφτισε με πλαστική επίστρωση(ο ορισμός της πατάτας εδώ που τα λεμε::X)

 

Βαλε στο καπακι image retention ,bootloop να δεσει το γλυκο.

 

Αυτό ηταν το G5 αρεσει δεν αρέσει σε κάποιους.(αλήθεια πόσοι είχαν το g5 δεν το έδωσαν μέσα στον μηνα?)

 

Η καμερα του g6 παραμενει κορυφαια αναμφίβολα,αλλα υπηρχαν περιθωρια βελτιωσης που δεν εδωσε η LG(το focus είναι αργο,η μπροστινη καμερα εχουμε υποβαθμιση και γενικα ο φακος τεχνολογικα είναι πισωγύρισμα σε σχεση με του G5)

 

Σιγουρα με το g6 εχουμε ουσιαστικη αναβαθμιση και αν δεν ελειπαν οι εκπτωσεις θα ηταν πολύ πιο ολοκληρωμενη προταση από ότι σημερα και σε αυτό δεν χωρα αμφισβητηση.

 

Και μόνο που έφτασε για να δείξει ένα πενιχρο ενδιαφερον ο κοσμος στα 350 φραγκα μιλαει από μονο του.

 

Oπως παντα απο τον alextrela, ανουσιο ποστ, με μονο σκοπο το flame.

 

Φαινεται και απο το υφος σου. Ουσια καμια.

 

Να παω στο θεμα του S8 πχ και να πω "Το s6 οπως επρεπε να ειναι"

 

λολζ δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

Oπως παντα απο τον alextrela, ανουσιο ποστ, με μονο σκοπο το flame.

 

Φαινεται και απο το υφος σου. Ουσια καμια.

 

Να παω στο θεμα του S8 πχ και να πω "Το s6 οπως επρεπε να ειναι"

 

λολζ δηλαδη.

Δημοκρατια εχουμε να πας οπου θελεις και γραψεις ότι θέλεις δεν πρόκειται να σου την πω:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Για να λέμε τα πράγματα με το όνομα της το G6 είναι αυτό που έπρεπε να είναι το G5 με 1 χρόνο καθυστέρηση;)

Βελτίωσε αισθητά την κακη οθονη του προκατόχου(κοφτη φωτεινότητας ,πιστότητα χρωμάτων για τα πανηγύρια)όπως και η αυτονομία εχει παρει αξιολογο boost από την κακιστη του G5,εβαλε αδιαβροχοποίηση και επιτέλους άψογη συναρμογή και ποιότητα κατασκευής χωρίς τα παρατράγουδα με μεταλλο που βαφτισε με πλαστική επίστρωση(ο ορισμός της πατάτας εδώ που τα λεμε::X)

 

Βαλε στο καπακι image retention ,bootloop να δεσει το γλυκο.

 

Αυτό ηταν το G5 αρεσει δεν αρέσει σε κάποιους.(αλήθεια πόσοι είχαν το g5 δεν το έδωσαν μέσα στον μηνα?)

 

Η καμερα του g6 παραμενει από τις κορυφαιες αναμφίβολα,αλλα υπηρχαν περιθωρια βελτιωσης που δεν εδωσε η LG(το focus είναι αργο,η μπροστινη καμερα εχουμε υποβαθμιση και γενικα ο φακος τεχνολογικα είναι πισωγύρισμα σε σχεση με του G5)

 

Σιγουρα με το g6 εχουμε ουσιαστικη αναβαθμιση σε αρκετούς τομείς και αν δεν ελειπαν οι εκπτωσεις θα ηταν πολύ πιο ολοκληρωμενη προταση από ότι σημερα και σε αυτό δεν χωρα αμφισβητηση.

 

Και μόνο που έφτασε για να δείξει ένα πενιχρο ενδιαφερον ο κοσμος στα 350 φραγκα μιλαει από μονο του και αυτό με μια version χωρίς καμία εγγύηση.

 

Για να μην ξεχνιόμαστε.

Συμφωνώ. Αν κ σε πολλά που γράφεις εχω αντιρρησεις. Σε αυτο το ποστ είναι μαζι σου

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Αν κ σε πολλά που γράφεις εχω αντιρρησεις. Σε αυτο το ποστ είναι μαζι σου

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ελπίζω με το V30 σε 1 μηνα και G7 του χρόνου να δουμε το βήμα παραπάνω για να αρχίσω να την εχω στα υπόψη μου και κυρίως αυτά που με ενοχλησαν με το g6 να μην υπαρχουν (εκπτωσεις σε feature) σε σχεση με Αμερικη και Ασια.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ πιστεύω ότι όλα τα κινητά πλέον τραβάνε τέλειες φωτογραφίες. Δεν βρίσκεις διάφορες. Μια φωτογραφία του g6 την βάλεις στην ενότητα του s8 θα λένε πω πω τι βγάζει το εργαλείο. Πάω να το πάρω. Χαλαρώστε:D
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η κορυφαία κατα τη γνώμη σου

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Htc 11, 10, s8 είναι μια κλάση πιο πάνω στο συγκεκριμένο τομέα για όποιον είναι ψείρας στο θέμα κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο μια κλάση πάνω?

 

Sent from my Black Leather Htc 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μόνο μια κλάση πάνω?

 

Sent from my Black Leather Htc 10

Εγώ πριν μετρησα 3 κλάσεις πανω

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ασχολουμαι ημιεπαγγελματικα με τη φωτογραφια, και το g6 εχει χειροτερη καμερα απο το g5, ουτε καν φτανει το s8.

 

Καλο ειναι να μην κανουμε το ασπρο μαυρο.

 

Το μονο αλλα μεγάλο θετικο του g6 ειναι η wide καμερα του, εγω την θελω παρα μα παρα πολυ.

Επειδή πέρασαν από τα χέρια μου και τα τρία, S7 edge, G6, S8, δες εδώ φωτογραφίες τραβηγμένες με όλα αυτόματο και μετά φουλ ζουμ στο κινητό, έτσι θα καταλάβεις για πιο λόγο λέω ότι το G6 έχει καλύτερη κάμερα.....

https://www.flickr.com/gp/92927951@N05/5005tG

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Htc 11, 10, s8 είναι μια κλάση πιο πάνω στο συγκεκριμένο τομέα για όποιον είναι ψείρας στο θέμα κάμερα.
Μην είσαι τόσο σίγουρος....

https://www.flickr.com/gp/92927951@N05/5005tG

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ασχολουμαι ημιεπαγγελματικα με τη φωτογραφια, και το g6 εχει χειροτερη καμερα απο το g5, ουτε καν φτανει το s8.

 

Καλο ειναι να μην κανουμε το ασπρο μαυρο.

 

Το μονο αλλα μεγάλο θετικο του g6 ειναι η wide καμερα του, εγω την θελω παρα μα παρα πολυ.

Κάπως έτσι έχουν τα πράγματα.

Είχα G6 και S7 edge ταυτόχρονα πριν λίγες μέρες, τα κράτησα μαζί κοντά 2 βδομάδες, το G6 ΔΕΝ φτάνει το περσινό S7 στο πιο βασικό.

Την οθόνη.

Είναι τόσο πίσω όταν τα βάζεις δίπλα δίπλα που σου μοιάζει σα ξέπλυμα σα χλωρίνη..

Τώρα που έχω το S8 plus βέβαια ούτε καν σκέφτομαι το τίμιο αλλά "λίγο" πλέον G6.

Το άλλο μεγάλο μείον του είναι όταν πέφτει ο φωτισμός αρχίζει και ζορίζεται, το πρώτο ανέφερα εδώ γιατί απλά τα είχα μαζί στην καθημερινότητα μου και τα έβλεπα πως συμπεριφέρονται κάτω απ τις ακριβώς ίδιες συνθήκες.

Εκτός που έχανε σε χαμηλό φωτισμό είχε μεγάλο θέμα με το αργό focus.

Και εντάξει, στην ποιότητα θα κάνω λίγο σκόντο (σε χαμηλό φωτισμό επαναλαμβάνω), στην αργή εστίαση όχι, γιατί απλά είναι εκνευριστικό σε ναυαρχίδα του 2017 τόση καθυστέρηση, άσε που αν έχεις πρόσωπα(παρέα σε καφέ μπαρ με χαμηλό φωτισμό) ή παιδιά λίγο ανήσυχα, το έχασες το θέμα, βγαίνουν blur τις πιο πολλές φορές.

Αυτό είναι το θέμα, μάλλον το πρόβλημα της κάμερας του..

Επίσης το AOD του δεν είναι τόσο ευδιάκριτο και ειδικά με χαμηλό φωτισμό άστο καλύτερα..

Είχα ανεβάσει και φώτο συγκριτικά..

Το ακουστικό του καλό αλλά το μικρόφωνο όχι.

Το πως σε ακούν οι άλλοι δλδ..

Μπουκωμένο αρκετά, σαν από πηγάδι συγκριτικά με τα Samsung's.

Αυτό με ενόχλησε πολύ εμένα γιατί είναι πάνω απ όλα τηλέφωνο.

Προσοχή, δεν λέω δε σε ακούνε, άλλα όταν μιλούσα με το ένα και καπάκι τους έπαιρνα με άλλο, (φίλους και γνωστούς από εδώ το my phone χρόνια) τότε οι ίδιοι μου το έλεγαν.

Και πολλά μικρό θεματάκια που μόνο αν τα ζεις συγκριτικά και δεν είσαι προκατειλημμένος τα ξεχωρίζεις.

Απ την άλλη το grip του ήταν κορυφαίο, το edge είναι πολύ άβολο μπροστά του, το νέο form factor της οθόνης το λάτρεψα, και έχει και αυτό λεπτομέρειες που είναι καλύτερο απ τα Samsung's..

Στη τιμή που είναι τώρα αν δέν είχα αγοράσει το S8 plus θα το έπαιρνα πάλι χαλαρά και ας μην έχει 64 μνήμη και dac και led

Άλλα αν έχεις το plus δε γυρίζεις πίσω, και μόνο όταν ανοίγεις ΑΥΤΉ την καταπληκτική super amoled των 6.2 δεν υπάρχει επιστροφή στην klinex.

Του χρόνου ίσως με το G7 πιστεύω αν συνεχίσει σε αυτό το δρόμο η LG θα πάει σούπερ, γιατί είναι πλέον σε καλό δρόμο, και εύχομαι να το κάνει γιατί είναι μία απ τις εταιρείες που συμπαθώ.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by manan69t

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρωστε λιγο με τα vs!οποιος δεν θελει τον chrome για broswer εγω κατεβασα τον samsung broswer.γενικα με βολευουν πολυ και τους εχω συνηθισει.οποιος θελει απο sammobile!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Έχω αναφέρει επανειλημμένως: στο myphone δεν γράφουμε όπως μιλάει ο καθένας σπίτι του. Ακολουθούμε τους κανονισμούς, σεβόμενοι τους συμφορουμήτες. Ανάρμοστα σχόλια διαγράφηκαν!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...