Jump to content

All about Honda


songless_bird
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν το πας απλά για να το δουν και να το εκτιμήσουν δεν θα σου πάρουν τίποτα αλλά αν που οτι δεν γίνεται να φέρουν ξανά στην θέση του τον προφυλακτήρα και πρεπει να τον φτιάξεις με το πιθανότερο αποτέλεσμα να σου που οτι χρειάζεται αλλάγη εεε τότε μάλλον όπου και να πας δεν νομίζω να μην σε γδάρουν.

 

Εγώ πάντως δεν θα πήγαινα σε μια αντιπροσωπεία θα το έψαχνα σε αρκετές γιατί έχει παρατηρηθεί το φαινόμενο να υπάρχουν αρκετά μεγάλες αποκλίσεις στις τιμές μεταξύ των αντιπροσωπειών. Στα forum ακούγεται οτι καλώς στις τιμές και σαν εργασία είναι ο Παπρας αλλά και σε προηγούμε μηνύματα εδώ μέσα κάποιοι έχουν αναφέρει και άλλες αντιπροσωπείες με καλές και με λογικές τιμές.

 

Σου εύχομαι να μην χρειαστεί να σου κάνουν τίποτα και απλά να χρειάζεται επανατοποθέτηση ο προφυλακτήρα σου.

 

entaksei tha to koitaksw me ton tropo poy moy edeikses,apla exei ksekoympwsei apo thn deksia meria ligo.to thema einai oti den to exw parei apo ton papra kai aytos einai mono eksyphretikos gia toys dikoys toy,ayto einai to kako.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα του τριξίματος στο τζαμάκι του ταμπλώ το έχουμε εντοπίσει πολλοί το θέμα δεν είναι πως να βάλουμε αφρολεξάκι αλλά ποιόν να εμπιστευτούμε να μας το αντικαταστήσει. Όσο για το σύστημα παρκαρίσματος της αντιπροσωπείας έχουν ακουστεί κάποια παράπονα αλλά πιστεύω οτι είναι λίγα και δεν οφείλονται σε αντιπροσωπείες αλλά σε άσχετους ηλεκτρολόγους. Εγώ πάντως δεν έχω κανένα παράπονο μέχρι τώρα απο το σύστημα παρκαρίσματος.

Καλο πάντως είνα να μας αναφέρεις και που το έβαλες το σύστημα παρκαρίσματος για να προσέχουμε και εμείς και να μην την πατήσουμε και πιστεύω οτι πρέπει να ζητήσεις να σου αντικαταστήσουν τα κλιπς που σου έσπασαν στην εταζέρα!

 

η λυση σπρωξιμο εγινε στο εξ. ΖΑΦΕΙΡΗ οπως και η αντικατασταση στο ενα απο τα 3 κλιπς αλλα το τριξιμο συνεχιζωταν μου ειπαν να το ξαναπαω το εψαξα ομως μονος μου αγορασα κλιπς εβγαλα προσεκτικα το πλαινο και τελος το τριξιμο. το ιδιο εκανα και στο ταμπλο ειναι ολα κουμποτα. θελει μονο προσοχη εκει που ειναι ο αισθητηρας του αιρ κοντισιον.η οθονη πιανει με δυο βιδες σε μεταλικη βαση χρειαζεται λιγο γυρισμα προς τα μεσα αν και οι τρυπες ειναι μεγαλες οποτε με λασκαρισμα και κινηση λιγο πανω η κατω της οθονης το πρ. λυνεται.το προβλημα ειναι καθαρα

συναρμογης .το αφρολεξακι το εχω ακομα μου αρεσει!!!!:) το συστ παρκαρισματος μπηκε στον σαρακακη με την αγορα του κουκλιου!

Link to comment
Share on other sites

η λυση σπρωξιμο εγινε στο εξ. ΖΑΦΕΙΡΗ οπως και η αντικατασταση στο ενα απο τα 3 κλιπς αλλα το τριξιμο συνεχιζωταν μου ειπαν να το ξαναπαω το εψαξα ομως μονος μου αγορασα κλιπς εβγαλα προσεκτικα το πλαινο και τελος το τριξιμο. το ιδιο εκανα και στο ταμπλο ειναι ολα κουμποτα. θελει μονο προσοχη εκει που ειναι ο αισθητηρας του αιρ κοντισιον.η οθονη πιανει με δυο βιδες σε μεταλικη βαση χρειαζεται λιγο γυρισμα προς τα μεσα αν και οι τρυπες ειναι μεγαλες οποτε με λασκαρισμα και κινηση λιγο πανω η κατω της οθονης το πρ. λυνεται.το προβλημα ειναι καθαρα

συναρμογης .το αφρολεξακι το εχω ακομα μου αρεσει!!!!:) το συστ παρκαρισματος μπηκε στον σαρακακη με την αγορα του κουκλιου!

Μα δουλεύει και σε εμένα το αφρολεξάκι και το έχω απο την αρχή που το πήρα γιατί το τζαμάκι ήταν το πρώτο πράγμα που παρατήρησα όταν πρωτο-οδήγησα το αμάξι. Βασικά κάνει ένα τρίξιμο αρκετά εκνευριστικό και ήταν μπροστά στα μάτια μου και μου ερχόταν μέχρι να το φτίαξω να το σπάσω το "βρωμοτζαμάκι". Τώρα όλα είναι μια χαρά και το απολαμβάνω το space ταμπλώ! Πάντως με το σύστημα παρκαρίσματος δεν έχω κανένα πρόβλημα και με έχει βοηθήσει μερικές φορές σε δύσκολα παρκαρίσματα!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηγα για το πρωτο σερβις των 10000 χιλιομετρων.

Πληρωσα 54 ευρω (δεν μου πηρε μαστορικα)..

 

Αλλου θα ηθελα να σταθω ομως....

 

Να σας ρωτησω κατι...

Αυτος ο εισαγωγεας μηπως πουλαει οπλα και οχι ανταλακτικα? Ρωτησα σημερα τιμη για την μασκα του TypeR και μου ειπαν ( 2 διαφορετικοι αντιπροσωποι) ο ενας 300Ε και ο αλλος 318Ε..

Λιγο αναλυτικα, η μασκα βγαινει μαζι με την βαση της 250-270 ευρω (δεν ειναι εδω το προβλημα) και το σημα του TypeR ακουσον ακουσον, κανει 50-57 ευρω!!!!

Αν ειναι δυνατον ρε παιδια!!! ΕΛΕΟΣ!! Τι θα παρουμε?!?!?

Η μασκα ας πουμε οτι ειναι λιιιιιιιγο "λογικη" η τιμη της..

Αλλα τα 50 ( η 57 ευρω αντιστοιχα απο τον αλλον αντιπροσωπο) ειναι ΠΑΡΑΛΟΓΑ!

Προσωπικη μου γνωμη παντα..

Βλεπετε να εχω αδικο ρε παιδια, η μολις κατεβηκα απο το διαστημα?!?!?

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

SARAKAKIS 4 EVER!!!

Μεγαλύτερο χαράτσι δεν υπάρχει!

Αν δεν ήταν αυτός η αγορά της Ελλάδος θα ήταν ΠΟΛΥ πιο δυνατή όσον αφορά τα HONDA!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένας εκεί που να άλλαξε την headunit του στερεοφωνικού χωρίς να κρατησει την εργοστασιακή? Η οθόνη με τις ενδείξεις για τον κλιματισμό αλλάζει με αυτη από το απλό type-r η οποία έχει πάνω και τα κουμπακια για να αλλάζεις την ώρα. Το πρόβλημα είναι με τον κόκκινο φωτισμό της. Ξέρετε αν η οθόνη από το 1.4 base δέχεται ενδείξεις κλιματισμού?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένας εκεί που να άλλαξε την headunit του στερεοφωνικού χωρίς να κρατησει την εργοστασιακή? Η οθόνη με τις ενδείξεις για τον κλιματισμό αλλάζει με αυτη από το απλό type-r η οποία έχει πάνω και τα κουμπακια για να αλλάζεις την ώρα. Το πρόβλημα είναι με τον κόκκινο φωτισμό της. Ξέρετε αν η οθόνη από το 1.4 base δέχεται ενδείξεις κλιματισμού?

 

 

για να μην σε απανταει κανενας παει να πει οτι δεν ξερει κανενας:)αυτα που ρωτας ειναι πολη εξιδηκευμενα μονο στο civinfo.com αν βρης απαντησει:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

Για την τουρκια, οι 10 μεγαλυτερες αυτ/ιες εχουν εργοστασια εκει, ακομα και οι μερσεντες φτιαχνοται κοντα στο αττακοι, τα περισοτερα ειναι στην προυσα και καποια στην ιστανμπουλ. Η τουρκια βγαζει πολλους μηχανικους και ειναι αριστοι στο TQM + τα χαμηλα κοστη + flat tax και ενας μεγαλος αριθμος ιδιωτικων πανεπιστημιων που παραγουν αριστους μηχανικους κανει την μαγιη συνθεση, αν και πλεον το να εχεις εργοστασια σε μια οικονομια μαλλον βαρος ειναι, ειδικα αν εισαι στην Ε.Ε. που βασιζεται την τριτογενη οικονομια. καποια γινονται για την εσωτερικη αγορα π..χ τα τοφας του ομιλου τσοκ που συνεργαζεται με την φιατ αλλα η πλειοψηφια τους πανε για Ε.Ε.

 

επι της ουσιας παρηγγηλα ενα civic hybrid αλλα προσεξα οτι γενικα οι πωλητες δεν ξερουν τι τους γινεται. Ξερει κανεις που θα βρω κανα πωλητη ή γενικα Honda που να ξερουν απο υβριδικα και εμπειριες απο το υβριδικο. Εδω παντως ο κοσμος εχει γεμισει υβριδικα, ειδικα το prius εχει πουλησει πολυ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΩ!!! ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΧΕΙΣ ΤΟ 1.8 ΣΠΟΡΤ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟ ΣΗΜΑ ΣΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΤΑΠΕΡ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ. ΕΛΕΟΣ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ . ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ.ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΑΛΛΑΓΗΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΟΓΟΣ.ΤΟ CIVICAKI SOY ΕΧΕΙ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΑΤΟ. ΑΣΤΟ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ .ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΟΧΟΣ CIVIC.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΛΕΩ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ AΣ ΜΗΝ ΣΕ ΞΕΡΩ. ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ !!!!! ΕΜΕΝΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΣΚΙΣΑΝΕ ΤΟ ΤΟΥΤΟΥ ΜΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ (ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΣ) ΜΕ ΛΟΣΤΟ .ΜΟΥ ΜΠΑΣΑΝΕ ΠΙΣΩ ΠΟΡΤΑ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ ΣΤΡΑΒΩΜΑ ΕΜΠΡΟΣ ΠΟΡΤΑΣ ΣΥΝ. ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΤΖΑΜΙΟΥ (ΑΝΤΕΞΕ ΤΟ ΤΖΑΜΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ) ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΣΩ ΧΕΙΡΟΛΑΒΗ ΣΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙΣ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΕΣ ΒΕΒΑΙΑ.ΤΟ ΤΙΜΗΣΕ Ο ..ΟΥΣΤΗΣ ΚΑΚΟ ΧΡΟΝΟ ΤΑ'ΧΕΙ.ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΩ.ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΣΕ ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΟΥ.ΑΠΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΩ ΜΕ ΧΑΡΤΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ.ENJOY YOUR CIVIC . POSA KM EXEIS KANEI ??? EGW 23000 KM APO 25 MAIOY.TA LEME
Link to comment
Share on other sites

ρωτησα για φιμε τζ. ολοι λενε οτι πρεπει να βγει η ταπετσαρια της πορτας ξερει κανενας μαγαζι στην αθηνα που να ειναι γνωστης του civic ?:( ειδα καποιες αναφορες παλιοτερα οχι ομως κατι συγκεκριμενο
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠEΙ ΑΝ ΤΑ ΘΕΡΜΑΙΝΟΜΕΝΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΟΥ 5ΘΥΡΟΥ?
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠEΙ ΑΝ ΤΑ ΘΕΡΜΑΙΝΟΜΕΝΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΟΥ 5ΘΥΡΟΥ?

Περιλαμβάνονται στον βασικό εξοπλισμό του πεντάθυρου μόνο στην έκδοση Exclusive. Aν πάρεις κάποια άλλη όπως την έκδοση sport δεν περιλαμβάνονται στον βασικό εξοπλισμό και δεν νομίζω να μπορείς να τα παραγγείλεις extra.

Link to comment
Share on other sites

Περιλαμβάνονται στον βασικό εξοπλισμό του πεντάθυρου μόνο στην έκδοση Exclusive. Aν πάρεις κάποια άλλη όπως την έκδοση sport δεν περιλαμβάνονται στον βασικό εξοπλισμό και δεν νομίζω να μπορείς να τα παραγγείλεις extra.

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΡΟΜΑΞΑ.ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΝΤΡΑΪΒ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΜΕ ΘΕΡΜΑΙΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΩΛΗΤΗΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΕΚΔΟΣΗ ΣΠΟΡ ...ΑΥΤΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΑΣΧΕΤΟΥΣ...

 

ANYWAY, ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΟ HONDAKI ME TO GALAXY GREY...

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΡΟΜΑΞΑ.ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΝΤΡΑΪΒ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΜΕ ΘΕΡΜΑΙΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΩΛΗΤΗΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΕΚΔΟΣΗ ΣΠΟΡ ...ΑΥΤΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΑΣΧΕΤΟΥΣ...

 

ANYWAY, ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΟ HONDAKI ME TO GALAXY GREY...

 

Ασε φιλε μου, αυτο ξαναπες το, στην πλειοψηφια τους ΔΕΝ ξερουν τι τους γινεται!

Παρεπιπτοντως, καλοταξιδο το καινουριο σου οχημα και καλα χιλομετρα!

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΕΛΕΞΕ ΤΟ HONDA 1.8 SPORT ΓΙΑ ΝΕΟ ΑΜΑΞΙ.ΤΟ ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ!Η ΠΡΩΤΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΣΧΗΜΑΤΙΣΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ, ΟΔΗΓΩΝΤΑΣ ΟΜΩΣ ΤΟ TYPE S!ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΜΩΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ.ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΟΥ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΗΡΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΤΟΥ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΡΟΜΑΞΑ.ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΝΤΡΑΪΒ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΜΕ ΘΕΡΜΑΙΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΩΛΗΤΗΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΕΚΔΟΣΗ ΣΠΟΡ ...ΑΥΤΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΑΣΧΕΤΟΥΣ...

 

ANYWAY, ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΟ HONDAKI ME TO GALAXY GREY...

Από άσχετους γεμάτος είναι ο κόσμος! Καλορίζικο και καλοτάξιδο να είναι το Hondaki σου και είμαι σίγουρος οτι θα το ευχαριστηθείς πολύ!:D

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΕΛΕΞΕ ΤΟ HONDA 1.8 SPORT ΓΙΑ ΝΕΟ ΑΜΑΞΙ.ΤΟ ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ!Η ΠΡΩΤΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΣΧΗΜΑΤΙΣΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ, ΟΔΗΓΩΝΤΑΣ ΟΜΩΣ ΤΟ TYPE S!ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΜΩΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ.ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΟΥ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΗΡΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΤΟΥ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Μην αγχώνεσαι για αυτά που βλέπεις εδώ μέσα γιατί τις περισσότερες φορές ασχολούμαστε με λεπτομέρειες μιας και το αυτοκίνητο δεν έχει κανένα απολύτος πρόβλημα. Είμαι σίγουρος οτι θα το ευχαριστηθείς και δεν θα μετανιώσεις ποτέ για την επιλογή σου για το νέο σου αυτοκίνητο!:):)

Άλλωστε δεν είναι τυχαίο οτι το συγκεκριμένο αυτοκίνητο σκίζει σε όλη την Ευρώπη απο τότε που βγήκε σε παραγωγή και έχει την ίδια τρελή επιτυχία και στην Ελλάδα!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

 

ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΟ 5Θ CIVIC 1.8.BEBAIA EXW ΑΓΧΩΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ.ΑΛΛΑ ΠΕΡΑ ΑΠ' ΑΥΤΑ...

ΘΑ ΣΑΣ ΦΑΝΕΙ ΗΛΙΘΙΑ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ Ο ΧΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΟΡΤ ΜΠΑΓΚΑΖ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 480L ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΜΕ ΕΝΑ FOCUS 5Θ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 370L ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΕΝΑ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΟΥΡΑΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΚΟ ΔΗΛ ΝΑ ΧΩΡΑΕΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ.......!ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

 

ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΟ 5Θ CIVIC 1.8.BEBAIA EXW ΑΓΧΩΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ.ΑΛΛΑ ΠΕΡΑ ΑΠ' ΑΥΤΑ...

ΘΑ ΣΑΣ ΦΑΝΕΙ ΗΛΙΘΙΑ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ Ο ΧΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΟΡΤ ΜΠΑΓΚΑΖ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 480L ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΜΕ ΕΝΑ FOCUS 5Θ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 370L ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΕΝΑ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΟΥΡΑΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΚΟ ΔΗΛ ΝΑ ΧΩΡΑΕΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ.......!ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Εχω ένα μωρό και με καλύπτει 100%! όσο για τα 480L νομίζω ότι περιλμβάνουν και το χώρο κάτω από το πορτάκι της ρεζέρβας..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...