Jump to content

Ενημέρωση για κάλυψη και βελτιώσεις / προβλήματα δικτύου


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

48 minutes ago, johnny_htc said:

Βασικά αυτή η αποστολή μηνύματος, τι ενεργοποιεί ακριβώς; Το 5G με το wificall θυμάμαι το χα ενεργοποιήσει και νομίζω όλοι το ίδιο. Απλά πρόσφατα ένα μέλος ανέφερε να το στείλουμε αυτό για ενεργοποίηση του SA, που δε νομίζω να χρειάζεται καν και οι συσκευές θα συνδεθούν απλά κατευθείαν στο SA όταν με το καλό γίνει διαθέσιμο σε καθεμία ... 😏

Εγώ ξεχωριστά ενεργοποίησα wifi calling και 5G

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

15 ώρες πριν, johnny_htc said:

Πολύ πιθανό να είναι καλύτερα τα πράματα με 5G συσκευή, γιατί στο Βραχάτι και στο βουνό πάνω από την εθνική, έχω καταγράψει N78. Αλλά δεν έχω ιδέα πώς θα συμπεριφέρεται εκεί κάτω.. Πιθανολογώ θα έχουν ανέβει πάντως τα νούμερα, ακόμα και 50 mbps καλά θα είναι 😏

Σ ευχαριστώ για την απάντηση.

Τωρα έχω συσκευή 5G και θα το δω όταν θα κατέβω... πάντως μέχρι πέρυσι δεν είχε κάλυψη 5G (δεν ειχα συσκευή 5G για να το δοκιμάσω αλλά σύμφωνα με τα λεγόμενα του εκπροσώπου της Cosmote), επίσης για το 4G δεν κάλυπτε την περιοχή ο σταθμός στο κτιριο του ΟΤΕ  στο Βραχάτι  αλλά ο σταθμός πάνω στο βουνό που αναφέρεις αλλά λόγω μεγάλης απόστασης η κάλυψη ήταν κακή.... αυτα μου είχαν πει απο την Cosmote όταν τους ανέφερα το πρόβλημα (καθε χρόνο  αναφέρω το πρόβλημα και με καλούν, το αναγνωρίζουν  και μου λένε σχεδόν τα ίδια και τους λέω ευχαριστω για την ενημέρωση και θα τα ξαναπούμε παλι του χρόνου, να μου πείτε παλι τα ίδια)  

Ας ελπίσουμε τώρα με το 5G κατι να έχει αλλάξει και να έχουμε έστω μια υποφερτή κάλυψη.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, TeoT said:

Σ ευχαριστώ για την απάντηση.

Τωρα έχω συσκευή 5G και θα το δω όταν θα κατέβω... πάντως μέχρι πέρυσι δεν είχε κάλυψη 5G (δεν ειχα συσκευή 5G για να το δοκιμάσω αλλά σύμφωνα με τα λεγόμενα του εκπροσώπου της Cosmote), επίσης για το 4G δεν κάλυπτε την περιοχή ο σταθμός στο κτιριο του ΟΤΕ  στο Βραχάτι  αλλά ο σταθμός πάνω στο βουνό που αναφέρεις αλλά λόγω μεγάλης απόστασης η κάλυψη ήταν κακή.... αυτα μου είχαν πει απο την Cosmote όταν τους ανέφερα το πρόβλημα (καθε χρόνο  αναφέρω το πρόβλημα και με καλούν, το αναγνωρίζουν  και μου λένε σχεδόν τα ίδια και τους λέω ευχαριστω για την ενημέρωση και θα τα ξαναπούμε παλι του χρόνου, να μου πείτε παλι τα ίδια)  

Ας ελπίσουμε τώρα με το 5G κατι να έχει αλλάξει και να έχουμε έστω μια υποφερτή κάλυψη.

Μακάρι φίλε μου φέτος να έχουν αλλάξει τα πράματα. Αναμένουμε ενημέρωση όταν με το καλό κατέβεις για διακοπές φαντάζομαι 😎

Link to comment
Share on other sites

Φίλη που πήγε στη Χίο...

IMG-2537f14b7a6d51909948a53bfe9401e9-V~2.jpg

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, MIKU said:

Φίλη που πήγε στη Χίο...

IMG-2537f14b7a6d51909948a53bfe9401e9-V~2.jpg

Και οι δύο κάρτες Cosmote;;;;Πάντως στην Χίο λίγο καλύτερη είναι η Vodafone αν και αυτή σε αρκετές περιπτώσεις συνδέεται με Vodafone Turkey

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, aektzhs 1 said:

Και οι δύο κάρτες Cosmote;;;;Πάντως στην Χίο λίγο καλύτερη είναι η Vodafone αν και αυτή σε αρκετές περιπτώσεις συνδέεται με Vodafone Turkey

Ναι ναι.

Η μία προσωπική, η άλλη εταιρική.

Από την αναχώρηση από το λιμάνι και για τουλάχιστον 40' η Cosmote ήταν συνεχώς σε no service ή μη λειτουργική κατάσταση.

Η TurkCell μια χαρά έπιανε.

Στο νησί, επίσης, γυρνούσε συχνά εκεί και γι'αυτό το κλείδωσε αυτόματα, με αποτέλεσμα σε μερικά σημεία να μην έχει τίποτα.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Χειροκίνητα εννοείς το κλείδωσε.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λεπτοκαρυά πάντως στη παραλία η Cosmote για άλλη μια χρονιά, περισσότερο για κλήσεις και sms είναι παρά για δεδομένα. 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, MIKU said:

Ναι ναι.

Η μία προσωπική, η άλλη εταιρική.

Από την αναχώρηση από το λιμάνι και για τουλάχιστον 40' η Cosmote ήταν συνεχώς σε no service ή μη λειτουργική κατάσταση.

Η TurkCell μια χαρά έπιανε.

Στο νησί, επίσης, γυρνούσε συχνά εκεί και γι'αυτό το κλείδωσε αυτόματα, με αποτέλεσμα σε μερικά σημεία να μην έχει τίποτα.

Πας δηλαδή σαν Τούρκος τουρίστας Χίο, Λέσβο και δεν σε νοιάζει καν το. Roaming 😅

11 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Και οι δύο κάρτες Cosmote;;;;Πάντως στην Χίο λίγο καλύτερη είναι η Vodafone αν και αυτή σε αρκετές περιπτώσεις συνδέεται με Vodafone Turkey

Χίο εννοείς μέσα στη Χώρα ή γενικά στο νησί; Πυκνά δίκτυα φαίνεται να έχουν και οι δύο στο μεταξύ, αλλά το τουρκικό EIRP είναι ανίκητο εδώ και χρόνια 😅

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 20/6/2024 at 11:40 ΠΜ, johnny_htc said:

Μακάρι φίλε μου φέτος να έχουν αλλάξει τα πράματα. Αναμένουμε ενημέρωση όταν με το καλό κατέβεις για διακοπές φαντάζομαι 😎

Προς το παρόν απο θέμα ιντερνετ είναι καλά (για δεδομένα της περιοχής).

Στα θετικά ....

Εχει κάλυψη 5G, πιθανόν απο άλλο σημείο απ οτι το 4G (μάλλον απο την κεραία στον ΟΤΕ στο Βραχάτι) γιατι το τηλέφωνο  πρέπει  να τοποθετηθεί σε άλλα σημεία του σπιτιού για πάρουμε την όσο το δυνατόν καλύτερη απόδοση... βέβαια όλα αυτά  σε παράθυρα η στο μπαλκόνι, οχι μεσα στο σπίτι μην τα θέλουμε και όλα δικά μας.

 

Στα αρνητικά 

Οτι μεσα στο σπίτι αλλά και σε σημεία έξω δεν υπάρχει καθόλου σήμα η για την ακρίβεια υπάρχει ελάχιστο με αποτέλεσμα να χάνονται πολλές κλήσεις... δεν υπάρχει καμιά περίπτωση να καταφέρεις να μιλήσεις μέσα απο το σπίτι... και το κακό είναι οτι το τηλέφωνό μου (Motorola Edge 40) δεν έχει επιλογή μόνο 2G αλλα  2G/3G/4G.

Η μέτρηση ειναι με hot spot το κινητό.... και η αλήθεια είναι οτι έχω δει και καλύτερες ταχύτητες ...μεχρι 40 down... στο Up εκει και κάποιες φορές χαμηλότερες.

Χωρίς τίτλο.jpg

 

Βεβαία δεν ξέρω πως θα είναι τον Αύγουστο που θα έχει πιο πολύ κόσμο.... αλλά ελπίζω οτι θα είναι καλύτερα απο άλλες χρονιές.

 

Edited by TeoT
Link to comment
Share on other sites

Νέα ενημέρωση...

Οπως έγραψα και σε προηγούμενη ανάρτηση... υπάρχει κάλυψη 5G και με καλές για τα δεδομένα της περιοχής ταχύτητες και ικανοποιητικές για την χρήση που κάνω (στο down δεν έχω δει κατω απο 20  και φθανει μεχρι 45...50,  στο Up 2 me 3)  αλλά πρέπει να είσαι κολλημένος  σε συγκεκριμένα  σημεία  στα νότια παράθυρα  και αυτό που λέω κολλημένος κυριολεκτώ... 10, 20 πόντους πιο μέσα γυρίζει (αν γυρίσει) σε Edge... και βασική προϋπόθεση να μην είναι κλειστό το αλουμινένιο παντζούρι, αν ειναι κλειστό το παντζουρι.... το πολύ μεχρι Edge.... καλά για πιο μέσα στο σπίτι δεν το συζητάμε, ειναι ανύπαρκτη η Cosmote ακόμη και για κλήσεις φωνής... μόλις βρεθεί το τηλέφωνο  σε σημείο επαφής έρχονται σωρηδόν τα μηνύματα για χαμένες κλήσεις... 

Ένα άλλο που μου έκανε εντύπωση που στο 4G δεν το είχα αντιμετωπίσει οτι στα μπαλκόνια είχα σχεδόν πάντα δεδομένα... τωρα στο 5G βλέπω οτι ενω στο νότιο μπαλκόνι έχω παντου δεδομένα χωρίς πρόβλημα στο βόρεια μπαλκόνι δεν μπορεσα να βρώ ούτε ένα σημείο να κλειδώσει 5G μόνο Edge.... καποια στιγμή θα το γυρίσω σε 2G/3G/4G να δω τι κάνει.

Τα συμπεράσματα μου.... οτι η κάλυψη εξακολουθεί να είναι απαράδεκτη (αν ήμουνα μόνιμος κάτοικος και δεν πήγαινα μόνο για 1..2 μήνες το καλοκαίρι δεν υπήρχε περίπτωση να είχα cosmote) και οτι το 5G αν δεν εισαι κοντά στην κεραία έχει χαμηλή έως ανύπαρκτη  διαπερατότητα.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, TeoT said:

Νέα ενημέρωση...

Οπως έγραψα και σε προηγούμενη ανάρτηση... υπάρχει κάλυψη 5G και με καλές για τα δεδομένα της περιοχής ταχύτητες και ικανοποιητικές για την χρήση που κάνω (στο down δεν έχω δει κατω απο 20  και φθανει μεχρι 45...50,  στο Up 2 me 3)  αλλά πρέπει να είσαι κολλημένος  σε συγκεκριμένα  σημεία  στα νότια παράθυρα  και αυτό που λέω κολλημένος κυριολεκτώ... 10, 20 πόντους πιο μέσα γυρίζει (αν γυρίσει) σε Edge... και βασική προϋπόθεση να μην είναι κλειστό το αλουμινένιο παντζούρι, αν ειναι κλειστό το παντζουρι.... το πολύ μεχρι Edge.... καλά για πιο μέσα στο σπίτι δεν το συζητάμε, ειναι ανύπαρκτη η Cosmote ακόμη και για κλήσεις φωνής... μόλις βρεθεί το τηλέφωνο  σε σημείο επαφής έρχονται σωρηδόν τα μηνύματα για χαμένες κλήσεις... 

Ένα άλλο που μου έκανε εντύπωση που στο 4G δεν το είχα αντιμετωπίσει οτι στα μπαλκόνια είχα σχεδόν πάντα δεδομένα... τωρα στο 5G βλέπω οτι ενω στο νότιο μπαλκόνι έχω παντου δεδομένα χωρίς πρόβλημα στο βόρεια μπαλκόνι δεν μπορεσα να βρώ ούτε ένα σημείο να κλειδώσει 5G μόνο Edge.... καποια στιγμή θα το γυρίσω σε 2G/3G/4G να δω τι κάνει.

Τα συμπεράσματα μου.... οτι η κάλυψη εξακολουθεί να είναι απαράδεκτη (αν ήμουνα μόνιμος κάτοικος και δεν πήγαινα μόνο για 1..2 μήνες το καλοκαίρι δεν υπήρχε περίπτωση να είχα cosmote) και οτι το 5G αν δεν εισαι κοντά στην κεραία έχει χαμηλή έως ανύπαρκτη  διαπερατότητα.

Περιοχή;;

Link to comment
Share on other sites

On 15/7/2024 at 2:10 ΠΜ, TeoT said:

Νέα ενημέρωση...

Οπως έγραψα και σε προηγούμενη ανάρτηση... υπάρχει κάλυψη 5G και με καλές για τα δεδομένα της περιοχής ταχύτητες και ικανοποιητικές για την χρήση που κάνω (στο down δεν έχω δει κατω απο 20  και φθανει μεχρι 45...50,  στο Up 2 me 3)  αλλά πρέπει να είσαι κολλημένος  σε συγκεκριμένα  σημεία  στα νότια παράθυρα  και αυτό που λέω κολλημένος κυριολεκτώ... 10, 20 πόντους πιο μέσα γυρίζει (αν γυρίσει) σε Edge... και βασική προϋπόθεση να μην είναι κλειστό το αλουμινένιο παντζούρι, αν ειναι κλειστό το παντζουρι.... το πολύ μεχρι Edge.... καλά για πιο μέσα στο σπίτι δεν το συζητάμε, ειναι ανύπαρκτη η Cosmote ακόμη και για κλήσεις φωνής... μόλις βρεθεί το τηλέφωνο  σε σημείο επαφής έρχονται σωρηδόν τα μηνύματα για χαμένες κλήσεις... 

Ένα άλλο που μου έκανε εντύπωση που στο 4G δεν το είχα αντιμετωπίσει οτι στα μπαλκόνια είχα σχεδόν πάντα δεδομένα... τωρα στο 5G βλέπω οτι ενω στο νότιο μπαλκόνι έχω παντου δεδομένα χωρίς πρόβλημα στο βόρεια μπαλκόνι δεν μπορεσα να βρώ ούτε ένα σημείο να κλειδώσει 5G μόνο Edge.... καποια στιγμή θα το γυρίσω σε 2G/3G/4G να δω τι κάνει.

Τα συμπεράσματα μου.... οτι η κάλυψη εξακολουθεί να είναι απαράδεκτη (αν ήμουνα μόνιμος κάτοικος και δεν πήγαινα μόνο για 1..2 μήνες το καλοκαίρι δεν υπήρχε περίπτωση να είχα cosmote) και οτι το 5G αν δεν εισαι κοντά στην κεραία έχει χαμηλή έως ανύπαρκτη  διαπερατότητα.

Άρα λοιπόν θέλει κεραία η περιοχή. Αν έχεις τον χρόνο και θέλεις, ενόχλησε τους λίγο έτσι στην εξυπηρέτηση να δούμε κιόλας αν έχουν σκοπό για την περιοχή να της βάλουν κεραία κάαποια στιγμή. Καλά, μη χαλάσεις και τις διακοπές σου κιόλας να ασχολείσαι μόνο μ αυτό και "τσαντιστείς" στην τελική. Καλά να περνάς! 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, johnny_htc said:

Άρα λοιπόν θέλει κεραία η περιοχή. Αν έχεις τον χρόνο και θέλεις, ενόχλησε τους λίγο έτσι στην εξυπηρέτηση να δούμε κιόλας αν έχουν σκοπό για την περιοχή να της βάλουν κεραία κάαποια στιγμή. Καλά, μη χαλάσεις και τις διακοπές σου κιόλας να ασχολείσαι μόνο μ αυτό και "τσαντιστείς" στην τελική. Καλά να περνάς! 

Μπα δεν χαλαω τις διακοπές μου... εχω συνηθίσει... τοσα χρόνια...

Εδω και 6..7..8 χρόνια τους παίρνω τηλέφωνο η  γράφω στην φόρμα κάθε χρόνο...  με ενημερώνουν ότι η κεραία που καλύπτει την περιοχή ειναι μακριά με αποτέλεσμα να μην υπάρχει σωστή κάλυψη... και οτι ίσως του χρόνου να ειναι καλύτερα... και καταλήγουμε  να τους ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση   και οτι θα τα ξαναπούμε του χρόνου πάλι για ακόμη μια φορα..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Διάβασα σήμερα...

"Ξεπέρασε το 99% η πανελλαδική πληθυσμιακή κάλυψη του Cosmote 5G" κλπ κλπ

https://www.euro2day.gr/news/enterprises/article/2256385/xeperase-to-99-h-panelladikh-plhthysmiakh-kalypsh.html

Μάλλον είμαι στο εναπομείναν 1%.... :classic_biggrin: εκτός αν θεωρείτε οτι υπάρχει κάλυψη ακόμη και όταν πρέπει το τηλέφωνο να βρίσκεται κολλημένο (κυριολεκτικά) σε συγκεκριμένο σημείο του παραθύρου.... για να πιάσει 5G

Edited by TeoT
Link to comment
Share on other sites

Στην θερμη και στον δρομο θερμης πανοραμαυος στην θεσσαλονικη η κατασταση ειναι τραγικη. Τους πηρα σημερα τηλεφωνο. Σκεφτομαι γαι νοβα αλλα φοβαμαι οτι θα ειναι το ιδιο

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

On 26/7/2024 at 2:14 ΠΜ, TeoT said:

Διάβασα σήμερα...

"Ξεπέρασε το 99% η πανελλαδική πληθυσμιακή κάλυψη του Cosmote 5G" κλπ κλπ

https://www.euro2day.gr/news/enterprises/article/2256385/xeperase-to-99-h-panelladikh-plhthysmiakh-kalypsh.html

Μάλλον είμαι στο εναπομείναν 1%.... :classic_biggrin: εκτός αν θεωρείτε οτι υπάρχει κάλυψη ακόμη και όταν πρέπει το τηλέφωνο να βρίσκεται κολλημένο (κυριολεκτικά) σε συγκεκριμένο σημείο του παραθύρου.... για να πιάσει 5G

Στο 7% ειναι η πραγματική κάλυψη 5g της cosmote στη χώρα. Το υπόλοιπο 93% ειναι 4g Dss με N1 N28 bands που δίνουν χειρότερες ταχύτητες από 4g+ με 3CA. Μας δουλεύουν τελείως πια οι αθεόφοβοι. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, king2009 said:

Στο 7% ειναι η πραγματική κάλυψη 5g της cosmote στη χώρα. Το υπόλοιπο 93% ειναι 4g Dss με N1 N28 bands που δίνουν χειρότερες ταχύτητες από 4g+ με 3CA. Μας δουλεύουν τελείως πια οι αθεόφοβοι. 

50% είναι το SA! Αυτή ήταν πληροφορία πριν την ενεργοποίηση του!😉

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chrischal1908 said:

50% είναι το SA! Αυτή ήταν πληροφορία πριν την ενεργοποίηση του!😉

Πάνω από 50 λένε, ακριβώς όχι οπότε δεν είναι κάτι συγκεκριμένο αλλά γενικό.

Link to comment
Share on other sites

On 16/7/2024 at 10:24 ΠΜ, johnny_htc said:

Άρα λοιπόν θέλει κεραία η περιοχή. Αν έχεις τον χρόνο και θέλεις, ενόχλησε τους λίγο έτσι στην εξυπηρέτηση να δούμε κιόλας αν έχουν σκοπό για την περιοχή να της βάλουν κεραία κάαποια στιγμή. 

 

On 16/7/2024 at 10:54 ΜΜ, TeoT said:

Εδω και 6..7..8 χρόνια τους παίρνω τηλέφωνο η  γράφω στην φόρμα κάθε χρόνο...  με ενημερώνουν ότι η κεραία που καλύπτει την περιοχή ειναι μακριά με αποτέλεσμα να μην υπάρχει σωστή κάλυψη... και οτι ίσως του χρόνου να ειναι καλύτερα... και καταλήγουμε  να τους ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση   και οτι θα τα ξαναπούμε του χρόνου πάλι για ακόμη μια φορα..

Ηρθε απάντηση σήμερα (με SMS αυτή την φορά) 

Αφου με ενημερώνουν οτι κατανοούν πόσο σημαντική είναι η κάλυψη κλπ κλπ  και οτι εργάζονται πάνω στην βελτίωση (7 χρόνια πάντως δεν έχει αλλάξει κάτι)

μου δίνουν και συμβουλές....

Να κάνω επανεκκίνηση της  συσκευής γιατι μερικές φορές βοηθάει .... και να ενεργοποιήσω το wificalling (βεβαια δεν μου λένε σε ποιό wifi) 

 

 

Edited by TeoT
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TeoT said:

Ηρθε απάντηση σήμερα (με SMS αυτή την φορά) 

Αφου με ενημερώνουν οτι κατανοούν πόσο σημαντική είναι η κάλυψη κλπ κλπ  και οτι εργάζονται πάνω στην βελτίωση (7 χρόνια πάντως δεν έχει αλλάξει κάτι)

μου δίνουν και συμβουλές....

Να κάνω επανεκκίνηση της  συσκευής γιατι μερικές φορές βοηθάει .... και να ενεργοποιήσω το wificalling (βεβαια δεν μου λένε σε ποιό wifi) 

Όταν σου λένε WiFi Calling συνδέεσαι στο wifi του χώρου στον οποίο υπάρχει θέμα με τη κάλυψη και δεν κάνεις σωστές κλήσεις, έτσι να γίνονται μέσω WiFi, λειτουργεί σε οπουδήποτε WiFi οποιοδήποτε, προϋπόθεση ; να έχεις ενεργοποιημένη την υπηρεσία.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, elkons said:

Όταν σου λένε WiFi Calling συνδέεσαι στο wifi του χώρου στον οποίο υπάρχει θέμα με τη κάλυψη και δεν κάνεις σωστές κλήσεις, έτσι να γίνονται μέσω WiFi, λειτουργεί σε οπουδήποτε WiFi οποιοδήποτε, προϋπόθεση ; να έχεις ενεργοποιημένη την υπηρεσία.

Wificalling εχω ενεργοποιημένο....και στο σπίτι μου δουλευει.... αλλά εδω που βρισκομαι στο εξοχικό δεν υπάρχει wifi για να δουλεψει το Wificalling

Link to comment
Share on other sites

Just now, TeoT said:

Wificalling εχω ενεργοποιημένο....και στο σπίτι μου δουλευει.... αλλά εδω που βρισκομαι στο εξοχικό δεν υπάρχει wifi για να δουλεψει το Wificalling

Αν δεν έχεις WiFi και το σήμα είναι χάλια δεν μπορείς να κάνεις τότε τίποτα 😃😑

Μόνο μια εναλλακτική σιμ εάν πιάνει άλλος πάροχος 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...