Jump to content

Xiaomi Mi Band 2


Giannis_95
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως θέλοντας να αγοράσω ένα δεύτερο για δώρο και μη θέλωντας να παίξω με την τύχη μου στο τελώνειο ρώτησα σκρουτζομάγαζο . Η απάντηση τους ήταν ότι έχει δύο χρόνια εγγύηση και στην ερώτηση εάν μπαίνει στο νερό η απάντηση τους ήταν αρνητική και δεν θα ισχύει η εγγύηση .

 

Δεν νομίζω να λέει κάποιος "ναι βάλτο στο νερό" :) προφανώς δεν θέλουν τέτοια χασούρα (αν πάθει κάτι)

 

στο 1 , έκανα και μπάνιο σε θάλασσα ώσπου το χάλασα (από θάλασσα) , πήρα άλλο , αλλά δε μπήκα σε θάλασσα (πλύσιμο χεριών και μπάνιο κανονικά , στο 2 σχεδόν πάλι τα ίδια

 

έχει ip67 , αλλά όπως και στα κινητά , αν μπει κάπως το νερό , ε δε θα στο αλλάξουν τζάμπα :))

 

IP67 splash resistant

 

Rinse hands or shower with Mi Band 2 without

worry. Mi Band 2 is durable and resistant against

water splashes, sweat, cosmetics, dust, and more.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 412
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

saw eυχαριστω πολυ ολους για τις απαντησεις και τις συμβουλες!!ΟσΟν αφορα την αγορα , μετα τα τελευταια γεγονοτα με τα τελεωνεια,τις καθυστερησεις και τα"κερατιατικα" , περισσοτερο ψηνομαι αγορα απο εδω αφου δεν ειναι μιση τιμη οπως ειπε καποιος φιλος αν το παρεις απ εξω!!!!gearbest 19,5 +1,70 για registered shipping(και ενας θεος ξερει ποτε θα ερθει και κυριως με τι επιπλεον χρεωσεις!!! )

Σκρουτζ κτλ 25,50 μεχρι 27ευρω θεωρω συμφερει και δεν αξιζει το ρισκο...

Νομιζω για αγορες μεχρι 25 ευρω απο εκτος ΕΕ , ετσι και αλλιως παει +3ευρω τελωνειο, οποτε ερχομαστε σχεδον στα ιδια.

Θα ηθελα την γνωμη σας!

Επισης ,εχει παρει καποιος screen protector? 1 ευρω τα 5κομματια απο ebay :lol::lol::lol::lol:

Εχει νοημα?

Edited by TinaLou
διατηρήστε καλές σχέσεις με το λεξικό σας
Link to comment
Share on other sites

Το πολύ πολύ να μην πατιεται το κουμπί με την προστασια . Κι από ποτέ ρε παιδιά πήρατε σαν δεδομένο τα +3 ευρώ για όλα τα πακέτα;;;;
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν παιζει με το runkeeper ...απο μαμα δεν βγαζει τετοιου ειδους info ....ΑΛΛΑ αν το runkeeper μπορεις να το κανεις να βγαζει την πληροφορια που θελεις σε αλερτ τοτε μπορεις να πεις στο band να την εμφανιζει.
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να το αποσυνδέσει ο αδερφός σου από το κινητό του ( μέσα από το Mi fit ) και μετά να το συνδέσεις σε άλλο τηλέφωνο.
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

μπορει να δειξει αποσταση και θερμιδες στο τρεξιμο χωρις να το συνδεσω στο κινητο;

 

Δείχνει βήματα ,θερμίδες,km, χωρίς τηλέφωνο

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν είναι αξιόπιστο γιατί μετράει την κίνηση του χεριού, δεν έχει gps, πρέπει να το βάλεις στο πόδι για αξιοπρεπή αποτελέσματα
Link to comment
Share on other sites

ναι, σωστα, αλλα δεν βλεπω με ποιον τροπο μπορει να το χρησιμοποιει το band,

το gps του κινητου το χρησιμοποιουν οι εφαρμογες του κινητου, δεν πιστευω οτι "μεταβιβαζεται"/"μεταφερεται" και στο band

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα , δε χρειαζεται να ειναι συνδεδεμενο συνεχεια στο κινητο. Απλα, οταν συνδεθει στελνει στην εφαρμογη στελνει ολα τα στοιχεια ,

απο την δραστηριοτητα σου. Ισχυει;

Link to comment
Share on other sites

μολις παρηγγειλα 2 απο gearbest

θα χρησιμοποιηθουν με redmi note 4 global

 

μπορουμε να αγορασουμε μια φορα την mi band tools και να την χρησιμοποιουμε στα 2 τηλεφωνα; (να σταλει το apk στο δευτερο τηλεφωνο)

Link to comment
Share on other sites

Τα 2 βγηκαν κατω απο 40 ευρω

Ευελπιστώ να μην περάσουν....

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Φαντάζομαι ζήτησες δύο διαφορετικά δέματα;

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Παίδες οποίος θέλει έχω ένα mi band 2 άθικτο στο 20αρικο μαζί με τα μεταφορικά. Είναι άθικτο ολοκαίνουριο.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακομη καταγραφει τον υπνο τις βραδυνές ωρες?

Για οσους δουλεύουν βαρδια, δε θα βγαζει σωστα αποτελέσματα.

 

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Πήρα το miband 2 , το σύνδεσα με το iPhone se μου και όλα καλά. Βλέπω ότι όταν με καλούν βγάζει ερωτηματικά μιας και δεν μπορεί να αναγνωρίσει ελληνικά. Υπάρχει κάποιος τρόπος να το διορθώσω;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιζει ρολο αν το φορας στο δεξι η αριστερό χερι?

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Το θέμα είναι να το έχεις και σωστά δηλωμένο που το φοράς αλλά νομίζω το καλό είναι να το έχεις στο "κακό" χέρι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...