Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και στο manual πάλι τν ρίχνει.

 

Ισως τοτε εχει δικο του αυτοματο ρυθμιστή φωτεινοτητας για να το διαπιστωσεις αστο στο χειροκινητο παρε ενα φακο και φωτισε στον αισθητήρα αν δυναμώσει τοτε εχει ανεξαρτητη λειτουργία δεν χανεις τιποτα να δοκιμάσεις και μας ενημερωνεις.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαλημερα σε ολους τους φιλους του φορουμ....ηθελα να ρωτησω αν καποιος εχει αγορασει κινητο απο το ''eglobal central.eu'' σκεφτομαι για το g6, το site παιδια ειναι εμπιστο ?? πληρωνουμε τελωνειο ?? σε ποσες μερες παραλμβανουμε, αν ξερει καποιος.... ευχαριστω πολυ....και ευχομαι καλο καλοκαιρι με υγεια και χαμογελα....

 

Αγόρασα πριν 2 μέρες ένα S8+ από εκεί. Ακόμα στη φάση του processing είμαι. Δεν υπολογίζω να το στείλουν νωρίτερα από το τέλος της άλλης εβδομάδας. Το μαγαζί έμπιστο είναι, έχουν αγοράσει αρκετά άτομα από εκεί (τηλέφωνα, φακούς, κάμερες, κτλ...). Τελωνείο θεωρητικά δεν περνάει. Άμα περάσει θα σου κάνουν refund φαντάζομαι ότι πληρώσεις για τελωνείο ή άλλα έξοδα. Δες το μύνημά μου παραπάνω σχετικά με την απάντηση του μαγαζιού σχετικά με αυτό το θέμα.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Το AOD δυστυχώς είναι ψόφιο

Αχνοφαίνεται δηλαδή ειδικά το βράδυ με λίγο φωτισμό και δε βοηθά καθόλου.

Καμία σχέση με του Samsung.

 

Ευχαριστουμε για τις πληροφορίες.

Ειδικα για το G6 λόγω ελλειψης του notification led, το AOD με ενδιαφερει παρα πολυ να μαθω πως δουλευει.

 

Ενα ζητουμενο είναι η καταναλωση μπαταρίας, εχεις καποιο παραδειγμα/ενδειξη του ποσο περιπου σου καταναλωνει?

 

Επισης, τι ειδοποιησεις βγαζει; απλα εικονιδια των εφαρμογων ή και κειμενο; πχ αν καποιος μου γραψει κατι στο FB messenger τι ειδους ειδοποιηση θα εχω... ή αν παρω καποιο μεηλ; αν εχεις καποια φωτο απο τετοιες ειδοποιησεις θα ειναι εξαιρετικο

Γινεται να απενεργοποιησω ειδοποιησεις απο καποιες εφαρμογες στο AOD...

πχ δε θελω να φαινονται οι ειδοποιησεις του Viber, γινεται;

Χρωματα εχουν οι ειδοποιησεις;

 

Κάτι άλλο.... υπαρχει ρυθμιση να ενεργοποιειται η AOD μονο οταν υπαρχει καποια ειδοποιηση; αυτο θα εσωζε πολυ μπαταρια απο οση ειναι να ξοδεψει τελικα η AOD, γιατι αν δεν ειχε κατι να δειξει η AOD (περα απο την ωρα) θα εμενε σβηστη..

 

Ευχαριστώ εκ των προτερων για τον κόπο σου :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε για τις πληροφορίες.

Ειδικα για το G6 λόγω ελλειψης του notification led, το AOD με ενδιαφερει παρα πολυ να μαθω πως δουλευει.

 

Ενα ζητουμενο είναι η καταναλωση μπαταρίας, εχεις καποιο παραδειγμα/ενδειξη του ποσο περιπου σου καταναλωνει?

 

Επισης, τι ειδοποιησεις βγαζει; απλα εικονιδια των εφαρμογων ή και κειμενο; πχ αν καποιος μου γραψει κατι στο FB messenger τι ειδους ειδοποιηση θα εχω... ή αν παρω καποιο μεηλ; αν εχεις καποια φωτο απο τετοιες ειδοποιησεις θα ειναι εξαιρετικο

Γινεται να απενεργοποιησω ειδοποιησεις απο καποιες εφαρμογες στο AOD...

πχ δε θελω να φαινονται οι ειδοποιησεις του Viber, γινεται;

Χρωματα εχουν οι ειδοποιησεις;

 

Κάτι άλλο.... υπαρχει ρυθμιση να ενεργοποιειται η AOD μονο οταν υπαρχει καποια ειδοποιηση; αυτο θα εσωζε πολυ μπαταρια απο οση ειναι να ξοδεψει τελικα η AOD, γιατι αν δεν ειχε κατι να δειξει η AOD (περα απο την ωρα) θα εμενε σβηστη..

 

Ευχαριστώ εκ των προτερων για τον κόπο σου :)

 

Τιποτα απο ολα αυτα.Οι ειδοποιησεις ειναι μονοχρωμες,μονο εικονιδια.Μεγαλο μολις ερθει η εκαστοτε ειδοποιηση για 1 δευτερολεπτο, και μετα μικραινει σε μικρο εικονιδιο και παραμενει ετσι...Και δεν γινεται να ενεργοποιηθει η AOD μονο αν εχεις ειδοποιηση. Παντα ενεργη με ειδοποιησεις ή παντοτε ανενεργη με τιποτα,μαυρη οθονη,μονο ηχος για τις ειδοποιησεις και αν το ακουσεις εχει καλως,αλλοιως πρεπει να ενεργοποιεις την οθονη για να δεις...

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς..αλλά το εικονίδιο δν είναι μονοχρομο που παραμένει..είναι κανονικα στο χρωμα τς εφαρμογής..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λάθος μου.. σε μερικες εφαρμογές μονόχρωμα εικονίδια σε μερικές κανονικό χρώμα εφαρμογης

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς..αλλά το εικονίδιο δν είναι μονοχρομο που παραμένει..είναι κανονικα στο χρωμα τς εφαρμογής..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λάθος μου.. σε μερικες εφαρμογές μονόχρωμα εικονίδια σε μερικές κανονικό χρώμα εφαρμογης

 

Οι μερικες ποιες ειναι; fb, mail, viber, messenger, κλησεις, μηνύματα ;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Απο αυτα που μου λετε, ειναι μια μετριοτητα μεχρι στιγμης, με ελαχιστη παραμετροποιηση...

εντελως ανωριμο feature δλδ, που μαλλον μπηκε για να πουμε οτι υπαρχει κ αυτο...

το led με τις διαφορετικες σημανσεις του αναλογα την ειδοποιηση ειναι πιο χρησιμο και επιπλεον δε ξοδευει ενεργεια

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε για τις πληροφορίες.

Ειδικα για το G6 λόγω ελλειψης του notification led, το AOD με ενδιαφερει παρα πολυ να μαθω πως δουλευει.

 

Ενα ζητουμενο είναι η καταναλωση μπαταρίας, εχεις καποιο παραδειγμα/ενδειξη του ποσο περιπου σου καταναλωνει?

 

Επισης, τι ειδοποιησεις βγαζει; απλα εικονιδια των εφαρμογων ή και κειμενο; πχ αν καποιος μου γραψει κατι στο FB messenger τι ειδους ειδοποιηση θα εχω... ή αν παρω καποιο μεηλ; αν εχεις καποια φωτο απο τετοιες ειδοποιησεις θα ειναι εξαιρετικο

Γινεται να απενεργοποιησω ειδοποιησεις απο καποιες εφαρμογες στο AOD...

πχ δε θελω να φαινονται οι ειδοποιησεις του Viber, γινεται;

Χρωματα εχουν οι ειδοποιησεις;

 

Κάτι άλλο.... υπαρχει ρυθμιση να ενεργοποιειται η AOD μονο οταν υπαρχει καποια ειδοποιηση; αυτο θα εσωζε πολυ μπαταρια απο οση ειναι να ξοδεψει τελικα η AOD, γιατι αν δεν ειχε κατι να δειξει η AOD (περα απο την ωρα) θα εμενε σβηστη..

 

Ευχαριστώ εκ των προτερων για τον κόπο σου :)

Όλα αυτά που ζητάς και που έπρεπε να υπάρχουν (και δυστυχώς δεν υπάρχουν ούτε στα Samsung's) θα τα βρεις στην παρακάτω εφαρμογή

 

Δείτε το "Always On AMOLED - BETA"

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tomer.alwayson

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά που ζητάς και που έπρεπε να υπάρχουν (και δυστυχώς δεν υπάρχουν ούτε στα Samsung's) θα τα βρεις στην παρακάτω εφαρμογή

 

Δείτε το "Always On AMOLED - BETA"

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tomer.alwayson

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δυστυχώς ούτε σε Sammy ούτε σε LG είναι motion-activated AOD όπως στα Motorola.

 

Και σε LG πιο φτωχή είναι σε παραμετροποίηση και πλούτο θα έλεγα από την υλοποίηση της Samsung.

 

Δυστυχώς τα τρίτα app Μανο τρώνε x2/3 φορές παραπάνω αυτονομία και δεν θα τα έλεγα βράχος αξιοπιστιας(τρώνε πιο τακτικά κολλήματα και bug στο ξεκάρφωτο)αν και έχουν ακόμα μεγαλύτερο πλούτο σε customization.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας παιδιά, θα ήθελα τα φώτα σας. :) Μετά τα νεότερα με το One Plus και βάζοντάς τα κάτω όσον αφορά τις τιμές χρειάζομαι 542.90 για το 64αρι, αν πάρω και τα official screen protectors ή 578 αν το παραγγείλω μαζί με το bundle. Το οποίο σημαίνει ότι που βγαίνει πάνω από 100 ευρώ παραπάνω σε σχέση με το G6 (γυμνό) και πάνω κάτω στην ίδια τιμή με το S8 (γυμνό). :X Επιλέγω να γράψω εδώ όντας κάτοχος 3ων (!!!) :blink: G2 που πλέον πνέουν τα λοίσθια... Έχοντας στα σχέδιά μου να κάνω ένα μεγάλο ταξίδι στο εξωτερικό τον Αύγουστο δεν νιώθω σίγουρη να φύγω με την υπάρχουσα συσκευή μου :cry: και έτσι δεν μπορώ να περιμένω και για το V30 που είχα εναποθέσει τις τελευταίες μου ελπίδες - μιας και τον τελευταίο ένα χρόνο δεν με έχει ενθουσιάσει κάτι ώστε να σκάσω πάνω από μισό μηνιάτικο για συσκευή. :worry: Ψάχνω απεγνωσμένα να δω από κοντά το G6, αλλά λόγω του ότι σταμάτησε να τα εισάγει η LG Hellas δεν το βρίσκω πουθενά. Ξέρετε κάπου που να μπορώ να το δω έστω και κλειστό; Το software το έχω δει πάμπολες φορές στο internet και έτσι κι αλλιώς μ' αρέσει πολύ το interface της LG. Αλλά θα ήθελα να το χουφτώσω λίγο πριν πάρω την τελική απόφαση. :lol:Με ενδιαφέρει πολύ το GPS, οι κάμερες (μπρος - πίσω) και η μπαταρία. Σας παρακαλώ πολύ δώστε μία βοήθεια... Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων! :happy:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας παιδιά, θα ήθελα τα φώτα σας. :) Μετά τα νεότερα με το One Plus και βάζοντάς τα κάτω όσον αφορά τις τιμές χρειάζομαι 542.90 για το 64αρι, αν πάρω και τα official screen protectors ή 578 αν το παραγγείλω μαζί με το bundle. Το οποίο σημαίνει ότι που βγαίνει πάνω από 100 ευρώ παραπάνω σε σχέση με το G6 (γυμνό) και πάνω κάτω στην ίδια τιμή με το S8 (γυμνό). :X Επιλέγω να γράψω εδώ όντας κάτοχος 3ων (!!!) :blink: G2 που πλέον πνέουν τα λοίσθια... Έχοντας στα σχέδιά μου να κάνω ένα μεγάλο ταξίδι στο εξωτερικό τον Αύγουστο δεν νιώθω σίγουρη να φύγω με την υπάρχουσα συσκευή μου :cry: και έτσι δεν μπορώ να περιμένω και για το V30 που είχα εναποθέσει τις τελευταίες μου ελπίδες - μιας και τον τελευταίο ένα χρόνο δεν με έχει ενθουσιάσει κάτι ώστε να σκάσω πάνω από μισό μηνιάτικο για συσκευή. :worry: Ψάχνω απεγνωσμένα να δω από κοντά το G6, αλλά λόγω του ότι σταμάτησε να τα εισάγει η LG Hellas δεν το βρίσκω πουθενά. Ξέρετε κάπου που να μπορώ να το δω έστω και κλειστό; Το software το έχω δει πάμπολες φορές στο internet και έτσι κι αλλιώς μ' αρέσει πολύ το interface της LG. Αλλά θα ήθελα να το χουφτώσω λίγο πριν πάρω την τελική απόφαση. :lol:Με ενδιαφέρει πολύ το GPS, οι κάμερες (μπρος - πίσω) και η μπαταρία. Σας παρακαλώ πολύ δώστε μία βοήθεια... Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων! :happy:

Θεσσαλονίκη που το έψαξα σχεδόν σε ολες τς αλυσιδες δεν υπήρχε πουθενά κ το πήρα στα τυφλά κ εγώ..μπαταρια πολυ καλή,καμερα πίσω πολύ καλη, μπροστινή λίγο μέτρια νομίζω..

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα εάν είναι εύκολο σε κάποιον που το έχει, να δοκιμάσει το εξής:

Με κλειστή οθόνη και χωρίς Always On (αλλά ενεργοποιημένο double tap to wake), να δοκιμάσει swipe κάτω (όπως κατεβάζουμε τις ειδοποιήσεις όταν είναι ανοιχτό).

Εμφανίζει ειδοποιήσεις, ώρα, κλπ?

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα εάν είναι εύκολο σε κάποιον που το έχει, να δοκιμάσει το εξής:

Με κλειστή οθόνη και χωρίς Always On (αλλά ενεργοποιημένο double tap to wake), να δοκιμάσει swipe κάτω (όπως κατεβάζουμε τις ειδοποιήσεις όταν είναι ανοιχτό).

Εμφανίζει ειδοποιήσεις, ώρα, κλπ?

 

Μπααα τπτ...

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη που το έψαξα σχεδόν σε ολες τς αλυσιδες δεν υπήρχε πουθενά κ το πήρα στα τυφλά κ εγώ..μπαταρια πολυ καλή,καμερα πίσω πολύ καλη, μπροστινή λίγο μέτρια νομίζω..

 

Εγώ το έψαξα Θεσσαλονίκη και τώρα το ψάχνω και Αθήνα... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας παιδιά, θα ήθελα τα φώτα σας. :) Μετά τα νεότερα με το One Plus και βάζοντάς τα κάτω όσον αφορά τις τιμές χρειάζομαι 542.90 για το 64αρι, αν πάρω και τα official screen protectors ή 578 αν το παραγγείλω μαζί με το bundle. Το οποίο σημαίνει ότι που βγαίνει πάνω από 100 ευρώ παραπάνω σε σχέση με το G6 (γυμνό) και πάνω κάτω στην ίδια τιμή με το S8 (γυμνό). :X Επιλέγω να γράψω εδώ όντας κάτοχος 3ων (!!!) :blink: G2 που πλέον πνέουν τα λοίσθια... Έχοντας στα σχέδιά μου να κάνω ένα μεγάλο ταξίδι στο εξωτερικό τον Αύγουστο δεν νιώθω σίγουρη να φύγω με την υπάρχουσα συσκευή μου :cry: και έτσι δεν μπορώ να περιμένω και για το V30 που είχα εναποθέσει τις τελευταίες μου ελπίδες - μιας και τον τελευταίο ένα χρόνο δεν με έχει ενθουσιάσει κάτι ώστε να σκάσω πάνω από μισό μηνιάτικο για συσκευή. :worry: Ψάχνω απεγνωσμένα να δω από κοντά το G6, αλλά λόγω του ότι σταμάτησε να τα εισάγει η LG Hellas δεν το βρίσκω πουθενά. Ξέρετε κάπου που να μπορώ να το δω έστω και κλειστό; Το software το έχω δει πάμπολες φορές στο internet και έτσι κι αλλιώς μ' αρέσει πολύ το interface της LG. Αλλά θα ήθελα να το χουφτώσω λίγο πριν πάρω την τελική απόφαση. :lol:Με ενδιαφέρει πολύ το GPS, οι κάμερες (μπρος - πίσω) και η μπαταρία. Σας παρακαλώ πολύ δώστε μία βοήθεια... Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων! :happy:

 

http://www.plaisio.gr/tilefona/kinita-smartphones/smartphones/LG-G6-32GB-Platinum-LGH870-AITCPL.htm

Λενε στο πλαισιο πως το εχουν, αλλα δεν πηγα απο κοντα σε καποιο καταστημα να δω αν οντως το εχουν...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ούτε σε Sammy ούτε σε LG είναι motion-activated AOD όπως στα Motorola.

 

Και σε LG πιο φτωχή είναι σε παραμετροποίηση και πλούτο θα έλεγα από την υλοποίηση της Samsung.

 

Δυστυχώς τα τρίτα app Μανο τρώνε x2/3 φορές παραπάνω αυτονομία και δεν θα τα έλεγα βράχος αξιοπιστιας(τρώνε πιο τακτικά κολλήματα και bug στο ξεκάρφωτο)αν και έχουν ακόμα μεγαλύτερο πλούτο σε customization.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Όπως τα λες και όπως τα έχουμε πει αμέτρητες φορές είναι Άλεξ.

Δυστυχώς Samsung k LG δε φτάνουν την πάλαι ποτέ Nokia και την motto..

Έχω και μια φώτο πως φαίνεται το ρολόι και στα δύο, εσωτερικός χώρος, κλειστά παντζούρια, λίγος φωτισμός, το LG στο μέγιστο που μου δίνει επιλογή.

Παρ όλα αυτά το edge είναι σαφώς φωτεινότερο άσε που έχει και το led που σου λύνει τα χέρια στα δύσκολα.

Απ την άλλη με το G6 και το touch pal premium που έχω σε όλες μου τις συσκευές σαν στάνταρ, γράφω πιο άνετα και είπαμε, έχω και καλύτερο, πιο ξεκούραστο grip...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

29db9a77d290f9bf3fcc6bc1cef6d876.jpg

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λες και όπως τα έχουμε πει αμέτρητες φορές είναι Άλεξ.

Δυστυχώς Samsung k LG δε φτάνουν την πάλαι ποτέ Nokia και την motto..

Έχω και μια φώτο πως φαίνεται το ρολόι και στα δύο, εσωτερικός χώρος, κλειστά παντζούρια, λίγος φωτισμός, το LG στο μέγιστο που μου δίνει επιλογή.

Παρ όλα αυτά το edge είναι σαφώς φωτεινότερο άσε που έχει και το led που σου λύνει τα χέρια στα δύσκολα.

Απ την άλλη με το G6 και το touch pal premium που έχω σε όλες μου τις συσκευές σαν στάνταρ, γράφω πιο άνετα και είπαμε, έχω και καλύτερο, πιο ξεκούραστο grip...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

29db9a77d290f9bf3fcc6bc1cef6d876.jpg

 

Αν δεν βαριεσαι ανεβασε την ιδια φωτο με φως δωματίου ανοιχτό αρκεί να πέφτει στον αισθητήρα του lg να δεις διαφορά του always on.

Τουλάχιστον σε εμένα στο g5 τρομερή διαφορα κλειστο- ανοιχτο φως.

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βαριεσαι ανεβασε την ιδια φωτο με φως δωματίου ανοιχτό αρκεί να πέφτει στον αισθητήρα του lg να δεις διαφορά του always on.

Τουλάχιστον σε εμένα στο g5 τρομερή διαφορα κλειστο- ανοιχτο φως.

Μπα και πάλι πίσω είναι.

Σαφώς φωτεινότερο όμως απ την παραπάνω εικόνα.

Θα ανεβάσω κάποια άλλη στιγμή δε μπορώ τώρα.

Πάντως όσο συνηθίζω το form factor του G6 ακόμα και το edge που δε το λες άσχημο η ατσούμπαλο τηλέφωνο μετά το G6 μου φαίνεται κοντή και φαρδιά η οθόνη του χαχα.

Άσε που σε θέμα κρατήματος άνεσης είπαμε είναι σε άλλη κατηγορία μόνο του...

Αρχίζω και το συνηθίζω άσχημα και δε μου αρέσει αυτό...

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη που το έψαξα σχεδόν σε ολες τς αλυσιδες δεν υπήρχε πουθενά κ το πήρα στα τυφλά κ εγώ..μπαταρια πολυ καλή,καμερα πίσω πολύ καλη, μπροστινή λίγο μέτρια νομίζω..

 

Στο πλαίσιο στην Καλαμαριά υπάρχει να το δεις live.

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Στο πλαίσιο στην Καλαμαριά υπάρχει να το δεις live.

 

Τώρα δεν είμαι Θεσσαλονίκη, μένω μόνιμα Αθήνα, έχεις ιδέα που μπορώ να το βρω; :)

Link to comment
Share on other sites

Blind test καμερας σε διαφορες συνθηκες μεταξυ G6,S8,I Phone 7 και Pixel...Μαντεψτε,ή μαλλον δειτε ποιο κερδισε....

http://www.phonearena.com/news/LG-G6...arison_id94040

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...