Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έχουμε πληροφορίες για το αν κάνει μαμακίες τύπου I.R. στην οθόνη του οπως το G5??

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έχουμε πληροφορίες για το αν κάνει μαμακίες τύπου I.R. στην οθόνη του οπως το G5??

 

IR? Τι ειναι αυτο ελληνικα;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Image retention.

 

Δυστυχως,η οθονη είναι παλι τεχνολογιας quantum, συνεπώς δε βλεπω να αλλαζει κατι σ αυτόν τον τομεα...

Link to comment
Share on other sites

έχουμε πληροφορίες για το αν κάνει μαμακίες τύπου I.R. στην οθόνη του οπως το G5??

 

Καμμια σχεση, και κανενα απολυτως θεμα, η οθονη του G5 με του G6....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μη βγάλει θέματα ρε παιδιά... Η τιμή πέφτει με γοργούς ρυθμούς... Οι ελλείψεις που λένε τα παιδιά πιο πάνω δε με ενοχλούν ιδιαίτερα... Μόνο που δεν το έχω δει από κοντά ακόμα... Να το πιάσω στα χέρια μου... Είμαι επαρχία κ δε μπορώ να το βρω πουθενά ακόμα... Είναι κανένας φίλος από Γιάννενα; ξέρει αν υπάρχει πουθενά;
είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μη βγάλει θέματα ρε παιδιά... Η τιμή πέφτει με γοργούς ρυθμούς... Οι ελλείψεις που λένε τα παιδιά πιο πάνω δε με ενοχλούν ιδιαίτερα... Μόνο που δεν το έχω δει από κοντά ακόμα... Να το πιάσω στα χέρια μου... Είμαι επαρχία κ δε μπορώ να το βρω πουθενά ακόμα... Είναι κανένας φίλος από Γιάννενα; ξέρει αν υπάρχει πουθενά;

 

2 μηνες που το εχω σαν κυριο κινητο,καμμια παραφωνια και κανενα παραπονο,ακομα κι απο την μπαταρια.Ανετα 24 ωρο και με βαρια χρηση..Αν δεν ελειπαν οι γνωστες ελλειψεις,θα μιλαγαμε για το κορυφαιο κινητο του 2017(προσωπικα μιλωντας παντα)....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καμμια σχεση, και κανενα απολυτως θεμα, η οθονη του G5 με του G6....

 

Αυτό που προκύπτει???

Αφού ίδιες οθόνες είναι, όπως λεει κ ο φίλος μας κ έχει κάποιο δίκιο

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη δεν τον είδαμε Γιάννη τον εβαφτησαμε... Μην βιάζεστε παλικάρια.. Εδω έδωσε με update λύση στο ir στο g5 και εσεις μιλάτε για το g6;;;; Ας κάνει πρώτα κάποιος μια αναφορά προβλήματος και μετά πείτε ότι θέλετε..
Link to comment
Share on other sites

Πολύ μεγάλη πτώση τιμής μέσα σε 2 μήνες κοντά

 

1d3f3f050f86adb2fcf68a95b65fca94.jpg2458a6af96f56f172ab215f99448c122.jpg

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

 

 

Για μένα υπάρχουν δυο εξηγήσεις: είτε υπάρχει πολύ μεγάλη προσφορά χωρίς ανάλογης ζήτηση είτε πάνε να το σπρώξουν πριν βγουν αλλα καινούργια πχ oneplus 5. Όπως πέφτει πάει για 400

Link to comment
Share on other sites

Για μένα υπάρχουν δυο εξηγήσεις: είτε υπάρχει πολύ μεγάλη προσφορά χωρίς ανάλογης ζήτηση είτε πάνε να το σπρώξουν πριν βγουν αλλα καινούργια πχ oneplus 5. Όπως πέφτει πάει για 400
Ίδια πτώση έχει και το s8. Δεν νομίζω να φοβούνται την oneplus. Τουλάχιστον όχι σε άλλες χώρες εκτός κίνας. Πιστεύω ότι υπήρξε τεράστια προσφορά όπως έγραψες χωρίς την ανάλογη ζήτηση. Ήδη έχει παει στην τιμή του G5 και αν συνεχίσει έτσι θα πάει και πιο κάτω.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Στα 400 το εχω παρει κι εγώ, πολυ πιο νωρις απο οτι υπολόγιζα!!

 

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Ίδια πτώση έχει και το s8. Δεν νομίζω να φοβούνται την oneplus. Τουλάχιστον όχι σε άλλες χώρες εκτός κίνας. Πιστεύω ότι υπήρξε τεράστια προσφορά όπως έγραψες χωρίς την ανάλογη ζήτηση. Ήδη έχει παει στην τιμή του G5 και αν συνεχίσει έτσι θα πάει και πιο κάτω.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

 

 

Είναι λογικό να πουλιέται κάτω από το g5?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά το πάει! Μετά το καλοκαίρι, αν δεν βγάλει και κουσούρια, θα είναι ξερολούκουμο

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

2 μηνες που το εχω σαν κυριο κινητο,καμμια παραφωνια και κανενα παραπονο,ακομα κι απο την μπαταρια.Ανετα 24 ωρο και με βαρια χρηση..Αν δεν ελειπαν οι γνωστες ελλειψεις,θα μιλαγαμε για το κορυφαιο κινητο του 2017(προσωπικα μιλωντας παντα)....

Την οθόνη την έχεις γυμνή; μαζεύει δαχτυλιες εύκολα;

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που προκύπτει???

Αφού ίδιες οθόνες είναι, όπως λεει κ ο φίλος μας κ έχει κάποιο δίκιο

 

Προκυπτει οτι εχω και τα 2 και μπορω να πω μετα βεβαιοτητας..Ικανοποιημενος??

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Την οθόνη την έχεις γυμνή; μαζεύει δαχτυλιες εύκολα;

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οχι εχω βαλει tempered glass...Δαχτυλιες δεν μαζευε ουτε οταν το ειχα γυμνο μεχρι να ερεθει το tempered glass...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Λογικο να πεφτει η τιμη του γιατι το ειχαν υπερτιμολογισει στο Θεο. Μη ξεχνατε οτι του χρονου το κινητο θα φοραει 2 γενιες επεξεργαστη πισω. Κατα τη γνωμη μου κανενα κινητο φετος δεν δικαιολογει την τιμολογηση του. Αλλα δεν φταινε αυτοι. Φταιει ο καθε λακης που παει κ τα σκαει λες κ αξιζει οποιοδηποτε τηλεφωνο πανω απο €300. Με αποτελεσμα να μας εχουν παρει στο ψιλο ακομα και οι κινεζοι. (Xiaomi, One+, κλπ). Για να επανελθω στο G6 και τα προβληματα που περιμενουμε πολλοι να δουμε αν κ τι θα βγαλει απλα να πω οτι πριν το 6μηνο ολα μια χαρα ειναι. Μετα το 6μηνο θα ξερουμε σαφως περισσοτερα. Καθως επισης κ μετα το τελος της εγγυησης φαινεται εαν μια εταιρια ειναι σοβαρη η οχι. Η LG ειναι η αγαπημενη μου εταιρια. Αλλα μετα τη ληξη της εγγυησης τoυ G3 παρα πολλα wifi chip, bsod, μητρικες, βγηκαν knock out και αυτο με ανησυχει ιδιαιτερα διοτι οταν αγοραζω ενα κινητο θελω να το κραταω περισσοτερο απο 2 ετη.
Link to comment
Share on other sites

Ο snapdragon 821 ςιναι πανισχυρος.μξν ξεχναμε την adreno 530 ποθ ειναι φοβερη!ειναι λιγο πισω απο τον 8895 και 835.στον kirin 960 τα ριχνει ο 821!σιγουρα θελουν να το σπρωξουν οσως και για τον επεξεργαστη !
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

To δίκαρτο με τα 64gb έχει πέσει ήδη κάτω από τα 400 :X (398 για την ακρίβεια). Δελεαστικότατη τιμή... (αν και το είχα αποκλείσει εξ αρχής λόγω έλλειψης notification led). Λέτε να έρχεται καμιά βελτιωμένη έκδοση σύντομα και η τόσο μεγάλη πτώση;
He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

To δίκαρτο με τα 64gb έχει πέσει ήδη κάτω από τα 400 :X (398 για την ακρίβεια). Δελεαστικότατη τιμή... (αν και το είχα αποκλείσει εξ αρχής λόγω έλλειψης notification led). Λέτε να έρχεται καμιά βελτιωμένη έκδοση σύντομα και η τόσο μεγάλη πτώση;

 

Που το βρήκες ρε αδερφέ με 398;;;

Εγώ γύρω στα 430-440 το βρίσκω..!

Link to comment
Share on other sites

Που το βρήκες ρε αδερφέ με 398;;;

Εγώ γύρω στα 430-440 το βρίσκω..!

 

Σου έστειλα πμ (για να μη θεωρηθεί διαφήμιση)

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν είναι διαφήμιση, είναι προσφορά και μπορείς να ενημερώσεις εδώ για τυχόν ενδιαφερόμενους.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι διαφήμιση, είναι προσφορά και μπορείς να ενημερώσεις εδώ για τυχόν ενδιαφερόμενους.

 

Noted!

 

Εδώ για όποιον ενδιαφέρεται (πάντα με τον κίνδυνο ( ; ) αγοράς από το συγκεκριμένο κατάστημα και το ότι η συσκευή δεν έχει εγγύηση παρά μόνο από εκεί).

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Που το βρήκες ρε αδερφέ με 398;;;

Εγώ γύρω στα 430-440 το βρίσκω..!

 

https://www.eglobalcentral.eu/lg-g6-h870ds-64gb-dual-sim-sim-free-unlocked-black.html

Link to comment
Share on other sites

Noted!

 

Εδώ για όποιον ενδιαφέρεται (πάντα με τον κίνδυνο ( ; ) αγοράς από το συγκεκριμένο κατάστημα και το ότι η συσκευή δεν έχει εγγύηση παρά μόνο από εκεί).

Αν κ off topic σε τι κίνδυνο αναφέρεσαι;

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...